Profil uživatele

Mar-tin

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.3.2023)
Herci skvělí, druhá půlka to zachránila, nicméně scénář nic moc. V krátké době jsem (až na Kolíka) viděl komedii se stejným obsazením - a u Žena nebo život jsem se bavil mnohem víc. Přesto opakuji - herci super.
(zadáno: 10.10.2021)
Lehce úsměvné, výborné herecké výkony, možná menším minusem je, že zápletky kopírují první sérii sitkomu, které si, i po letech, pamatuji. Snad jen má oblíbená postava - upír - mi tu chyběla. Chybělo mi tu něco nového. Děj i postavy mohly být taky klidně zasazeny (s nějakými fórky a odkazy) do českého prostředí - kolik lidí zná třeba Pošťáka Pata? Ale herci přesní. Možná trochu dlouhé a na konci mírně rozpačité - každopádně aplaus byl bohužel krátký, herci by si zasloužili delší, protože to bylo fajn.
(zadáno: 25.9.2021)
Skvěle jsem se bavil. Docela překvapení - nečekal jsem, že se mi to bude tak líbit. Letušky k sežrání (obzvlášť Deniska Nesvačilová), Milanu Enčevovi jeho roli celkem závidím, Miroslav Hrabě byl nonšalantně uvolněný a uvěřitelný, vlastně nemám výtky k nikomu z herců. Samozřejmě to není nic hlubokého ani legendárního, ale pokud nejste vážně suchoprdi, tak se nasmějete. Z divadla jsem odcházel ve skvělé náladě, výborně jsem se odreagoval - účel splněn.
(zadáno: 12.6.2019)
(zadáno: 1.3.2019)
(zadáno: 24.2.2019)
(zadáno: 24.2.2019)