Profil uživatele

Burgermiky

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 12 % (16)
Helena Grégrová: 13 % (12)
Iva Bryndová: 13 % (9)
Lukáš Dubský: 14 % (13)
Veronika Boušová: 14 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 25.1.2020)
(zadáno: 25.1.2020)
(zadáno: 25.1.2020)
(zadáno: 25.1.2020)
(zadáno: 25.1.2020)
(zadáno: 25.1.2020)
(zadáno: 21.2.2019)
Inscenace se mi líbila, především první půlka ve válečné zóně. Pro mě naprostým objevem dva noví mladí herci divadla Johana Matoušková a Jiří Černý.
(zadáno: 28.11.2018)
V Karlových Varech: vtipné, zábavné, skvělí herci. Nejlepší Miloslav Tichý. Srovnatelné s filmem. Na představení jsem dostala lístky náhodně a nelitovala jsem.
(zadáno: 30.12.2017)
Složité divadlo, ale náročnějšího diváka rozhodně uspokojí. Byly tam momenty, které se mi líbily (promítání fotek herců s komentáří). Perfektní scéna, působivé kostýmy, ale v porovnání s Požitkáři jsem čekala víc.
(zadáno: 30.11.2017)
V Karlovych Varech: vtipné, zábavné, příběh lehce plynul. Vyčnívali Jan Hrušínský a Anna Polívková. Ne každému se představení líbí, ale já odcházela spokojená.
(zadáno: 30.11.2017)
Mám ráda "jiné" hry oproti originálu. Anna Karenina zasažena do současnosti, kde je diskotéka místo bálu, mě nadchla a je to jedna z her, které bych neměla problém zhlédnout znovu. Úžasná dekorace v podobě obrovitého lustru na stropě, na kterém se hlavní aktéři i pohoupali stojících na stole (br! při pomyšlení hrozby úrazu) a skvělý Jiří Vyorálek jako Vronský na něm doslova předvedl kaskadérký kousek, kdy se zavěsil nohama hlavou dolů. Ještě bych vyzdvihla příjemný výkon Ivana Luptáka, zábavného Petra Jeništy a především Terezu Vilišovou jako jedinečnou Anna Kareninu.
(zadáno: 9.8.2017)
V Lokti: jelikož jsem věděla, že se jedná o hru SKUTRU, moderní a vtipné pojetí mě nepřekvapilo. Šla jsem na inscenaci trochu s obavami, ale nakonec jsem se skvěle bavila. Chválím herecké výkony všech účinkujících.
(zadáno: 6.6.2016)
Po 100 minutách inscenace...to už je konec ? Krásné představení se skvělými hereckými výkony. Depresivní šedesátá léta...Juráček byl zajímavá, ale složitá osobnost.
(zadáno: 25.5.2016)
Hra, která se opravdu povedla. Nadchnul mě herecký a pěvecký výkon Petra Jeništy.
(zadáno: 25.11.2015)
Derniéra po roce a půl, která přinesla představení ve stylu filmu noir. Pochmurná atmosféra v jednom hotelu s otáčivými dveřmi a spousta prapodivných postaviček v záhadném detektivním příběhu (nejzajímavější znuděný a chladný dveřník). Inscenace měla vtipný gradující závěr v monologu hlavního hrdiny detektiva v podání Leoše Nohy a následně za zpěvu písně od skupiny Queen "The show must go on". A když jsem viděla imitujícího Petra Čtvrtníčka Fredyho Mercuryho, to jsem vážně málem spadla smíchy pod sedadlo.
(zadáno: 30.10.2015)
Velmi akční a barevná inscenace, kterou sehraně doplňuje pětice herců - Kavků v čele s Jiřím Vyorálkem a jeho skvělým přednesem dopisu (magnetický hlas) a nádherně vtipným Vladimírem Markem. Vidím 0%, což považuju za vtip, protože mě Kavkové naprosto vtáhli do hry slov a obrazů. Za úplný vrchol považuju narozeninovou scénu nebo tu při jídle s otcem. Viděla jsem tuto inscenaci poprvé a je škoda, že se jednalo o derniéru.
(zadáno: 29.10.2015)
V Karlových Varech: Je to tak trochu miniopera či moderna na operní téma. Nepochopila jsem význam této hry - chichotající se Mozart, který svádí Magdalenu. Do toho nudné "operní árie". Na tomhle byla postavená celá hra. Chyběl mi v ní výraznější herec a nezachránil to ani nadějný Martin Donutil. Nejvíce mě asi zaujala neznámá a velmi půvabná Tereza Marečková, která všechny zastínila svým vystupováním, hrou na housle a zpěvem.
(zadáno: 15.10.2015)
V Karlových Varech: jedním slovem nádhera v krásném prostředí s úžasným Romanem Pomajbem, který mě překvapil bezchybnou češtinou. Hluché děti? Znám z vlastní zkušenosti.
(zadáno: 7.10.2015)
Všichni herci si derniéru uživali a já taky...90 %. Výborný charizmatický Petr Jeništa.
(zadáno: 8.8.2015)
V Lokti: představení bylo moderně pojaté, jak jinak od tandemu SKUTR. Mně osobně se to moc líbilo, nemám problém s tímto kontroverznějším pojetím narozdíl od jiných. Nejvíce z účinkujících vyčníval Csongor Kassai, slabší se mi zdála překvapivě Hana Vágnerová a velmi mě potěšilo vidět moji oblíbenou herečku Evu Vrbkovou. Trojka Poláček, Daniel a Kopta mě neuvěřitelně bavila! Skvělá práce s hudbou, kterou bezchybně doplňovaly taneční výkony.
(zadáno: 5.6.2015)
Skvělý Jakub Žáček! Jeho vtipný monolog o smrti hned na začátku neměl chybu. Dále se mi nejvíce po herecké stránce líbili Jana Plodková, Petr Jeništa a příjemná Dita Kaplanová. Krásná scéna a hudba. Hra se světly, kdy se herci za tmy neuvěřitelně rychle a sehraně přemisťovali do dalších scén. Neoslovil mě moc závěr, kdy herci působí jako loutky. Podle mě mohl být propracovanější, což je škoda, proto ubírám body, přesto jsem odcházela z divadla velmi spokojená.
(zadáno: 16.1.2015)
V Karlových Varech: tato groteska udržuje divákovu pozornost po celých 120 minut včetně přestávky a přitom dle reakcí v obecenstvu se všichni skvěle bavili, což se této hře úspěšně daří. Tomáš Matonoha byl v roli Husáka neskutečný a dobře mu sekundoval pohybově nadaný a herecky o něco slabší Vladimír Polívka jako Čáslavská. Jednu chybičku to ale mělo: nejím párky a nepiju pivo :)
1 2  >