Divadlo Kalich [muzikál]

Krysař

Premiéra: 8.9.2017 | 2:45
Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Roman Šolc. Pěvecké nastudování: Linda Finková. Choreografie: Linda Rančáková. Režie: Mirjam Landa.
Nové nastudování kultovního dirty muzikálu o tajemném muži v kápi s píšťalou, která rozsévá smrt...
Divadlo Kalich
Hodnocení inscenace
Redakce
79 %
Uživatelé
83 %
náš tip
Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
83881000
Chci vidět - přidat do seznamu
CD
CD Krysař
Termíny představení
10.2.19:00Divadlo Kalichvstupenky
11.2.So14:30Divadlo Kalichvstupenky
11.2.So19:00Divadlo Kalichvstupenky
17.3.19:00Divadlo Kalichvstupenky
18.3.So14:30Divadlo Kalichvstupenky
10.2.19:00 vstupenky
Divadlo Kalich
11.2.So14:30 vstupenky
Divadlo Kalich
11.2.So19:00 vstupenky
Divadlo Kalich
17.3.19:00 vstupenky
Divadlo Kalich
18.3.So14:30 vstupenky
Divadlo Kalich

Volby

Hodnocení (94)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  80 %  Tip Jiří Koula
4.12.2018 | 1599 hodnocení
+ souhlasím
84,99 % Je to ten starý Krysař, jehož jsem miloval. A zároveň je nový, vytuněný. A navíc má Přemysla Pálka, dámy a pánové, ano, tohle je Krysař.
Pavla Haflantová  90 %  Tip Pavla Haflantová
25.8.2018 | 351 hodnocení
Lukáš Dubský  70 %
8.3.2018 | 1008 hodnocení
+ souhlasím
Hamižnost obyvatel města zamořeného krysami je pouze jedním z neduhů. Ještě větším problémem se ukazuje rozdělení společnosti na arogantní a zkorumpované mocné, proti kterým stojí krvežíznivý dav chudých. Celé to nemůže skončit jinak než tragédií, kterou graduje druhá část představení. Je to podobenství, které je dnes možná aktuálnější než v době vzniku muzikálu. Titulní role ideálně sedla P.Pálkovi, v roli Starosty se daří J.Apolenářovi, pěvecky silné jsou duety K.Bohatové a A.Slováčkové. Scéna M.Černého je vizuálně zajímavá a zároveň funkční, podařila se i choreografie. Více viz blog. (více v článku na blogu)
Iva Bryndová  70 %
19.11.2017 | 401 hodnocení
+ souhlasím
Aktuální inscenace je významně lepší, než předchozí. Má skvělou atmosféru, jednotlivé linky a celé téma stále působí neuvěřitelně silně, když nad ním člověk přemýšlí, dnes snad ještě znepokojivěji. Jen mi pořád chybí to výjimečné, co jsem kdysi našla, když jsem začala poslouchat CD - na jevišti jsem to stále nepocítila. Ale rozhodně tomu dám šanci a zkusím jej nyní zhlédnout víckrát. (Napodruhé už to fungovalo mnohem lépe.)
Iritovala mě jen krysí choreografie a absence živé hudby. Oceňuji novou, efektní a funkční scénu a výborné výkony - Pálek, Jašków, Tomeš, Steinerová, Apolenář i další.
Michal Novák  70 %
16.9.2017 | 1114 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Zjevné antisemické paralely, zdá se, nikoho už netrápí. Zůstalo však také to nadčasové, tepající, vizionářské. Tahle krysařovská seance v Divadle Kalich se opět pokouší vybudit letargickou dobu. Příběhem "padni komu padni" a hudbou pěnící krev. Podstatné je však to, jak se témata Landova Krysaře potkávají s dneškem a jak se muzikál Krysař potkal s talentovanou generací herců. Marie Křížová, Přemysl Pálek, ale i třeba Kateřina Steinerová předvedli dechberoucí výkony. Zaujme také scénografické řešení nové inscenace, stejně tak některé pohybové sekvence.
