Hudební divadlo Karlín

Legenda jménem Holmes

Premiéra: 18.10.2018. Dramaturgie: Adam Novák. Scéna: Michaela Horáčková Hořejší. Kostýmy: Kristina Záveská-Nováková. Hudba: Ondřej Brzobohatý. Choreografie: Karen Sieber. Dirigenti: Chuhei Iwasaki, Kryštof Marek, Martin Kumžák. Režie: Gabriel Barre.
3:00


Původní český muzikál, který se humornou formou opírá o slávu legendárního detektiva Sherlocka Holmese a životní peripetie jeho autora, spisovatele Sira Arthura Conana Doyla.
Anketa 2018 - redakční volba
Karen Sieber (Choreografie) vítěz v kategorii Jiný umělecký počin
Hudební divadlo Karlín
Hodnocení inscenace
Redakce
63 %
Uživatelé
69 %
69691000
Hodnocení redakce
Lukáš Dubský 60 %
Michal Novák 70 %
Pavel Širmer 60 %
Iva Bryndová 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (73)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Lukáš Dubský 60 %
(zadáno: 26.9.2020, počet hodnocení: 852)
přínosný / zajímavý komentář
65%. Je fajn, že v HDK vzniknul původní český muzikál, v záplavě jukebox muzikálů je to vítaná změna. Hudba O.Brzobohatého je slušná, byť mi tu chybí nějaký zapamatovatelnější motiv. Dobře napsané jsou dialogy, které vtipně znevažují holmesovskou legendu. Trochu deficit má tento kus v dramatické stavbě, příběh se rozjíždí dost pomalu, chtělo by to přísnější oko dramaturga a krátit, tři hodiny jsou na komediální muzikál příliš. V.Dyk pěvecky velmi dobrý, herecky taky fajn (hlavně jako uťápnutý Doyle). Ještě zajímavější mi ale přišel D.Ratajský jako Watson, dobře obsazené jsou i menší role (J.Dulava, I.Chýlková).
Michal Novák 70 %
(zadáno: 5.5.2019, počet hodnocení: 1067)
přínosný / zajímavý komentář
Splněný sen? Trojjediný autor Ondřej Brzobohatý vykonal autorský Everest, který je po zásluze aplaudován. Hudba, jež ctí tradice a navrací pojmu „původní český muzikál“ lesk. Povedené jsou písňové texty, dialogy mají švih, jen to libreto volá po větší logice a zestručnění ve prospěch dramaturgicky lépe podchyceného prolínání obou rovin muzikálu s atraktivním námětem. Vojtěch Dyk v hlavní dvojroli odvádí výkon řekněme očekávatelný, překvapením je pak „muzikálový“ výkon Anny Fialové. O scéně s vlakem bude s nadšením mluvit každý, možná by se mělo stejně tak mluvit i o choreografii a režii. 75 %
Pavel Širmer 60 %
(zadáno: 4.3.2019, počet hodnocení: 1606)
přínosný / zajímavý komentář
65%. Kvalita písňových textů výrazně převyšuje původní české muzikály (převážně sázející na první plán), po hudební stránce vynikající. Nejslabším článkem autorství O. Brzobohatého je libreto, v němž jsou sice dobře promyšleny dvě dějové roviny, ale bohužel místy vázne z hlediska dramatické stavby. Efektní choreografie, velkorysá a navíc účelně koncipovaná výprava. Skvělé pěvecké výkony L. Janoty a A. Fialové. Z alternací na repríze herecky zářili (opět) A. Fialová, typově přesný P. Vaněk a J. Kretschmerová. Podobně kvalitní původní počiny by na repertoáru HDK neměly být tak ojedinělé.
Iva Bryndová 60 %
(zadáno: 21.11.2018, počet hodnocení: 273)
přínosný / zajímavý komentář
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Antonio 70 %
(zadáno: 29.9.2020, počet hodnocení: 85)
přínosný / zajímavý komentář
Začátek hrůza chtělo se mi spát nuda ....Děj nic moc....scéna s vlakem super dokonalá ....
