M.B.A. Company

Jess a Joe navždy

Premiéra: 18.3.2019. Dramaturgie: Viktorie Mellešová. Režie: David Brázda
Poslední uvedení: prosinec 2019.


Příběh o dospívání, o klucích, holkách, tajemstvích a možná dokonce i o lásce, ale především o přátelství a hledání místa ve světě, ačkoli z něj člověk zná jen malý kousek.
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
73 %
7351000
Termíny představení
11.12. (St) 19:30 Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Rock Café]

celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Lukrativni 40 %
(zadáno: 19.3.2019, počet hodnocení: 73)
přínosný / zajímavý komentář
Hra jen o 2 hercích, kteří za celou dobu neopustí jeviště, musí si v neideálním prostoru Rock Café vystačit s minimem rekvizit, a do toho vyprávět v bezprostředním kontaktu s diváky o nesnadných životních osudech dospívajících protagonistů, není lehký úkol. A bohužel se tak úplně nevydařil. Komické momenty jsou hlavními držáky (Bastl jako věčný diblík, Jegerová jako skvělý Ryan). Ve vážných momentech ale přestane všechno fungovat. Herci nejsou přesvědčiví, ve chvíli, kdy mají jít na dřeň, sotva lehce kouknou pod povrch. Gradace příběhu se míjí účinkem. A pointa tak vyšumí do ztracena...
Furrow 90 %
(zadáno: 26.5.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenaci jsem viděl 24.5. Nevěděl jsem o hře prakticky nic, o to víc mě překvapila a i po odchodu z představení donutila o ni přemýšlet a celé si to nějak přebrat. Hrát ve dvou lidech hodinu a půl je myslím dost náročné a herci to zvládli bravurně, měli hodně textu a bylo jim vše krásně rozumět. Během hry jsem měl v hlavě kolikrát otázky proč?jak?...a odpovědi se mi nabídly až v dalším průběhu hry a to mě bavilo. Hodina a půl utekla jakoby nic, takže jsem se vůbec nenudil.
Artefakt 90 %
(zadáno: 19.3.2019, počet hodnocení: 8)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.