Profil uživatele

Michal Ernat

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Veronika Boušová: 5 % (4)
Jan Pařízek: 8 % (9)
Michal Novák: 8 % (11)
Lukáš Dubský: 11 % (11)
Anežka Hrebiková: 12 % (6)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.6.2019)
Díky za další kus. Rozhodně lepší, než Carmen. Ale na druhou stranu nejásám, prostě neurazí, mírně potěší. Nějak je každý muzikál čím dál víc stejný.
(zadáno: 19.2.2019)
Opět po čase jedna z pěkných inscenací. Spolupráce DJKT a HDK se povedla a vzniklo milé představení. Díky.
(zadáno: 19.2.2019)
Neudělal jsem si domácí přípravu a neznal režiséra. A od začátku je to podobný styl, jako Spalovač mrtvol. Vidět možná jen jednu hru, byla by dobrá. Ale vidět různé hry, udělané úplně stejně, to už není zajímavé. Tohle je vlastně kniha, kterou ND pouze dělá na pódiu ilustraci.
(zadáno: 16.12.2018)
Přemýšlím o objektivním zhodnocení. Vidět to jako první dílo od pana Špinara, asi se mi to líbí velmi a tleskám. Ale čím více jeho režisérských děl vidím, tím jsou tam stejné prvky. Stejné prvky oblečení, stejné pohybové a hlasové projevy herců a hereček. Režisér už dělá pořád stejná představení, jen sám sebe kopíruje do dalších děl. Tudíž pak představení ztrácí kouzlo. Ostatní věci jsou zajímavé, výkony skvělé. Ale jak sami píší, mistrovský román Stefana Zweiga sám o sobě je nosný a vždy bude dobrý.
(zadáno: 25.1.2017)
Velmi povedený muzikál, který s nadsázkou podává životní osudy. Texty jsou vtipné a ač někde slyšíme neslušné, je to vždy v kontextu a nevyznívá to nijak hrubě a samoúčelně. Velmi se nám divadlo líbilo.
(zadáno: 14.12.2016)
Asi jsem moc zvyklý na předlohu a na filmovou verzi, kdy některé věci jsou udělány dějově jinak. Přes velký počet herců (v pozadí), jsou využíváni na vícerole pouze základní herci. Přijde mi divné, když syn hraje i další role, přestože tyto malé role mohl zahrát kdokoli z "pozadí". Diskotéková hudba mi k ději také moc nejde a tygří řev na konci mi přišel příliš dlouhý. Ale je to jen prvotní názor po veřejné generálce, možná jej ještě doupravím, až to zpracuji vnitřně.
(zadáno: 8.12.2016)
Inscenace se mi líbila. Bohužel zjišťuji, že režie má pořád stejné nápady a že byla použita naprosto stejná hudba jako v Pýše a předsudku, to mi přijde trochu divné. Ale hra obecně hezká.
(zadáno: 2.12.2016)
Rukopisně režisérsky mi přišla scéna hodně podobná jako ve Snu. To je jediná "výtka", jinak též velmi zdařilá inscenace.
(zadáno: 2.12.2016)
Velmi zdařilá inscenace a hlavně Puk byl moc dobrý. I když některé autorské počiny (světelné meče) pana režiséra mi moc nesedí.
(zadáno: 2.12.2016)
(zadáno: 2.12.2016)
Bylo to hezké, ale přijde mi, že pan režisér již píše podobné kusy. Což za ta léta již ztrácí šmrnc. Pravda, překvapil nás tam tunel do nebe a tak. A také, co má pořád psát, když má zcela pochopitelně určitý styl. Takže jako oddechovka dobré.
(zadáno: 2.12.2016)
Hezké zhodnocení té doby, herecky se mi to též líbilo. Hezky volně zpracovaný CV známého autora.
(zadáno: 2.12.2016)
Celkem věrně kopíruje klasiku. Nelíbí se mi jen ukřičené holky, což má pan Špinar v každém počinu.
(zadáno: 1.12.2016)
(zadáno: 1.12.2016)
Velmi zdařilá inscenace. Po dlouhé době mě nadchla. A štych na konci tunelu, pěkná hláška.