Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jan Pařízek 60 %
(zadáno: 8.9.2019, počet hodnocení: 752)
přínosný / zajímavý komentář
Z mého pohledu až příliš nevyvážené a natahované. Většina hromadných písní mi přišla silně průměrných, často i několik za sebou, hlavně na začátcích obou polovin. Samotný děj je sice lehce vykradený námět z Monte Christa či Ducha, ale to je na něm ještě to nejlepší. Samotné závěrečné činoherní rozuzlení se pak zbytečně táhne. Nicméně najde se i řada pozitivních dojmů. Krom titulní písně, je to třeba i povedená Tanečnice z Lúčnice. Též výborný výkon M. Křížové a R. Tomeše. Jejich pěvecké pasáže a společné duety patří rozhodně k tomu nejlepšímu. Celkově ale pokud nejste zarytý fanda Elánu, jsou to vcelku dlouhé 3 hodiny.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Karolína Adámková 100 %
(zadáno: 20.9.2019, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Povedený muzikál. Moc krásná a efektní scéna.
Žíža 90 %
(zadáno: 12.9.2019, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
po shlédnutí premiéry a druhé reprízy se dostavila plná spokojenost. I po Osmáči bylo stále z čeho vybírat, takže muzika super. Výborné výkony Honzy a Romana, jako vždy bezvadný Honza Tenkrát coby Fero. Skvěle ulítlá scéna s "bompárkami" - Radim Flender si zaslouží pochvalu :-). Překvápko pro nás pak byla Marika Procházková - její Godzila byla excelentní. Každopádně si pochvalu zaslouží i Michal Pleskot - Čaba byl bezkonkurenční! Zatím nám ještě chybí shlédnout Marušku, Míšu a Zbyňka, na které se těšíme - Zvláště Maruška Křížová se svým hlasem bude asi velmi zajímavá - no určitě ještě uvidíme.
Muzidrál 80 %
(zadáno: 10.9.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Příběh hraběte Monte Christa v současnosti. Za mě v pořádku i pres par zdlouhavých pasáží. Výkony opet nadstandardní. Tomeš a Křížová zpivali jako bohové. Löbl v nové poloze. Fajn, je z něj chlap. Tenkrát opět jako blbounek, ale s krásným příběhem a prerodem. Výborná Godzila Ciprova. Company v panske casti skvěle slape. Scéna dam s vibratorem by se dala ozelet. Výborná Tanecnice z Lucnice. Pecka.
Osgood 70 %
(zadáno: 9.9.2019, počet hodnocení: 72)
přínosný / zajímavý komentář
78%:))) Po Krysařovi a Vlasech mírné zklamání, nicméně nejen pro fanoušky Elánu se stále jedná o nadprůměrný počin na pražské muzikálové scéně. Za nasazení, zpěv a tanec všech zúčastněných přidávám oněch osm % a ta osmička je ležatá:-))) (více v článku na blogu)
Domi.Mac 50 %
(zadáno: 9.9.2019, počet hodnocení: 42)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Na půl cesty. Scénograficky výtečné, light design skvělý, company funkční. Libreto? K pláči. Příběh alá Monte Christo nabízí otázku, proč si vlastně producenti nekoupí původní Svobodův muzikál. Pěvecky velmi dobré, až na neustále podladěnou a přehrávající Tomešovou. Pánové v hlavních rolích výteční. Škoda libreta...50%
MartinB 70 %
(zadáno: 9.9.2019, počet hodnocení: 54)
přínosný / zajímavý komentář
Krásné kostýmy R. Šolce a efektivní scéna M. Černého doplňují nepříliš nápaditý scénář a režii J. Ďurovčíka. Inspirace Monte Cristem je u stěžejní trojice více než nápadná a několikrát zmíněná, děj se vleče a v nejednom momentu stagnuje na místě. Poměrně časté zatmívačky, zbytečně krkolomné oslí můstky mezi písničkami.
Co ovšem stojí za to jsou interpreti - geniální R. TOMEŠ táhl celé představení, zdatně mu sekundovali Tomešová, Tenkrát a Bačkovský. Mile mě překvapili Kříž, Vopletalová a Kohler. Potěšili Flender a Fanta.
Dopsaná skladba "Vinny, nevinny" pro mne osobně vrcholem představení.
Trafalgaros 50 %
(zadáno: 8.9.2019, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Velka ocekavani, ale muzikal je prumerny. Kalich ma nastavenu latku svych muzikalu velmi vysoko, ale tohle mne nijak nezaujalo. Maruska Krizova je skvela, ale celkove prumer.
Aprillka 70 %
(zadáno: 7.9.2019, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Vyborna interpretace pisni, herecke vykony, emoce (Kriz, Tomes, Polyakova). Slabsi pribeh (inspirace Monte Cristem mi do soucasnosti nesedla).
Čiko 70 %
(zadáno: 7.9.2019, počet hodnocení: 662)
přínosný / zajímavý komentář
Nevím, jestli měl někdo z původního inscenačního týmu ambice, uvést kdy ještě jeden muzikál s hity skupiny Elán. Myslím, že ne. Pravděpodobně by si totiž nechali některé hity do Vody nad vodou. I v ní slyšíme hity skupiny Elán, ale ty největší pecky jsou v "jedničce". Tento fakt a dost slabou první polovinu považuji za slabinu tohoto muzikálu. Pozitivum je druhá polovina, které není co vytknout a poměrně zajímavá zápletka. Výborná je Marianna Polyáková i Roman Tomeš. Skvělá také Marika Procházková.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.