Profil uživatele

JáraTym

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (1)
Anežka Kotoučová: 20 % (1)
Jiří Koula: 25 % (4)
Lukáš Dubský: 28 % (5)
Michal Novák: 28 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 8.10.2021)
(zadáno: 2.11.2020)
Tento muzikál mě VELMI mile překvapil. Hlavní role je pro Lucií Bílou, jak ušitá a proto si jí plně vychutnává, což ovšem platí i o Ivě Pazderkové, která s plnou vervou dokázala že není jen "blbá blondýna" ale že umí dobře hrát jakékoli situace, ale hlavně, umí zpívat. Krom všech ostatních výkonů, musím ovšem velmi vyzdvihnout Báru Fialovou, kterou sice Bílá (svým zjevem) lehce utlačuje, ale v druhé polovině nás plně přesvědčila, že si zaslouží divákův potlesk daleko víc. Při jejím zpěvu mi několikrát nastupovala slza do oka. A konečně, slovy muzikálu: Lásku nám pán Bůh dal, tak ji šiřme dál!
(zadáno: 1.6.2020)
(zadáno: 22.4.2020)
Byl jsem na tomto muzikále dvakrát a ještě bych ho klidně rád viděl znovu. Antonín Procházka je jedním z nejlepších českých divadelních režiséru, velmi dobré zpracování, skvělá choreografie Ivany Hannichové, kostýmy, scénografie...herci! Ovšem až na Alenu Antalovou. Skvělé představení plné humoru, energie, pohybu, radosti a optimismu. Budete odcházet s úsměvem na tváři a budete se chtít vrátit. Škoda že už se nehraje.
(zadáno: 22.4.2020)
Antonín Procházka opět nezklamal. Původní filmový scénář je zpracován velmi dobře. Všichni herci skvělý. Velmi doporučuji!
(zadáno: 22.4.2020)
Pavla Tomicová s Vaškem Koptou jako skvělí ruský pár. Eva Leinweberová jako skvělá dcera. A samozřejmě Tomáš Havlínek jako "REVIZOR" z Peterburgu! Úžasné! Nejoblíbenější scéna je ta když se matka s dcerou chystají na příjezd revizora! Stojí za to vidět. (Ale jednou to nestačí!)
(zadáno: 22.4.2020)
Úžasné. Ondra Brzobohatý vytvořil úžasnou a drzou show, kterou prostě stojí za to vidět! Lukáš Janota byl zde báječný. Jaroslava Kretschmerová také skvělá. Všechny pěvecké výkony od Anny Fialové po Petra Vaňka, obrovská práce celé taneční company, která maká na sto procent, bravurně zahrané, precizně hudebně nastudované, a to vše, vytváří pro diváka nad míru senzační show, ve větší míře, než je zdrávo!
(zadáno: 22.4.2020)
Zaručeně nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděl na divadle! Jiřina Bohdalová ve své životní roli.
(zadáno: 22.4.2020)
Jedna z nejlepších divadelních her které jsem kdy viděl. Již dlouho jsem se takhle nepobavil! Maruška Doležalová, Martina Randová, Denny Ratajský, Ludmila Molínová...všichni úžasní!
(zadáno: 22.4.2020)