Profil uživatele

HodnaTeta

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.10.2019)
Ta tahle skládačka do sebe zapadla dokonale! Nádherná scéna, skvělá režie, nápaditá choreografie, každý obraz je sám o sobě uměleckým dílem, ale hlavně herecké, pěvecké a také taneční výkony. To vše podtrženo pefektním zvukem. Chválím taky uchu lahodící angličtinu všech protagonistů. Troufám si tvrdit, že Lazarus bude jedním z nejzásadnějších počinů letošní divadelní sezóny. I když ne pro každého. Milovnící klasických muzikálů mohou odcházet zklamaní, za mě však příjemně mrazivý zážitek, který nestačí vidět jednou.
(zadáno: 4.10.2019)
Skvělé, skvělé, skvělé. Plzeň opět potvrzuje, že muzikály umí a troufnout si na takový kus jako je Billy Elliot byl velký risk, který se ale vyplatil. Olšovskému se podařilo nalézt výtečné představitele hlavních rolí na jejichž výkonech muzikál stojí. Dospělé role taktéž perfektní. Zejména Ondruš, Davídek, Stránský, Molínová. Po dlouhé době mohu pochválit i překlad, ústřední hit Electricity přeložen nádherně! Výlet do Plzně mohu jedině doporučit. Stojí to za to!
(zadáno: 4.10.2019)
Kromě výkonů Ochmanové, Ďuricové a Ryšavého marně hledám něco pozitivního. Představení, které je založené zejména na vizuální stránce by takto vypadat nemělo. Scéna naprosto příšerná, laciná, nevkusná. Překlad ubírá hitům na "hitovosti".
Druhé obsazení Pešková, Grossová, Vaněk hrozné.
(zadáno: 4.10.2019)
Tak toto se povedlo! Konečně původní český muzikál, který přináší a ctí vše co k muzikálu patří. Skvělou hudbou počínaje, dokonalou scénou, režií a choreografiemi konče. Nemám absolutně co vytknout. Obsazení záleží na osobních preferencích. Za mě rozhodně vedou Janota, Fialová, Vaněk.
(zadáno: 4.10.2019)
Představení stojí na fenomenálních výkonech hlavních představitelů, zejména Tomeš, Löbl, Křížová či Polyáková podávají dechberoucí výkony. Skvěle upravené hity Elánů, zajímavá scéna. Zbytečné oslí můstky jsou detailem. Kalichu se opět podařilo připravit poctivé muzikálové divadlo. Jediné negativum - nevyrovnané výkony taneční výkony. Doporučuji.
(zadáno: 4.10.2019)
Viděno v obsazení Gránský, Korolová, Gemrotová, Vojtko, Korbel, Smička,.. Nepřesvědčivé výkony, slibovaná multimediální show se úplně nekoná, k originálu opravdu na míle daleko. Pozitivně hodnotím pouze opičí choreografie a skvělý výkon Tomáše Smičky v první půli. Vojtko příšerný, z krásné role udělal parodii.