Profil uživatele

Jackmartas

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Iva Bryndová: 16 % (22)
Jan Pařízek: 17 % (27)
Pavel Širmer: 17 % (51)
Helena Grégrová: 20 % (42)
Lukáš Dubský: 20 % (26)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.5.2024)
Možná nejsem cílová skupina, ale toto představení mě vůbec nebavilo. Očekával jsem, že děj nebude příliš silný, ale nakonec chyběla jakákoliv pointa. Nechápu, jak mohlo být vyprodáno. Abych ale nebyl jen kritický, musím říct, že živá hudba byla fajn.
(zadáno: 16.5.2024)
Pro někoho, kdo nemá možnost srovnání s filmovou adaptací, jako je můj případ, musím konstatovat, že se jedná o průměrné představení. Herecké výkony, včetně těch od hlavních hrdinů, byly výborné. Tento fakt byl také důvodem, proč jsem dané představení navštívil.
(zadáno: 26.4.2024)
Dialogy a jednotlivé příběhy mezi sebou navazují jen velmi slabě, což celkově snižuje celkový dojem z srozumitelnosti a plynulosti hry. Rekvizity 0, takova táborová hra ....
(zadáno: 23.4.2024)
První půlka byla pomalá jako cesta šneka do práce. Ale po přestávce? To chytl šmrnc. Hra udělala salto mortale a přešla do režimu rychlopalby konverzační přestřelky. Petr Rychlý byl skvělý a Luboš Veselý vynikající duo - prezident a psycholog.
(zadáno: 25.3.2024)
V Kalichu se rozehrává komický trhák "Lakomec"! První část je tak trochu jako čekání na úplatek, ale druhá část? Ta už je rozjíždějící rychlá jízda na horské dráze - má to o trochu lepší tempo.
(zadáno: 19.3.2024)
Vynikající hra. Skvělé jsem se bavil. Vřele doporučuji, vše do sebe krásné zapadá.
(zadáno: 6.3.2024)
Rozjezd velmi pomalý až nudný. A bohužel druhá půlka už to nezachrání. Herecké výkony dobre, ale příběh nic moc.
(zadáno: 27.2.2024)
Velmi originální téma, takový příběh se na českých divadelných prknech jen tak nevidí. Představení je jako horská dráha plná emocí -smějete se, vidíte sami sebe, přemýšlíte a prožíváte příběh hlavního hrdiny. Přiznejme se, kdo z nás někdy nekontroloval socky (hned jsem si obohatil slovní zásobu) a tudíž můžete říct ?Hmm tohle jsem už někdy zažil?
(zadáno: 19.2.2024)
Výborná taškařice prostě komedie, jak má být. Pokud se rádi smějete celou dobu vřele doporučuji.
(zadáno: 14.2.2024)
Trosečnice ...jedním slovem čurina, zábava na celý večer, toto se opravdu povedlo! Tak zas příště na ostrově...
(zadáno: 3.2.2024)
Vynikající Hynek Čermák v této hře, role mu opravdu sedla . Tohle není jen konzervační komedie, ale spíš taková podívaná, co se může vyklubat z jednoho náhodného vztahu na jednu noc. V podání Lucky a Hynka to bylo zalité smíchem dobrodružství, které prostě klaplo!
(zadáno: 27.12.2023)
Asi platí pravidlo, když na muzikál tak jedině do Plzně. Úplná nádhera, zpracování na světové úrovni.Vykon v roli Billyho klobouček dolů. V jeho věku - balet, zpěv, step, činohra vše v jednom. Doporučuji
(zadáno: 22.12.2023)
Co napsat k této hře? Jedním slovem úžasné! Je snad jasné, že Janžurce nejde nic vytknout...ani to, že prostě, nehraje sama sebe.Dle synopse hraje známou francouzskou herečku i když to vypadá, že se jedná o autobiografii. Klobouk dolů!
(zadáno: 28.11.2023)
Výkon Ivy Janžurové to byl herecký koncert. Ani se to nedá považovat za herecký koncert, ale famózní výkon. Prostě jedním slovem geniální. Nyní ke hře. Hra je spíš taková průměrná, hodně dlouhá a obsahuje nudné pasáže. Toto zcela vyváží již zmiňovaný herecký výkon Ivy. Igor Orozovič skvěle sekundoval Ivě a k sobě ladili.
(zadáno: 13.11.2023)
Večer plný smíchu? To je jako čekat na dešť a dostat jen kapku! Místo zajímavého příběhu a hlášek máte spíš večer plný ticha a očekávání. Ani skvělé herecké obsazení hru nezachrání.
(zadáno: 4.11.2023)
Připravte se na klasickou situační komedii, která si pokládá jednoduchou otázku a kterou, si vždy v partnerském soužití klade snad každý. Kde jsi byl(a) v noci? Jedná se o šťávu humoru a absurdních výmluv. Hra vám bude připadat jako surrealistická malba v muzeu moderního umění. Ideální večerní program na podzimní večery.
(zadáno: 3.10.2023)
Jasnačka to byla pastva pro oči. Vojta Kotek válel teda ...vůbec jsem nevěřil, že to je on. Krásně vše do sebe zapadalo!
(zadáno: 21.9.2023)
Film je film. Klasická francouzská komedie,proč ne. Malinko jsem asi čekal více, ale byl to herecký koncert známých herců.
(zadáno: 21.9.2023)
Toto bylo opravdu úžasné. Kombinace napětí a humoru byla úžasná. Po celou dobu jsem byl zvědavý, jak to dopadne, a ten nečekaný zvrat mě opravdu dostal. Nevěděl jsem, jestli jsem si přál, aby jejich láska byla opětovana nebo ne. Výkon herce Jana Fanty byl okouzlující, já jsem mu toho psychopata opravdu věřil.:)
(zadáno: 10.9.2023)
Prvním dojmem je, že se ocitnete v hospodě, ale tato hra nabízí zcela odlišný zážitek než tradiční detektivku. Jedinou nevýhodou je občasná přehnaná vulgarita, nicméně celkově je to velmi zajímavý zážitek. Tak co uhádnete, zda vrahem je zahradník? :) Ikdyz žádný zahradník není, hru určitě doporučuji.
(zadáno: 2.9.2023)
Směsice humoru a reality, která vás rozesměje a zároveň připomene, že i manželský život má své peripetie. Vidět Janu P, a Václava V zase spolu to už je takova třešnička na dortu.
(zadáno: 24.8.2023)
Dobre herecke obsazení neznamená, že hra bude vyčnívat jako švycarské hodiny. Pokud už pár her máte za sebou tak si tipnete, jak to dopadne . Zase je velká výhoda, že budete sledovat, jak se hra bude vyjijet...tak co tipnete si správně?
(zadáno: 27.7.2023)
Tak to byla jízda! Hra měla sice pomalejší rozjezd než kočka s artritidou, ale pak se to rozjelo jako formule 1. To byl, ale Veletoč. Eva Holubová na jevišti byla takový hurikán Katrina, ale to je u ní zvykem. :) Autorská komedie Ivy Janžurové je prostě dokonalá. Takže pokud chcete zažít veletoč plný smíchu a zvratů jako jezdci ve formuli 1 vřele doporučuji.
(zadáno: 27.7.2023)
Tato hra je takova průměrná. Nemusíte přemýšlet moc o ději. Nevím děj zapomenete jako jméno souseda ze třetího patra. Na večer a odreagování je hra super.Téma, které se odehrává u řeky Berounky, kde se primárně loví bobři.
(zadáno: 28.6.2023)
Docela fajn taková uklidnovacka :)) příběh docela zajímavý... Hlavně ten konec.