Profil uživatele

Mamaria

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.5.2019)
Nádherný zážitek! Tenhle muzikál není pouhá show, příběh poskytuje spoustu hereckých příležitostí a ty byly dokonale využity. Miroslav Frýdl předvedl úžasného Billyho, Jaromír Desort se zřejmě jako Michael narodil. Ivana Chýlková pod maskou cynismu a ignorance buduje paní Wilkinsonovou jako ženu, která neváhá investovat víc, než by se dalo očekávat. Celé obsazení přesné, dojemné chvíle, vtipné výstupy, akční scény a také ta show, nic nechybí. K tomu hudba Eltona Johna stejný příběh vypráví svým jazykem. Děkuji...
(zadáno: 15.3.2019)
Milan Šteindler hraje Milana Štaindlera a je s touto rolí překvapivě kongeniální. Memoárová stand-up s kulisami a tématy hospůdky páté cenové skupiny, jež dokáže být tak útulná. Jenže vedle neslušných slov a nekorektních vtipů tu rezonují i závažnější otázky o regulaci a směřování dnešního světa. Věřím, že až dojde na klepání u nebeských bran, za tuhle roli pan Šteindler palec dolů nedostane.
(zadáno: 9.3.2019)
Pokud se chcete zasmát, neváhejte. Pohodové představení, které si jaksepatří užívali všichni, na jevišti i v hledišti. Top pro mě byl Tomáš Savka, dle scénáře velmi v nepohodě, ale jinak tedy úplně v pohodě a s přehledem. Možná jako bůh nevypadá, ale skoro tak zpívá. Josef Hruškoci znovu dokázal, že je mladým mužem mnoha tváří a mnoha talentů. Herecká symbióza a spousta pozitivní energie.
(zadáno: 23.2.2019)
Viděno opakovaně s odstupem, pro mě muzikálové představení roku. Komorní rozměry a zároveň lehce odpudivá a nebezpečně kontaktní show. Hudební zážitek umocněný velmi věrohodným Josefem Hruškocim a dokonale chameleonskou Stanislavou Topinkovou Fořtovou.