Profil uživatele

Veronika K.

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 17 % (7)
Jiří Landa: 21 % (16)
Pavel Širmer: 23 % (16)
Michal Novák: 25 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

Další stránky hodnocení: 1 2 3 > >>

(zadáno: 5.7.2019)
Švanda dudák - Divadelní léto pod plzeňským nebem: 100 %
Výborné představení! Vůbec mi nevadilo, že byla hra zmodernizovaná, naopak si myslím, že jí to prospělo. Skvěle vybrané a naplno využité prostředí (kopec, lesík), kde se pod širým nebem hrálo. Bavily mě všechny fórky, smála jsem se ještě doma. A poklona všem hercům, byli excelentní.
(zadáno: 25.5.2019)
Billy Elliot - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 100 %
Další úžasně povedený muzikál v DJKT, především výkony kluků v rolích Billyho i Michaela byly doslova dechberoucí, jako by se pro ně narodili. Ostatní účinkující perfektně vytvořili neutěšenou atmosféru hornického města, orchestr jako obvykle vynikající. Celé tři hodiny v hledišti bych přirovnala k emocionální horské dráze: smích-pláč-smích-pláč a někdy usmívání se skrze slzy :) Jedinou slabou stránkou byla podle mě I. Chýlková - neseděl mi její "kuňkavý" hlas, nevýrazný zpěv a topornost. V porovnání se skvělou L. Zvoníkovou ve stejné roli, to je jako nebe a dudy.
(zadáno: 31.3.2019)
Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 100 %
Veselý, hravý, pestrobarevný a šmrncovní muzikál s vynikajícím Pavlem Klimendou v hlavní roli Josefa. Perfektní zpracování (kostýmy, scéna, projekce), všechny herecké a pěvecké výkony i orchestr na jedničku. Určitě půjdu znovu.
(zadáno: 24.3.2019)
Šumař na střeše - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 100 %
Krásný a silný příběh, který dokáže dojmout, rozplakat, ale i rozesmát. Skvělé zpracování po všech stránkách, kostýmy a scéna velmi dobře pomohly vytvořit atmosféru ukrajinské vesničky s židovskou komunitou. Hostující Miloslav Mejzlík se do role Tovjeho hodí skvěle typově, jeho hovory s Bohem i emoce jsem mu věřila, a tak se mu dá opustit i "nezpívání". Pěvecké i taneční výkony celého souboru perfektní.
(zadáno: 17.3.2019)
Dobře placená procházka - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 100 %
Muzikál si vystačí s jednou scénou a jednoduchým příběhem dvou manželů, jejichž rozvod ovlivní netradičně podmíněné dědictví. Je napěchován skvělými hudebními čísly se semaforskou poetikou. Písně, které zazněly, většinou nejsou obecně známé, ale jsou zábavné, živé a obsahují chytře ukryté dvojsmysly. Představitelé titulních rolí byli vybráni velmi dobře. Teta z Liverpoolu i taktizující Vanilka byly skvělé, nejvíc se mi ale líbil hamižný právník a jeho láska k penězům v podání Martina Holce.
(zadáno: 27.1.2019)
Pygmalión - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
(zadáno: 27.1.2019)
Kouzlo 4D - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 70 %
(zadáno: 27.1.2019)
Evita - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 100 %
Tento muzikál patří k mým nejoblíbenějším a viděla jsem v několika různých divadlech. Roman Říčař, hostující v Plzni, je bezkonkurenčně nejlepším Che v českém uvedení muzikálu (srovnávám ho s D. Bártou, T. Savkou a P. Strenáčikem), role mu sedne typově i pěvecky.
(zadáno: 27.1.2019)
Fyzikové - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 50 %
(zadáno: 27.1.2019)
Koločava - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 100 %
(zadáno: 27.1.2019)
Chicago - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 60 %

Další stránky hodnocení: 1 2 3 > >>