Profil uživatele

Jackmartas

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 16 % (14)
Pavel Širmer: 17 % (40)
Jan Pařízek: 19 % (19)
Jiří Koula: 20 % (20)
Lukáš Dubský: 21 % (21)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 29.5.2023)
Jedním slovem - geniální! Tahle hra vystihuje dnešní dobu mladou generaci versus starší. J. Vlasák je prostě úžasný jako vždy. Oceňuji i roli mladého teenagera role - Martinovi sedla a úplně jsem se vžil do jeho role.
(zadáno: 26.5.2023)
Hra je opravdu fascinující. Prostřednictvím ní se dozvíte o životním příběhu neuvěřitelně zajímavé osobnosti, která přežila holocaust. Paní Macháčková mě mile překvapila. Herečku mám zafixovánou primárně že dvou seriálů.
(zadáno: 12.5.2023)
Svižná, zábavná a přímočará jako kočka, která si hraje s klubkem nití. Zápletka je super. Pokud hledáte skvělou komedii na báječný večer tak jen do toho.
(zadáno: 2.5.2023)
Klasický humor Bolka Polívky je k nezaplacení. Pokud patříte mezi fanoušky Bolka nebo máte rádi jeho vystoupení, tuto hru byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Hlavním lákadlem této hry je právě Bolek Polívka a jeho vtipy. Navíc je zde i mladší Polívka, který dokázal svůj talent na jevišti rovněž předvést. Samozřejmě ostatni herecké výkony jsou fajn, ale prostě jdete na otce se synem. Úžasné představení.
(zadáno: 28.4.2023)
Tahle hra mi přišla trochu jako kouzelník bez kouzel - sice má zajímavou zápletku, ale nedokáže ji naplno využít. Pár vtipných momentů sice trefí, ale celkově mi to přišlo jako spíš jako chvilková zábava než třeštěna komedie. Nicméně, tato hra není úplně propadák prostě se pobavíte a řekněte na dnešní poměry fajn.
(zadáno: 23.4.2023)
Začnu pozitivně. Rozhodně oceňují, že herecké výkony, kulisy a kostýmy byly skvělé. Tyto prvky mě dokázaly zaujmout a vtáhnout do atmosféry 50. let. Nicméně, v samotném ději se skrývají některé nedostatky.

První polovina hry se bohužel natahuje a děj se moc neposouvá dopředu. To mě docela unavilo. Navíc, v druhé polovině hry se
nic neděje a netušíte jaký bude konec. Asi platí pravidlo, že oceněné hry nemusí být můj šálek.
(zadáno: 2.4.2023)
Tato hra je skvělou kombinací působivých scén a originálního tématu, které je bravurně převedeno do komedie. V první polovině se můžete těšit na zábavnou hru, zatímco druhá část nabízí zajímavou psychologickou a filozofickou rovinu ohledně volby mezi "prací" prostitutky a rolí ženy v "dokonalé" domácnosti. Herci vás dokonale vtáhnou do děje a to jak dialogy a zároveň budete závislí na každém jejich slovu. Dialogy jsou moderně zpracovany. Jednoduše řečeno, tuto hru musíte vidět!
(zadáno: 26.3.2023)
Setkání se Zlatou Adamovskou v náročné roli nadšené fanynky, která je "zamilovaná"do svého vysněného spisovatele. Přestože má hra krásnou scénu, napětí, které očekáváte se nedostaví. Zlata Adamovská však svým výkonem přesvědčivě zahraje šílenou fanynku, která miluje jeho tvorbu.

