Divadlo Radka Brzobohatého

Ajťáci

Premiéra: 2.10.2020
Výprava: Michal Syrový. Hudba: Jakub Kubín. Režie: Petr Svojtka.
Divadelní adaptace známého britského sitcomu z prostředí IT oddělení jedné společnosti.
Divadlo Radka Brzobohatého
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
71 %
7171000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (7)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Bova  70 %
(zadáno: 11.10.2021, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé představení.Výborná Anna Polívková a Lukáš Burian.
Mar-tin  60 %
(zadáno: 10.10.2021, počet hodnocení: 7)
přínosný / zajímavý komentář
Lehce úsměvné, výborné herecké výkony, možná menším minusem je, že zápletky kopírují první sérii sitkomu, které si, i po letech, pamatuji. Snad jen má oblíbená postava - upír - mi tu chyběla. Chybělo mi tu něco nového. Děj i postavy mohly být taky klidně zasazeny (s nějakými fórky a odkazy) do českého prostředí - kolik lidí zná třeba Pošťáka Pata? Ale herci přesní. Možná trochu dlouhé a na konci mírně rozpačité - každopádně aplaus byl bohužel krátký, herci by si zasloužili delší, protože to bylo fajn.
Barka  70 %
(zadáno: 12.10.2020, počet hodnocení: 261)
přínosný / zajímavý komentář
Příjemná inscenace. Nebylo to teda tak, že bych se za břicho popadala, ale úsměv mi na rtech vykouzlili. Myslím si, že až si inscenace sedne a až budou plné sály, bude fungovat určitě mnohem lépe a hodnocení by mohlo být i vyšší.
Čiko  80 %
(zadáno: 4.10.2020, počet hodnocení: 770)
přínosný / zajímavý komentář
75% Kéž by se DRB ubíralo tímto směrem. Výborná hra, režie i dobré herecké výkony. Tento sitcom na jevišti skvěle funguje a je důležité, že se z něj nevytratil humor. Anna Polívková výborná, a to jak ve verbálním, tak i v neverbálním (hlavně) projevu. Skvělí také Jiří Maryško a Viktor Zavadil. Mile překvapil i Lukáš Burian, který je navíc do role dobře typově vybrán. Jsem rád, že v DRB vznikla pěkná komedie.
DivadelniFan  70 %
(zadáno: 1.10.2020, počet hodnocení: 235)
přínosný / zajímavý komentář
Představení, které určitě stojí za vidění třeba po náročném dni v práci. Člověk se pobaví, při některých scénách více (ty převažují), při některých méně. Exceluje Anna Polívková, dvojice Maryško a Zavadil se pro tyto role snad narodili. Byli bezvadní! A Lukáš Burian je taktéž trefou do černého. Nedokážu si představit lepšího představitele takového šéfa :D. Samotné představení opravdu stojí na skvělých výkonech, které podalo právě toto obsazení.
Miroslav Křížek  90 %
(zadáno: 3.10.2020, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Super sranda a ještě ke všemu skvělé herecké výkony!!! L. Burian, V. Zavadil a Anna Polívková, za mne asboslutní špička!
Bařena  60 %
(zadáno: 20.9.2021, počet hodnocení: 49)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.