Profil uživatele

Studentice

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Veronika Boušová: 9 % (13)
Pavla Haflantová: 10 % (22)
Jiří Koula: 11 % (51)
Lukáš Dubský: 11 % (36)
Helena Grégrová: 12 % (51)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.3.2024)
Oceňuji některé velmi dobré pěvecké výkony, ale ten příběh byl tak slabý a místy trapný. Také mi zde chybí živá hudba. Naopak mě potěšilo, že hudba neřvala. Moje očekávání byla bohužel větší...
(zadáno: 24.3.2024)
Představení mě příjemně překvapilo. Pan Blažek byl ve dvojroli vynikající a během představení jsem se mnohokrát zasmála, což se mi už dlouho nestalo. Byly zde samozřejmě i slabší momenty a postavy, ale pro mě to byl příjemně strávený večer.
(zadáno: 26.11.2023)
Některé nápady byly skvělé, orchestr hrál báječně. Bohužel někteří herci se na svou roli podle mě úplně nehodili. Nicméně prostředí divadla je nádherné, byl to příjemný zážitek.
(zadáno: 11.6.2023)
Hra nebyla špatná-líbila se mi ta myšlena. Nicméně vadilo mi zde příliš mnoho vulgarismů, které byly často zbytné..
(zadáno: 11.6.2023)
Představení mě zklamalo-bylo velmi hlasité a snažili se tam dát vtipy za každou cenu-byly trapné a kazily atmosféru představení..
(zadáno: 11.6.2023)
Od představení jsem nic nečekala, o to víc mě příjemně překvapilo. Krásný relaxační zážitek vzbuzující příjemné emoce. Vtipy nebyly na sílu, scéna byla dokonalá a Pepa Vojtek je skvělý. Role otce mu neskutečně sedla.. Jen škoda, že někteří herci nezpívali úplně čistě a byl tam playback. Pro ty, co mají radí Olympic, je toto představení nutností:)
(zadáno: 8.2.2020)
Představení se mi líbilo, bylo temné s pár vtipnými momenty. Jen by mu podle mého názoru slušelo půlhodinové zkrácení a méně křiku. Hra se scénou mě bavila. Toto představení doporučuji.
(zadáno: 8.2.2020)
Představení bylo zvládnuto velmi zdařile, i když souhlasím s některými komentáři, že zde bylo příliš tlačeno na pilu ohledně humoru. Bohužel měl opět zklamal závěr, který sem podle mého názoru vůbec nepatřil.
(zadáno: 30.10.2019)
Bohužel se mi tento muzikál nelíbil. Představení bylo neskutečně přezvučené, zvuk nám rval uši. Václav Noid Bárta se na roli Ježíše nehodil (souhlasím s ostatními komentáři o zakrytí tetování a paruce) a Roman Tomeš byl v roli Jidáše strašný, nebylo mu rozumět jediného slova. Chválím výkon Báry Basikové a živý orchestr.
(zadáno: 30.10.2019)
Forma byla zajímavá, obsah však méně. Vizuální efekty se nám líbily, ale nejsou důležitější než samotný příběh. Vadila nám také přílišná hlasitost a čekání před vstupem do stanu do poslední minuty, kdy mělo představení začít. Pro nás zklamání.
(zadáno: 24.9.2019)
Hra byla hezká, ale kdyby byla kratší o dějové vycpávky a pokusy o humor, mohla být dokonalá. Jsem ale ráda, že jsem ji viděla. První půlka určitě převyšovala tu druhou.
(zadáno: 1.3.2019)
Vtipné, nápadité, nenáročné, ale zároveň ne hloupé. Doporučuji.
(zadáno: 1.1.2019)
Úžasné téma s velkým potenciálem. První polovina představení mě bavila, ve druhé přišlo zklamání. Škoda, že hra nezůstala "jen" komedií a snažila se o vážnější přesah...
(zadáno: 18.11.2018)
Nádherný muzikál s nepřekonatelným Danielem Hůlkou, který je pro roli Drákuly stvořen:). Zážitek navíc umocňuje živý orchestr a příjemné prostředí divadla Karlín. Obsahově se mi více líbila první polovina představení, ale všechny pěvecké i herecké výkony byly na jedničku. Na konci zaslouženě tleskalo celé divadlo vestoje.
(zadáno: 7.11.2018)
Hra se mi líbila. Ale za poslední scénu musím dát toto nejhorší hodnocení. Do hry o Karlu Čapkovi nepatří politické preference autorů a tvůrců hry. Tato hra má být o životě předního českého spisovatele. A spojení s Havlem bylo podle mne také absolutně "mimo mísu". Styděla jsem se. Navíc na tuto hru vodí učitelé studenty. Poprvé jsem při děkovačce hercům netleskala.
(zadáno: 29.9.2018)
Tahle hra mě zklamala. Pro mě až moc bláznivá, i když oceňují, že herce i po tolika letech hraní stále baví.
(zadáno: 29.9.2018)
Nádherné, citlivě zpracované. Výkon pana Vlasáka byl jedinečný. Tuto hru všem doporučuji.
(zadáno: 29.9.2018)
Příjemná komedie, i když na závěr až příliš crazy. Líbil se mi výkon Patrika Děrgela a Lukáše Příkazského
(zadáno: 25.3.2018)
Zajímavě pojaté představení, kde všichni herci hráli dobře a bez přehrávání. Dlouho po zhlédnutí hry jsem musela nad některými činy postav přemýšlet. Určitě hra stála za zhlédnutí.
(zadáno: 13.3.2018)
Zábavné i bohužel poučné...
(zadáno: 13.3.2018)
Zábavná hra, ve které exceluje Michal Dlouhý. Škoda jen, že ve druhé půlce hře dochází dech a závěrečné vysvětlování příběhu spíše škodí. Nicméně je to dobrá odpočinková komedie, u které jsem se hodně nasmála.
(zadáno: 13.3.2018)
Pro mě byla tato hra zklamáním. Byla zde spousta hluchých míst a hloupých narážek. Pár dobrých písniček nestačí. Plus je za živou kapelu, i když ozvučení bylo občas špatné.
(zadáno: 13.3.2018)
Pro mě to bylo nádherné hořkosladké představení. I když téma bylo velmi citlivé, nesnažilo se hrát na city diváků. Výkon obou hereček byl dechberoucí, stejně jako scéna. Jedno z nejlepších představení, které jsem viděla.
(zadáno: 13.3.2018)
I když se při sledování hry divák musí velmi soustředit a téma je vážné, nenudila jsem se ani minutu. Líbilo se mi zpracování hry i ztvárnění jednotlivých postav všemi herci.