Hra se zaměřuje spíše na komediální prvky, což může být na škodu pro ty, kteří očekávali kvalitní horor nebo thriller.
(zadáno: 22.3.2023)
Jedná se o francouzskou komedii plnou závratných situací a klasického manželského příběhu (rozvodu). Herecké výkony jsou vynikající a příběh je napínavý, i když můžete předvídat jeho vývoj. Dialogy jsou plné vtipů, které vás budou neustále bavit, zejména pokud tento druh komedie vidíte poprvé. Celkově je to "klasická" situační komedie, kterou bych určitě doporučil každému, kdo má rád francouzský humor a chce si prostě odpočinout a pobavit se.
(zadáno: 19.3.2023)
Pokud hledáte neotřelou a zábavnou zábavu, která vás pobaví a zároveň vás uchvátí skvělými písněmi, pak byste si určitě neměli nechat ujít tuto úžasnou hudební komedii od Karla Janáka. Téma může být trochu kontroverzní, ale to je právě to, co ji dělá tak originální a odlišnou od ostatních představení. Pro někoho toto téma může být docela na hraně, ale řeknete si proč ne. Nikdy nevíte, jestli se to opravdu nestane.
(zadáno: 12.3.2023)
Tato hra nenadchne ani neurazí. Jedná se o klasickou odpočinkovou hru plnou zaměn postav, které mají zabránit odhalení údajné milenky pana doktora. Díky tomu je předvídatelná a ne příliš napínavá. Nicméně, herecké výkony jsou okouzlující a stojí za pozornost. Osobně jsem se na představení těšil zejména kvůli Ondřeji, který nezklamal.
(zadáno: 26.2.2023)
Již podle synopse tato hra opravdu odechova nebude. Pokud nevíte, co znamena růžový trojúhelník a filmovou adaptaci tak doporučuji vidět. Scena, děj prostě všechno do sebe zapadá, jen koukáte a hltate nebo spíš přemýšlíte, jak je to možné že to tak bylo? Není to tak dávno co se toto událo. Navíc tady máte vsechno - kabaret, erotiku, kus historie, malinko smíchu..... Jinak zahrano excelentně hlavní role Maxe a Horsta si zamilujete a táhnou vás do děje. Chválím i dvě dějové linky. Toto téma je proste silné. Hra plných emoci, kde po představení si řekněte.Nežijeme si tak špatně.
(zadáno: 19.2.2023)
Myslím, že hodně diváků ani neuvědomujeme, jak toto téma bude důležité. Vidět divadelní hru o domově důchodců a z toho udělat komedii je umění. Ze začátku budete v šoku, jaký je pomalý rozjezd... Ale pak, taková pohodička na večer. Žádná přemýšlení co a jak s kým, ale odchychova hraje jak má být.
(zadáno: 27.1.2023)
Mladá dospívající žena se v představení setkává s obchodníkem deště a celé drama se odehrává během jediného letního dne. I když první polovina představení je delší, rozhodně stojí za to vyčkat. Doporučuji shlédnout hru v zimě, kdy vám letní atmosféra a horké scény na jevišti připomenou teplé dny a slunce.

