Profil uživatele

Jana Krátká

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 25 % (13)
Jiří Landa: 26 % (8)
Lukáš Dubský: 26 % (9)
Jiří Koula: 27 % (3)
Michal Novák: 27 % (10)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 29.12.2021)
Jelikož znám knihu, věděla jsem, do čeho jdu. Musím říct, že jsem si divadelní podobu neuměla představit. Ale smekám úžasnému zpracování. Výborné režijní nápady, skvělé kostýmy a velmi podmanivá hudba, oceňuji ukazování letopočtů, jinak by se v ději divák neznalý předlohy ztratil. Moc se mi líbilo originální znázornění archivu - my starší asi chápeme, proč v plynových maskách. Herecké výkony také skvělé. Prostě dvě hodiny deprese stejně tak syrové jako v knize. Zážitek, na který se jen tak nezapomene. Tleskám!
(zadáno: 31.10.2021)
Být, či nebýt?.....Pokud vás zajímá, co uslyšíte místo této snad nejznámější divadelní repliky, zajděte si na představení, nebudete litovat. Skvělá režie, skvělá hudba a samozřejmě skvělí herci, musím vyzdvihnout Tomáše Havlínka, jehož Hamlet je excelentní ))) Díky opět za krásný divadelní zážitek!
(zadáno: 7.10.2021)
Kouzelné představení pro malé i velké. Vtipné, nápadité, originální kostýmy a moc pěkná hudba. Ale to hlavní- představení funguje na malé diváky!!! Děti s herci komunikují, ať už odpovídáním na otázky či spontánně, a je vidět, že je to baví. Ostatně to baví i dospěláky, protože se pohádka hemží nejen pohádkovými bytostmi, ale i vtipnými hláškami. Je cítit, že i herci si to užívají, nejvíce asi skvělý kapitán Hák a úžasná psí chůva :-) Tak vezměte do divadla své prcky, anebo přijďte klidně sami, nebudete litovat. Díky za krásné 2 hodinky snění!
(zadáno: 18.9.2021)
(zadáno: 15.8.2021)
Skvělý výkon Filipa Březiny, do dvojrole dává vše a pro mě je zcela uvěřitelný. První půlka má spád, je vtipná, druhá je sice trochu pomalejší, ale výtečná scéna u stolu ji opět dodá dynamičnosti. Musím vyzdvihnout ještě hudbu, skvěle dokresluje představení. Díky za úžasný zážitek!
(zadáno: 28.9.2020)
Hra by slušela menšímu divadlu, místy jsem hercům nerozuměla, ten velký prostor tišší změny hlasů pohlcoval. Škoda. Taky se mi nelíbí absence kulis, ale to je spíš můj problém. Herecké výkony vsak byly perfektní, zvláště pak S.Rašilova - tato role mu fakt sedla a je v ní úžasný. Určitě bych představení doporučila.
(zadáno: 6.9.2020)
Moderně pojatá dramatizace díla. Spousta výborných režijních nápadů. Kostýmy nápadité a výkony herců perfektní. Asi nejvíce na mě zapůsobila Nataša. Ta byla fakt perfektní. Doporučuji!
(zadáno: 2.2.2020)
Moc hezký příběh, super masky, scéna, pěkné písničky a skvělé výkony všech. Vyzdvihnout ale musím T.Havlínka, jeho sloní muž neměl chybu. Určitě zhlédnu ještě několikrát. Díky všem tvůrcům a hercům za tak krásné představení.
(zadáno: 14.12.2019)
Hra je sice bez přestávky, ale má svižné tempo, ani na chvíli nenudí. Režie je skvělá a ještě lepší herecké výkony. Pan Donutil úžasný, věřila jsem mu každé slovo. Představení chytí za srdce, člověk začne přemýšlet, jak je na tom on sám. Střídaly se emoce, smích, pláč, zlost, bezradnost, soucit.... Krásně prožité 2 h, díky!
(zadáno: 20.10.2019)
Moc milé představení, jednoduchá, ale krasna scéna sladěná s kostýmy. Herecky velmi dobře zahrané všemi herci. Výborný pan Vlasák - klobouk dolů za jeho výkon.
(zadáno: 29.9.2019)
Představení patří k tomu lepšímu, je tam par věcí, co mi vadilo- černoch, Číňan, zbytečně sprostá slova, ale jako celek se mi to libilo. Ovšem nejlepší je T. Havlinek a jeho opilecka scéna. Ta nemá chybu a T. Havlinek v ní exceluje! Bravo!
(zadáno: 26.5.2019)
Moderní pojetí představení se mi moc líbí, první polovina je svižná, vtipná, akční, druhá ztrácí tempo, ale to je přirozené. Scéna je jednochuchá a při tom efektní. Jediné, co se mi nelíbilo, byla kapela, byla velmi hlasitá, až máte pocit, ze se vám rozskočí hlava. Herci byli skvělí, moc se mi líbili Piškula, Březina, Donutil a Remundová. Určitě toto představení navštívím ještě jednou.
(zadáno: 5.3.2019)
Velmi dobré herecké výkony, působivá scéna. Hra je to depresivní, ale velmi aktuální, apeluje na nás všechny. Urcitě stojí za zhlednuti.
(zadáno: 20.2.2019)
Provedení mě zcela nadchlo. Scéna, kostýmy, výkony účinkujících, proste paráda....
(zadáno: 18.2.2019)
(zadáno: 18.2.2019)
Moc se mi líbila scéna, ale co mě úplně dostalo, byl zpěv paní Mauréry...
(zadáno: 18.2.2019)
Úžasné, krásně zazpíváno, nápaditá scéna!
(zadáno: 18.2.2019)
Moje srdeční záležitost, je pravda, že jsem to viděla 2x se Střihavkou a myslím, ze jeho Ježíše nikdo nepřekoná ...
(zadáno: 18.2.2019)
Představení je to milé, oddychové...
(zadáno: 18.2.2019)
Skvělé herecké výkony, promyšlená scéna, skvělá hudba, úžasný sbor...délky představení se nebojte, určitě stojí za zhlédnutí.