Profil uživatele

Dawson321

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 10 % (31)
Jan Pařízek: 11 % (18)
Lukáš Dubský: 11 % (14)
Michal Novák: 11 % (13)
Pavel Širmer: 11 % (30)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

Další stránky hodnocení: 1 2 3 > >>

(zadáno: 12.10.2020)
Dechberoucí představení. Jsem rád, že jsem to ještě stihnul před nucenou zavíračkou divadel.
(zadáno: 9.10.2020)
Příjemná oddechovka ze života.
(zadáno: 22.9.2020)
Nějaké scény byly slabší, jiné vtipnější. Celkově lepší průměr. Na kvality seriálu Most, ale inscenace nedosahuje.
(zadáno: 11.8.2020)
Klasická prázdninová oddechovka na pobavení. Ukazuje kontrast ve vnímání návykových látek mezi starší a mladší generací.
(Viděno na Letní scéně divadla Ungelt)
(zadáno: 11.8.2020)
Jedničku jsem bohužel neviděl, ale to snad není překážkou hodnotit tuto inscenaci. Téma zabývající se čistě současném promiskuitním chování homosexuálů skrze aplikace Grindr a podobné se u nás moc her nezabývalo, což je plus pro inscenaci. I když mi některé věci přišly už dost přitažené za vlasy, celkově hra působí reálně. Procenta dávám za nadbytečné vulgarity, kterých bylo na mě už fakt hodně a pri některých jsem se i poněkud styděl :)
(Viděno v rámci Letní scény)
(zadáno: 11.8.2020)
Za mě spíše průměrná hra. Oceňuji herce, že se naučili taková kvanta textů, protože vystřihnout tak dlouhé monology je opravdu výkon. Nicméně od poloviny mě hra začala trochu nudit, i když měla dost zajímavé téma.
(Viděno v rámci Letní filmové školy 2020)
(zadáno: 6.4.2020)
(zadáno: 6.4.2020)
(zadáno: 5.4.2020)
Moc jsem nepochopil, co autoři touto hrou chtěli říci. Nicméně hra byla docela velkým zážitkem (viděno v v rámci projektu kultura žije na MallTV).
(zadáno: 1.4.2020)
Viděno v rámci projektu #kulturazije na MallTV.
Skvěle jsem se bavil. Pedantská paní Roubíčková je nejlepší :D
(zadáno: 16.3.2020)
Viděno v pátek 13. 3. v celkovém počtu 4 diváků (i když prodaných vstupenek bylo 20 - asi se lidi báli kvůli viru někam chodit). Moc děkuji hercům, že i přes tuto skutečnost odehráli představení, které bylo rozhodně zajímavé vidět.
(zadáno: 5.3.2020)
Vtipný muzikál, bylo super se alespoň na chvilku vrátit do dětských let (i když hra není určena vyloženě menším dětem).
(zadáno: 24.2.2020)
Já se celou dobu modlil, ať si mě nevybere a nebudu muset nic hrát :D
Jinak super divadlo, kde se i z diváků stávají na chvilku herci. Krejčík je dobrý herec, což už předvedl v několika dalších inscenacích, které jsem měl možnost vidět, jako jsou Cock, Dánská dívka či Úplné zatmění.
(zadáno: 10.2.2020)
Komedie vtipná leda tak pro důchodce. Pro všechny mladší 60 let ruce pryč. Čtyřicet procet dávám alespoň za dobré herce, kteří se snažili co mohli.
(zadáno: 3.2.2020)
Rodinná hra ze života, myslím, že si v ní každý najde to svoje. (Viděno v rámci festivalu Jižní spojka 2020).
(zadáno: 31.1.2020)
Příjemná oddychovka od studentů DAMU. Na mě hra byla ovšem až přespříliš ukřičená a bláznivá, což byl ale asi záměr. Mladí herci ovšem hráli výborně.
(zadáno: 20.1.2020)
Příjemná retro komedie zdramatizovaná podle knihy od Roberta Bellana. Knihu jsem nečetl, takže nemám srovnání, ovšem divadelní hra nepostrádala humor. Od přestávce jsem od jedné paní zaslechl, že se hra nemůže líbit lidem, kteří v té době nežili a neznají všechny kontexty. No ačkoli jsem v éře normalizace nežil, přesto jsem většinu dobových reálií pochtil a hru bych právě doporučil i mladším ročníkům, aby měli srovnání, jak se žilo za dob našich rodičů či prarodičů.
(zadáno: 19.12.2019)
Zdařilé předtavení stojící hlavně na hereckém výkonu Ivany Jirešové, která nezklamala a dokázala za hodinu ze sebe vydat maximum. Ženská témata mi nebyla tolik blízká, ovšem rád jsem si rozšířil obzory. Představení avšak doporučuji spíše ženskému publiku i soudě poměrně znuděných mužů v hledišti.
(zadáno: 19.12.2019)
Konverzační hra o třech postavách (a bubeníkovi v pozadí). Herecké výkony jsou výborné, nicméně jsem se nějak do hry nedokázal vžít a po hodině jsem přestával vnímat jednotlivé dialogy. Téměř dvouhodinové hrř by tedy vůbec neškodila přestávka. Scénografie je prostčí, ovšem to ke hře sedí. Jedná se o zdařilejší průměr.
(zadáno: 18.12.2019)
Ačkoli mám román od E. Bronteové velice rád, tak z předtavení už jsem tak nadšený nebyl. První polovina se na můj vkus poněkud vlekla, herecké výkony nebyly moc uvěřitelné a nezachránila to ani poněkud prostší scénografie. Naopak druhá polovina byla o něco lepší. Vyloženě špatné divadlo to nebylo a oceňuji snahu přenést poměrně složitý román na divadelní prkna, takže představení hodnotím 60 procenty.

Další stránky hodnocení: 1 2 3 > >>