Hudební divadlo Karlín

Jesus Christ Superstar

Premiéra: 11.11.2010 | 2:15
Legendární rocková opera vyprávějící o posledních dnech Ježíše Krista od jeho příchodu do Jeruzaléma až po jeho ukřižování.
Hudební divadlo Karlín
Hodnocení inscenace
Redakce
61 %
Uživatelé
74 %
741361000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
19.11.So15:00 vstupenky
19.11.So19:00 vstupenky
20.11.Ne15:00 vstupenky

Volby

Hodnocení (142)

HODNOCENÍ REDAKCE
Pavla Haflantová  60 %
(zadáno: 9.10.2017, počet hodnocení: 344)
+ přínosný / zajímavý komentář
5.10. byl asi smolný termín pro představení. Kamil Střihavka měl problémy s hlasivkami, J. Toužimskému nebylo skoro nic rozumět a ani Noida jsem se nedočkala - i když měl být, nakonec hrál Piláta P. Polák (naprosto v pořádku, ale holt mám své preference).
Nad tím vším vysoce čněla bezchybná B. Basiková, ale pro celkový dojem to je trochu málo.
Iva Bryndová  40 %
(zadáno: 5.10.2013, počet hodnocení: 348)
+ přínosný / zajímavý komentář
Jednoznačně absolutní zklamání.
Zvuk mizerný, výprava i režijní nastudování jen barevné povrchní pozlátko bez jakékoli hloubky. Výkony mizerné (Střihavka velmi slabý odvar dřívějších kvalit; Noid, který byl půlku představení mimo; nezajímaví Korn a Basiková; Polák...) - a to jak pěvecké, tak herecké (herectví tam snad ani nebylo).
Dokonalá hudba a texty a pár povedených scén toho moc nezachrání...
Jiří Koula  60 %
(zadáno: 21.9.2012, počet hodnocení: 1598)
+ přínosný / zajímavý komentář
Vzpomínám si, jak mě kdysi zasáhl film... Současné nastudování v Karlíně je jeho odraz přes několik zrcadel, sice je pořád vidět, že "to tam je", ale je to z většiny zásluhou originálu, inscenace jako zesilovač nefunguje, spíše naopak.
Pavel Širmer  60 %
(zadáno: 13.12.2010, počet hodnocení: 1787)
+ přínosný / zajímavý komentář
Nové pražské provedení rockové opery bylo zdařilé především po hudební stránce. Nejnáročnější píseň zazpíval K. Střihavka jedinečně (v Čechách možná nemá konkurenci), ale po zbytek představení neprojevil takové nasazení. Nadšen jsem byl z výstupů B. Basikové. Spokojen jsem byl s J. Toužimským, J. Kornem či V. Bártou (v menší roli Piláta). Obávám se, že v jiných alternacích bude dojem slabší. Samotná inscenace průměrná. Režisér se příliš soustředil na vnější efekt, domyšlené akce a náročná dekorace spíše dílu ublížily. Problematická koncepce přispěla k celkově spíše chladnému vyznění.
Jan Pařízek  80 %
(zadáno: 2.12.2010, počet hodnocení: 819)
+ přínosný / zajímavý komentář
Viděno 1.12.2010. Ježíš - Střihavka, Jidáš - Toužimský, Marie - Basiková.
Dle mě rozhodně povedené představení. Střihavka zpíval výborně (tak jako on zahrady getsemanské zazpívá jen málokdo). Basiková též vynikající. Toužimský určitě dobrej, ale já už mám toho Jidáše asi až moc spojeného s Danem Bártou...:-/ Pilát Noid Bárta podal dobrý výkon, ale Korn jako Herodes je opravdu slabší. Scéna slušná, zvláště ukřižování mělo atmosféru. Celkově to nebylo dokonalé na 100 %, ale i tak stále velmi dobré!
Michal Novák  60 %
(zadáno: 14.11.2010, počet hodnocení: 1081)
+ přínosný / zajímavý komentář
Bohužel inscenace je režijně taková sterilní, bez jasné koncepce, místy "americky" kýčovitá. Z Noida mě bolely uši, zato Kamil Střihavka a Bára Basiková jak za starých časů. Plnokrevné nazvučení a svícení super. (více v článku na blogu)
Jiří Landa  50 %
(zadáno: 7.11.2010, počet hodnocení: 2908)
Helena Grégrová  50 %
(zadáno: 7.11.2010, počet hodnocení: 1500)
Johana Hovorková  90 %
(zadáno: 28.5.2013, počet hodnocení: 87)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Poulet  60 %
(zadáno: 21.12.2021, počet hodnocení: 29)
přínosný / zajímavý komentář
Nebylo to špatný, ale měla jsem trochu problém s Noidem jako Ježíšem. Ne kvůli tetování nebo účesu, ale protože ta role jde tolik proti jeho image. Na Ježíše mi přišel málo pokornej, málo lidumilnej, prostě málo chudák :-D, dovedu si ale představit, že jako Jidáš musel být skvělej - zpíval výborně, ostatně jako všichni (Roman Tomeš, Eva Burešová).