Helena Grégrová  80 %  Tip Helena Grégrová
10.9.2017 | 1534 hodnocení
+ souhlasím
(+3)
85 %. Kult se vrací. A s tímto návratem je síla jeho poselství mrazivěji trefnější a naléhavější. Všechny potřebné ingredience poutavého příběhu, jakými jsou mj. touha, láska, přátelství, čest, zrada, chamtivost, malost, nenávist, pomsta, právo, pravda, svoboda, jsou zde namíchány s citem pro gradační linku a působivost vyznění. Přemysl Pálek v roli Krysaře a Robert Jašków v roli Osudu jsou absolutně typově přesní, autentičnost prožitku především díky nim rezonuje v publiku od prvního do posledního tónu tohoto po všech stránkách chytlavého muzikálu.
Jan Pařízek  90 %  Tip Jan Pařízek
9.9.2017 | 839 hodnocení
+ souhlasím
Návrat této muzikálové legendy se povedl z mého pohledu na jedničku. Charismatický a správně temný P. Pánek, zvládl titulní roli rozhodně dobře. Hlavní hvězdou pro mě však je M. Křížová, která svoji Agnes zahrála a hlavně zazpívala naprosto fantasticky. Nijak nezklamal ani R. Jašków, jenž jako Osud byl správně "nelidsky" nad věcí. Většina scén se vydařila, zvláště druhá polovina šlapala moc pěkně. Třeba píseň "Právo je síla" měla opravdu svoji sílu a následný pogrom dokázal svoji atmosférou vtáhnout a pohltit. Nějaké chyby, i mezi výkony, by se určitě našly, ale jako celek to funguje výtečně.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
SKP  90 %
26.9.2022 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Skvěle oživená klasika. Skvělý výkon Přemka Pálka po pěvecké i herecké stránce, který neustrnul v jedné rovině a od premiéry muzikálu Krysaře stále vyvíjí a nehraje stále stejně. Marie Křížová podává také skvělý výkon. Potlesk si zaslouží často nedoceněný Heňo Šiška. Nedávno nástupivší Elis Ochmanová je v rolích Rozi i Štěpánovky bezkonkurenční. Obrovským překvapením byl její "záskokový dvoják" v roli Ágnes, ze kterého se tajil dech a zasloužila by si být stálou alternací. Skvělý výkon také podává Robert Jaškow, který i jakožto nezpěvák neurazí i v pěvecké roli.
Seviper121  80 %
26.9.2022 | 7 hodnocení
+ souhlasím
Krysař mi časem přirostl k srdci, ovšem nebylo tomu tak hned. Velmi uznávám Daniela Landu jako autora. Za mě udělal z nadčasovky ještě větší nadčasovku. Texty mají neuvěřitelnou hloubku a přesah. Co mi na představení vadí, to jsou postavy, které postrádají jakýkoliv účel kromě vytváření nízkého humoru, který tohle dílo vůbec nepotřebuje. Bohatě vystačí podle mého názoru naprosto nedoceněný Heňo, který brilantně balancuje mezi záporákem a komickou figurou. Ovšem ocenění si určitě zaslouží také skvělé ztvárnění Krysaře Přemyslem Pálkem a vyniká rovněž Elis Ochmanová (měla jsem tu čest vidět ji ve třech rolích). Zpěvem zaujme Marie Křížová.
Zidan  100 %
6.12.2021 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Krysaře jsem začal poslouchat v desti letech a od té doby mě to nepustilo. Jsem moc rád, že byl obnoven. Líbí se mi příběh, hudba i většina textů. Postavy a rozdělení písní mě baví, ani chvilku se u toho nenudím. Současné obsazení úplně žeru. Nejvíce mě překvapili Pálek, Smysl, Chybová, Šlégr a Peroutka, ty jsem moc neznal, ale i ostatní, které jsem znal už z jiných muzikálů, se mi tu moc líbí (Apolenář, Heňo, Kříž). Narozdíl od spousty recenzentů zde jsem nebyl nijak zklamán panem Suchařípou, spíše naopak. Jen mi trvalo několik let bez nápovědy rozpoznat který Osud je který.
