Profil uživatele

Jackmartas

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 13 % (7)
Pavel Širmer: 17 % (31)
Jan Pařízek: 21 % (15)
Jiří Koula: 21 % (18)
Michal Novák: 21 % (22)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.5.2022)
"Živí se bojí toho, co přijde po smrti, mrtví toho, co bude dál."Divák se bojí co může přijít, čekáte komediální muzikál s prvky černého humoru. Je zde několik forů, kterým se určitě zasmějete, s mirným pocitem, že se musíte smát.
Oceňuji originální námět, kostýmy. Při sledování druhé poloviny vyhlížete konec, i když si myslite, že přiběh je uzavřen, tak pokračuje dalším "minipřiběhem". Někdy je méně než více.

Herecké výkony na velmi vysoké úrovni včetně pěveckých výkonů a scénografie. Příběh je trochu morbidní či spíše zvláštní.
(zadáno: 19.4.2022)
Důmyslná komedie se říci nedá. Hra místy je taková nic neřikájicí, ale poté stále čekáte, co se vlastně bude dít. Hře prospělo, že je bez přestávky. Dále oceníte kvalitní scénu a rekvizity, hudbu a moderně zpracovanou hru. Atmosféru dodá s?l divadla Rokoka se štukovou výzdobou a vy se můžete kochat či hledat v divadle i prvky kubismu. :ó
(zadáno: 14.4.2022)
Klasická odechová inscenace. Pro lidi z oboru, kteří dělají v pojišťovně nebo v bance, berte to s nadsázkou. :) I když.... Jinak hra má spád, originální námět a hru si užijete.
(zadáno: 2.4.2022)
Ironická komedie je spíše sonda do dobrého příběhu, který musíte sledovat a brát ho z většího nadhledu. Přesto tuto divadelní hru doporučuji i z důvodu hereckého obsazení.
(zadáno: 3.3.2022)
Musím se přiznat, že na tuto divadelní hru jsem šel kvůli hereckému obsazení. Super konverzerzační komedie nejen o věku středního věku, ale najednou si vzpomenete na svoje léta, kdy jste jezdili pod stan a slavili jste přátelství a užívali si skoro stejné situace jako hrdinové příběhu. Hlášky úplně ze života. K tomu herecký koncert třech herců není co dodat. Vřele doporučuji.
(zadáno: 23.2.2022)
Retro komedie. Jako celek hodnotím pozitivně, ale něco málo k tomu chybělo, aby to bylo dokonale...
(zadáno: 20.2.2022)
Vše do sebe zapadá ;) precizni komedie pro zasmati...
(zadáno: 13.2.2022)
Hra, kterou doporučuji ;) zajímavá myšlenka a originální téma. V běžném divadle takovou "ujetou" hru nenarazite... Vřele doporučuji, kdo se chce bavit a zasmát a neprymslet o deji.
(zadáno: 4.10.2021)
Komedie, kde si užijete skvele herecké obsazení. Pro dámy i chlapce uvidíte hlavní hrdiny skoro ve vsi početnosti. A to už stojí za to. U této hry se zasmejete od srdce, ale hlubší přemýšlení a zápletky hry necekejte.
(zadáno: 26.9.2021)
"Rozpustilá crazy parodie na gangsterky podle kultovního českého filmu". Crazy komedie bych nerekl. V první půlka se táhne, jak delší připrava kafe. Stále čekáte, že se to rozjede. Noo a ono to nějak dopadne. Nesmíte ocekavat od této hry, že bude vyborná jako film. Oceňuji snahu se přizpůsobit filmové adaptaci a originální nápad s mrtvoly, ale tot vše. V případě, že se chcete zasmát crazy, doporučuji jinou hru.
(zadáno: 27.8.2021)
Atmosféra letní scény otáčivého hlediště má své kouzlo. Klasická detektivka a tento příběh zná každý. I když znáte určitě vás něco překvap?.
(zadáno: 27.8.2021)
Netradiční představení o tématu, které je aktuální nebo spíše poslední dobou medializované. Trochu "ujetá" inscenace, ale proč ne.
(zadáno: 3.7.2021)
Není co dodat, Paulová a Zedníček jistota, humor, improvizace, která nezklame.Samozřejmě i ostatní herecké výkony vynikající
(zadáno: 8.11.2020)
Vynikající odechovka, kde si odpočinete a budete přemýšlet o příběhu. Kdo vlastně je tajemní Nina, která má mít největší díl dědictví? O překvapivé scény nebude nouze.
(zadáno: 20.10.2020)
No co rici k teto hre...nevim, ale mel jsem pocit ze hra je spis urcena pro zenske starsi publikum :) ale i pro muze to muze byt zajimave tema,ze?
(zadáno: 15.9.2020)
Co dodat nevím, ale mám pocit, že toto zpracovaní Maryši nějak ten klasický příběh úplně zdeformovalo. Ve hře je mnoho postav, které nedavají smysl, ale když si přečtete program tak pochopíte.
(zadáno: 6.8.2020)
Velmi originální prostředí, kde se divadelní hra hrála. Bázen Barrandovských teras to byla atmosféra. Dialogy byly super, vřele doporučuji a zaručuji, že se nudit nebudete.
(zadáno: 27.2.2020)
Toto se teda vubec nepovedlo. V prvnu pulce se budete nudit a ocekavat co se z toho vyklube. Par zarucenych vtipku se objevi. Druha pulka malinko lepsi, ale to uz nezachrani. Herecke vykony fajny.
(zadáno: 9.2.2020)
Hra je velmi povedena. Originalni tema je jedicny. Navic je super jak si herci uzivaji sve role a nejvic hlavni hrdina. Mel jsem pocit, ze Zbigniew Kalina byl zase 100 %.. pokud se chcete bavit, a neresit nejakou slozitou zapletku vrele doporucuji.
(zadáno: 3.2.2020)
No toto fakt nechcete. Čekáte nějakou odechovku nebo spíš drama, které bude dramitické, textově zajivamé, ale toto se fakt nepovedlo. Představení bez přestávky, no dobrá,a le dle mého to byl záměr.
(zadáno: 20.1.2020)
Hra která graduje okamžitým humorem. Situační komedie, u které vypnete a užijete si humor a dokonce i herecké výkony neokoukané tváře. Téma hry je dle mého aktuální a může být realistické.
(zadáno: 11.11.2019)
Tato divadelni hra, ma spad. Tema hry je docela vazne a k zamysleni. Odychovku moc necekejte, pac ke konci hry vas ceka silne rozhodovani o vinne ci nevinne obzalovaneho.
(zadáno: 9.7.2019)
Myslím, že k výkonu Jany Paulové není co dodat. Mile překvapil i Jan Kříž. Komedie, kterou se vyplatí vidět. Jen upozorňuji velké shoda s filmem Oscar. Toto se dalo očekávat.
(zadáno: 8.6.2019)
Pro vsechny, kteri zrali serial Beverly Hills 90210. Dokonce uvidite i 90 v cechach. Predstaveni si uzizijete a zasmejete se.
(zadáno: 20.5.2019)
Opravdu detektivka, vraha hledate celou dobu. Hodne vtipnych hlasek. Vrele doprucuji