Profil uživatele

JáraTym

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (1)
Anežka Kotoučová: 20 % (1)
Jiří Koula: 25 % (4)
Lukáš Dubský: 26 % (5)
Helena Grégrová: 28 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.9.2022)
Smekám! Upřímně, s protaženou bránící a zamáčklýma slzama v očích. Drábek, prostě umí a s herci, kteří jsou nepochybně mistři svého oboru (Batulková si střihla barbie na výbornou, Konáš skvěle jmenuje značky, Kalvoda ve své multi roli exceluje, a nakonec Pavla Tomicová je milá, vtipná, zábavná a i když měla někdy co dělat, aby se udržela, stejně jako divák, vše zvládla s bravurou) vytvořil poutavou jízdu, bez pásů, která vás chytne a ani po konci nepustí. Stojí za to vidět, bez debat.
(zadáno: 8.10.2021)
(zadáno: 2.11.2020)
Tento muzikál mě VELMI mile překvapil. Hlavní role je pro Lucií Bílou, jak ušitá a proto si jí plně vychutnává, což ovšem platí i o Ivě Pazderkové, která s plnou vervou dokázala že není jen "blbá blondýna" ale že umí dobře hrát jakékoli situace, ale hlavně, umí zpívat. Krom všech ostatních výkonů, musím ovšem velmi vyzdvihnout Báru Fialovou, kterou sice Bílá (svým zjevem) lehce utlačuje, ale v druhé polovině nás plně přesvědčila, že si zaslouží divákův potlesk daleko víc. Při jejím zpěvu mi několikrát nastupovala slza do oka. A konečně, slovy muzikálu: Lásku nám pán Bůh dal, tak ji šiřme dál!
(zadáno: 1.6.2020)
(zadáno: 22.4.2020)
Byl jsem na tomto muzikále dvakrát a ještě bych ho klidně rád viděl znovu. Antonín Procházka je jedním z nejlepších českých divadelních režiséru, velmi dobré zpracování, skvělá choreografie Ivany Hannichové, kostýmy, scénografie...herci! Ovšem až na Alenu Antalovou, které díky jejímu příliš topornému hraní neuvěříte ani kdyby řekla, že kupovala chleba. Skvělé představení plné humoru, energie, pohybu, radosti a optimismu. Budete odcházet s úsměvem na tváři a budete se chtít vrátit. Škoda že už se nehraje.
(zadáno: 22.4.2020)
Antonín Procházka opět nezklamal. Původní filmový scénář je zpracován velmi dobře. Všichni herci skvělý. Velmi doporučuji!
(zadáno: 22.4.2020)
Pavla Tomicová s Vaškem Koptou jako skvělí ruský pár, Eva Leinweberová jako skvělá dcera, a samozřejmě Tomáš Havlínek jako "REVIZOR" z Peťerburgu! Úžasné! Drábek si s Gogolem poradil skvěle, místy prošpikoval svým humorem a vytvořil zábavné představení, které stojí za to vidět. Nejoblíbenější scéna je ta když se matka s dcerou chystají na příjezd revizora! Člověk si z ní odnese ve vlasech pár listů salátu.
(zadáno: 22.4.2020)
Úžasné. Ondra Brzobohatý vytvořil úžasnou a drzou show, kterou prostě stojí za to vidět! Lukáš Janota byl zde báječný. Jaroslava Kretschmerová také skvělá. Všechny pěvecké výkony od Anny Fialové po Petra Vaňka, obrovská práce celé taneční company, která maká na sto procent, bravurně zahrané, precizně hudebně nastudované, a to vše, vytváří pro diváka nad míru senzační show, ve větší míře, než je zdrávo! Myslím, že konečně máme tuzemský muzikál, kterým se můžeme chlubit a zároveň vyrovnat jiným ve světě.
(zadáno: 22.4.2020)
Zaručeně nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděl na divadle! Jiřina Bohdalová ve své životní roli.
(zadáno: 22.4.2020)
Jedna z nejlepších divadelních her které jsem kdy viděl. Maruška Doležalová, Martina Randová, Denny Ratajský, Ludmila Molínová...všichni úžasní! Ryzí komedie která baví.
(zadáno: 22.4.2020)