Marek Lambora vás příjemně překvapí svým hereckým výkonem a Jirka Roskot se zhostil své role s velkou vášní a uvěřitelností. I ostatní herci excelovali ve svých rolích a díky nim bylo představení napínavé a poutavé. Celkově se jedná o skvělou a silnou produkci, která rozhodně stojí za vidění.
(zadáno: 14.1.2023)
Občas si není špatné udělat návštěvu klasiky a připomenout si, že jsme již v mládí museli toto dílo určitě číst. I když jsou v knize pasáže, které mohou být nudné, stejné můžete najít tyto pasáže i v divadelní hře. Po dokončení představení můžete vyjít a s jistotou prohlásit, že jste viděli klasické ruské dílo.
(zadáno: 31.12.2022)
Kdo by nechtěl zavítat do země nezemě. Vynikající pohádkový příběh, jak ho znáte z dětství. Pochvaluji scénu, chytlavé krásné písničky. Navíc jako bonus obdržíte dětské publiku, které je vtaženo do děje. Někdy i nedobrovolně. Vřele doporučuji nejen pro děti. Výlet s Petrem Panem se povedl.
(zadáno: 23.9.2022)
Důvtipná a vynalézavá situační komedie u které se zasmějete. Především oceníte skvělý sehraný příběh,kde o náhodně situace není nouze. Budete překvapený s hereckým výkonem Aleše Hámy. Zjistíte, že opravdu na nejlepšího kamaráda je spolehnutí i v těchto situacích.
(zadáno: 19.8.2022)
Dvojice Adamczyk - Dancingerová - velmi vynikají souhra této dvojice. Nejvic, ale valí role uklízečky Nela Boudová. No a nyní samotné hře. Hra má výborný spád, ale očekávaný příběh, který určitě pobaví. Budete svědci, jak myslí muži a ženy o svatbě. Dva rozdílné pohledy a to je hlavní myšlenka této hry. Komické situace přijdou sami.
(zadáno: 19.8.2022)
Tato činohra se zajímavým názvem "Přiste ho zabíjí sám", není tak blazniva, jak slibuje synopse. V první polovině hry cekate, co se bude dít jinými slovy, má to pomalý rozjezd. Druhá půlka už je svižnější, ale u konce se to teprve rozjede na plné obrátky. Pokud jste zvyklí na šílené komedie od této divadelní společnosti zvolil bych jinou hru. Celkové hodnocení - hra neurazí ani moc nenadchne.
(zadáno: 12.8.2022)
Brilantní komedií bych tuto hru nenazýval. Stále jste v očekávání, zda ve hře se stane něco zavratného, či se to rozjede. Oceňuji převážně herecké duo Petru Špalkovou a Davida Mataska. I když vidět Kendyho z básníků na živo, byl zažitek.Za to to stoji. :) asi to nebyl můj šálek kávy.
(zadáno: 9.8.2022)
Trochu jiný styl, kde se setkáváte s možností trochu děj ovlivnit. Super, je to, že vrah se vždy najde.:) Pokud máte "koule" můžete se v druhé půlce zapojit i vy. Právě, zde můžete ovlivnit, jak herci budou pokračovat ve hře. Chytnete dobré publikum srandy je kopec... U této inscenace oceňuji, hlavně Otakara Brouska... Výkon excelentní... Ostatní samozřejmě též..Doporučuji, pokud chcete zažít trochu jinou atmosféru divadla, než jste zvyklý.
(zadáno: 3.8.2022)
Do pyžam" je brilantní komedie s vynikající zápletkou, která je geniálně podána a nabízí spoustu vynikajících humorných scén. Herecké obsazení je skvělé a rozhodně překvapí - Zedničkova i ostatní. Pokud se chcete celou dobu smát a užít si skvělé představení, rozhodně vám doporučuji tuto hru.
(zadáno: 2.7.2022)
Pěkně zpracována komedie, která by se dala přirovnat k dobře vychlazené mu Prosecu. Velmi známá divadelní hra. Pokud jste viděli několik verzi, víte co a jak. Každé nastudování této hry má své kouzlo. Prostě odechovka, kde se za smějete.
(zadáno: 15.6.2022)
Divadlo a tvůrci sází prostě na kvalitní zavedenou značku Slunce seno. Bohužel, ani kvalitni značka nemá kvalitní produkt. Toto přirovnání u tohoto představení platí prostě na 100 %. Očekáváte letní pohodovy muzikál a dočkáte 2 hodiny nudného příběhu.Očekáváte chytlave písničky a melodie... Zpěvu neboli textu vůbec neni rozumět. Očekávání bylo velké, ale hned odpadlo. Pro milovníky, co znají slunce seno nazpaměť bude velkým zklamáním.
(zadáno: 3.6.2022)
Představení nemá chybu. Autobiografie Bolka Polivky, kterému věříte každé slovo. Oceňuji spád hry, velmi vtipné vymesleno "" Vstupy" Na jeviště. Prostě večer je plných gagů, scének.. Máte pocit, že sledujete Manéž.. Tentokrát i s Annou Polívkovou. Do hry jsou zapojeny i diváci, otázkou zůstává, jestli se jedná o improvizaci či ne.