Profil uživatele

Lucy

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 12.1.2020)
Začátek představení byl skvělý, propracovaný. Člověk byl vztažen do děje, nicméně pak jsem měla pocit, že energie trochu upadla a s tím i má pozornost. Přesto hodnotím jako jedno z nejlepších představení pro děti, které jsem dosud viděla, protože je vysoce aktuální a najde se v něm každý, kdo dnes používá (nejen) chytré telefony. Závěr pro mě nebyl moc vydařený, ale to jen můj osobní názor, jinak si myslím, že by toto představení určitě mělo patřit mezi ta, která školní dítka navštíví.
(zadáno: 30.12.2019)
Nápadité scénografické řešení. Jednu chvíli jsem se v příběhu ztratila a uváděné téma jsem tam úplně neviděla. Očekávala bych, že se projeví ve větších náznacích v průběhu celé hry. Ale zmatení může být mnou a ne tvůrci.
(zadáno: 30.12.2019)
Viděno v Ypsilonce v rámci festivalu Ostrava v Praze. Skvěle zahrané, úžasná hudba. Příběh ze kterého mrazí.
(zadáno: 16.11.2014)
Na hru Listopad jsem šla kvůli tomu, že jsem chtěla vidět další dílo od Davida Mameta a navíc je to stále aktuální téma. Bavila jsem se. Oceňuji výkon M. Dlouhého.
(zadáno: 16.11.2014)
Knihu jsem četla už dávno, takže jsem se velmi těšila na toto představení. Viděla jsem ho v rámci festivalu 13+ v Divadle v Dlouhé. Obzvláště jsem byla zvědavá na to, jak se herec "popere" s autismem. Byla jsem mile překvapená a všechno jsem mu věřila.
(zadáno: 16.11.2014)
Veterána jsem chtěla vidět z několika důvodů. Jedním z nich bylo špatné hodnocení této hry. Byla jsem velmi spokojená: jak s příběhem, výkony herců, tak i s přechody mezi scénami a hudbou. Za mě: vřele doporučuji.