Profil uživatele

Jackmartas

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 14 % (8)
Pavel Širmer: 18 % (32)
Jan Pařízek: 20 % (16)
Jiří Koula: 21 % (19)
Lukáš Dubský: 22 % (18)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 23.9.2022)
Důvtipná a vynalézavá situační komedie u které se zasmějete. Především oceníte skvělý sehraný příběh,kde o náhodně situace není nouze. Budete překvapený s hereckým výkonem Aleše Hámy. Zjistíte, že opravdu na nejlepšího kamaráda je spolehnutí i v těchto situacích.
(zadáno: 19.8.2022)
Dvojice Adamczyk - Dancingerová - velmi vynikají souhra této dvojice. Nejvic, ale valí role uklízečky Nela Boudová. No a nyní samotné hře. Hra má výborný spád, ale očekávaný příběh, který určitě pobaví. Budete svědci, jak myslí muži a ženy o svatbě. Dva rozdílné pohledy a to je hlavní myšlenka této hry. Komické situace přijdou sami.
(zadáno: 19.8.2022)
Tato činohra se zajímavým názvem "Přiste ho zabíjí sám", není tak blazniva, jak slibuje synopse. V první polovině hry cekate, co se bude dít jinými slovy, má to pomalý rozjezd. Druhá půlka už je svižnější, ale u konce se to teprve rozjede na plné obrátky. Pokud jste zvyklí na šílené komedie od této divadelní společnosti zvolil bych jinou hru. Celkové hodnocení - hra neurazí ani moc nenadchne.
(zadáno: 12.8.2022)
Brilantní komedií bych tuto hru nenazýval. Stále jste v očekávání, zda ve hře se stane něco zavratného, či se to rozjede. Oceňuji převážně herecké duo Petru Špalkovou a Davida Mataska. I když vidět Kendyho z básníků na živo, byl zažitek.Za to to stoji. :) asi to nebyl můj šálek kávy.
(zadáno: 9.8.2022)
Trochu jiný styl, kde se setkáváte s možností trochu děj ovlivnit. Super, je to, že vrah se vždy najde.:) Pokud máte "koule" můžete se v druhé půlce zapojit i vy. Právě, zde můžete ovlivnit, jak herci budou pokračovat ve hře. Chytnete dobré publikum srandy je kopec... U této inscenace oceňuji, hlavně Otakara Brouska... Výkon excelentní... Ostatní samozřejmě též..Doporučuji, pokud chcete zažít trochu jinou atmosféru divadla, než jste zvyklý.
(zadáno: 3.8.2022)
Do pyžam je brilantní komedie s dobrou zapltkou. Prostě hra je geniálně podána, spousta vynikajících scének. Herecké obsazení vás mile překvapí. Vřele doporučuji, jestli se chcete smát celé představení.
(zadáno: 2.7.2022)
Pěkně zpracována komedie, by, se dalo přirovnat k dobře vychlazené mu Prosecu. Velmi známá divadelní hra. Pokud jste viděli několik verzi, víte co a jak. Každé nastudování této hry má své kouzlo. Prostě odechovka, kde se za smějete.
(zadáno: 15.6.2022)
Divadlo a tvůrci sází prostě na kvalitní zavedenou značku Slunce seno. Bohužel, ani kvalitni značka nemá kvalitní produkt. Toto přirovnání u tohoto představení platí prostě na 100 %. Očekáváte letní pohodovy muzikál a dočkáte 2 hodiny nudného příběhu.Očekáváte chytlave písničky a melodie... Zpěvu neboli textu vůbec neni rozumět. Očekávání bylo velké, ale hned odpadlo. Pro milovníky, co znají slunce seno nazpaměť bude velkým zklamáním.
(zadáno: 3.6.2022)
Představení nemá chybu. Autobiografie Bolka Polivky, kterému věříte každé slovo. Oceňuji spád hry, velmi vtipné vymesleno "" Vstupy" Na jeviště. Prostě večer je plných gagů, scének.. Máte pocit, že sledujete Manéž.. Tentokrát i s Annou Polívkovou. Do hry jsou zapojeny i diváci, otázkou zůstává, jestli se jedná o improvizaci či ne.
(zadáno: 30.5.2022)
Očekáváte, že rodina je základ státu s typickou českou rodinkou a to Homolkovi. V cele své kráse, uslyšíte kultovní hlášky, které jako fanoušek filmu máte v povědomí. Prostě 100 minut zábavy jako u filmu. Teda skoro jako u filmu. prostě si užijete rodinu, kde by měli hrát prim mužové. Ideální divadelní večer se "starými" známými. Heduš,Ludaňek, děda a Bába homolkovi a kluci..
(zadáno: 4.5.2022)
"Živí se bojí toho, co přijde po smrti, mrtví toho, co bude dál."Divák se bojí co může přijít, čekáte komediální muzikál s prvky černého humoru. Je zde několik forů, kterým se určitě zasmějete, s mirným pocitem, že se musíte smát.
Oceňuji originální námět, kostýmy. Při sledování druhé poloviny vyhlížete konec, i když si myslite, že přiběh je uzavřen, tak pokračuje dalším "minipřiběhem". Někdy je méně než více.