Guildenstern  60 %
27.9.2021 | 386 hodnocení
+ souhlasím
Původního Krysaře nepamatuji, nicméně musím říct, že smysl a poselství libreta jsem opravdu nepochopil, stejně tak jako motivaci hlavních postav. Ačkoliv inscenace vypadá působivě, netuším, kde se vzal ten kult - jednoduché popěvky, jednoduché rýmovačky. Tradičně velmi slušný interpretační standard Kalichu, vedle M. Křížové výborné výkony L.W.Frenka a Jakuba Šlégra, naopak otřesný D. Suchařípa, za kterého je divákovi skoro až stydno.
Fedorocko  80 %
20.9.2021 | 676 hodnocení
+ souhlasím
Pálek a Křížová excelentní a celkově nadprůměrné představení. Velmi se mi líbilo.Jen opravdu zpěv Davida Suchařípy... herecky bez výtek,ale ten zpěv...
Zelimlejnas  60 %
17.3.2021 | 27 hodnocení
+ souhlasím
Zpěv p. Suchařípy nebyl dobrý, moc se mi nelíbil Slováček. Skvělý Dytrt. Některé hudební a textové pasáže mě nutily stydět se za umělce. Vyzdvihl bych tanečníky a company, starosta byl vynikající.
R.JELEN.21  70 %
4.10.2020 | 201 hodnocení
+ souhlasím
Zjišťuji, že muzikály nejsou úplně můj cup of tea. Nicméně velice jsem toto představení užila.
Denisa H.  70 %
3.10.2020 | 356 hodnocení
+ souhlasím
Čekala jsem nejspíš něco víc, než co jsem nakonec viděla. Hlavně víc Krysaře... Dostalo se mi tak vzhledem k mým vyšším očekáváním spíš průměrného zážitku. Ovšem tanečně nadprůměrného, obzvlášť se mi takhle líbili Dobrozlo (J. Dvořák) a Zlodobro (D. Červinková). No, Krysař je ale především muzikál, takže by se slušelo vypíchnout i nějaký ten pěvecký výkon - tak tedy O. Smysla právě jako Krysaře. A E. Ochmanové jako Štěpánovky. A po všech stránkách byl skvělý P. Dytrt (opilec, vrah) :-D Zato krokem vedle za mě byl D. Suchařípa coby Osud, občas mu to dost neladilo...
Annikka  90 %
25.9.2020 | 133 hodnocení
+ souhlasím
Vyrostla jsem na původním Krysaři. Toho nového jsem viděla podruhé a poštěstilo se mi vidět velmi různé alternace, v podstatě dvě různé hry. Pálek je KRYSAŘ s velkým K i všemi ostatními písmeny, Smyslovo ztvárnění je zase neuvěřitelně temné a děsivé, to je ten Krysař, kterého popisují Agnes a Rózi v Hádce sester. Ženské party velmi pěkně zvládnuté po všech stránkách, Štěpán Peroutky i Kříže projde velkou vnitřní změnou, ten Křížův trochu brutálněji. Muzikál v podstatě nemá hluchou minutu, graduje a herci ho žijí. Škoda jen občasného nevyužití možností scény/choreo a slabšího zpěvu Suchařípy.
Mary  90 %
20.9.2020 | 79 hodnocení
+ souhlasím
Landuv kultovni muzikal ani v nove verzi nezklamal! Trochu pokulhaval pevecky vykon Davida Sucharipy, ale jeho charisma to vyrovnalo. I kdyz postava Osudu by zaslouzila lepsi vykon. Kdo zna predchozi verze, nevyhne se srovnavani. Ale i tak porad skvele!
