Profil uživatele

Prochasan

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 10 % (2)
Pavel Širmer: 10 % (4)
Jiří Koula: 15 % (2)
Lukáš Dubský: 18 % (4)
Jiří Landa: 26 % (9)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 14.5.2019)
Thrill Me (Vzruš mě!) - Národní divadlo moravskoslezské: 100 %
Elektrizující zážitek, skvělá chemie mezi herci/zpěváky (Adam/Pekárek), perfektní práce s minimalistickou scénou, vše vybroušené do posledního detailu, do nejmenšího gesta a pohybu prstů.
(zadáno: 10.11.2017)
Je úchvatná! - Národní divadlo moravskoslezské: 10 %
Příšerná nuda, což je u komedie zarážející. Nulový děj, jen sem tam odhozený bonmot, zasmějete se a pak dlouho čekáte, když už se konečně začne něco dít. Marně. Zpěv F.F.J. byl ztvárněn slušně (skutečná Florence zpívala ještě hůře), ale jinak průšvih. Jediný herec, který na jevišti působil živoucí, byl Jan Fišar, jinak to byla bída, zvláště v případě pianisty v podání Ivana Dejmala - afektovanost, umělost a neustále stejné výrazové prostředky bez ohledu na to, v jaké roli se objeví.
Nudil se i můj doprovod, který má obecně jiný vkus, zde jsme se však shodli.
(zadáno: 29.6.2017)
Jesus Christ Superstar - Národní divadlo moravskoslezské: 90 %
Jesus v NDM stojí za to. Když jdete na něco, co znáte i pozpátku, máte pochopitelně obavy, jestli nové nastudování splní očekávání. Včera sice bylo znát, že ne všechno se povedlo na 100%, ale i tak bylo zcela evidentní, že zpěváci jsou skvělí (i herecky!) a i kdyby spadlo divadlo, tak ti tři by na troskách odehráli skvostné představení (Jidáš, Ježíš a Máří / Adam, Cmorik, Šnytová). Scéna se moc povedla - katedrála, po celou dobu perfektní práce s mizanscénou. Jen mě mrzí, že v našem obsazení chyběla dvojice Čiernik - Vlas, protože na ty jsme se těšili stejně jako na ústřední trojici.
(zadáno: 6.6.2015)
Groteska - Divadlo na cucky: 50 %
(zadáno: 27.5.2015)
Markéta Lazarová - Moravské divadlo Olomouc: 20 %
Jediné plusové body jsou za řešení scény a pohybové aranžmá herců. Pro mne nevhodně zvolená forma muzikálu - činoherní adaptace by byla vhodnější.
(zadáno: 27.5.2015)
Brouk v hlavě - Městské divadlo Brno: 80 %
(zadáno: 20.4.2015)
Naši furianti - Národní divadlo: 70 %