Divadlo Radka Brzobohatého

Vinetůůů!

Premiéra: 5.9.2020. Podle knih Karla Maye a německých filmových zpracování. Dramaturgie: Lukáš Burian. Scéna: Nikola Tempír. Kostýmy: Šárka Bellanová. Choreografie: Kryštof Grygar. Režie: Robert Bellan.
předpremiéry od srpna 2020


Autorská komedie pro příznivce romantiky divokého západu i dobré zábavy. Nostalgická vzpomínka nejen na pamětníky okořeněná nadsázkou a humorem...
D6+
Divadlo Radka Brzobohatého
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
10 %
1011000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Barka 10 %
(zadáno: 7.9.2020, počet hodnocení: 252)
přínosný / zajímavý komentář
"Tohle museli vymyslet někde v hospodě..", trefně poznamenala divačka sedící v řadě za mnou. Ano, souhlasím. Parodie ve stylu Jak pejsek s kočičkou pekli dort, hlavně tam narvat co nejvíc fórů, bez jakékoli koncepce. Herci se baví více než diváci, co by na to asi řekl Jára Cimrman. Herců mi ale bylo upřímně líto, tohle je opravdu plýtvání talentem. P. Vojnar se v jednom rozhovoru nechal slyšet, že představení předlohu nijak nezesměšňuje a o parodii se nejedná. To jako vážně?!! Taky pravil, že se divák může těšit na kostýmy srovnatelné s originálem... no, já radši už mlčim, nechci býti jízlivá.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.