Divadlo Radka Brzobohatého

Tři letušky v posteli

Premiéra: 29.11.2018
Komedie o tom, co všechno se může stát na křižovatkách letových tras. Když už si myslíte, že máte tak dokonalý plán, že se nemůže nic hrozného stát, stane se něco ještě mnohem, mnohem horšího. Dva piloti, jeden byt a příliš mnoho milenek na jednu postel. Milostné pletky napříč zeměkoulí vás pak mohou dostat do ráje, ale také do blázince...
Divadlo Radka Brzobohatého
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
67 %
6761000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (6)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Mar-tin  90 %
25.9.2021 | 7 hodnocení
+ souhlasím
Skvěle jsem se bavil. Docela překvapení - nečekal jsem, že se mi to bude tak líbit. Letušky k sežrání (obzvlášť Deniska Nesvačilová), Milanu Enčevovi jeho roli celkem závidím, Miroslav Hrabě byl nonšalantně uvolněný a uvěřitelný, vlastně nemám výtky k nikomu z herců. Samozřejmě to není nic hlubokého ani legendárního, ale pokud nejste vážně suchoprdi, tak se nasmějete. Z divadla jsem odcházel ve skvělé náladě, výborně jsem se odreagoval - účel splněn.
Milovník divadla  90 %
25.6.2020 | 10 hodnocení
+ souhlasím
Skvělé představení! Legrace od začátku do konce, výborné herecké obsazení a úžasná atmosféra. Pokud se chcete pořádně pobavit tak toto představení můžu jen a jen doporučit!
Sabina92  100 %
29.11.2019 | 39 hodnocení
+ souhlasím
Nemám nic, za co bych strhla procenta. Po dlouhé době jsme se zase na divadelním představení zasmáli a pobavili. Opravdu od srdce. Herci hráli skvěle, naplno a dali do toho maximum. Což se často u zájezdových představeních neděje. Líbili se nám vyprofilované postavy ruské, německé a americké letušky. Dámy hrály cizí přízvuk opravdu skvěle a s chutí si užily komické situace. Herci se několikrát sami úplně odbourali. Výborná byla i paní Mourková, která hrála věčně opilou služku a hrála to dobře! Moc se nám líbil "medvídek" Milan Enčev. Roztomilý, k sežrání. Doporučujeme, budete se skvěle bavit!
CouldWeStartAgainPlease  60 %
15.10.2019 | 13 hodnocení
+ souhlasím
Milá klasická zápletková komedie. Pokud se chcete bavit a ne přemýšlet nad hloubkou, pak je ideální. Velmi slušné výkony všech, zvlášť "nenápadného" Milana Enčeva. Pro milovníky komedií stojí za vidění.
Lada.kulicka  10 %
27.8.2019 | 5 hodnocení
+ souhlasím
Viděno na Letní scéně Harfa. A bohužel hodně špatné.
TKa11  50 %
5.10.2022 | 51 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.