Žíža  60 %
(zadáno: 2.12.2019, počet hodnocení: 67)
přínosný / zajímavý komentář
Tak nějak směs pocitů. Pokud bych měl přihlédnout k minulý letům - zoufalý výkon Střihavky, který pro tuto (a i jiné) roli již dávno nemá hlas. Nyní ale výborný krok - Noid je v roli Ježíše opravdu výrazně lepší. K tomu Roman Tomeš, který se svým Jidášem přesídlil i do Prahy a je excelentní. Překvapivě pro nás i v pohodě Bára Basiková (přeci jen v jiných muzikálech nás již x-krát silně zklamala). Vcelku sice trochu plošší, ale stejně se nakonec vždy rádi vracíme.
Editace: Měli jsme opět Basikovou a pokles jejího výkonu byl tak prudký, že musím ubrat 10 bodů (omluva ostatním)
Frankovka  50 %
(zadáno: 3.11.2019, počet hodnocení: 244)
přínosný / zajímavý komentář
Muzikál bez emocí.
Jen to ozvučení bylo opravdová tragédie.
Studentice  50 %
(zadáno: 30.10.2019, počet hodnocení: 71)
přínosný / zajímavý komentář
Bohužel se mi tento muzikál nelíbil. Představení bylo neskutečně přezvučené, zvuk nám rval uši. Václav Noid Bárta se na roli Ježíše nehodil (souhlasím s ostatními komentáři o zakrytí tetování a paruce) a Roman Tomeš byl v roli Jidáše strašný, nebylo mu rozumět jediného slova. Chválím výkon Báry Basikové a živý orchestr.
Dingo  100 %
(zadáno: 30.10.2019, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto výborné představení, dílem samotným počínaje (výborná hudba i naprosto skvělé české přebásnění) až po dobré provedení v HDK. Efektivní scéna, skvělý živý orchestr, který představení dodává správnou rockovou atmosféru a výborné herecké obsazení (Noid, Tomeš, Basiková, Polák, Josef). Bohužel mě trochu zklamal program k představení, jelikož není ani zdaleka aktuální (mnoho zpěváků zde zcela chybí - Tomeš, Josef a naopak velký prostor je zde věnován Kamilu Střihavkovi, který v představení již nějakou dobu neúčinkuje), ale to je pouze malá vada na kráse, jinak fenomenálního představení.
CouldWeStartAgainPlease  80 %
(zadáno: 14.10.2019, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Není pochyb o tom, že Ježíš je jeden z nejlepších muzikálů (rockových oper) všech dob. V Karlíně se ho zhostili se ctí a inscenace je velmi zdařilá, i když už atmosféry, jaká byla v divadle Spirála, nemůže dosáhnout. Do role Ježíše naskočila natrvalo Václav Noid Bárta, pěvecky skvělý, jen bych volila paruku a zakryté tetování vzhledem k ustálené představě podoby Ježíše. Dana Bártu jako Jidáše u nás asi už nikdo nepřekoná, Jan Toužimský je však v roli lepší, než M. Skořepa. Nejlepší Máří Magdalénou vždy byla a je Bára Basiková. Stále ji hraje a její výkon dodnes stojí za vidění.
RaB  70 %
(zadáno: 21.5.2019, počet hodnocení: 226)
přínosný / zajímavý komentář
Fantastický Noid, výborná Dasha.
Bára Basiková se mi jako Magdalena prostě nelíbí (typově ani hlasově - alternovat se s Dashou je sakra těžké). Toužimský i Tomeš je dobře doplňují.
Své sólo s nadsázkou zvládá i Ondřej Brzobohatý (alt. Korn - to už je slabší ale stejně dobré). Nastudování je hodně klasické, ale dobré.
Lukrecie  70 %
(zadáno: 19.5.2019, počet hodnocení: 63)
přínosný / zajímavý komentář
Výborný Noid Bárta, Bára Basiková, excelentní a velmi vtipný Ondra Brzobohatý pěvecky a herecky i Seidl (Kaifáš) a Štágr (Annáš)
Jinak ale obléct Héroda jako teplouše, časté taneční sexuální kreace, trochu přehnané k tématu hry, pak je z toho galimatiáš.....
dost lituju, že jsem tenkrát neviděla původní Jesus Christ Superstar :(.
Za mě rozpaky a kontroverze, i když pěvecky a herecky skvěle a nádherné a očividně nákladné kulisy.
Radka@  90 %
(zadáno: 19.5.2019, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Jesus Christ Superstar je moje srdcovka. Texty znám nazpaměť z původního nastudování ve Spirále a naposlouchaného Střihavku a spol. (z CD). Na představení jsem se konečně dostala doslova po 20 letech. Do Karlína jsem šla opravdu s obavami jak obstojí jiní interpreti a ... asi budu muset jít ještě jednou. Strašně se mi to líbilo, strašně. Byla jsem včera večer 18.5.2019. Pan Noid Bárta, Basiková.... Hudba je skvostná, takže už jen záleží jak se toho kdo ujme. Nečekala jsem to. Tleskám.
