Profil uživatele

Ady_111

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 13 % (7)
Jan Pařízek: 13 % (4)
Lukáš Dubský: 15 % (27)
Michal Novák: 16 % (5)
Jiří Landa: 18 % (13)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 17.5.2022)
Skvěle obsazené představení, opravdu jeden výkon lepší než druhý. Herci tvoří na jevišti skvěle fungující tým a to je hlavní základ pro dobré představení. A tohle bylo víc než dobré <3
Viděno v rámci GFS
(zadáno: 17.5.2022)
45%
To mi nějak nesedlo. Na mě asi až moc "moderní" (prostě dost sprostý). A v oněch sprosťárnách se pak tak trochu utopí krásné a hluboké momenty představení (jako je třeba duet Aarona s maminkou...)
Nasazení herců (hlavně co se týče sboru vedlejších postav) je sice skvělé, ale...
Možná na to mohl mít vliv i fakt, že jsem představení neviděla na domovské scéně MDB
(zadáno: 17.5.2022)
Viděno s alternacemi P. Gazdík, H. Holišová, I. Ondříček,...
Nemám příliš v lásce převádění filmů na jeviště, tady se to ale celkem povedlo. Ano, je to "okoukaná slaďárna", ale bavily mě jak písničky a choreografie s parádním nasazením, tak i zajímavě řešení scény v jednotlivých prostředích. Nejvíce mě upoutala postava Kit ve skvělém podání K. Daňhelové<3
(zadáno: 17.5.2022)
Určitě stálo za to vidět. Komorní kus, který nechal vyniknout čistému herectví, neprvoplánovým myšlenkám a hlubokým otázkám k zamyšlení. Díky.
Mimochodem, moc pěkná scéna a správně zvolená hudba ke skvělému dokreslení atmosféry.
(zadáno: 17.5.2022)
65%
Inscenaci by slušely propracovanější kostýmy, méně herců a více energie. Jinak docela fajn představení.
(zadáno: 4.4.2022)
Úchvatná scéna, skvěle podané místy dost náročné pěvecké party (opravdu super sborové scény), herecké výkony parádní.
Místy mi ale chybělo jakési dokončení?, dokreslení? dějů (např. postava vetešníka...)
(zadáno: 16.11.2021)
To bylo tak praštěně příšerně bláznivě úžasný... :D
(zadáno: 14.6.2021)
Ze záznamu
Rozhodně poutavé představení snoubící prvky historie s vtipnými i romantickými místy a trochou fabulace :-)
(zadáno: 14.6.2021)
Velmi zdařilá inscenace, krásně napsaná se skvělými hereckými výkony a milou hudbou... akorát ten zpěv místy trošičku váznul.
Viděno ze záznamu
(zadáno: 14.6.2021)
Úžasný!!!
Viděno (bohužel) jen ze záznamu
(zadáno: 14.6.2021)
Z herců nikdo nezaostával, všichni předvedli parádní výkony, scéna i kulisy nádherné... Mě tyhle skvěle podane "blbiny" prostě baví. <3
(zadáno: 14.6.2021)
v TV
(zadáno: 14.6.2021)
Na konci bych sice slyšela radši písničku než historický projev, jinak jsem se opravdu bavila.
P.S. Ten Janáček byl skvělej... :D:D
(zadáno: 18.2.2020)
To bylo drama. První představení, u kterého jsem přemýšlela o porušení všech slušností - vůči hercům i divákům - a prostě se zvednout a odejít. Dospěla jsem k závěru, že představení nemá přestávku jen z důvodu délky hry (90 min.), ale zřejmě také pro to, že by divadlo zůstalo poloprázdné. Tolik trapných stále dokola opakovaných "vtipů", žádný děj,... 10% je hlavně za kostýmy, které byly vcelku povedené.
(zadáno: 15.1.2020)
Nebylo to špatné, ale... První půlka mi přišla dosti natahovaná, oproti tomu druhá trochu odbytá. Místy mi vadily dlouhé hudební mezihry. Bylo to dobré, ale chybělo tam NĚCO. Prostě mi přišlo, že to nešlo úplně k sobě.
(zadáno: 15.1.2020)
Líbí se mi, že je to "trochu jiná" hra než většina. A to hlavně díky zapojení diváků do děje. To si samozřejmě žádá i skvělých výkonů herců, kteří musí umět dobře improvizovat. Celkově je to takové volnější prostředí a přestože jde o vraždu, v divadle je velmi příjemná atmosféra.
(zadáno: 7.1.2020)
Tak takhle si představuji divadlo - senzační herecké výkony, skvělá hudba, milé písničky, dobrý zpěv, humor, doladěné kostými, pěkná pohádková scéna a v neposlední řadě příběh, který všichni dobře známe, ale přesto budeme v napjatém očekávání, jak to bude dál. Poklona panu režisérovi Slovákovi i panu Cónovi. Nelze nezmínit i jedinečného Milana Němce, který je jakožto macecha vynikající a svou roli si opravdu užívá. A protože jsme navštívili 101. reprízu, přeji inscenaci alespoň ještě další "stojedničku". Tak ZLOMTE VAZ!
(zadáno: 7.1.2020)
Nejlepším hodnocením komedie je, když se lidé smějí nejen v sále, ale ještě při odchodu z budovy divadla. To se u nás v Pardubicích povedlo. Josef Dvořák ukázal, že je opravdu na správném místě. Jeho obrovská energie zaplavující divadelní sál, salvy smíchu diváků, jeho úžasná a velmi dobře využitá slovní zásoba, gesta, talent,...to vše bylo využito a to vše dokazuje, že pan Dvořák je herec tělem, srdcem i duší. V neposlední řadě bych chtěla zmínit velmi ušlechtilou myšlenku celého představení.
(zadáno: 9.12.2019)
Naprosto dokonalá Paní Iva Janžurová, která na pódiu byla skoro pořád. Tedy až na chvíle, kdy si odskočila pro jiné kostýmy. Ukazuje Alžbětu II. nejen jako královnu, ale především jako člověka. Opravdu velký obdiv a klobouk dolů. Jinak herecké obsazení je výborné. Z dalších herců zaujal např. I. Bareš, J. Hartl nebo T. Medvecká. Jinak je nutno se alespoň trošku orientovat v historii, ale opravdu stačí i základy, a samozřejmě je důležité dávat pozor, vzhledem k tomu, že děj není chronologicky uspořádán ;)
1 2  >