Národní divadlo moravskoslezské [Divadlo „12“]

Thrill Me (Vzruš mě!)

Premiéra: 12.5.2019. Překlad: Hana Nováková. Dramaturgie: Hana Nováková, Tomáš Novotný. Výprava: Marta Roszkopfová. Hudební spolupráce: Jakub Žídek. Pohybová spolupráce: Jana Burkiewiczová. Režie: Juraj Čiernik.


Komorní muzikál, inspirovaný skutečnými událostmi, o vášni, touze a překračování hranic. Vězněný muž po letech opět vypovídá o svém dávném zločinu. Jakou roli v něm vlastně sehrál a jakou sehrál jeho komplic? Kdy se touha stává posedlostí a kam až je člověk schopen zajít...?
14!
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Jenci 100 %
(zadáno: 14.9.2019, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Videné v rámci festivalu TRANS/MISIE v Košiciach. Excelentný výkon dvojice Lukáš Adam a Richard Pekárek. Prepracovanosť každého gesta , mimiky. Skvelý klavírny doprovod, scéna. Silný divácky zážitok Bolo by zaujímavé porovnať druhú - alternujúcu dvojicu .
Žíža 100 %
(zadáno: 10.6.2019, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělý zážitek! Neuvěřitelná atmosféra a souhra obou protagonistů. Doposud jsme viděli premiéru a jednu reprízu, obě v podání famózní dvojce Ríša Pekárek a Lukáš Adam. A musíme uznat, že chemie mezi nimi opravdu funguje dokonale. Minimalistický přístup (ideální pro komorní scénu dvanáctky) umožnil dominovat všem emocím, které z tohoto díla přímo srší. Ríša jako "nadčlověk" a Lukáš jako na něm závislý submisiv byli tak dokonalí, že (pokud by je člověk neznal) se vtíral pocit, že snad jde o realitu. Pochvala Jurajovi Čiernikovi za dokonalé režijní vedení. Těšíme se na další reprízy :-).
Prochasan 100 %
(zadáno: 14.5.2019, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Elektrizující zážitek, skvělá chemie mezi herci/zpěváky (Adam/Pekárek), perfektní práce s minimalistickou scénou, vše vybroušené do posledního detailu, do nejmenšího gesta a pohybu prstů.
Rivah 90 %
(zadáno: 5.6.2019, počet hodnocení: 208)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.