(Dcera, úplně neznalá libreta by ovšem ocenila, kdyby ty titulky mohly být i v češtině, no)
Mikr  90 %
(zadáno: 17.5.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Noid, Skořepa, Dasha, Korn
Dave164  70 %
(zadáno: 25.3.2019, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Excelentní výkon Václava Noid Bárty a Báry Basikové, jako celek mě muzikál příliš neoslovil.
Kuba2  60 %
(zadáno: 23.3.2019, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Jesus Christ Superstar neměl napětí a šťávu. Střihavka zpívá skvěle a ostatní mu obratně sekundují, ale to je jediné větší pozitivum co mohu napsat. Jinak je celá hra průměrná a nenabízí nic nového. Pokud jste viděli film, tak nemá smysl na toto představení chodit do divadla.
Ivulin  50 %
(zadáno: 9.3.2019, počet hodnocení: 43)
přínosný / zajímavý komentář
Noid jako Ježíš
Jana Krátká  100 %
(zadáno: 18.2.2019, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Moje srdeční záležitost, je pravda, že jsem to viděla 2x se Střihavkou a myslím, ze jeho Ježíše nikdo nepřekoná ...
Eliskas  80 %
(zadáno: 23.1.2019, počet hodnocení: 36)
přínosný / zajímavý komentář
Viděla jsem 3x. se Střihavkou je to plných 80 %, s jakýkoli jiným hlavním protagonistou ale procenta klesají. Bohužel. Nicméně poslední má návštěva, kdy v hlavní roli byl Noid a já čekala totální propadák, mě nakonec mile překvapila. Nebylo to až tak strašný, jak jsem čekala..
2mig1  100 %
(zadáno: 9.12.2018, počet hodnocení: 25)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Pro mě vrchol muzikálového žánru. Nezažil jsem kultovní inscenaci ve Spirále, takže nejsem ovlivněn její slávou. Karlínské nastudování zapůsobí výpravou a dechberoucím efektem v závěru představení. Ač je Kamil Střihavka s rolí Ježíše spojen už asi navždy a mám ho rád, musím přiznat, že hlasově už na tom není nejlépe je lepší si v roli Ježíše vychutnat Vaška Bártu. V kombinaci s Janem Toužimským se jedná o pořádnou jízdu.
Marketa.ziva  60 %
(zadáno: 14.10.2018, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Původní představení ve Spirále jsem viděla několikrát, tohle mě trochu zklamalo, ale pořád je to Webber.
FrantaJ  80 %
(zadáno: 28.3.2018, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Fantastický muzikál.
Troska  60 %
(zadáno: 15.3.2018, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Ve Spirále s Danem Bártou byl Jesus na úplně jiné úrovni, ale stále je ta hudba naprosto jedinečná. Bohužel co se týká tohoto provedení, tak nějak mi to přišlo celkově málo.
Lenkad  90 %
(zadáno: 28.2.2018, počet hodnocení: 61)
přínosný / zajímavý komentář
Nevěřila bych, že to Noid zvládne, ale je skvělý. Představení jsem viděla v 90. letech v Pyramidě a teď dvakrát v Karlíně a zážitek to byl stále stejný, Karlín má určitě nápaditější scénu.
Jan456  90 %
(zadáno: 9.10.2017, počet hodnocení: 210)
přínosný / zajímavý komentář
Ano, ve Spirále jsem byl častokrát, viděl jsem "naši" brněnskou verzi a zajímala mě i nová Karlínská. Aha,dozvídám se, že bude hrát M.Skořepa.Začíná se mi objevovat kopřivka...Usedám v Karlíně a dvě hodiny ani nedýchám.Tak skvělě sehraný orchestr jsem v JCS snad ještě neslyšel,tak promakanou režii jsem ještě taky neviděl.A M. Skořepa? Kde jsou ty jeho neúnosné falzety? Byl dokonalý. A J. Toužimský? Ten snad ještě lepší.B.Basikovou jsem rád, že jsem ji viděl z nostalgie,ale měla image spíš tety Ježíše,ovšem s krásným hlasem.Spirála je Spirála,ale toto je bomba. A JCS v Brně? Jen chudý příbuzný.
DivadelniFan  60 %
(zadáno: 9.10.2017, počet hodnocení: 256)
přínosný / zajímavý komentář
Můj šálek kávy to není. Režijně mi tato inscenace přišla dost slaboučká. Perfektní herecký i pěvecký výkon zaskakujícího Michala Skořepy, velmi dobrý byl Jan Toužimský, "legenda" Bára Basiková působila na jevišti mile, pěvecký výkon standardně velmi slušný. Menší zklamání nastalo při scéně Jiřího Korna, u kterého nejsem zvyklý na tak slabý výkon. Příjemnou barvou hlasu zaujal Jiří Mach.