Kluk.sedu  60 %
20.9.2020 | 103 hodnocení
+ souhlasím
Někteří činoherci by se neměli pokoušet zpívat a někteří neherci by se neměli pokoušet hrát.
Dingo  70 %
5.9.2020 | 20 hodnocení
+ souhlasím
Dlouho jsem váhal zda na muzikál zajít, jelikož nejsem zrovna fanoušek Daniela Landy, ale po poslechnutí několika písniček jsem muzikálu dal šanci a jsem za to rád. Je zde sice znát Landův hudební rukopis, ale rozhodně to není nikterak na škodu, právě naopak. Trošku bych zkrátil některé "vtipné" scény, které zbytečně prodlužují muzikál a ubírají jeho dynamičnosti. Jeden z mála kvalitních původních českých muzikálů.
Michal1982  90 %
23.2.2020 | 129 hodnocení
+ souhlasím
Původní muzikál Krysař jsem neměl možnost shlédnout. Tahle obnovená verze mě potěšila a pasovala na nej muzikálový počin, který jsem za poslední roky viděl. Hudba, texty, scéna, obsazení... Vtažen plně do děje. Nejvíc musím vyzdvihnout výkon M.Křížové,ten hlas je naprosto skvělý, pak charismatický projev P. Pálka a J. Apolenář jako starosta. Trošku mi neseděl David Suchařípa jako Osud,...Podtrženo sečteno:dýchla na mě nostalgická vzpomínka na muzikálový boom let devadesátých.. DĚKUJI:-)
Monty70  100 %
12.1.2020 | 202 hodnocení
+ souhlasím
V současnosti jeden z nejlepších muzikálů v Praze. Pálek jako Krysař velmi přesvědčivý. Dále se mi líbili J. Apolenář jako starosta a Heňo jako hospodský. A J. Šlégr roli v Jakuba, moc hezky zahrané. Z ženských rolí pro mne nej Marie Křížová a Elis Ochmanová. Jejich duet v první polovině představení bere dech. Výborná rovněž B. Chybová v roli Štěpánovky.
RaB  70 %
22.12.2019 | 282 hodnocení
+ souhlasím
Fantastická Marie Křížová! Bohužel na to, aby celé dílo zachránila je na scéně příliš málo často (těch 50 % je jen jejích).
Smysl jako Krysař nemá charisma ani dostatečně důrazný zpěv. Tomeš umí líp... Suchařípa to hrál jak kdyby to měl za trest, Sobotkové si z toho udělali frašku. Peroutka znuděný, Melková ještě nevyhraná.
Bohužel 3 hodinové představení jen o 1 - přijde krysař. A co víc? Nic... Nudné, zdlouhavé, sexistické narážky nemístné.
Edit 2022: Naprosto skvělý Honza Kříž v roli Krysaře! Navíc ta chemie mezi ním a Maruškou - výborné!
Žíža  90 %
31.10.2019 | 69 hodnocení
+ souhlasím
Legenda se vrátila. Když se objevily první informace o obsazení Přemka Pálka, trochu jsme byli nejistí, ale byla to trefa do černého, je famózní. V novém zpracování je atmosféra Krysaře opravdu strhující, čemuž pomáhá i skvělé obsazení - nutno vypíchnout Marušku Křížovou jako Agnes - vždy dokonalá! Skvělá i K. Steiner, Roman Tomeš, nově Elis Ochmanová, Honza Vlas jako excelentní vrah. Pokud ubírám body, tak bohužel za několik obsazení, které se nepovedly - Anička Slováčková přeci jen pěvecky dost bída, totéž Suchařípa (občas falešný jak..), a Zounar hrozně přehrává. Bez nich by bylo 100 bodů.
