Profil uživatele

Mistrpapaia

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.5.2023)
Nemám absolutně co vytknout. Muzikál je bohatý na kostýmy a má nádherné kulisy. Muzikál má nepředstavitelně parádní živou muziku a herecké i pěvecké výkony mne mimořádně nezklamaly. Pan Brzobohatý předvedl neskutečný výkon a to tak, že zpíval, hrál a tančil v podstatě 2,5 hodiny bez přestávky. Muzikál má vtip a kouzlo zároveň. Možná bych ho tak o 30min zkrátila, ale i přesto se vlastně zdál stále zábavný a očarovával, protože má velmi zábavné projevy a přechody a zkrátka...půjdu asi znovu!
(zadáno: 18.3.2023)
Moc nemám ráda moderní verze úspěšných muzikálů či filmů. Někteří herci a tanečníci mi přišli jako amatéři. Ale jelikož tu muziku miluji a nemohu nic vytknout zpěvákům, byla jsem vlastně dost spokojená.
(zadáno: 18.3.2023)
Báječná muzika, především ta tvrdší. Perfektní zpracování (kulisy, střídání scén, kostými...) Až na obsazení hlavní dámy a sem tam neladící vokály, moc pěkné..jen hlavní duet se nám moc hezky neposlouchal.
(zadáno: 18.3.2023)
Pan Vladyka rozkošný jako vždy. Pan Blažek báječný komediant. Sem tam došlo k nudě, ale 80% času jsme se smáli.
(zadáno: 18.3.2023)
Nemám tomu představení absolutně co vytknout. Milý humor s dobrým obsazením a celkově příjemným zpracováním.
(zadáno: 17.3.2023)
Proboha, jak se někdo mohl tak vulgárním výrazům a urážlivým projevům smát? Odešly jsme o pauze z divadla, to se mi stalo podruhé v životě. Odpuste mi, ale humor použitý v této hře bez příběhu je zcela buranský. Hercům nevytykam nic.
(zadáno: 17.3.2023)
Bohužel, trochu nuda. Zbytečně dlouhé, ale dejme tomu, že není jednoduché pracovat na změně již hotového scénáře. Herecké i pěvecké výkony výborné jen u pana Matonohy a paní Schneiderové. Slečna Sandeva má poměrně hezky hlas, ale tančit neumí, vybírali obsazení nejspíš jen dle vzhledu. Musím ale přiznat, že vtip to semtam mělo a některé písničky či "povídání do hudby" se povedly.