HonzaB  60 %
(zadáno: 16.7.2017, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
V porovnání s původní verzí z 90 let o menší zážitek. Jak z hlediska ztvárnění tak i pěveckých výkonů. Možná tomu tak bylo i proto, že chyběl Kamil Střihavka.
MartinB  80 %
(zadáno: 30.5.2017, počet hodnocení: 68)
přínosný / zajímavý komentář
Kamil Střihavka byl neskutečný. Noid jakbysmet.
Ale co mne na Ježíšovi jako takovém nejvíce baví, jsou texty pana Prostějovského. Jeho přebásnění je dokonalé.
Vlastaa  90 %
(zadáno: 22.4.2017, počet hodnocení: 25)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mne muzikál č.1. Ztvárnění ve Spirále bylo působivější a herecké výkony excelentnější, ale i v podání HD v Karlíně podle mého názoru tento muzikál převyšuje ostatní.
Jan Bohutinsky  80 %
(zadáno: 21.3.2017, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Milý návrat po letech :-)
Verca M.  100 %
(zadáno: 28.1.2017, počet hodnocení: 7)
přínosný / zajímavý komentář
Miluju tento muzikál, výkony pana Střihavky a Noida jsou excelentní, celá scéna provedená v divadle Karlín je velice pěkně vytvořena.
Tereza64  100 %
(zadáno: 20.12.2016, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Absolutně nejlepší muzikál. Skvělá hudba, skvělé obsazení, choreografie,...
Ala  90 %
(zadáno: 10.11.2016, počet hodnocení: 150)
přínosný / zajímavý komentář
Vynikající výkony prakticky všech sólistů i skvělý sbor. Pro mě překvapivě výborný Noid v roli Ježíše. Vůbec jsem nevěděla, jak dobře umí ječet :-). Skvělý Michal Skořepa jako Jidáš. Eva Burešová jako Máří mi taky udělala velkou radost. A z dalších rolí zmíním např. moc hezké výkony Ondřeje Brzobohatého (Herodes), Peťo Strenáčika (Šimon Zélótes) nebo Jaromíra Holuba (Šimon Petr).
Tomkom  50 %
(zadáno: 13.6.2016, počet hodnocení: 79)
přínosný / zajímavý komentář
Bohužel zážitek ze Spirály vede....
Janul.  90 %
(zadáno: 16.5.2016, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Moc pěkné, úžasné výkony, nejlepší ovšem NOID!
Tomass  100 %
(zadáno: 10.5.2015, počet hodnocení: 49)
přínosný / zajímavý komentář
Klasika. Jesus s Kamilem je nepopsatelný. Dasha jako Máří skvělá!
Anchy  80 %
(zadáno: 9.11.2014, počet hodnocení: 28)
přínosný / zajímavý komentář
Pěvecký koncert Kamila Střihavky :)
Ondonoriko  50 %
(zadáno: 30.5.2014, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
čekala jsem víc. Nějak se to nehodí do toho načančaného sálu.
Vladimír10  90 %
(zadáno: 3.4.2014, počet hodnocení: 479)
přínosný / zajímavý komentář
Rocková opera, ve které se pouze zpívá a činohra hraje až druhé housle, byla možná pro mnoho mladých komerčně zhýčkaných diváků nečekaným problémem. Karlínské divadlo však konečně předvedlo inscenaci na úrovni, za kterou by se nemusela stydět žádná ze světových hudebních scén. Ve srovnání s Aidou od téhož režiséra vyhrává Jesus na plné čáře. Živý orchestr byl bohužel přesunut až za dekorace do hlubin jeviště, proto hudba následně působí tak, jako kdyby byla pouštěna ze záznamu. Mistrně jsou vymyšleny triky při smrti Jidáše a Ježíše. Suverénní výkony předvádí K. Střihavka a L. Krämer.
Misa  70 %
(zadáno: 23.5.2013, počet hodnocení: 81)
přínosný / zajímavý komentář
Představení pro mě bylo lehkým zklamáním.Myslím,že režijně by se s tím dalo udělat zcela jistě více.První polovina byla taková vlažná,druhá polovina se mi líbila velmi a hlavně scénografické nápady - Poslední večeře,výstup Heroda a Ježíš na kříži...Kamil Střihavka už je s Ježíšem úplně srostlý,pěvecky neuvěřitelný.Bára Basiková mě v roli naopak vůbec nebavila.Pěvecky stále ok,ale na roli Máří Magdalény už se pro mě nehodí,myslím,že to mohla oživit nějaká mladá nadějná zpěvačka.Ostatní v pohodě,nikdo mě zvlášť nezaujal.Představení nejvíc oživil výstup Ondry Brzobohatého v roli Heroda.
Onsteri  30 %
(zadáno: 12.5.2013, počet hodnocení: 92)
přínosný / zajímavý komentář
Bohužel jsem mohla porovnat výkony z tohoto muzikálu ještě s Danem Bártou. V tomto novém podání JESUS CHRIST SUPERSTAR se nemohu zbavit dojmu, že pan Střihavka a paní Basiková vyhasli a muzikál nemá žádnou šťávu.