Respondent  90 %
19.10.2019 | 13 hodnocení
+ souhlasím
Landův Krysař si i po dvou letech od premiéry zachovává status výjimečného díla. P. Pálek potvrzuje s každou reprízou šťastnou ruku režisérky. On je prostě Krysař! K TOP umělcům patří i R. Jašków (Osud), M. Křížová (Agnes), K. Steinerová (Štěpánovka), R. Tomeš (Štěpán), E. Ochmanová (Rózi), nebo J. Apolenář (starosta). Vynikající choreografie, company, scéna, kostýmy. K záporům stále patří obsazení L. Suchařípy (Osud) - o zpěvu, ani herectví, vyvolávajícímm "zimomriavky", se mluvit nedá. Za výměnu by stáli i M. Zounar (starosta) nebo A. Slováčková (Rózi). Za to strhávám 10%.
Janinka123  90 %
18.10.2019 | 135 hodnocení
+ souhlasím
Původního Krysaře jsem neviděla, takže nemám srovnání, ale z tohoto představení jsem přišla domů absolutně nadšená. Výborné výkony Přemysla Pálka, Marie Křížové, Kateřiny Steinerové a dalších, skvělá hudba, úžasní tanečníci a atmosféra.
Katvo  90 %
7.10.2019 | 40 hodnocení
+ souhlasím
Představení se mi líbilo, ačkoliv děj mě úplně nestrhnul. Nicméně výkony Přemysla Pálka, Marie Křížové a dalších byly úžasné! Několik humorných výstupů skvěle doplnili jinak temné představení.
Furciferka  70 %
5.10.2019 | 253 hodnocení
+ souhlasím
75 %
Karolína Adámková  100 %
20.9.2019 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Pálek a Jašków jsou top.
Teddy  90 %
20.9.2019 | 230 hodnocení
+ souhlasím
Krysař Daniela Landy. Přemysl Pálek v této roli je přesný, typově odpovídá. Viděno několikrát v různých alternacích. Robert Jašków jako Osud dokáže navodit tu správnou atmosféru. V roli Agnes pro mne nejlepší M. Křížová. (dále alternace Bartošová, Bohatová). Pochvalu zaslouží Apolenář v roli starosty a Heňo v roli hostinského. A nesmím zapomenout na výkony dětských herců v roli Krysařovy duše.
Michaela70  90 %
16.9.2019 | 40 hodnocení
+ souhlasím
Měla jsem možnost vidět všechny tři Krysaře (v Ta Fantastice 97, Kalichu 02 a nyní) - toto aktuální představení mi přišlo nejlepší.
Scéna a choreografie je vynikající. Nepřekonatelný byl výkon pánů Apolenáře a Jaśkowa. Nadchl mě Jakub Šlégr. Malá role, ale dokonale podaná. Krysaře a Agnes tady chválí všichni, tak ať se dostane i na ty ostatní, neromantické postavy.
Majakmp3  90 %
15.9.2019 | 30 hodnocení
+ souhlasím
Pod stromečkem v roce 1999 jsem dostal dvoj CD Krysař. Ihned jsem si muzikál zamiloval a písně se naučil nazpaměť.
Dnes, po téměř 20 letech jsem poprvé zašel na tento ikonický muzikál Daniela Landy do divadla Kalich a musím říct, že jsem měl obavy. Znáte to, konfrontovat starou lásku po dlouhých letech téměř nikdy nedopadá dobře. Navíc tehdy v tom účinkoval Landa, Bílá a další hvězdy.
Mé obavy však padly hned při první písni. Všechno parádní - od zpěvu, zvuku, choreografie až po kulisy. Nejvíc mě zaujaly výkony Jana Apolenáře a Marie Křížové.
PS: mladý Suchařípa (54) opravdu umí zpívat.
