Profil uživatele

Studentice

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 9 % (21)
Veronika Boušová: 9 % (13)
Jiří Koula: 10 % (50)
Lukáš Dubský: 10 % (31)
Helena Grégrová: 11 % (48)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 8.2.2020)
Představení se mi líbilo, bylo temné s pár vtipnými momenty. Jen by mu podle mého názoru slušelo půlhodinové zkrácení a méně křiku. Hra se scénou mě bavila. Toto představení doporučuji.
(zadáno: 8.2.2020)
Představení bylo zvládnuto velmi zdařile, i když souhlasím s některými komentáři, že zde bylo příliš tlačeno na pilu ohledně humoru. Bohužel měl opět zklamal závěr, který sem podle mého názoru vůbec nepatřil.
(zadáno: 30.10.2019)
Bohužel se mi tento muzikál nelíbil. Představení bylo neskutečně přezvučené, zvuk nám rval uši. Václav Noid Bárta se na roli Ježíše nehodil (souhlasím s ostatními komentáři o zakrytí tetování a paruce) a Roman Tomeš byl v roli Jidáše strašný, nebylo mu rozumět jediného slova. Chválím výkon Báry Basikové a živý orchestr.
(zadáno: 30.10.2019)
Forma byla zajímavá, obsah však méně. Vizuální efekty se nám líbily, ale nejsou důležitější než samotný příběh. Vadila nám také přílišná hlasitost a čekání před vstupem do stanu do poslední minuty, kdy mělo představení začít. Pro nás zklamání.
(zadáno: 24.9.2019)
Hra byla hezká, ale kdyby byla kratší o dějové vycpávky a pokusy o humor, mohla být dokonalá. Jsem ale ráda, že jsem ji viděla. První půlka určitě převyšovala tu druhou.
(zadáno: 1.3.2019)
Vtipné, nápadité, nenáročné, ale zároveň ne hloupé. Doporučuji.
(zadáno: 1.1.2019)
Úžasné téma s velkým potenciálem. První polovina představení mě bavila, ve druhé přišlo zklamání. Škoda, že hra nezůstala "jen" komedií a snažila se o vážnější přesah...
(zadáno: 18.11.2018)
Nádherný muzikál s nepřekonatelným Danielem Hůlkou, který je pro roli Drákuly stvořen:). Zážitek navíc umocňuje živý orchestr a příjemné prostředí divadla Karlín. Obsahově se mi více líbila první polovina představení, ale všechny pěvecké i herecké výkony byly na jedničku. Na konci zaslouženě tleskalo celé divadlo vestoje.
(zadáno: 7.11.2018)
Hra se mi líbila. Ale za poslední scénu musím dát toto nejhorší hodnocení. Do hry o Karlu Čapkovi nepatří politické preference autorů a tvůrců hry. Tato hra má být o životě předního českého spisovatele. A spojení s Havlem bylo podle mne také absolutně "mimo mísu". Styděla jsem se. Navíc na tuto hru vodí učitelé studenty. Poprvé jsem při děkovačce hercům netleskala.
(zadáno: 29.9.2018)
Tahle hra mě zklamala. Pro mě až moc bláznivá, i když oceňují, že herce i po tolika letech hraní stále baví.
(zadáno: 29.9.2018)
Nádherné, citlivě zpracované. Výkon pana Vlasáka byl jedinečný. Tuto hru všem doporučuji.
(zadáno: 29.9.2018)
Příjemná komedie, i když na závěr až příliš crazy. Líbil se mi výkon Patrika Děrgela a Lukáše Příkazského
(zadáno: 25.3.2018)
Zajímavě pojaté představení, kde všichni herci hráli dobře a bez přehrávání. Dlouho po zhlédnutí hry jsem musela nad některými činy postav přemýšlet. Určitě hra stála za zhlédnutí.
(zadáno: 13.3.2018)
Zábavné i bohužel poučné...
(zadáno: 13.3.2018)
Zábavná hra, ve které exceluje Michal Dlouhý. Škoda jen, že ve druhé půlce hře dochází dech a závěrečné vysvětlování příběhu spíše škodí. Nicméně je to dobrá odpočinková komedie, u které jsem se hodně nasmála.
(zadáno: 13.3.2018)
Pro mě byla tato hra zklamáním. Byla zde spousta hluchých míst a hloupých narážek. Pár dobrých písniček nestačí. Plus je za živou kapelu, i když ozvučení bylo občas špatné.
(zadáno: 13.3.2018)
Pro mě to bylo nádherné hořkosladké představení. I když téma bylo velmi citlivé, nesnažilo se hrát na city diváků. Výkon obou hereček byl dechberoucí, stejně jako scéna. Jedno z nejlepších představení, které jsem viděla.
(zadáno: 13.3.2018)
I když se při sledování hry divák musí velmi soustředit a téma je vážné, nenudila jsem se ani minutu. Líbilo se mi zpracování hry i ztvárnění jednotlivých postav všemi herci.
(zadáno: 13.3.2018)
Vtipné a odlehčené. Bavila jsem se. Jedinou chybou bylo, že hra nadržovala ženám a nejen vůči mužům v hledišti je to nefér. Jinak můj velký obdiv patří Tomáši Novotnému, který zaskakoval kvůli nemoci a jeho výkon byl báječný.
(zadáno: 27.10.2017)
Některé momenty byly pojaté velmi zajímavě, vtipně a neotřele. Naopak zde pro mě bylo moc zbytečné nahoty a život Alana Turinga byl velmi zjednodušen. Tato hra určitě není pro pruderní diváky:).
(zadáno: 27.10.2017)
Tato hra pro mě byla velikým zklamáním. Chválím výkon pana Vetchého. Paní Hybnerová neuvěřitelně přehrávala. Pokusy o humor byly trapné (vulgární slova, sexuální narážky, dokola opakované vtipy).
(zadáno: 31.5.2017)
Líbila mi myšlenka hry, ale myslím si, že zde byla přílišná absurdita, která podle mě poslání trochu rozmělňovala. Výkony hereček byly velmi dobré. Upředňostňovala bych ale klasické ztvárnění hry před čtením.
(zadáno: 31.5.2017)
Představení se mi velmi líbilo. Výkony herců byly báječné, nikdo z nich nepřehrával. Nejvíce mě zaujal asi pan Aleš Procházka. Dále se mi líbilo ztvárnění scény, které příjemně doplňovalo a nijak nerušilo.
(zadáno: 2.5.2017)
V mnoha situacích jsem se viděla, zpracování bylo zajímavé, ale přišlo mi to takové nedotažené. Představovala bych si tuto hru o něco delší a propracovanější.