Profil uživatele

Miroslav Křížek

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 3.10.2020)
Super sranda a ještě ke všemu skvělé herecké výkony!!! L. Burian, V. Zavadil a Anna Polívková, za mne asboslutní špička!
(zadáno: 28.9.2020)
Na tohle představení bych šel klidně i několikrát za sebou. Neřeším, že se celá adaptace se liší od původní předlohy a některé scény jsou možná jinak pochopeny. Ale tohle představení ve mne zanechalo opravdu obrovskou stopu! Emoce lítají nahoru a dolu a závěr celého představení byl pro mne naprosto emočně vyčerpávající zážitek a nejenom pro mne. Kapesníky v úplném závěru představení vytahovali snad všichni. Skvělé, nádherné! Tohle se divadlu opravdu povedlo!
(zadáno: 28.9.2020)
Člověk musí upustit od toho, že jde na klasické představení. Rozhodně toto představení není pro lidi, kteří neumí pochopit humor typu kameňák! Ideálně pro ty, co přijdou po celém dnu z práce a chtějí vypnout, zasmát se a k tomu toto představení poslouží dokonale. Musím ocenit všechny výkony herců. Přičemž hlavně po fyzické stránce to musí byt makačka. A také umět zahrát všechno. Viděl jsem ?Přelet nad kukaččím hnízdem? z čehož jsem byl unesen a musím smeknout před L. Malínkem a L. Burianem. Hrát opravdu těžké představení a potom toto, je podle mého znakem velkých kvality a nadhledu.