JáraTym 100 %
(zadáno: 22.4.2020, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Úžasné. Ondra Brzobohatý vytvořil úžasnou show, kterou prostě stojí za to vidět! Lukáš Janota byl zde báječný. Jaroslava Kretschmerová také skvělá. Anna Fialová, Petr Vaněk...Bomba!
Mjetelova 100 %
(zadáno: 2.2.2020, počet hodnocení: 38)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě neznámý Lukáš Janota mě překvapil, jak se 100% vyrovná výkonům Vojty Dyka. Až mi ho bylo líto, že na všech propagačních materiálech je Dyk, takže potom u vchodu u aktuálního fermanu slyšíte samé "no dneska není Vojta, achjo...","to je pech to obsazení"... Lukáš mě přesvědčil, že i bez Dyka to jde (samozřejmě že jsme doufali, že vychytáme Vojtu, ale nakonec mi vůbec nechyběl), Lukáš je PAN zpěvák a jako muzikantku si mě absolutně získal. Úžasné výkony company!! Krásné kostýmy, perfektní scéna. Chvílemi jsem nestíhala vnímat co vše se na scéně děje. Precizní výkony orchestru.
Tomkom 50 %
(zadáno: 4.1.2020, počet hodnocení: 79)
přínosný / zajímavý komentář
Podle mého názoru velmi nevyvážené představení. Zatímco v první polovině usínáte nebo se koušete nudou, druhá polovina je pravý opak - ftip, zábava a chytlavé melodie. Dne 31.12. nejlepší výkon opomenu-li Lukáše Janotu, jednoznačně Jaroslava Kretschmerová. Nejsem fanoušek muzikálů, takže komentář není úplně adekvátní.
Monty70 80 %
(zadáno: 18.10.2019, počet hodnocení: 110)
přínosný / zajímavý komentář
Oceňuji, že se jedná o původní český muzikál. Ondřej Brzobohatý, myslím vytvořil celkem podařené dílko. Děj vtipný, i když jsem si nezapamatovala žádnou melodii. A scéna s vlakem, jak již tu bylo řečeno, je moc povedená. Za mě spokojenost.
Respondent 90 %
(zadáno: 18.10.2019, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Multifunkční autor celého muzikálu Ondřej Brzobohatý vsadil na originální pojetí prolínáním postav Sherlocka Holmese i jeho autora Sira Arthura Conana Doyla. Drží se dobového prostředí, kterému odpovídá skvělá scénografie i kostýmy a hudba. Dokonalý výkon Vojty Dyka v ústřední dvojroli, kterému zdárně sekundují Marek Holý a Petr Vaněk. Humorné scény jsou vskutku humorné, nikoliv trapné a nejsou jen zbytečnou výplní. 10 procent strhávám za trochu nudnější první polovinu, přesto muzikál vřele doporučuji. Povedené dílo.
CouldWeStartAgainPlease 90 %
(zadáno: 15.10.2019, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Dle mého názoru v současné době nejlepší český muzikál v Praze. Je vidět, že Ondřej G. Brzobohatý zná výborně světovou produkci, při psaní se inspiroval a vybral to nejlepší. Výborně napsané a funkční libreto, skvělá hudební čísla. S Vojtou Dykem viděno dvakrát a už napoprvé jsem měla jasno - je to na Thálii a dostal ji. Tolik poloh, co rozehrát, se málokdy vidí. Výborná paní Kretschmerová (o mnoho lepší než I. Chýlková). Dala bych 100%, ale srážím za obsazení padoucha Moriartyho - J. Sklenář nedostačující po všech stránkách, P. Vaněk dobrý herecky, ale ne pěvecky. Škoda, ale stojí to za to!
HodnaTeta 100 %
(zadáno: 4.10.2019, počet hodnocení: 42)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Tak toto se povedlo! Konečně původní český muzikál, který přináší a ctí vše co k muzikálu patří. Skvělou hudbou počínaje, dokonalou scénou, režií a choreografiemi konče. Nemám absolutně co vytknout. Obsazení záleží na osobních preferencích. Za mě rozhodně vedou Janota, Fialová, Vaněk.
