Profil uživatele

Ady_111

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 7 % (3)
Lukáš Dubský: 10 % (9)
Pavel Širmer: 20 % (1)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 11.6.2019)
Opory společnosti - Východočeské divadlo Pardubice: 70 %
Tato hra mne velmi zaujala. Rozhodně je nutné poslouchat a dávat od začátku pozor na každé slovo, protože jak vám nějaká informace unikne, začněte ztrácet souvislosti. Prvních asi 20 minut je věnováno představení minulosti a postav, pak už se ale hra začne být o dost zajímavější. Díky skvělému výkonu Milana Němce v hlavní roli jsem měla pocit, jako bych byla v tom málem přístavním městě a naprosto Berenicka chápala.
(zadáno: 11.6.2019)
Kráska a zvíře - Východočeské divadlo Pardubice: 60 %
Viděla jsem na Kunětické hoře. Hned na začátek musím vyzdvihnout pěknou scénu a kostými. Z hereckých výkonů asi nejlepší M. Němec a L. Špiner. V první polovině utíkala má pozornost jinam (možná to bylo ovlivněno i tím, že bylo ještě světlo), druhá polovina byla lepší. I přes to bych ale ocenila více herectví, než odříkávání textu.
(zadáno: 25.4.2019)
Tančírna - Východočeské divadlo Pardubice: 70 %
Inscenace hodna k oslavě 100 let od vzniku Československé republiky. Je ovšem nutné, aby divák znal historii, to potom oceníi spoustu maličkostí. Bez znalosti dějepisu pak nemá hra pro diváka význam. Velmi se mi líbily kostými, herecké výkony a celé zpracování dějin Československa a to, že se v celé inscenaci skoro vůbec nemluvilo mi došlo až po představení.
(zadáno: 25.4.2019)
Z postele do postele - Východočeské divadlo Pardubice: 100 %
Tak tahle komedie se opravdu povedla. Komedii o čtyřech párech odehrávající se ve třech loznicích zdobí nejen skvělý scénář a režie, ale bezpochyby i výborné herecké výkony všech účastníků. Za vyzdvižení stojí velmi pěkná scéna. Na závěr poklona panu Milanu Němcovi, který má v inscenaci chvílemi nepříliš pohodlné pozice, a který spolu s Petrou Janečkovou tvoří asi nejzábavnější pár na jevišti.
(zadáno: 25.4.2019)
Velká bankovní loupež - Východočeské divadlo Pardubice: 80 %
Pěkná komedie plná nepředvídatelných situací, nečekaných obratů, vtipů a skvělých hereckých i fyzických výkonů, u které se určitě nebudete nudit. Skvělá práce se scénou, která je velmi pěkná a dokonale promyšlená. Dále stojí za zmínku působivá práce s rekvizitami. Velká bankovní loupež je oddechová, uvolněná komedie, kde je ovšem vše naprosto přesně naplánováno a to je přesně to, co toto představení činí tak vynikajícím. Z herců nejlepší Zbigniew Kalina.
(zadáno: 25.4.2019)
Jak je důležité míti Filipa - Městské divadlo Mladá Boleslav: 80 %
Skvělé představení, sice se mi moc nelíbily kostýmy a scéna, ale nakonec do sebe vše zapadlo. Skvěle sehraná dvojice Matouš Ruml a Aleš Petráš, kteří svými výkony dodávají představení přesně to, co potřebuje a u nichž o improvizaci a dokonalé vtipy není nouze.
(zadáno: 23.4.2019)
Rasputin - Východočeské divadlo Pardubice: 70 %
Určitě poklona panu L. Špinerovi
(zadáno: 23.4.2019)
Král jelenem - Východočeské divadlo Pardubice: 70 %
V tomto představení je třeba vyzdvihnout hlavně Milana Němce! Pokaždé, když vstoupil na jeviště, začalo se něco dít a nebylo u něj nouze ani o improvizované vtipy, zkrátka profesionál. Dále dobří L. Špiner a V. Malá. Když chybějí na jevišti tito tři, příběh se vleče a je trochu nudný. S každým příchodem Milana Němce se ale situace změní, hraje prostě skvěle a při každém vtipu se celé hlediště (někdy i jeviště ; ) ) ,,valí" smíchy.
(zadáno: 23.4.2019)
Kvítek z horrroru - Východočeské divadlo Pardubice: 70 %
Naprosto úžasný Milan Němec, který ve spoustě vedlejších rolí hrál s obrovským nasazením a dokázal za jedno představení vystřídat několik odlišných charakterů a všechny skvěle a vtipně zahrát. Celkový příběh trochu jednoduchý, doplněný o fajn písničky. ; )