Profil uživatele

Milovník divadla

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 14 % (5)
Helena Grégrová: 20 % (1)
Jan Pařízek: 20 % (5)
Pavel Širmer: 20 % (5)
Iva Bryndová: 25 % (4)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.7.2020)
Příjemná oddychovka plná humoru.
(zadáno: 2.7.2020)
Skvělé herecké výkony - klobouk dolu. Obrovský zážitek, rozhodně jsem nebyla naposled!!
(zadáno: 27.6.2020)
Tenhle muzikál mě neohromil. Nenadchlo mě zpracování příběhu, company ani kulisy. Několikrát jsem se přistihla jak jsem myškenkami někde jinde, ale malým dětem by se mohlo líbit.
(zadáno: 27.6.2020)
Skvělé Herecké obsazení. Velmi pěkně zpracované, přidané moderní prvky jsou na místě. Představení je plné energie a je vhodné nejen pro děti. Rozhodně tohle představení můžu doporučit.
(zadáno: 26.6.2020)
Muzikál Děti ráje naprosto miluji!! Byla jsem na něm už 14x a rozhodně ne naposled! V hlavní roli s Tomášem Löblem je představení naprosto úžasné. Skvělý příběh (v některých částech si pobrečíte, jindy pořádně zasmějete) pěvecké i herecké výkony, úžasná energie.. Pořádně si zaspíváte a někteří zavzpomínají na své mládí:)
(zadáno: 26.6.2020)
Humorná komedie s tradiční zápletkou.
(zadáno: 26.6.2020)
Tomeš, Křížová, Kříž, Tenkrát - NAPROSTO SKVĚLÍ! Moc pěkně zpracovaný muzikál, super příběh, famózní herecké i pěvecké výkony. Rozhodně jsem nebyla naposled. Za mě jeden z nejlepších muzikálů!!
(zadáno: 26.6.2020)
Skvělý herecký výkon Jana Ciny! Představení stojí za zhlédnutí.
(zadáno: 25.6.2020)
Úžasné představení! Obsazení Tomeš, Kříž, Pálek, Doubravová, Čekan, Hurušínský - PARÁDNÍ. Je to neuvěřitelná show. Pěvecké výkony jsou fenomenální. Představení je plné písní od Queenů, které se prolínají životním příbehem Freddieho. Několikrát se dojmete i zasmějete. Ať jste milovníci skupiny Queen nebo ne, tohle představení ve vás zanechá obrovský zážitek a domů půjdete plní emocí. Byla jsem na představení již 4x a rozhodně né naposled!!
(zadáno: 25.6.2020)
Skvělé představení! Legrace od začátku do konce, výborné herecké obsazení a úžasná atmosféra. Pokud se chcete pořádně pobavit tak toto představení můžu jen a jen doporučit!