Žíža 80 %
(zadáno: 30.9.2019, počet hodnocení: 56)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Je nádherné, když člověk zjistí, že po průs... s Časem růží dokáže HDK uvést dílo z opačné strany hodnotícího žebříčku. O. Brzobohatý jako kompletní autor opravdu zazářil! Muzikál postupně graduje až do velkého finále. Pokud je potřeba vypíchnout část hry, tak scéna ve vlaku - opravdu vydařené. A z představitelů - výborný Vojta Dyk, kterému skvěle sekunduje Honza Sklenář coby skvostný padouch (tedy dvojpadouch) - Honzo blahopřejeme - po skvělé Baghiře další krok nahoru! Každopádně se těšíme na další představení a případně i jiné alternace. Hodnocení 83%
Krteček 90 %
(zadáno: 9.9.2019, počet hodnocení: 27)
přínosný / zajímavý komentář
Nejlepší muzikál, který jsem viděla. nejkladněji hodnotím tanečníky a hlavního představitele Holmese Lukáše Janotu.
Jenda.matousek 80 %
(zadáno: 12.7.2019, počet hodnocení: 332)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Klobouk dolů před O. Brzobohatým, kterému se podařilo napsat muzikál v kvalitě v Česku zatím nevídané. Na Prahu se podařil slušný casting (výborná Fialová, tradičně dobrý Janota, u P. Vaňka bych viděl rezervy ve zpěvu), nezatížený "zasloužilými umělci" známými z jiných produkcí. Nemám příliš co bych vytkl, snad jen lehké zkrácení by neuškodilo.
RaB 70 %
(zadáno: 12.6.2019, počet hodnocení: 81)
přínosný / zajímavý komentář
Výborná scéna, excelentní Vojta Dyk + scény s Kretschmerovou. A tímto pozitiva končí... Bohužel Kristýna Daňhelová (ačkoliv je skvělá zpěvačka), tak se mi do muzikálu nehodila - měla příliš slabý hlas a herecky nic moc (vedle Dyka rozhodně její role zaniká). Písničky hezké ale po skončení si vlastně nic nepamatujete. Stojí za vidění ale 1 stačí.
Michal Ernat 70 %
(zadáno: 4.6.2019, počet hodnocení: 27)
přínosný / zajímavý komentář
Díky za další kus. Rozhodně lepší, než Carmen. Ale na druhou stranu nejásám, prostě neurazí, mírně potěší. Nějak je každý muzikál čím dál víc stejný.
Aprillka 30 %
(zadáno: 1.6.2019, počet hodnocení: 27)
přínosný / zajímavý komentář
Viděla jsem i ostatní muzikály O. Brzobohatého (Cyrano a Já, Francois Villon) a vždy byla nadšená. Tento muzikál mě však zklamal.
Lenkad 80 %
(zadáno: 19.3.2019, počet hodnocení: 61)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi nápaditá scéna, skvělý Dyk, Chýlková, Fialová, Holý, přehledný děj, i když ve dvou rovinách. Scéna ve vlaku naprostá špička. Moc jsme si to užili.
Petra152 100 %
(zadáno: 18.3.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Úžasná scéna ve vlaku, trikové přeměny. Líbivá hudba, ale bez zapamatovatelného hitu. Božská Anna Fialová, perfektní Dyk, Sklenář a Holý. Chýlková s přeřeky.
DivadelniFan 90 %
(zadáno: 17.3.2019, počet hodnocení: 214)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Konečně zase po delší době pořádný muzikál v Praze! Opravdu se mi to moc líbilo. Klobouk dolů před O. Brzobohatým - nápaditá hudba a také vše ostatní, co stvořil! Nečekejte ovšem chytlavé melodie, které si budete prozpěvovat při cestě z divadla. Z výkonů vyzdvihnu především J. Sklenáře, A. Fialovou, M. Holého, J. Kretschmerová je bezkonkurenční. Hlavní hvězda V. Dyk podává velmi slušný pěvecký i herecký výkon, ale L. Janota mě svou snaživostí a vtipem zaujal asi více. Velkou zásluhu na mém vysokém hodnocení mají také skvělé choreografie a nádherná scéna.
