Divadlo Radka Brzobohatého

Vinetůůů!

Premiéra: 5.9.2020
předpremiéry od srpna 2020
Podle knih Karla Maye a německých filmových zpracování. Dramaturgie: Lukáš Burian. Scéna: Nikola Tempír. Kostýmy: Šárka Bellanová. Choreografie: Kryštof Grygar. Režie: Robert Bellan.
Autorská komedie pro příznivce romantiky divokého západu i dobré zábavy. Nostalgická vzpomínka nejen na pamětníky okořeněná nadsázkou a humorem...
D6+  
Divadlo Radka Brzobohatého
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
33 %
3331000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
22.10.19:00 vstupenky

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Barka  10 %
(zadáno: 7.9.2020, počet hodnocení: 261)
přínosný / zajímavý komentář
"Tohle museli vymyslet někde v hospodě..", trefně poznamenala divačka sedící v řadě za mnou. Ano, souhlasím. Parodie ve stylu Jak pejsek s kočičkou pekli dort, hlavně tam narvat co nejvíc fórů, bez jakékoli koncepce. Herci se baví více než diváci, co by na to asi řekl Jára Cimrman. Herců mi ale bylo upřímně líto, tohle je opravdu plýtvání talentem. P. Vojnar se v jednom rozhovoru nechal slyšet, že představení předlohu nijak nezesměšňuje a o parodii se nejedná. To jako vážně?!! Taky pravil, že se divák může těšit na kostýmy srovnatelné s originálem... no, já radši už mlčim, nechci býti jízlivá.
Miroslav Křížek  90 %
(zadáno: 28.9.2020, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Člověk musí upustit od toho, že jde na klasické představení. Rozhodně toto představení není pro lidi, kteří neumí pochopit humor typu kameňák! Ideálně pro ty, co přijdou po celém dnu z práce a chtějí vypnout, zasmát se a k tomu toto představení poslouží dokonale. Musím ocenit všechny výkony herců. Přičemž hlavně po fyzické stránce to musí byt makačka. A také umět zahrát všechno. Viděl jsem ?Přelet nad kukaččím hnízdem? z čehož jsem byl unesen a musím smeknout před L. Malínkem a L. Burianem. Hrát opravdu těžké představení a potom toto, je podle mého znakem velkých kvality a nadhledu.
HodnaTeta  0 %
(zadáno: 17.8.2021, počet hodnocení: 80)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.