Fedorocko  80 %
(zadáno: 24.2.2013, počet hodnocení: 646)
přínosný / zajímavý komentář
Líbilo se moc a ikdyž jsme neměli Kamila,tak jsme odcházeli z divadla spokojeni. Nejenom neúčast Střihavky je dalším argumentem pro ještě jedno zhlédnutí tohoto muzikálu.
Hannah21  70 %
(zadáno: 22.11.2012, počet hodnocení: 159)
přínosný / zajímavý komentář
Hudba je to dokonalá, navíc samozřejmě naživo, takže to vždycky bude zážitek. Střihavka stále výborný, ale není to, co to bývalo. Getsemany dal opět neuvěřitelně, ale ve zbytku představení se trochu držel zpátky. V. Bárta mě opět překvapil, především herecky, pěvecky je jiný než D. Bárta, ale také výborný. Dasha skvělá. Nastudování ve Spirále ale mělo ještě něco navíc, co v karlínské verzi postrádám.
Lubino  80 %
(zadáno: 19.10.2012, počet hodnocení: 33)
přínosný / zajímavý komentář
Nářez, výborný Střihavka, velmi líbivá hudba a proto doporučuji jako startovní muzikál pro hudební analfabety. Velice lehce si tento muzikál zamilujete. Opravdu zábava od A do Z. Průserový výkon Pavla Poláka.
Jirkan  60 %
(zadáno: 27.5.2012, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
27.5. 2012: Teda, byla to opravdu plná show. Inscenačně tak, jak si asi divák, který není každý týden v divadle, představuje. Osobně bych uvítal větší jednoduchost. Herecké a pavěcké výkony na slušné úrovni (vede Dasha). Režie se soustředí na efekt, než samotnou situaci. Problémem célé inscenace je také špatné nazvučení, až to za uši trochu tahá. Chtělo by to i rychleší práci se železnou oponou, která trochu diváky dnes mátla...
Wominick  40 %
(zadáno: 29.4.2012, počet hodnocení: 10)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Při pročítání recenzí jsem se rozhodl nabídnout také trochu odlišný pohled "mladší generace",z řad studentů, který mnoho z mých vrstevníků sdílí. Představení za moc nestálo (ani za ten lístek), a to co do hudebních výkonů (rock na český způsob) i co do celkového konceptu. Z pěveckých výkonů bych zmínil Báru Basikovou a Noida Bártu, kteří čněli nad ostatními (dokonce i nad Střihavkou, který působil poněkud "unaveně"). Celé představení pak vyznívalo jaksi povrchně, nepokorně a až kýčovitě... Myslím, že na některé příběhy by mnozí soudobí "umělci" neměli sahat, a pro Čechy to platí dvojnásob.
Divadelnik  40 %
(zadáno: 21.4.2012, počet hodnocení: 122)
přínosný / zajímavý komentář
8.3.2014 - první půlka uřvaná,sborovým scénám nebylo vůbec rozumět a co nás tedy rozhořčilo,že Jidášova smrt se uskutečnila jen odchodem Bárty ze scény-žádné oběšení!!
Peetra  50 %
(zadáno: 7.4.2012, počet hodnocení: 156)
přínosný / zajímavý komentář
Celkově bez atmosféry. Zpěváci jsou všichni skvělí (Bára Basiková ale nejlepší), ale spíš mi to připomínalo koncert než muzikál.
Honzy  70 %
(zadáno: 11.12.2011, počet hodnocení: 251)
přínosný / zajímavý komentář
Nové uvedení Jesuse v Praze se celkově povedlo.Viděl jsem všechny hlavní alternace.Střihavka již zdaleka není to co dříve.Skořepa se při svém mladí hodně snažil.Lepší Noid než Toužimský,Basiková- Dasha obě dobré,Korn se do muzikálu nehodí,dobrý J.Mach.Výborný O.Balage.Skoda,že musel v HdK skončit!Scéna zajimavá,moderníi výrazné kostýmy pomáhají k celkovému vyznění díla.Ozvučení dobré(byly ovsem i výpadky).Nováinscenace navázala na dřívější úspěch režiséra P.Novotného.
Irescz  90 %
(zadáno: 7.12.2011, počet hodnocení: 43)
přínosný / zajímavý komentář
Tenhle muzikál mám moc ráda. Bohužel ho mám naposlouchaný s Danem Bártou, takže mi ho Noid Bílý dost kazil, ale Kamil Střihavka byl vynikající a také přestárlá Máří byla dobrá.
Čiko  60 %
(zadáno: 3.12.2011, počet hodnocení: 852)
přínosný / zajímavý komentář
Na poměry pražské muzikálové produkce celkem slušné. Střihavka dobrý jak pěvecky, tak herecky, unikátní je ve své malé roli Jiří Korn. Naopak průměrný pěvecky a podprůměrný herecky (neschopen vyjádřit emoce - pro všechny má jeden výraz) Václav Noid Bárta. Co se hudby týká, oceňuji žánrovou rozmanitost.