Romana35  100 %
20.4.2019 | 262 hodnocení
+ souhlasím
Původní muzikál z devadesátých let jsem neviděla. Obnovený Krysař mě ovšem nadchl. Titulní role jako stvořená pro P. Pálka. Dokonale sedí. Dobře zapamatovatelné písně, skvělá choreografie. Viděno vícekrát, v různých alternacích. Vyzdvihuji M. Křížovou jako Agnes, J. Apolenáře (starosta), R. Jašków (osud), Heňo (hospodský). Moc se mi líbí zapojení dětských tanečníků v roli Krysařovy duše. (různé alternace).
Edit (po roce) : Nová posila Elis Ochmanová buď v roli Rozi či Štěpánovky výborná volba.
A O. Smysl jako alternace Pálka se zhostil své role se ctí.
Lukrecie  90 %
10.2.2019 | 73 hodnocení
+ souhlasím
"Vášeň ta děvka jedna špinavá!"
Lenculka91  100 %
10.2.2019 | 7 hodnocení
+ souhlasím
Přemek ve své životní roli, Maruška Křížová čím dál lepší :-) viděno již několikrát a stále chuť jít znovu :-)
Kozmix  100 %
7.1.2019 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Pro mě je Krysař hodně srdeční záležitost. I přes slabý výkon p. Suchařípy, kdy Osud by měl mít hlas jako zvon a přes extrémní přehrávání mladého Trávníčka, musím dát za 100. Skvělé!!!
Eliskas  100 %
6.1.2019 | 36 hodnocení
+ souhlasím
Velmi velmi povedené nové obsazení i zpracování. Jsem šťastná, že jsem tuhle svojí srdcovku mohla vidět na prknech divadla v tak kvalitním zpracování. Všichni jsou naprosto výborní a příběh, ten nikdy neomrzí.
Víťa84  60 %
5.1.2019 | 83 hodnocení
+ souhlasím
65%
DivadelniFan  70 %
16.9.2018 | 282 hodnocení
+ souhlasím
Nebyla to taková "bomba" (jak to někteří diváci nazývají). Oceňuji moc hezkou scénu. Některé části mě ukrutně nudily, některé zas nesmírně bavily. Z obsazení vynikali především Přemysl Pálek a Marie Křížová - oba dokonalí. V menších rolích zaujali K. Steinerová, M. Peroutka a F. Slováček. A. J. Slováčková nadchla diváky skvostným herectvím i zpěvem a dojala při smrti. Nezaujali mě D. Suchařípa, B. Chybová a oba Sobotkové.
Akt.: Smysl a Bohatová v hlavních rolích snad ještě lepší než alternace, Ochmanová skvostná a Chybová o 200% lepší než minule.
Rejpalka  50 %
15.9.2018 | 158 hodnocení
+ souhlasím
55%. Nevím jestli se mi zrovna představení netrefilo do nálady, ale asi mám čím dál větší alergii na hudbu pouštěnou z CDčka, diváky hýkající radostí nad idoly z telvize co neumí intonovat (šílený Zounar, o něco lepší Jaškow). Landovu hudbu mám celkem ráda, Krysaře celkem i naposlouchaného. Tomeš byl na svém nudném standardu, příjemně překvapila Marie Křížová jako Agnes, Ch. Doubravová jako Rózi ušla. Pálek se možná umí tvářit nepříjemně a slušně zpívá, ale zázrak to nebyl. Pro mě další "hype", ale všechno lepší než Majkl Dejvid.
Mr.Schaffer  90 %
26.4.2018 | 60 hodnocení
+ souhlasím
Bohužel jsem neviděl původní verzi tohoto kultovního muzikálu, čili nemám srovnání, nicméně si mě tento muzikál opravdu získal. Výborná dějová paralela, perfektní a působivá hudba, skvěle padnoucí scéna a úžasné výkony herců (Přemysl Pálek, Robert Jašków, Charlotte Doubravová) potažmo celé company.
