Profil uživatele

Kavěna

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavel Širmer: 15 % (4)
Lukáš Dubský: 18 % (10)
Iva Bryndová: 19 % (7)
Jiří Landa: 22 % (6)
Helena Grégrová: 30 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 19.6.2024)
Vůbec jsem nevěděla co čekat, ale toto předčilo veškeré mé očekávání. Viděno jak na první tak i na druhé přemíře a obě obsazení byly TOP. Určitě se budu často vracet. Nejlepší závěr sezóny :-) :-)
(zadáno: 5.3.2024)
Po delší době muzikál který se Ostravě moc povedl. Viděno s Markétou Procházkovu a Kristýnou Štarhovou. Obě holky byly úžasné jak pěvecký tak tanečně. Také ostatní hlavní role a company bylo super není co vytknout. Viděno na druhé premiéře 2.3 a určitě ne naposled.
(zadáno: 20.1.2024)
Viděno v obou alternacich. Dvojice Krpec a Živnustka naprosto super nemůžu nic vytknout absolutně mě vtáhli do děje a věřila jsem jim každé slovo. Zato dvojice Adam a Pekárek mě docela zklamali, pěvecký výkon byl super ale neměli ten přesvědčivý výraz jako jejich alternanti. Nejvíc musím vyzdvihnout klavírní doprovod.
(zadáno: 6.11.2023)
Divadelní hra která pobaví ale to je tak vše. Úžasný P.Pálek bohužel K.Šildová docela zaostává za ním. Naprosto strašný zpěv V. Károlyi-Konečne nedalo se to poslouchat. Hra která neurazí ale ani nenadchne.
(zadáno: 4.11.2023)
Po dlouhé době kdy jsem si muzikál v HDK užila a nechtěla odejít v polovině. Naprosto super výkony všech herců. Pěkná scéna a super vyřešené přeměny jednotlivých scén. Svižné,žádné zbytečné prodlužování a laciné vtípky. Především výkon Ďuricové a Tomeše mě mile překvapil. Určitě jsem nebyla na Rebelech naposled.
(zadáno: 3.11.2023)
Asi mé očekávání bylo větší. Laciné opakující se vtipy. Herecké výkony také nic moc. Téma hry bylo velice zajímavé jen kdyby bylo lépe zpracované.
(zadáno: 1.11.2023)
Viděno v obou alternacich. Za mě super propracované role Lišaku. Oliverove poměrně slabý výkon, pěvecký super ale herecky úplně mrtví. Harok v roli Billa naprosto super. Jak Holý tak Čiernik předvedli super výkon.Role Nancy- Gabrišova mě naprosto překvapila a byla super to se nedá říct o Horké které nebyl rozumět jediný text v písničce a herecky taky nic moc. Celkově mě překvapila nádherná scéna, bohužel práce s dětmi se moc nepovedla a občas to vypadá velice zmateně. Na Ostravskou vysokou laťku poměrně průměrný muzikál.
(zadáno: 8.7.2023)
Perfektní zpracování.
(zadáno: 22.6.2023)
(zadáno: 11.3.2023)
Úžasné představení. Skvělý výkon herců hlavně Míši Horké úžasné svoji roli nastudovala a dotáhla skvělé do konce. Také Lukáš Vlček nezklamal.
(zadáno: 31.1.2023)
Skvělé představení, super výkon všech hercu.
(zadáno: 11.11.2022)
Skvělé zpracování. Zábava od začátku do konce. Obzvlášť nás zaujal výkon Marie Anny Kupcové.
(zadáno: 11.11.2022)
Úžasný muzikál (show) kvůli kterému se vyplatí přijet do Ostravy. Skvělé obsazení Savka, Melša, Harok, Horká ale i ostatní. Skvělé výkony jak pěvecké tak taneční.
(zadáno: 15.7.2022)
Úžasný zážitek. I za velmi vydatného deště všichni herci zvládli vše na jedničku. Úžasné pěvecké výkony. A že se hraje přímo na Karlštejně už jenom dodává ten pravý šmrnc
(zadáno: 14.6.2022)
Zatím nejlepší ostravský muzikál. Příběh vtáhne člověka do děje a do poslední chvíle neví jak dej dopadne. Výborný výkon Míši Horké která umí na diváky působit tak tajemně až z toho mrazí. Samozřejmě výkon Tomáše Novotného a Veroniky Gidove také excelentní.
(zadáno: 14.6.2022)
Naprosto dokonalé s obsazením Cmorik, zaskakující Horkou a Adamem a dalšíma. Skvělé moderní pojetí, energičnost, živé a parádní pěvecké, herecké a taneční výkony. Doporučuji
(zadáno: 14.6.2022)
Měla jsem velké očekávání, ale velice mě to zklamalo, dokonce tak že jsem v polovině chtěla odejít což se mi už dlouho nestalo. Ozvučení naprosto hrozné, výkony herců tragické, stejně tak jako pěvecké výkony. 10% dávám za povedené kostýmy a scénu.