Profil uživatele

Ady_111

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 10 % (5)
Jan Pařízek: 10 % (3)
Michal Novák: 14 % (5)
Lukáš Dubský: 15 % (22)
Jiří Landa: 20 % (12)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 14.6.2021)
Ze záznamu
Rozhodně poutavé představení snoubící prvky historie s vtipnými i romantickými místy a trochou fabulace :-)
(zadáno: 14.6.2021)
Velmi zdařilá inscenace, krásně napsaná se skvělými hereckými výkony a milou hudbou... akorát ten zpěv místy trošičku váznul.
Viděno ze záznamu
(zadáno: 14.6.2021)
Úžasný!!!
Viděno (bohužel) jen ze záznamu
(zadáno: 14.6.2021)
Z herců nikdo nezaostával, všichni předvedli parádní výkony, scéna i kulisy nádherné... Mě tyhle skvěle podane "blbiny" prostě baví. <3
(zadáno: 14.6.2021)
v TV
(zadáno: 18.2.2020)
To bylo drama. První představení, u kterého jsem přemýšlela o porušení všech slušností - vůči hercům i divákům - a prostě se zvednout a odejít. Dospěla jsem k závěru, že představení nemá přestávku jen z důvodu délky hry (90 min.), ale zřejmě také pro to, že by divadlo zůstalo poloprázdné. Tolik trapných stále dokola opakovaných "vtipů", žádný děj,... 10% je hlavně za kostýmy, které byly vcelku povedené.
(zadáno: 27.1.2020)
(zadáno: 15.1.2020)
Nebylo to špatné, ale... První půlka mi přišla dosti natahovaná, oproti tomu druhá trochu odbytá. Místy mi vadily dlouhé hudební mezihry. Bylo to dobré, ale chybělo tam NĚCO. Prostě mi přišlo, že to nešlo úplně k sobě.
(zadáno: 15.1.2020)
Líbí se mi, že je to "trochu jiná" hra než většina. A to hlavně díky zapojení diváků do děje. To si samozřejmě žádá i skvělých výkonů herců, kteří musí umět dobře improvizovat. Celkově je to takové volnější prostředí a přestože jde o vraždu, v divadle je velmi příjemná atmosféra.
(zadáno: 7.1.2020)
Tak takhle si představuji divadlo - senzační herecké výkony, skvělá hudba, milé písničky, dobrý zpěv, humor, doladěné kostými, pěkná pohádková scéna a v neposlední řadě příběh, který všichni dobře známe, ale přesto budeme v napjatém očekávání, jak to bude dál. Poklona panu režisérovi Slovákovi i panu Cónovi. Nelze nezmínit i jedinečného Milana Němce, který je jakožto macecha vynikající a svou roli si opravdu užívá. A protože jsme navštívili 101. reprízu, přeji inscenaci alespoň ještě další "stojedničku". Tak ZLOMTE VAZ!
(zadáno: 7.1.2020)
Nejlepším hodnocením komedie je, když se lidé smějí nejen v sále, ale ještě při odchodu z budovy divadla. To se u nás v Pardubicích povedlo. Josef Dvořák ukázal, že je opravdu na správném místě. Jeho obrovská energie zaplavující divadelní sál, salvy smíchu diváků, jeho úžasná a velmi dobře využitá slovní zásoba, gesta, talent,...to vše bylo využito a to vše dokazuje, že pan Dvořák je herec tělem, srdcem i duší. V neposlední řadě bych chtěla zmínit velmi ušlechtilou myšlenku celého představení.
(zadáno: 9.12.2019)
Naprosto dokonalá Paní Iva Janžurová, která na pódiu byla skoro pořád. Tedy až na chvíle, kdy si odskočila pro jiné kostýmy. Ukazuje Alžbětu II. nejen jako královnu, ale především jako člověka. Opravdu velký obdiv a klobouk dolů. Jinak herecké obsazení je výborné. Z dalších herců zaujal např. I. Bareš, J. Hartl nebo T. Medvecká. Jinak je nutno se alespoň trošku orientovat v historii, ale opravdu stačí i základy, a samozřejmě je důležité dávat pozor, vzhledem k tomu, že děj není chronologicky uspořádán ;)
(zadáno: 9.12.2019)
To se opravdu kvalitní představení neobejde bez vulgarismů?! Tuto "komedii" prostupovalo velké množství naprosto zbytečných sprostých slov a několik hluchých míst. Jinak z hereckého obsazení za mě asi nejlepší velmi přesvědčivá Jindra Janoušková.
(zadáno: 28.8.2019)
Líbily se mi herecké výkony všech, ale o trochu více tří pánů - M. Zahálky, V. Vydry a S. Skopala. Trochu mi vadily příliš používané vulgarismy. Nemám nic proti sprostému slovu, které je dobře zarazeno do textu a děje. Ale zde už někdy platí, že opakovaný vtip není vtipem.
(zadáno: 11.6.2019)
Tato hra mne velmi zaujala. Rozhodně je nutné poslouchat a dávat od začátku pozor na každé slovo, protože jak vám nějaká informace unikne, začněte ztrácet souvislosti. Prvních asi 20 minut je věnováno představení minulosti a postav, pak už se ale hra začne být o dost zajímavější. Díky skvělému výkonu Milana Němce v hlavní roli jsem měla pocit, jako bych byla v tom málem přístavním městě a naprosto Berenicka chápala.
(zadáno: 11.6.2019)
Viděla jsem na Kunětické hoře. Hned na začátek musím vyzdvihnout pěknou scénu a kostýmy. Z hereckých výkonů asi nejlepší M. Němec a L. Špiner. V první polovině utíkala má pozornost jinam (možná to bylo ovlivněno i tím, že bylo ještě světlo), druhá polovina byla lepší. I přes to bych ale ocenila více herectví, než odříkávání textu.
(zadáno: 25.4.2019)
Inscenace hodna k oslavě 100 let od vzniku Československé republiky. Je ovšem nutné, aby divák znal historii, to potom oceníi spoustu maličkostí. Bez znalosti dějepisu pak nemá hra pro diváka význam. Velmi se mi líbily kostýmy, herecké výkony a celé zpracování dějin Československa a to, že se v celé inscenaci skoro vůbec nemluvilo mi došlo až po představení.
1 2  >