Profil uživatele

Radka@

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 19.5.2019)
Myslela jsem, že trpím vzpomínkovým optimismem vůči ostravským divadlům, ale.. Před 20 lety, jako maturantka, jsem několik představení navštívila a vždy mě ty příběhy vzaly, říkala jsem si standard. S dcerou maturantkou bydlíme v Praze (už dlouho) a začaly jsme navštěvovat zdejší představení. Na můj vkus hodně komerce a líbivosti. Pak jdeme do Celetné na Maryšu a já se opět ocitnu v divadle.
Ta bezvýchodnost, beznadějnost, prostě víte, že je to v pr...
A potřebujete k tomu jen pár kulis, mrazivou hudbu, výborné herce a hlavně nastudování, které ctí předlohu. Tleskám "Bezruči".
(zadáno: 19.5.2019)
Je to složité. Paní Adamovská a pan Štěpánek jsou naprosto uvěřitelní, přirození, nepřišlo mi, že hrají (opravdu v dobrém). Scéna, efekty super. Jen je to přesné převedení filmu na jeviště (možná byl film převeden původně z jeviště na plátno, ale to nevím). Takže otázka zní, zda se vám chce dívat dvě hodiny na přesně totéž, co vidíte v TV? Navíc postava Annie je nastudována spíše jako hysterická než psychopatická. V rámci děje se odehrávají scény, které nejsou příjemné, ale neměla jsem pocit bezvýchodnosti, hrůzy. Ale třeba to nebylo záměrem. Nicméně o mnoho lepší než film. Knihu jsem nečetla
(zadáno: 19.5.2019)
Jesus Christ Superstar je moje srdcovka. Texty znám nazpaměť z původního nastudování ve Spirále a naposlouchaného Střihavku a spol. (z CD). Na představení jsem se konečně dostala doslova po 20 letech. Do Karlína jsem šla opravdu s obavami jak obstojí jiní interpreti a ... asi budu muset jít ještě jednou. Strašně se mi to líbilo, strašně. Byla jsem včera večer 18.5.2019. Pan Noid Bárta, Basiková.... Hudba je skvostná, takže už jen záleží jak se toho kdo ujme. Nečekala jsem to. Tleskám.
(Dcera, úplně neznalá libreta by ovšem ocenila, kdyby ty titulky mohly být i v češtině, no)
(zadáno: 26.3.2019)
Hodně fajn. Příjemně mě to překvapilo.
(zadáno: 26.3.2019)
Trochu přehypované ale klobouk dolů :-)
(zadáno: 26.3.2019)
Disturbing.... Super!
(zadáno: 28.5.2017)
Naprostá oddechovka :-)
Hrachovcová s Dulavou vynikající.
(zadáno: 28.5.2017)
Možná jako estráda dobré. Ale není o co stát. Klasiku (i v líbivějším pojetí) bych si představovala jinak. Škoda peněz.
(zadáno: 28.5.2017)
Doufala jsem, že konečně uvidím - prostě divadlo (jiná představení jiných společností lze zhodnotit prostě jen jako divadelní estrády) a dočkala jsem se. Silný příběh s emocemi. Mělo to spád. Nejraději bych šla ještě jednou. Moc děkuji.