Profil uživatele

JáraTym

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (1)
Anežka Kotoučová: 20 % (1)
Michal Novák: 23 % (4)
Jiří Koula: 25 % (4)
Helena Grégrová: 30 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.6.2020)
(zadáno: 22.4.2020)
Byl jsem na tomto muzikále dvakrát a ještě bych ho klidně rád viděl znovu. Antonín Procházka je jedním z nejlepších českých divadelních režiséru, velmi dobré zpracování, skvělá choreografie Ivany Hannichové, kostýmy, scénografie...herci! Ovšem až na Alenu Antalovou. Skvělé představení plné humoru, energie, pohybu, radosti a optimismu. Budete odcházet s úsměvem na tváři a budete se chtít vrátit. Škoda že už se nehraje.
(zadáno: 22.4.2020)
Antonín Procházka opět nezklamal. Původní filmový scénář je zpracován velmi dobře. Všichni herci skvělý. Velmi doporučuji!
(zadáno: 22.4.2020)
Pavla Tomicová s Vaškem Koptou jako skvělí ruský pár. Eva Leinweberová jako skvělá dcera. A samozřejmě Tomáš Havlínek jako "REVIZOR" z Peterburgu! Úžasné! Nejoblíbenější scéna je ta když se matka s dcerou chystají na příjezd revizora! Stojí za to vidět. (Ale jednou to nestačí!)
(zadáno: 22.4.2020)
Úžasné. Ondra Brzobohatý vytvořil úžasnou show, kterou prostě stojí za to vidět! Lukáš Janota byl zde báječný. Jaroslava Kretschmerová také skvělá. Anna Fialová, Petr Vaněk...Bomba!
(zadáno: 22.4.2020)
Zaručeně nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděl na divadle! Jiřina Bohdalová ve své životní roli.
(zadáno: 22.4.2020)
Jedna z nejlepších divadelních her které jsem kdy viděl. Již dlouho jsem se takhle nepobavil! Maruška Doležalová, Martina Randová, Denny Ratajský, Ludmila Molínová...všichni úžasní!
(zadáno: 22.4.2020)