Katteřina 30 %
(zadáno: 17.3.2019, počet hodnocení: 55)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Když chcete již během první půlky skopnout představitele Sherlocka Holmese (Dyk) z jeviště, tak je asi něco špatně. Na muzikály chodím s malým očekáváním, abych měla možnost být následně příjemně překvapena. Toto překvapení se tentokráte skutečně nekonalo. Počet dobrých písniček dokážete spočítat na prstech jedné značně zmrzačené ruky. Tak vysoké hodnocení dávám čistě za činoherní pasáže, které vezmete na milost, pokud se během nekonečně dlouhých 3 hodin nebudete chtít unudit k smrti.

Jako plus vidím Chýlkovou, Sklenáře a scénické řešení písně ve vlaku.
Romana35 90 %
(zadáno: 16.3.2019, počet hodnocení: 193)
přínosný / zajímavý komentář
Zajímavá scéna, pěkné kulisy dokreslující atmosféru Londýna. Líbivé melodie, i když nezapamatovatelné. Druhá polovina představení je akčnější, nejlepší scéna s vlakem, to bylo moc podařené. Z naší alternace mě nejvíce zaujal Vojta Dyk, Marek Holý a Anička Fialová. Muzikál hodnotím jako dosti povedený.
Divadelní fanatička 10 %
(zadáno: 4.3.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Hrůza!!! Jediné proč jsem nedala 0%, ale 10% je Lukáš Janota (a z části možná scéna ve vlaku). L.Janota byl fantastický a opravdu se moc snažil, aby z této inscenace udělal dobrou inscenaci, ale vše ostatní bylo proti němu. Příšerná hudba, herecké a hlavně pěvecké výkony (až na zmíněného L.Janotu) jedna velká hrůza, o libretu lepší nemluvit, protože snažit se cpát do textů neustále nějaké vtípky ze základní školy také inscenaci nepomohlo. Věřím, že Kristýna Daňhelová, by této inscenaci také pomohla, ale bohužel jsem neměla možnost ji v tomto "muzikálu" vidět. Raději si zajděte na něco lepšího.
MIR 70 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 56)
přínosný / zajímavý komentář
Příliš přezvaná scéna (špunty do uší sebou)
První dějství nestojí za moc.
Druhé dějství má již spád, efekty a hudbu.
Za pochvalu stojí kulisy a efekty ... např. scéna s vlakem
Co překvapilo: jódlování (bylo to příjemné zpestření)
Jackmartas 50 %
(zadáno: 17.2.2019, počet hodnocení: 50)
přínosný / zajímavý komentář
U tohoto představení rozpaky. Scéna je velmi originální a pěkně zprácována. Děj už je malinko horší, a Vojta Dyk jako sherlock holmes nějak mě ta role pro něj nesedla.
KyleReese 70 %
(zadáno: 13.2.2019, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Scéna a choreografie dokonalé, písně mě moc nechytaly, umělec jako Janota (jakožto alternace Vojty Dyka, kvůli kterému jsme vůbec lístky kupovali) podal velmi dobrý výkon. Jsou lepší muzikály, ale celkově se mi to líbilo.
Rejpalka 60 %
(zadáno: 9.12.2018, počet hodnocení: 96)
přínosný / zajímavý komentář
Asi to nejlepší původní, co HDK vyprodukovalo. Milovníci muzikálu si najdou odkazy na světová i česká díla. Pochválit musím na české poměry scénu, speciálně velmi nápaditě udělanou scénu ve vlaku. Jinak mi přišlo, že si Ondřej B. Gregor přečetl příručku jak se dělá muzikál a nacpal tam úplně všechno (hromadné scény na schodech, sborová čísla, sólové balady) jen děj byl tak trochu neucelený a vadilo mi skákání mezi postavami Sherlocka/Doyla. Z hudby mi neutkvělo ale vůbec nic, pochválit musím výkony, příjemný Marek Holý jako Watson, Anna Fialová a byla jsem fakt ráda, že jsem viděla L. Janotu.
