Profil uživatele

Jana Krátká

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 23 % (6)
Jan Pařízek: 25 % (10)
Lukáš Holubec: 25 % (2)
Jiří Koula: 27 % (3)
Michal Novák: 28 % (9)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 15.8.2021)
Skvělý výkon Filipa Březiny, do dvojrole dává vše a pro mě je zcela uvěřitelný. První půlka má spád, je vtipná, druhá je sice trochu pomalejší, ale výtečná scéna u stolu ji opět dodá dynamičnosti. Musím vyzdvihnout ještě hudbu, skvěle dokresluje představení. Díky za úžasný zážitek!
(zadáno: 28.9.2020)
Hra by slušela menšímu divadlu, místy jsem hercům nerozuměla, ten velký prostor tišší změny hlasů pohlcoval. Škoda. Taky se mi nelíbí absence kulis, ale to je spíš můj problém. Herecké výkony vsak byly perfektní, zvláště pak S.Rašilova - tato role mu fakt sedla a je v ní úžasný. Určitě bych představení doporučila.
(zadáno: 6.9.2020)
Moderně pojatá dramatizace díla. Spousta výborných režijních nápadů. Kostýmy nápadité a výkony herců perfektní. Asi nejvíce na mě zapůsobila Nataša. Ta byla fakt perfektní. Doporučuji!
(zadáno: 2.2.2020)
Moc hezký příběh, super masky, scéna, pěkné písničky a skvělé výkony všech. Vyzdvihnout ale musím T.Havlínka, jeho sloní muž neměl chybu. Určitě zhlédnu ještě několikrát. Díky všem tvůrcům a hercům za tak krásné představení.
(zadáno: 14.12.2019)
Hra je sice bez přestávky, ale má svižné tempo, ani na chvíli nenudí. Režie je skvělá a ještě lepší herecké výkony. Pan Donutil úžasný, věřila jsem mu každé slovo. Představení chytí za srdce, člověk začne přemýšlet, jak je na tom on sám. Střídaly se emoce, smích, pláč, zlost, bezradnost, soucit.... Krásně prožité 2 h, díky!
(zadáno: 20.10.2019)
Moc milé představení, jednoduchá, ale krasna scéna sladěná s kostýmy. Herecky velmi dobře zahrané všemi herci. Výborný pan Vlasák - klobouk dolů za jeho výkon.
(zadáno: 29.9.2019)
Představení patří k tomu lepšímu, je tam par věcí, co mi vadilo- černoch, Číňan, zbytečně sprostá slova, ale jako celek se mi to libilo. Ovšem nejlepší je T. Havlinek a jeho opilecka scéna. Ta nemá chybu a T. Havlinek v ní exceluje! Bravo!
(zadáno: 26.5.2019)
Moderní pojetí představení se mi moc líbí, první polovina je svižná, vtipná, akční, druhá ztrácí tempo, ale to je přirozené. Scéna je jednochuchá a při tom efektní. Jediné, co se mi nelíbilo, byla kapela, byla velmi hlasitá, až máte pocit, ze se vám rozskočí hlava. Herci byli skvělí, moc se mi líbili Piškula, Březina, Donutil a Remundová. Určitě toto představení navštívím ještě jednou.
(zadáno: 5.3.2019)
Velmi dobré herecké výkony, působivá scéna. Hra je to depresivní, ale velmi aktuální, apeluje na nás všechny. Urcitě stojí za zhlednuti.
(zadáno: 20.2.2019)
Provedení mě zcela nadchlo. Scéna, kostýmy, výkony účinkujících, proste paráda....
(zadáno: 18.2.2019)
(zadáno: 18.2.2019)
Moc se mi líbila scéna, ale co mě úplně dostalo, byl zpěv paní Mauréry...
(zadáno: 18.2.2019)
Úžasné, krásně zazpíváno, nápaditá scéna!
(zadáno: 18.2.2019)
Moje srdeční záležitost, je pravda, že jsem to viděla 2x se Střihavkou a myslím, ze jeho Ježíše nikdo nepřekoná ...
(zadáno: 18.2.2019)
Představení je to milé, oddychové...
(zadáno: 18.2.2019)
Skvělé herecké výkony, promyšlená scéna, skvělá hudba, úžasný sbor...délky představení se nebojte, určitě stojí za zhlédnutí.