Divadlo Radka Brzobohatého

Tři letušky v posteli

Premiéra: 29.11.2018. Režie: Lukáš Burian.


Komedie o tom, co všechno se může stát na křižovatkách letových tras. Když už si myslíte, že máte tak dokonalý plán, že se nemůže nic hrozného stát, stane se něco ještě mnohem, mnohem horšího. Dva piloti, jeden byt a příliš mnoho milenek na jednu postel. Milostné pletky napříč zeměkoulí vás pak mohou dostat do ráje, ale také do blázince...
Divadlo Radka Brzobohatého
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
65 %
6541000
Termíny představení
1.11. (Ne) 17:00
celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Milovník divadla 90 %
(zadáno: 25.6.2020, počet hodnocení: 10)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé představení! Legrace od začátku do konce, výborné herecké obsazení a úžasná atmosféra. Pokud se chcete pořádně pobavit tak toto představení můžu jen a jen doporučit!
Sabina92 100 %
(zadáno: 29.11.2019, počet hodnocení: 39)
přínosný / zajímavý komentář
Nemám nic, za co bych strhla procenta. Po dlouhé době jsme se zase na divadelním představení zasmáli a pobavili. Opravdu od srdce. Herci hráli skvěle, naplno a dali do toho maximum. Což se často u zájezdových představeních neděje. Líbili se nám vyprofilované postavy ruské, německé a americké letušky. Dámy hrály cizí přízvuk opravdu skvěle a s chutí si užily komické situace. Herci se několikrát sami úplně odbourali. Výborná byla i paní Mourková, která hrála věčně opilou služku a hrála to dobře! Moc se nám líbil "medvídek" Milan Enčev. Roztomilý, k sežrání. Doporučujeme, budete se skvěle bavit!
CouldWeStartAgainPlease 60 %
(zadáno: 15.10.2019, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Milá klasická zápletková komedie. Pokud se chcete bavit a ne přemýšlet nad hloubkou, pak je ideální. Velmi slušné výkony všech, zvlášť "nenápadného" Milana Enčeva. Pro milovníky komedií stojí za vidění.
Lada.kulicka 10 %
(zadáno: 27.8.2019, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno na Letní scéně Harfa. A bohužel hodně špatné.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.