Eliskas 90 %
(zadáno: 26.11.2018, počet hodnocení: 35)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
90 až 95 %. Velkolepá, rozmanitá scéna, úžasné kulisy, které vás vtáhnou do děje - to mi bralo opravdu dech. Velmi melodická, svižná a chytlavá hudba mě bavila. Text písní nebyl křečovitý. Humor je ve většině případů příjemný, nenásilný a netrapný. Vojta Dyk excelentní. Holmes je ztvárněn přesně tak, jak jej znám. Chvílemi to bylo opravdu dokonalý a originální. Spokojenost a půjdu si to užít ještě určitě jednou :)
Čiko 80 %
(zadáno: 28.10.2018, počet hodnocení: 732)
přínosný / zajímavý komentář
75% čekal jsem to slabší, milé překvapení. Opravdu úžasný Lukáš Janota v hlavní roli.
Luciferie 40 %
(zadáno: 22.10.2018, počet hodnocení: 121)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Výprava a scéna supr. Hudba tak nějak povědomá (místy mi přišlo, že až vykradená), ale už druhý den jsem si nevzpomněla na jedinou melodii.
Dějem (doufám že) parodie. L. Janota si velmi přesvědčivě ,,hraje na Dyka´´ - kdyby byl vyšší tak bych měla z 15té řady problém ze začátku představení poznat, kterou alternaci vidím :)
Velké plus za scénu ve vlaku.
Honzy 50 %
(zadáno: 22.10.2018, počet hodnocení: 213)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Původní muzikál O.Brzobohatého LEGENDA JMÉNEM HOLMES v HdK má své plusy, ale i mínusy.K plusům patří svěží rytmická hudba,živý,dobře hrající orchestr,výborný hlavní představitel V.Dyk,ale jeho alternant L.Janota je na stejné výši.(Má školu z HdB,kde vytvořil řadu výborných rolí),dále kostýmy,dobrá scénografie(m.j.výborně je na jevišti provedena jízda vlaku)K minusům lze zařadit slabší scénář,neúměrně dlouhá tříhodin.stopáž(divák se začíná nudit)Některé slabší pěvecké výkony(např.P.Vaňka)Přesto lze Holmese doporučit,neboť v poslední době patří k tomu lepšímu,co lze vidět.21.10.2018 Hodn.50%.
Martin21 90 %
(zadáno: 21.10.2018, počet hodnocení: 355)
přínosný / zajímavý komentář
85%. Úžasný L. Janota - konečně má od doby Zorra pořádnou roli! Anna Fialová skvělý zpěv. Jaroslava Kretschmerová, ikdyž má málo prostoru je také super!
Pěkné kostýmy, chytlavá hudba, ....
Výborný muzikál v HdK,který nemusí být založený na jménech a i tak nadmíru splní očekávání.
Margaret 60 %
(zadáno: 21.10.2018, počet hodnocení: 92)
přínosný / zajímavý komentář
Muzikál není můj oblíbený žánr a ani tento mě příliš nepřesvědčil. Několik scén je skutečně velkolepých, ale na můj vkus je představení zbytečně dlouhé a hlavně příběh ubíhal dost klopotně. Vojtěch Dyk s přehledem ovládl celé jeviště a herecky i pěvecky čněl nad ostatními. Při přestavení se několikrát ozývalo bravo - takže milovníky muzikálů by tato inscenace neměla zklamat.