LadyFrancess  100 %
(zadáno: 13.11.2011, počet hodnocení: 26)
přínosný / zajímavý komentář
Původní verze se mi líbila mnohem víc. A také je škoda, že Jidáše už nehraje Dan Bárta. Ale za Kamila Střihavku, při jehož podání písně V zahradě gethsemanské zažívám hudební orgasmy, a za hudbu a písně, které miluju, musím dát 100%.
Guildenstern  80 %
(zadáno: 16.6.2011, počet hodnocení: 360)
přínosný / zajímavý komentář
nemám problém dát vysoké hodnocení představení, které si na nic nehraje, má za cíl diváka pobavit, což se mu myslím daří. obsazení se povedlo - i když byl jsem třikrát a vždy jsem měl +/- stejné :-( zrada/herodes/oběšení/ukřižování velmi působivé scény... zamrzí Polák jako Pilát, rušení představení, která nejsou vyprodána, cena šatny, programu a občerstvení a kolísavá kvalita nazvučení
Eliska3  90 %
(zadáno: 28.4.2011, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
Moc se mi to líbilo, jen začátek byl trošku slabší, ale když se to potom rozjelo... Střihavka byl suprovej a Dasha snad ještě lepší!!!
Brouček  60 %
(zadáno: 4.4.2011, počet hodnocení: 81)
přínosný / zajímavý komentář
Vynikající Kamil Střihavka a Bára Basiková. Noid jako Jidáš byl ale zklamáním, snížil dojem z celého představení.
Vedee  60 %
(zadáno: 11.2.2011, počet hodnocení: 112)
přínosný / zajímavý komentář
Nijak mě to nenadchlo... Noid Bárta byl při obsazování Jidáše krokem vedle a kazil dojem z celého představení nejen tím, že mu nebylo vůbec rozumět, když zpíval, ale i velmi nepřesvědčivým hereckým výkonem (za což bohužel musím srazit pár procent)... naopak milým překvapením byl Michal Skořepa, který se role Ježíše zhostil bravurně... Dasha- vynikající, nemám slov! Jinak bohužel, jak je u komerčních muzikálů zvykem, ve výpravě, scéně i režijním pojetí efekt mnohdy převládal nad kvalitou. Viděno 10. 2. 2011.
Capulet  50 %
(zadáno: 3.2.2011, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Byl to můj druhý muzikál a taky, řekl bych, už poslední.
Nejsem prostě typ na tenhle žánr a nedokážu proto Jesuse ocenit ani ve své kategorii. Není to prostě pro mě.

A neměl jsem Střihavku! :-P
Xcepek  100 %
(zadáno: 14.11.2010, počet hodnocení: 607)
přínosný / zajímavý komentář
Také viděno 14.11. - v jednoduchosti je krása, naprosto úžasné představení! Všichni zúčastnění mají lví podíl na tom, že jsem odcházel z divadla hodně nadšený. Herci, hudba, scéna, kostýmy, hra se světly - nemám co vytknout...
Jitka K.  50 %
(zadáno: 14.11.2010, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Taky jsem viděla nového Ježíše a podle mě to vůbec nemělo šťávu nebo jasný výklad. Mělo to být o hippies? WTF nápady pana režiséra mě moc nebavily. Vedle dobrých výkonů jsem viděla i hrůzovýkony, tak sorry, že srážím průměr hodnocení.
Vorisek  100 %
(zadáno: 14.11.2010, počet hodnocení: 59)
přínosný / zajímavý komentář
Dokonalé. I já mám v sobě hodně nostalgie a před představením bych nevěřil, že to řeknu, ale toto představení bylo lepší než to spirálovské i než brněnské. Hodnocení redakce je dle mě až zaujatě nízké. Viděno 14.11.2010 (Střihavka, Basiková, Toužimský, Noid Bárta, Brzobohatý).
Kavěna  10 %
(zadáno: 14.6.2022, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Měla jsem velké očekávání, ale velice mě to zklamalo, dokonce tak že jsem v polovině chtěla odejít což se mi už dlouho nestalo. Ozvučení naprosto hrozné, výkony herců tragické, stejně tak jako pěvecké výkony. 10% dávám za povedené kostýmy a scénu.
Nikalistka  30 %
(zadáno: 7.1.2020, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Za mě velké zklamání co se týká hudebního zážitku. Na představení jsme byli v divadle Karlín, hned na začátku vypadl jeden reproduktor a od té doby se to nedalo poslouchat. Polovině zpěváků nebylo vůbec rozumět ve zpívaných výškách mě z toho bolely uši. Kladně hodnotím herecké výkony, kostýmy a kulisy.
