Profil uživatele

Hannah21

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 11 % (69)
Michal Novák: 12 % (72)
Lukáš Dubský: 13 % (36)
Veronika Boušová: 13 % (18)
Pavla Haflantová: 14 % (25)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2 3 4 5 6 7  >  >>
(zadáno: 13.11.2021)
Pěkný komorní muzikál, dobrá hudba, i když muzikálu chybí nějaká nosná melodie, kterou byste si pobrukovali při odchodu z divadla. Příběh vcelku jednoduchý, ale výkony všech účinkujících velmi dobré, jak pěvecky, tak herecky. Jednoduchá, ale funkční scéna. Viděno v Divadle na Vinohradech.
(zadáno: 31.10.2021)
Nádherná hudba, skvělé kostýmy a masky, výborné herecké výkony (především Havlínek, Fialová a Piškula). Skvěle odvedené řemeslo všech zapojených. Jak již zaznělo, zaměření na méně postav by hře prospělo a samotný příběh je dost bizardní, ale při samotném sledování mě to vlastně ani nijak nevadilo. Navíc se povedlo vybalancovat humor s emočně vypjatými scénami.
(zadáno: 31.10.2021)
Skvělý zážitek! Výborná hudba, skvělá živá kapela včele s Ivou Marešovou, výnikající výkony - zaujal především Bambas, Bareš a Pavelka. Pohybová složka velmi efektní, stejně jako scéna. Lambora možná neměl svůj den, protože mi přišlo, že se v nejvyšších tónech trochu trápil, ale jeho výkon byl jinak také velmi dobrý. Tomešová se na Eržiku skvěle hodí.
(zadáno: 30.10.2021)
Velmi dobrá hra, i když je někdy zřejmé, jak děj bude pokračovat. Výborné herecké výkony všech představitelek, A. Rusevová opět ukázala, jak je skvělá komička.
(zadáno: 30.10.2021)
65 % Příjemné představení, Blažek je skvělý a Absolonová mu velmi dobře sekunduje. Čekala jsem větší zapojení písní do jednotlivých příběhů. Dobře řešená scéna.
(zadáno: 20.9.2021)
Pohybově velmi vydařen a herecky vydařené představení, ovšem hra jako taková je zvláštní. Jde o typicky Bolkovský humor, někdy dost na hraně, ale až na některé momenty jsem odcházela vcelku spokojená.
(zadáno: 8.9.2021)
Skvělé herecko-pěvecké obsazení (jak je u Kalichu zvykem), výborné choreografie, nasazení všech účinkujících je stoprocentní. Příbeh ale výrazně pokulhává, a to ještě více než u Osmého světadílu.
(zadáno: 8.9.2021)
Smála jsem se od začátku do konce, pořádně ztřeštěná hra. Vtipné momenty (až na výjimky) fungují, dobře vybrané obsazení.
(zadáno: 8.9.2021)
Bohužel pro mě trochu zklamání, celý příběh se v podání souboru tak nějak vlekl. Písně jsou to skvělé, jejich interpretace byla také dobrá, ale čekala jsem víc.
(zadáno: 8.9.2021)
Velmi aktuální hra s  vynikajícími hereckými výkony. Miroslav Donutil a Zuzana Kronerová excelovali.
(zadáno: 8.9.2021)
Pěvecky velmi podařené (zejména Nina Horáková), ale příběh ani režie mě nezaujaly. Hraní v hledišti bylo zajímavým zpestřením.
(zadáno: 8.9.2021)
Hra, která Vás rozesměje, ale zároveň Vás donutí se zamyslet. Skvělé herecké výkony, oba jsou skvěle sehraní a výborně na sebe reagují.
(zadáno: 8.9.2021)
Lepší průměr, oddychová hra, místy hodně prvoplánové, ale herci se baví a s nimi i publikum.
(zadáno: 8.9.2021)
Pavelka a Brousek jsou skvělí, ale jinak se se mnou hra nepotkala.
(zadáno: 8.9.2021)
Nenadchlo, neurazilo. Ale více je to dáno samotnou hrou než hereckými výkony, zejména konec mi připadal velmi uspěchaný. Vaculíková, Adamczyk a především Bambas byli ale dobří.
(zadáno: 8.9.2021)
Představení, u kterého se pobavíte a odpočinete, pokud od toho budete čekat více, budete zklamaní. Duu Holubová a Klepl to neskutečně sedí a je vidět, jak je to baví.
(zadáno: 8.9.2021)
Velmi moderní pojetí klasiky, které skvěle funguje. Herecky kvalitní představení od všech zúčastněných. Hudba dokresluje atmosféru, scéna je velmi funkční a efektní. Skvěle je zde využito mikrofonů pro rychlý popis děje - díky tomu se podařilo odehrát z příběhu vše podstatné a přitom se vejít do 3 a čtvrt hodiny. Někomu se i tento čas může zdát příliš, ale já se ani chvíli nenudila. Některé režijní nápady jsem zcela nepochopila, ale jinak je režie velmi dobrá.
(zadáno: 3.12.2016)
Bála jsem se převedení do divadla, ale Caban opět předvedl výborný kus práce - režie i scéna jsou skvělé. Posun k současnosti je nenásilný a šetří se s ním. Některé scény jsou stejné jako ve filmu, jiné trochu upravené, ale vše dokonale funguje. Ano, politické narážky tam jsou, ale díky tomu je představení zábavné i pro dospělé. Ústřední dvojice výborná.
(zadáno: 3.12.2016)
Zbigniew Kalina je dokonalý, jeho August je tak úžasně bezelstný, důvěřivý, naivní.
(zadáno: 3.12.2016)
Viděno na velké scéně, ale hra ani její nastudování mě moc nezaujala.
(zadáno: 3.12.2016)
Tradičně je nasazení všech skvělé, pěvecké výkony výborné až na výjimky (u Tenorové trochu scházela jistota, Steiner Pilecké se zpěv ale vůbec nepovedl). Scéna funkční, jen se hodně často měnila. Režie a choreografie také výborné.
(zadáno: 3.12.2016)
Skvělý Bareš i Řezáč.
1 2 3 4 5 6 7  >  >>