Profil uživatele

Mikr

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 17.5.2019)
Muž se železnou maskou - Divadlo Broadway: 30 %
Měla jsem asi příliš velká očekávání. Herecké a pěvecké výkony skvělé, ale tím to končilo. Zatmývačky zabraly více času, než bylo nutné. Bylo zcela jasně poznat, že se jedná o muzikál Michala Davida. Většina písní zrecyklovaná ze starších Davidových muzikálů, nebo alespoň zněla velice podobně. Texty také nepovažuji za nejpovedenější a občas bylo vidět, že s nimi protagonisté zápasí. Celkově zklamání.
(zadáno: 17.5.2019)
Trhák - Divadlo Broadway: 40 %
Nic jsem od představení neočekávala, takže jsem ani nebyla zklamána. Rozhodně to ale nebylo nejhorší představení, co jsem v Divadle Broadway viděla. Michal Kavalčík pobavil.
(zadáno: 17.5.2019)
Brouk v hlavě - Studio DVA divadlo: 100 %
Nenáročná komedie, která zaručeně pobaví, navíc se skvělým obsazením. Pánové Blažek a Štabrňák geniální. Pouze výkon Jitky Schneidrové lehce zklamal. Viděno dvakrát a rozhodně ne naposledy.
(zadáno: 17.5.2019)
Titanic - Divadlo Kalich: 60 %
Oddechovka, která pobaví, ale nenadchne. 60 % dávám kvůli skvělým výkonům Filipa Blažka a Miroslava Vladyky.
(zadáno: 17.5.2019)
Jesus Christ Superstar - Hudební divadlo Karlín: 90 %
Noid, Skořepa, Dasha, Korn
(zadáno: 17.5.2019)
Fantom opery - Goja Music Hall: 100 %
(zadáno: 17.5.2019)
Vlasy (květiNOVÉ děti) - Divadlo Kalich: 50 %
Maturanti připravují své půlnoční překvapení na téma Vlasy. To je zhruba vše, co má toto představení společného s původním muzikálem. Věřím, že předělání příběhu a zasazení do současnoti bylo děláno s nejlepšími úmysly, ale příliš se to nepodařilo. Nicméně herecké, pěvecké i taneční výkony byly úžasné, a proto dávám 50 %. Zároveň věřím, že těm, kteří původní Vlasy ještě neviděli či je nemají příliš v lásce, by se to mohlo líbit.