Mia Jezkova  90 %
(zadáno: 4.11.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Viděla jsem už 3x a v březnu půjdu zas. Tímhle muzikálem jsem posedlá a přestože nejsem fanoušek českého libreta, protože se v něm plno věcí ztrácí, stojí to zato. České aranžmá a pěvecké výkony jsou dobré, i když za mě by to chtělo ještě trošku přitvrdit, je to přecejen rock opera :) Nejvíc jsem si užila obsazení s Noidem jako Jidášem, tehdy jsem se poprvé přidala do teamu "Jidáš". Doufám, že se ještě někdy do role vrátí. ALE! Noid jako Ježíš bylo neméně dobré, k čertu se stížnostma ala vlasy a tetování, aspoň omrknete pěkné tělo :D krom toho, Noid při živém zpěvu téměř nechybuje.
Cerw  70 %
(zadáno: 24.3.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Kdo se těší na Kamila Střihavku tak ten v muzikálu skončil k 27. 10. 2018 viz. jeho webové stránky. Jinak představení časem ztrácí kouzlo a to nejen díky absenci Střihavky, některé role už hrají herci II. - III. ligy nicméně pozitivně hodnotím scénu a její rozmanitost.
Co se týče samotného divadla tak velmi negativně hodnotím kvalitu zvuku (pokud texty neznáte tak hodně z nich vůbec není rozumět), další negativum je, že po Vás někdo chce při ceně vstupenky 590,- dalších deset korun, za každý kus v šatně, to je opravdu ostuda! (o cenách na baru nemluvě)
Sucharipa  70 %
(zadáno: 15.3.2018, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Povedený muzikál po všech stránkách. Velice mne ale zklamal Kamil Střihavka, který už nezpívá tak jako dřív.
Lucka33  100 %
(zadáno: 24.3.2017, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Toto predstaveni jsem videla jiz ve Spirale jako dite a velmi se mi libilo. V Karline jsem shledla vsechny mozne alternace. Noid je jako Jezis skvely. Desila jsem se,kdyz jsem zjistila,ze ho mame,ale pevecky i herecky uzasny vykon. Jezise jsem mu 100% verila. Kamil uz bohuzel nema takovy hlas jako pred par lety. Pred tremi lety byl jeho Jezis neskutecny. Nedavno uz bohuzel slabsi vykon. Jan Touzimsky jako Jidas je uzasny. Vedeni Karlina bych doporucila nedavat jako alternaci pana Skorepu. Hlasove mu role vubec nesedi a kazi zazitek z predstaveni. Velmi rada se na predstaveni vracim.
Mikes  70 %
(zadáno: 12.5.2016, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
5.5.16, Barta, Touzimsky, Basikova, Polak, Brzobohaty. Velmi tradicni az zastarale, podobne jako kdysi ve Spirale. Vic tance super. Jednoducha pusobiva scena, dobre odehrano i zazpivano. Jidas mel v prvni puli problemy, asi s technikou. Barta, Basikova, Polak super. Druha pule je prilis tradicni/truchliva/depresivni, protikladem je rozjuchany Brzobohaty, to spolu nesedi. 10-ti leta dcera plakala, me prisla 2. pule dost nudna a zdlouhava. Presto, ze mam radeji moderni evropskou putovni verzi, jsem byl spokojeny. Profesionalni, dobre provedene, jen vysledny dojem ponekud sedy a zapraseny.
Andrea Pardubice  80 %
(zadáno: 13.3.2016, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Na predstaveni jsme byli 12.3.2016. Trochu zklamana jsem byla z vykonu pana Strihavky. Prijde mi, ze to je udel rockeru, ze s pribyvajicim vekem se zhorsuje jejich hlas...
Zato pan Korn byl ve svem kratkem vystupu perfektni jako vzdy.
A co chci hlavne vyzdvihnout je zpev Evy Buresove coby Mari Magdaleny. Vubec jsme nevedeli, ze v predstaveni taky alternuje. Byla opravdu nejlepsim prekvapenim celeho predstaveni. Je to vynikajici a navic i pohledna zpevacka :-)
Jinak k muzikalu jako celku - je to krasne predstaveni a urcite stoji za to ho videt.
