Profil uživatele

Divadelní fanatička

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 25 % (6)
Lukáš Dubský: 29 % (7)
Helena Grégrová: 30 % (3)
Jiří Koula: 30 % (2)
Iva Bryndová: 38 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 29.8.2019)
Tento příběh je vynikající sám o sobě, ale toto jeho zpracování ho ještě vylepšilo. Vynikající H.T.Briešťanská a M.Siničák. Oba dva to zahráli výborně. Ve druhé půlce jenom sedíte v hledišti s otevřenou pusou.
(zadáno: 29.8.2019)
Konečně povedené zpracování koček. Nádherné kostýmy, scéna i choreografie. Skvělé pěvecké i taneční výkony. Úžasná H.Fialová, A.Gabrišová, K.M.Fialová, L.H.Šubrt, T.Novotný, L.Olma. Úžasná je také vtipná dvojice R.Dang Van a V.Plevčík. Vychytala jsem skvělé obsazení až na uječenou V.P.Gidovou.
(zadáno: 29.8.2019)
Velké zklamání. Hrozné kostýmy a hlavně ZBYTEČNĚ zmodernizované. Tento muzikál nemá děj, ale v tom je jeho kouzlo a hlavně pojednává o KOČKÁCH a to lidi se škraboškami opravdu nejsou. Nejhorší zpracování koček, co jsem viděla.
(zadáno: 29.8.2019)
Krásné, oddechové a velmi vtipné představení. V hlavní roli exceluje M.Šnytová, po herecké a hlavně pěvecké stránce je prostě famózní. A.Živnůstka s V.P.Gidovou podávají poněkud slabší výkony. Skvělá E.Zbrožková a L.Olma. Stepařsky je tento muzikál velmi slabý, na začátku je nádherné a velmi povedené stepařské číslo, které ovšem stepují profesionálové, jakmile začnou stepovat herci, nic moc.
(zadáno: 29.8.2019)
Povedené představení. Skvělá Věra Hlaváčková v hlavní roli.
(zadáno: 4.3.2019)
Tohle má být nástupce Mary Poppins? Nepříjde mi toto představení příliš zdařilé. Špatný překlad P.Gazdíka a K.Škarky, působivá scéna a choreografie. Herecky nejde J.Brožkovi, co vytknout, ale pěvecky trochu pokulhával, na muzikál má slabý hlas. Fantastická V.Matušovová a R.Jícha, který má v muzikálu malou roli, ale i tak si dokáže brzy získat publikum. Z vedlejších rolí zaujala K.M.Fialová. Podtrženo, sečteno, nástupcem Mary Poppins tento muzikál opravdu není.
(zadáno: 4.3.2019)
Jeden z nejlepších muzikálu, co jsem viděla. Skvělý překlad Z.Čtveráčkové, klobouk dolů. Dobrý D.Rymeš i K.Pekar, vynikající A.Zelová(A.Trembecká slabší, ale je to její první velká role, takže věřím, že se bude ještě zlepšovat), A.Slanina s D.Vitázkem naprosto skvělí,B.Goldmannová a hlavně D.Křížová taktéž,H.Holišová velké zklamání, neustále přehrávala a pěvecky to opravdu nevylepšila, spíš naopak, K.Daňhelová stokrát lepší. Kdo ještě tento muzikál neviděl, měl by si na něj zajít, je tu fantastická hudba. Mrzí mě, že tento úžasný muzikál plno lidí odsuzuje jen kvůli tématu, kterému se věnuje.
(zadáno: 4.3.2019)
Jeden z nejlepších muzikálů, co jsem viděla. Miluji hudbu S.Levaye. Skvělý překlad M. Prostějovského, kulisy i kostýmy. V Ostravě jsem tento muzikál viděla 3x, takže jsem jej viděla v různých alternacích. Nejlepší obsazení ústřední trojice bylo M.Šnytová, L.Vlček a K.Hasprová. K. Hasprová dostala Thálii právem, M.Horká stejnou roli zahrála a zazpívala také dobře, ale bylo poznat, že K. Hasprová má více zkušeností a sedla jí dle mého názoru role Paní Danversové lépe. T.Novotný podal také skvělý výkon, ale L. Vlček s nádherným hlubokým hlasem ho strčil do kapsy. Velmi se mi nelíbila V.P.Gidová.
(zadáno: 4.3.2019)
Výborné představení. Krásně zpracovaný příběh filmového génia Charlieho Chaplina. Opravdu obdivuhodný výkon Matouše Rumla, Chaplinovi je skutečně podobný a jeho pohyby a gesta má skvěle naučené. Chvílemi divák opravdu věří, že se na jeviště dívá na Charlieho Chaplina. Nádherný zážitek, mohu jedině doporučit.
(zadáno: 4.3.2019)
Příjemná oddychovka. A pokud od tohoto představení nic nečekáte, tím líp. Výborná Alena Antalová, Viktor Skála, Alan Novotný a Eliška Skálová.
(zadáno: 4.3.2019)
Hrůza!!! Jediné proč jsem nedala 0%, ale 10% je Lukáš Janota (a z části možná scéna ve vlaku). L.Janota byl fantastický a opravdu se moc snažil, aby z této inscenace udělal dobrou inscenaci, ale vše ostatní bylo proti němu. Příšerná hudba, herecké a hlavně pěvecké výkony (až na zmíněného L.Janotu) jedna velká hrůza, o libretu lepší nemluvit, protože snažit se cpát do textů neustále nějaké vtípky ze základní školy také inscenaci nepomohlo. Věřím, že Kristýna Daňhelová, by této inscenaci také pomohla, ale bohužel jsem neměla možnost ji v tomto "muzikálu" vidět. Raději si zajděte na něco lepšího.
(zadáno: 4.3.2019)
Absolutní bomba!!! Skvělý muzikál, nádherné choreografie, skvělé kostýmy a projekce, fantastická scéna Ch. Weyerse a nádherný překlad Zuzany Čtveráčkové, opravdu není jednoduché přeložit písně známého zpěváka a Z. Čtveráčková to zvládla opět na výbornou. Co se týče hereckých a pěveckých výkonů, není co vytknout. Ústřední dvojice Radka Coufalová a Dušan Vitázek jsou spolu Viktórií Matušovovou tahouni představení. Z ostatních rolí nutno zmínit skvělou Janu Musilovou. Můžu tento muzikál jedině doporučit.