Profil uživatele

Teddy

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 13 % (34)
Helena Grégrová: 14 % (54)
Iva Bryndová: 16 % (20)
Lukáš Dubský: 16 % (27)
Michal Novák: 16 % (21)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2 3 4 5 6 7 8  >  >>
(zadáno: 16.1.2022)
Viděno v Tv na Artu. Bolek Polívka hraje postavu lakomce Harpagona svým osobitým způsobem, který hře nijak neuškodil. Naopak. Jeho komické výstupy a mnohá improvizace jsou kořením této divadelní hry. Z ostatních herců mě zaujali především Michal Isteník v dvojroli kuchaře - kočího a Alena Antalová v roli dohazovačky Frosiny.
(zadáno: 14.1.2022)
Příjemné překvapení z dvojice mladých herců Denisy Barešové a Oskara Hese, kteří ztvárnili hlavní postavy. Tato hra má velký potenciál, jak svým tématem, tak zpracováním.
(zadáno: 14.1.2022)
Líbivé melodie, dobré pěvecké i herecké výkony, trocha humoru pro pobavení diváka. K tomu moc pěkná výprava. Tato opereta od Kálmána se mi líbila ještě více, než "Veselá vdova" od Lehára, kterou má ústecké divadlo také na repertoáru.
(zadáno: 14.1.2022)
Příjemné překvapení v podobě této divadelní hry. Čtveřice herců, jeden z herců má alternaci. U nás to byl Michal Slaný. Nepodbízivý humor, což oceňuji.
(zadáno: 14.1.2022)
Dobrá komedie. V hlavní roli Jana Paulová, která je dobrá komická herečka, ostatní zdatně přihrávají. Líbil se mi Jan Kříž v roli ne příliš duchaplného trenéra. Některé vtípky již na pomezí trapnosti.
(zadáno: 14.1.2022)
Představení divadla Ungelt jsou až na menší výjimky pro mne zárukou spokojenosti. Nejinak je i v tomto případě. Nosné téma zobrazující vztahy mezi dvěma naprosto odlišnými lidmi, které svedl osud dohromady. Oba hlavní představitelé zkušení herci, takže kvalitně zahrané.
(zadáno: 14.1.2022)
Dobrá zájezdová komedie. Pro chvilky oddechu a pobavení diváka proč ne.
(zadáno: 14.1.2022)
Trochu mě zaráží podivná mluva paní Stašové v této hře. Jinak by bylo hodnocení vyšší. Ostatní herci hrají přirozeněji a je to tak lepší. Nač se zbytečně pitvořit?
(zadáno: 14.1.2022)
Příjemná bláznivá komedie nastudovaná podle všem známého filmu s Belmondem. A myslím, že dosti povedená. Martin Hofmann svoji roli svůdníka dosti dobře vystihl, možná má představitel Stephana v jeho podání méně štěstí u žen, než je tomu u filmu. Což vůbec nevadí.
(zadáno: 9.12.2021)
Pěkná komedie, dobře herecky obsazené. Pokud má někdo komediální talent, jako Langmajer s Gondíkovou (navíc na "sebe slyší"), je o dobrou zábavu postaráno. Zvláště pokud máte ještě štěstí mít v alternaci Davida Punčocháře.
(zadáno: 5.12.2021)
(zadáno: 5.12.2021)
Mosteckému souboru se celkem zdařile povedlo převést na divadelní prkna známou filmovou komedii. Některé komické výstupy až tak nevyzněly jako ve filmu (vzpomenu známou scénu mezi Božkou a okradeným "Jarouškem "), některé byly zcela vynechány (snězené Zuzančino kuře), i tak se jedná o příjemnou podívanou. Hru doprovází dobové písničky, vyzdvihuji výborný pěvecký výkon Tadeáše Horehledě.
(zadáno: 5.12.2021)
Oba herci ve svých rolích přesvědčiví. Marka, kterého ztvárnil Karel Heřmánek ml. , mi by bylo až líto, přestože má představovat "zápornou" postavu. Co se může stát a kam až může vést neopětovaná láska, nabídne divadlo Bez zábradlí ve své hře, kterou všem doporučuji.
(zadáno: 5.12.2021)
I když se nepovažuji za milovníka pokleslých bulvárních komedií, tak tahle se mi líbila. Nicméně je pravda, že Simona Stašová by mohla mluvit normálně. Michal Dlouhý tato hraje vždy a mě se to líbí. Zapadalo to do hry.
(zadáno: 5.12.2021)
Kdo by neznal příběh o statečném a neohroženém D'Artagnanovi? Mostecké divadlo se dobře popasovalo se ztvárněním tohoto slavného díla. Myslím, že se bude líbit nejenom dětskému publiku.
(zadáno: 20.11.2021)
Tak tohle byla lahůdka pro milovníky psychologických divadelních her. Dobře ztvárněné drama udržuje diváka až do konce v napětí, jak se děj nakonec vyvine. Miroslav Etzler si "ukradl" hru pro sebe. Bravo.
(zadáno: 19.11.2021)
životopisný příběh o muzikálové zpěvačce. Děj se pomalu posouvá dopředu, muzikálová čísla celkem podařená na to, že jsou zpívána činoherními herci.
(zadáno: 19.11.2021)
Aktuálně dobře zvolené téma. Herecky dobře zpracované, zmíním Vítka Herzinu. Začátek hry začíná již ve foyer divadla.
(zadáno: 5.11.2021)
Situační komedie vhodná pro pobavení diváka. Zajímavá zápletka zpracovaná vkusně a kultivovaně. Herecké výkony vyrovnané, celkový dojem více než dobrý.
(zadáno: 2.10.2021)
Citlivé téma lidské odlišnosti od zažitých norem v tehdejší netolerantní době zpracováno moc pěkně. Už kvůli talentovanému Danielovi Krejčíkovi stojí za to hru vidět.
(zadáno: 2.10.2021)
Dobrá ruská klasika. Gogol jak má být. Vzhledem k tomu, že na konci je odhalená pointa hry, myslím, že podruhé již z tohoto důvodu vidět nemusím. Ale představení povedené.
(zadáno: 2.10.2021)
V tomto představení Michal Dlouhý dost ukřičený, mnohem více se mi líbila Michaela Badinková. Představení ke konci již dosti natahované, točí se stále kolem jednoho problému a konec v nedohlednu.
(zadáno: 2.10.2021)
Z naší alternace Jan Holík. Takové povídání o vztazích mezi ženami a muži. Některá tvrzení mi přišla již jako klišé.
(zadáno: 2.10.2021)
Komedie z oblasti divadla se strefuje ironií do vlastních řad. Osvědčená dvojice temperamentní a energický Michal Dlouhý a klidný a vyrovnaný Kamil Halbich. Ostatní herci též výborní. Není to jen one man show Michala Dlouhého. Pěkné.
(zadáno: 1.10.2021)
Poněkud vleklé, pomalejší představení bez navození té správné komické situace. Humor, tak typický pro tento typ představení se jaksi nedostavil.
1 2 3 4 5 6 7 8  >  >>