Amalthea  60 %
(zadáno: 26.6.2022, počet hodnocení: 33)
Sablose  50 %
(zadáno: 4.4.2022, počet hodnocení: 26)
Dino07  60 %
(zadáno: 15.9.2021, počet hodnocení: 42)
HodnaTeta  50 %
(zadáno: 17.8.2021, počet hodnocení: 106)
Kaa.133  80 %
(zadáno: 15.3.2020, počet hodnocení: 13)
Pajunkas  90 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 46)
Desplat  80 %
(zadáno: 26.1.2020, počet hodnocení: 29)
Mapinho  70 %
(zadáno: 3.1.2020, počet hodnocení: 39)
Isa Johanovská  100 %
(zadáno: 2.1.2020, počet hodnocení: 97)
EditaBN  60 %
(zadáno: 17.4.2019, počet hodnocení: 25)
Van  100 %
(zadáno: 28.12.2018, počet hodnocení: 18)
LuKrej  80 %
(zadáno: 16.12.2018, počet hodnocení: 65)
Munoz  90 %
(zadáno: 1.12.2018, počet hodnocení: 107)
Katvo  100 %
(zadáno: 31.10.2018, počet hodnocení: 40)
Mr.Schaffer  90 %
(zadáno: 29.10.2018, počet hodnocení: 59)
Firestone  60 %
(zadáno: 27.10.2018, počet hodnocení: 43)
HawkeyeSaw  40 %
(zadáno: 26.10.2018, počet hodnocení: 190)
Simplyclare  40 %
(zadáno: 16.10.2018, počet hodnocení: 28)
Michalmusek  100 %
(zadáno: 7.7.2018, počet hodnocení: 258)
Pe3ček  70 %
(zadáno: 27.5.2018, počet hodnocení: 12)
Mazan  80 %
(zadáno: 7.3.2018, počet hodnocení: 24)
Lenkami  70 %
(zadáno: 25.2.2018, počet hodnocení: 13)
Hacko  80 %
(zadáno: 28.1.2018, počet hodnocení: 61)
Alice  90 %
(zadáno: 26.1.2018, počet hodnocení: 20)
Leafeltova  100 %
(zadáno: 22.1.2018, počet hodnocení: 111)
PajaM  80 %
(zadáno: 10.12.2017, počet hodnocení: 25)
Plšík  70 %
(zadáno: 8.12.2017, počet hodnocení: 657)
Blahme  80 %
(zadáno: 6.12.2017, počet hodnocení: 62)
Violetka  70 %
(zadáno: 3.12.2017, počet hodnocení: 54)
Alcha  90 %
(zadáno: 19.11.2017, počet hodnocení: 127)
Mcenole@senam.cz  80 %
(zadáno: 21.10.2017, počet hodnocení: 52)
Hanichka  100 %
(zadáno: 19.3.2017, počet hodnocení: 52)
Xlucianka  60 %
(zadáno: 5.12.2016, počet hodnocení: 25)
Silencia  60 %
(zadáno: 25.9.2016, počet hodnocení: 33)
Anafil  90 %
(zadáno: 21.9.2016, počet hodnocení: 20)
Maggie  100 %
(zadáno: 30.5.2016, počet hodnocení: 32)
JéHá  80 %
(zadáno: 3.5.2016, počet hodnocení: 37)
Ivi  80 %
(zadáno: 28.2.2016, počet hodnocení: 27)
Krysarn  30 %
(zadáno: 9.2.2016, počet hodnocení: 5)
Miskova Pet  50 %
(zadáno: 1.2.2016, počet hodnocení: 53)
SirThompson  70 %
(zadáno: 23.4.2015, počet hodnocení: 53)
Bigiie  70 %
(zadáno: 11.3.2015, počet hodnocení: 12)
Tarbík  70 %
(zadáno: 10.3.2015, počet hodnocení: 140)
IgnaciusR  80 %
(zadáno: 20.2.2015, počet hodnocení: 33)
Etfu  90 %
(zadáno: 17.10.2014, počet hodnocení: 65)
Adlen  100 %
(zadáno: 23.6.2014, počet hodnocení: 15)
Verapi  70 %
(zadáno: 3.6.2014, počet hodnocení: 96)
Stuntman Mike  70 %
(zadáno: 25.3.2014, počet hodnocení: 19)
Chamyl  70 %
(zadáno: 4.3.2014, počet hodnocení: 22)
Katerian  100 %
(zadáno: 31.1.2014, počet hodnocení: 35)
Jezinka11  90 %
(zadáno: 26.12.2013, počet hodnocení: 47)
Togaf  60 %
(zadáno: 26.9.2013, počet hodnocení: 152)
Marcela  90 %
(zadáno: 16.5.2013, počet hodnocení: 410)
Derryl  100 %
(zadáno: 26.4.2013, počet hodnocení: 62)
Ivushka  80 %
(zadáno: 13.4.2013, počet hodnocení: 93)
Vrána  60 %
(zadáno: 21.10.2012, počet hodnocení: 14)
Terez  90 %
(zadáno: 12.4.2012, počet hodnocení: 99)
Kajuuska  90 %
(zadáno: 22.3.2012, počet hodnocení: 14)
Coward  90 %
(zadáno: 2.3.2012, počet hodnocení: 245)
Dave  60 %
(zadáno: 4.1.2012, počet hodnocení: 112)
Martin21  60 %
(zadáno: 3.12.2011, počet hodnocení: 416)
Vetinari  80 %
(zadáno: 22.11.2011, počet hodnocení: 16)
Malaindianka  60 %
(zadáno: 21.9.2011, počet hodnocení: 56)
Dubina  80 %
(zadáno: 19.6.2011, počet hodnocení: 144)
Vugrinec  80 %
(zadáno: 16.6.2011, počet hodnocení: 41)
Olali  60 %
(zadáno: 3.6.2011, počet hodnocení: 53)
Sonia.mor  70 %
(zadáno: 21.1.2011, počet hodnocení: 12)
Verena  50 %
(zadáno: 14.11.2010, počet hodnocení: 66)
Kevinator  90 %
(zadáno: 6.11.2010, počet hodnocení: 193)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.