Divadlo Viola

Volnost, rovnost, gastronomie

Premiéra: 25.9.2017
Předpremiéra v červnu 2017.
Překlad předlohy: Paul Millar. Scéna: Ivo Žídek. Kostýmy: Ivana Brádková. Hudba a texty písní: Václav Kopta a citace. Režie: Lída Engelová.
Anglický humorista Peter Mayle v rozkošném vyprávění o Provence řeší otázku: Proč Francouzi netloustnou, když je pro ně jídlo jediným skutečným náboženstvím? Diváci se také dozví, proč jsou michelinské hvězdy snem každého šéfkuchaře a proč při jejich ztrátě málem uvažuje o sebevraždě...
Divadlo Viola
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
73 %
7331000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
14.2.Po20:00 vstupenky

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Dawson321  80 %
(zadáno: 24.1.2022, počet hodnocení: 90)
přínosný / zajímavý komentář
Kdo má rád Francii anebo gastronomii, tak by měl na představení zajít. Není to sice klasické "divadlo", herci nemají úplně role, spíš je to takové vyprávění o francouzské gastronomii. Líbila se mi hlavně část o ocenění Michelin.
Honza1  80 %
(zadáno: 14.6.2019, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
75% - Asi jsem čekal víc písní a vtipnějších momentů. Přišlo mi to takové hodně popisné. Ale jinak každopádně příjemně strávený večer.
Ela B.  60 %
(zadáno: 28.6.2021, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
velmi popisné, ale zase poučné... také jsme čekali více vtipných momentů a hudby, ale přesto to byl příjemný zážitek, a pan Táborský se tak sugestivně pokládal do gurmána, že jsme měli pocit, že jsme v nějaké francouzské restauraci :-) děkujeme

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.