Katteřina  70 %
22.4.2018 | 55 hodnocení
+ souhlasím
Za první zhlédnutí jsem dala 100%. Po tom třetím ho kvůli čistému svědomí musím značně snížit. Poprvé to byl splněný sen. Teď pro mne Krysař ztratil své kouzlo, a to se mi běžně nestává. Nicméně musím vyzdvihnout brilantní výkon Marie Křížové, který mi opakovaně bral dech. V kombinaci s Elis Ochmanovou se pak jednalo o nezapomenutelný zážitek. A Dobrozláci, ti nezklamou nikdy. (74,9%)
Kvapnik25  90 %
9.4.2018 | 61 hodnocení
+ souhlasím
Krysař dozrál a s otevřenou pusou gratuluju všem, co se na něm podílí. Skvělý bylo přidat taneční role Zlodobrák a Dobrozlák. Naprosto dechberoucí výkon předvedla Agnes Marie Křížová. Přemek Pálek dozrál ke své nejlepší divadelní roli.
Antonio  100 %
18.2.2018 | 105 hodnocení
+ souhlasím
Přemysl Pánek byl úžasný šel z něho mráz po zádech v sobotu 17.2. v 19h všichni moc fajn doporučuji zajít stojí to za to zvuk v divadle super.. Jen někteří diváci se postavit při děkovačce a hlavně co sedí v první řadě uprostřed bez komentáře radši....
Vladimir.moravek  80 %
7.1.2018 | 11 hodnocení
+ souhlasím
Představení jako takové velice dobré. Hudba výborná. Zdařilé choreografie. Výkony kolísavé. excelentní Šildová, Pálek, Tomeš. Tančící dítě dívka a obecně výtečná company. Naopak nerozumím obsazení Slováčkové,která pěvecky skutečně na roli nestačí.
Lenkakebulka  100 %
29.11.2017 | 51 hodnocení
+ souhlasím
Ani po letech neztratil Krysař na dokonalosti, naopak. Je vidět, že tentokrát se investovalo a perfektní výkony jsou podpořeny i scénou.
Martin21  70 %
24.9.2017 | 426 hodnocení
+ souhlasím
Výborní Pálek, Křížová a Tomeš. Svým zpěvem mě neoslnila CH. Doubravová a D. Suchařipa, který byl občas úplně mimo.
Povedená scénografie-)!
Čiko  70 %
23.9.2017 | 916 hodnocení
+ souhlasím
V kontextu pražské muzikálové scény určitě nadprůměrný počin. Hezká a dobře funkční scéna a kostýmy, úžasná hudba. Trochu slabší Suchařípa, zklamal mě Slováček. Jinak skvělé výkony.
Suchyi  100 %
19.9.2017 | 12 hodnocení
+ souhlasím
Nemám slov! Chci vidět znova.
Lodyha  70 %
14.9.2017 | 5 hodnocení
+ souhlasím
Fenomenální Křížová, skvělá company.
Osgood  90 %
11.9.2017 | 76 hodnocení
+ souhlasím
95% Nemám slov. (více v článku na blogu)
MartinB  100 %
10.9.2017 | 92 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
100% Absolutně a bez diskuzí. Dechberoucí Kačka Šildová a Maruška Křížová jako Agnes a Přemek Pálek jako Krysař. Skvostná Katka Steinerová v roli Štěpánovky! Roman Tomeš mě mile překvapil. Understudy Krysaře - Olda Smysl úchvatný! Geniálně všem sekundují Anička a Felix Slováčkovi, oba Sobotkové, Ochmanová, Heňo, Zounar, Walter i Apolenář, Chybová (ta s každou reprízou lepší!), Vlas... A neskonale fantastičtí Karel Jinda a Dominika Červinková!
Efektní scéna, kostýmy, choreografie.
Děkuji divadlu Kalich, děkuji Landovým a děkuju umělcům! Neskutečný zážitek do morku kostí! (více v článku na blogu)
Magdalena94  70 %
26.9.2020 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Skvělý muzikál s perfektní atmosférou.
Skvělá hudba, povedené choreografie, pěkná scéna...
