Divadlo Minor [velká scéna]

Game

Premiéra: 19.5.2019. Dramaturgie: Kamila Krbcová. Výprava: Nikola Tempír, Lenka Odvárková. Hudba: Jan Matásek. Režie: Braňo Holiček.


Autorská inscenace o tom, jaké to je utéct před každodenní šedí a povinnostmi do virtuální reality, do světa neomezených možností. A jaké to je, když se v ní rozbije tlačítko „escape” a my se nemůžeme vrátit zpět do skutečného světa...
D8+
Anketa 2019
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2018 do listopadu 2019, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 29. února.
Do konce hlasování zbývá ještě 10 dní.
Divadlo Minor
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
95 %
9521000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Lucy 90 %
(zadáno: 12.1.2020, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Začátek představení byl skvělý, propracovaný. Člověk byl vztažen do děje, nicméně pak jsem měla pocit, že energie trochu upadla a s tím i má pozornost. Přesto hodnotím jako jedno z nejlepších představení pro děti, které jsem dosud viděla, protože je vysoce aktuální a najde se v něm každý, kdo dnes používá (nejen) chytré telefony. Závěr pro mě nebyl moc vydařený, ale to jen můj osobní názor, jinak si myslím, že by toto představení určitě mělo patřit mezi ta, která školní dítka navštíví.
Zupri 100 %
(zadáno: 18.5.2019, počet hodnocení: 95)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé, vtipné, výstižné. Moc jsem se (i děti) pobavila:-)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.