Osgood 90 %
(zadáno: 21.10.2018, počet hodnocení: 74)
přínosný / zajímavý komentář
Legenda jménem O.G. Brzobohatý:-) Nejlepší plně autorský počin na nejen pražské scéně za hodně dlouhou dobu. Konečně smysluplná velkolepá výprava včetně kostýmů, velice povedená původní hudba i choreografie, nápaditá režie, výborné herecké výkony jednotlivců a zejména taneční a PĚVECKÉ company, tomu říkám muzikál světových parametrů. Novým idolem fanynek se zajisté stane Lukáš Janota, o kvalitách V.Dyka či A.Fialové není nutné hovořit a K.Daňhelová je více než příjemné překvapení. Nejen lokomotiva pokračující vlakem do Švajcu a duet "Jak jen to říct?" patří do Síně slávy. Moriarty je Zappa:-)
Divadelnik 100 %
(zadáno: 21.10.2018, počet hodnocení: 113)
přínosný / zajímavý komentář
20.10. od 15,00 - Janota, Fialová, Holý, Sklenář, Kretschmerová, Rajmont i company - všichni super, pěkná výprava, hudba se bude líbit.
Koeman2 100 %
(zadáno: 21.10.2018, počet hodnocení: 133)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Svěží, vtipné, originální, výpravné, strhující, hudebně pestré, herecky, pěvecky i tanečně dokonalé. Prostě nejlepší tuzemský muzikál od časů Ježíše. Bravo autor (Ondřej G. Brzobohatý) a bravo Lukáš Janota (více než zdařilá alternace Vojty Dyka).
Mikika 70 %
(zadáno: 18.10.2018, počet hodnocení: 28)
přínosný / zajímavý komentář
i když jsou všichni zvědaví hlavně na Dyka, jeho alternace Janota příjemně překvapil. Daňhelová se v hromadných scénách ztrácí, Dulava opět jako směšná postava, v Karlíně asi nutnost... Ale jinak spousta dobrých nápadů, vtipných odkazů, dvě úžasné hlášky, nejakčnější postavou byl japonský dirigent. mají opravdu Moriartyho pomocníci připomínat Mimoně? Hudba skvělá, častokrát si podupáváte. i když některé písničky by mohli být i kratší...
Ala 70 %
(zadáno: 13.10.2018, počet hodnocení: 128)
přínosný / zajímavý komentář
Zábavné svěží dílko :-). Nejvíc mě potěšily výkony Vojty Dyka, Petra Vaňka a Kristýny Daňhelové.
Kazdypatek 90 %
(zadáno: 11.2.2020, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Za mě jedno z nejlepších právě uváděných představení. Jsem ráda, že Holmes ukázal, že i u nás může vzniknout muzikál světových parametrů. Hudba je bomba, deset procent srážím za trochu krkolomný děj, výborná výprava se spoustou skvělých nápadů. Obsazení se povedlo, dali jsme si všechny alternace pro porovnání. I když je muzikál psaný pro Vojtu Dyka, který je mimochodem skvělý v této roli, naše srdce si jednoznačně získal Lukáš Janota. Doporučujeme!!!
Jana Miklasova 80 %
(zadáno: 29.1.2020, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Ondřej Brzobohatý napsal krásný světový muzikál. Když ho srovnám s většinou ostatních muzikálů, tak se jedná o český nadprůměr.
Vojtěch Dyk, Anna Fialová - úžasní mladí talenti!
Zzzipp 10 %
(zadáno: 20.11.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Herečky výkon super. Ovšem kompletně ho sráží ozvučení, světla. Hercům neni vůbec rozumět, kompozice světel strašná! Zvukař by měl vědět. V půlce jsme utekli. Škoda.
Svatava Pekárková 0 %
(zadáno: 5.6.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Proč nula? Do přestávky jsme to přetrpěli a o přestávce odešli. Scény ve vlaku jsme tedy ušetřeni, ale stejně by to nezachránila. Holmese prezentuje Vojta Dyk, dne 31.5. ale nehrál, nicméně by to nezachránil. Lepší jít na jeho koncert s B Side Bandem. Naivně jsem si myslela, že snad by snad Ondřej nenapsal úplnou blbost a Vojta by se jen tak k něčemu nepropůjčil. Opak je pravdou. Mrzí mne to o to víc, že bych raději šla na Zuzanu Stivínovou do Studia Hrdinů a k dřívějšímu odchodu by důvod nebyl. Jenže lístky koupeny v předstihu.
Kecedar 10 %
(zadáno: 28.5.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Vojtěch Dyk je úžasný, ale asi se vyplatí jít rovnou na jeho koncert.