Z účinkujících mě nejvíce nadchl Roman Tomeš v roli Štěpána, dále byla velmi dobrá také Kateřina Bohatová a Eliška Ochmanová (Štěpánovka). Bohužel se mi nelíbil O. Smysl a D. Suchařípa pro mě postrádal pro roli potřebné charisma.
Veridi  60 %
23.10.2017 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Bylo to hezké, ale chyběl mi zde "wau efekt". Přemysl Pálek byl dobrý, ale nešel z něho strach a respekt. Marie Křížová má skvělý hlas, jen by mohla být někdy více něžnější. Obsazení Rózi v podání Anny Slováčkové, umí zpívat, ale "křičet" (rozčilovat se) ve zpěvu neumí na to je moc jemná. Pavel Ditrt a Kateřina Steinerová byli úžasní. Choreografie se mi velice líbila, ale moc jsem toho neviděla, často se váleli po zemi, tančícího malého chlapce jsem si všimla až když udělal přemet (příště lístek na balkón). Ale scéna a kostýmy se jim velice povedly, líbí se mi víc než v předchozí verzi.
Vyskovak.cz  90 %
31.1.2023 | 8 hodnocení
Applejuice  90 %
8.1.2023 | 297 hodnocení
TKa11  90 %
13.12.2022 | 54 hodnocení
Hulajdala  80 %
7.12.2022 | 17 hodnocení
Amalthea  60 %
26.6.2022 | 35 hodnocení
Kjama  70 %
5.2.2022 | 109 hodnocení
Dino07  60 %
15.9.2021 | 46 hodnocení
Hanichka  80 %
20.9.2020 | 52 hodnocení
Kaa.133  80 %
15.3.2020 | 13 hodnocení
Burgermiky  100 %
25.1.2020 | 28 hodnocení
Lenkad  90 %
21.1.2020 | 61 hodnocení
HodnaTeta  90 %
16.1.2020 | 133 hodnocení
Zapina  100 %
11.1.2020 | 21 hodnocení
Jan@valek.eu  40 %
14.12.2019 | 19 hodnocení
Jannah.kt  80 %
3.12.2019 | 10 hodnocení
Veronicah  80 %
19.10.2019 | 38 hodnocení
Kritik  90 %
6.10.2019 | 70 hodnocení
Eurotours  100 %
17.9.2019 | 45 hodnocení
Violetka  80 %
27.6.2019 | 54 hodnocení
Michelle97  100 %
24.5.2019 | 121 hodnocení
Axioma  60 %
26.2.2019 | 78 hodnocení
Dave  90 %
14.2.2019 | 112 hodnocení
Trafalgaros  100 %
22.1.2019 | 34 hodnocení
Ivulin  80 %
19.1.2019 | 43 hodnocení
LuKrej  80 %
4.1.2019 | 76 hodnocení
Rind  90 %
17.12.2018 | 15 hodnocení
Marcela  90 %
26.11.2018 | 412 hodnocení
Xcepek  80 %
25.11.2018 | 621 hodnocení
Simplyclare  90 %
16.10.2018 | 28 hodnocení
Michalmusek  100 %
7.7.2018 | 275 hodnocení
HawkeyeSaw  70 %
18.5.2018 | 201 hodnocení
Anah  70 %
26.4.2018 | 184 hodnocení
Plšík  80 %
21.4.2018 | 713 hodnocení
Mazan  50 %
7.3.2018 | 24 hodnocení
Leafeltova  100 %
22.1.2018 | 115 hodnocení
StepanP  80 %
11.1.2018 | 13 hodnocení
L.enik.c  100 %
17.12.2017 | 19 hodnocení
Firestone  90 %
17.12.2017 | 44 hodnocení
PavelK  70 %
26.9.2017 | 221 hodnocení
Coward  100 %
9.9.2017 | 252 hodnocení
Filip.vojtisek@gmail.com  100 %
2.12.2017 | 4 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.