Herecké výkony na velmi vysoké úrovni včetně pěveckých výkonů a scénografie. Příběh je trochu morbidní či spíše zvláštní.
(zadáno: 19.4.2022)
Důmyslná komedie se říci nedá. Hra místy je taková nic neřikájicí, ale poté stále čekáte, co se vlastně bude dít. Hře prospělo, že je bez přestávky. Dále oceníte kvalitní scénu a rekvizity, hudbu a moderně zpracovanou hru. Atmosféru dodá s?l divadla Rokoka se štukovou výzdobou a vy se můžete kochat či hledat v divadle i prvky kubismu. :ó
(zadáno: 14.4.2022)
Klasická odechová inscenace. Pro lidi z oboru, kteří dělají v pojišťovně nebo v bance, berte to s nadsázkou. :) I když.... Jinak hra má spád, originální námět a hru si užijete.
(zadáno: 2.4.2022)
Ironická komedie je spíše sonda do dobrého příběhu, který musíte sledovat a brát ho z většího nadhledu. Přesto tuto divadelní hru doporučuji i z důvodu hereckého obsazení.
(zadáno: 3.3.2022)
Musím se přiznat, že na tuto divadelní hru jsem šel kvůli hereckému obsazení. Super konverzerzační komedie nejen o věku středního věku, ale najednou si vzpomenete na svoje léta, kdy jste jezdili pod stan a slavili jste přátelství a užívali si skoro stejné situace jako hrdinové příběhu. Hlášky úplně ze života. K tomu herecký koncert třech herců není co dodat. Vřele doporučuji.
(zadáno: 23.2.2022)
Retro komedie. Jako celek hodnotím pozitivně, ale něco málo k tomu chybělo, aby to bylo dokonale...
(zadáno: 20.2.2022)
Vše do sebe zapadá ;) precizni komedie pro zasmati...
(zadáno: 13.2.2022)
Hra, kterou doporučuji ;) zajímavá myšlenka a originální téma. V běžném divadle takovou "ujetou" hru nenarazite... Vřele doporučuji, kdo se chce bavit a zasmát a neprymslet o deji.
(zadáno: 4.10.2021)
Komedie, kde si užijete skvele herecké obsazení. Pro dámy i chlapce uvidíte hlavní hrdiny skoro ve vsi početnosti. A to už stojí za to. U této hry se zasmejete od srdce, ale hlubší přemýšlení a zápletky hry necekejte.
(zadáno: 26.9.2021)
"Rozpustilá crazy parodie na gangsterky podle kultovního českého filmu". Crazy komedie bych nerekl. V první půlka se táhne, jak delší připrava kafe. Stále čekáte, že se to rozjede. Noo a ono to nějak dopadne. Nesmíte ocekavat od této hry, že bude vyborná jako film. Oceňuji snahu se přizpůsobit filmové adaptaci a originální nápad s mrtvoly, ale tot vše. V případě, že se chcete zasmát crazy, doporučuji jinou hru.
(zadáno: 27.8.2021)
Atmosféra letní scény otáčivého hlediště má své kouzlo. Klasická detektivka a tento příběh zná každý. I když znáte určitě vás něco překvap?.
(zadáno: 27.8.2021)
Netradiční představení o tématu, které je aktuální nebo spíše poslední dobou medializované. Trochu "ujetá" inscenace, ale proč ne.
(zadáno: 3.7.2021)
Není co dodat, Paulová a Zedníček jistota, humor, improvizace, která nezklame.Samozřejmě i ostatní herecké výkony vynikající
(zadáno: 8.11.2020)
Vynikající odechovka, kde si odpočinete a budete přemýšlet o příběhu. Kdo vlastně je tajemní Nina, která má mít největší díl dědictví? O překvapivé scény nebude nouze.
(zadáno: 20.10.2020)
No co rici k teto hre...nevim, ale mel jsem pocit ze hra je spis urcena pro zenske starsi publikum :) ale i pro muze to muze byt zajimave tema,ze?