Vše ostatní je bez nápadu nebo dotažení - nešikovně ukradené.

Ještě pardon scéna ve vlaku je super. Ale ostatní dojmy to tak kazí.
Persival 90 %
(zadáno: 15.12.2018, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Krásný zážitek. Kvalitní texty i hudba a excelentní herecké výkony. Hlavně od Anny Fialové, Lukáše Janoty, pana Sklenáře a paní Chýlkové. A když chytne na jevišti barel, jedná se i o adrenalinový zážitek, ze kterého si odnesete ve vlasech a na oblečení trochu sazí:-)Druhá polovina o něco spádnější a zábavnější než ta první. Dokonale udělané kulisy.
Panteva 40 %
(zadáno: 24.10.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Muzikál jsem navštívila kvůli spojení Dyk - Brzobohatý, které se mi zdálo být zárukou kvality. Ale Dyk zrovna neúčinkoval, jeho alternant zpíval sice dobře, ale neměl potřebné charisma. Hudba Ondřeje Brzobohatého mě nenadchla. Byla to směska všech možných žánrů, které dovršilo jódlování. Hrůza! Žádná zapamatovatelná melodie, děj nezajímavý. Pochválila bych "živý" orchestr, nápaditou scénu i kostýmy a z hereckých výkonů pak Aničku Fialovou a Jaroslavu Kretschmerovou. Vůbec nechápu, proč tento muzikál vznikl. Za ty peníze příště zvolím nějakou jinou zábavu.
Chromy L. 50 %
(zadáno: 23.10.2018, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
50% dávam za celkové zpracováni a scénař. Herecké výkony i ty pěvecké jsou na 100%
Togaf 70 %
(zadáno: 3.3.2020, počet hodnocení: 138)
Semtamťuk 70 %
(zadáno: 3.3.2020, počet hodnocení: 67)
K_kovandova 60 %
(zadáno: 14.2.2020, počet hodnocení: 48)
VeNi 60 %
(zadáno: 3.2.2020, počet hodnocení: 14)
Tarbík 80 %
(zadáno: 31.1.2020, počet hodnocení: 121)
Xcepek 70 %
(zadáno: 30.1.2020, počet hodnocení: 551)
Desplat 80 %
(zadáno: 26.1.2020, počet hodnocení: 23)
Burgermiky 70 %
(zadáno: 25.1.2020, počet hodnocení: 28)
Mapinho 80 %
(zadáno: 3.1.2020, počet hodnocení: 34)
Isa Johanovská 50 %
(zadáno: 2.1.2020, počet hodnocení: 83)
Hanichka 70 %
(zadáno: 11.11.2019, počet hodnocení: 51)
Fedorocko 60 %
(zadáno: 24.10.2019, počet hodnocení: 567)
Violetka 70 %
(zadáno: 27.6.2019, počet hodnocení: 48)
Teddy 80 %
(zadáno: 19.6.2019, počet hodnocení: 144)
Kosan 40 %
(zadáno: 1.6.2019, počet hodnocení: 187)
Dajcik 30 %
(zadáno: 31.5.2019, počet hodnocení: 197)
Lucka. 90 %
(zadáno: 14.5.2019, počet hodnocení: 102)
Tomas22 70 %
(zadáno: 9.5.2019, počet hodnocení: 88)
Verapi 60 %
(zadáno: 12.4.2019, počet hodnocení: 96)
Michelle97 60 %
(zadáno: 27.3.2019, počet hodnocení: 84)
Michaela70 70 %
(zadáno: 18.2.2019, počet hodnocení: 34)
Zakmilda 90 %
(zadáno: 16.2.2019, počet hodnocení: 14)
Len11 60 %
(zadáno: 14.2.2019, počet hodnocení: 14)
Michalmusek 80 %
(zadáno: 18.12.2018, počet hodnocení: 224)
Pavel.Tomas 50 %
(zadáno: 12.11.2018, počet hodnocení: 117)
Simplyclare 100 %
(zadáno: 16.10.2018, počet hodnocení: 28)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.