Divadlo na Vinohradech [velká scéna]

Balada pro banditu

Premiéra: 2.10.2020 | 2:20
Podle románu Ivana Olbrachta „Nikola Šuhaj loupežník“. Dramaturgie: Vladimír Čepek. Scéna:David Bazika. Kostýmy: Marta Roszkopfová. Hudební spolupráce: Iva Marešová, Aliaksandr Yasinski & kol. (Marešová Yasinski RAZAM). Pohybová spolupráce: Vendula Poznarová. Režie: Juraj Deák.
Kultovní český muzikál, balada, ve které se snoubí činoherní situace s krásnými písničkami. Slavný příběh Nikoly Šuhaje loupežníka, ve kterém se snoubí láska, zrada, nezkrotná touha po svobodě, úplatnost, pomsta, vražda a mnohá další témata...
D12+  
Divadlo na Vinohradech
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
71 %
kontroverzní inscenace (173.)
71831000
Hodnocení redakce
Iva Bryndová 70 %
Pavel Širmer 50 %
Helena Grégrová 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (83)

HODNOCENÍ REDAKCE
Iva Bryndová  70 %
16.9.2021 | 578 hodnocení
+ souhlasím
Pavel Širmer  50 %
11.11.2020 | 2036 hodnocení
+ souhlasím
Kvality proslulého českého muzikálu prověřil čas. Inscenace Divadla na Vinohradech je pozoruhodná jen hudebním aranžmá a nastudováním živě doprovázející kapely RAZAM, jejíž členové umocnili sílu písní a v neposlední řadě jim dodali nový nádech. Zbytek je jen nevýrazný průměr. Nepovedené, u některých postav kýčovité kostýmy. Činoherní složka bez výraznějšího náboje. V paměti tak zůstanou hlavně písně ve skvělém podání ústřední dvojice M. Lambory a T. Císařové.
Helena Grégrová  60 %
3.10.2020 | 1688 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Řemeslně se jedná o poctivou záležitost, nasazení všech je očividné, hudební aranžmá má říz, pěvecky velice solidní výkony, choreografie promyšlená. Emočně mě inscenace ale, bohužel, nezasáhla až tak, jak jsem očekávala. Nejvíce se to projevovalo u ústřední dvojice, jako kdyby režijní pokyn zněl: Tlumte vášně. Postrádala jsem hlavně dryáčnickou živelnost alá bandita a celkově citelnější důraz na osudovost příběhu i dojemnost jeho vyznění, k nimž potenciál textu vysloveně vybízí.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Michal1982  80 %
26.6.2024 | 167 hodnocení
+ souhlasím
Jsou to frajeři na těch Vinohradech! Skvělá muzika, skvělé herecké výkony, Bareš, Pavelka, Bambas,klobouček! K ústřední dvojici taktéž bez větších výhrad ( alternace Císařová). Mělo to energii, drive! Rád bych přišel zase.
Aperolka  90 %
30.4.2024 | 61 hodnocení
+ souhlasím
Nesmírná energie, fantastická atmosféra, výborná živá hudba a velmi dobré obsazení - to jsou nejsilnější stránky této inscenace. Na toto představení se vracím opakovaně a nadšení z něj mě stále nepřešlo. Vedle skvělého Marka Lambory v hlavní roli nejvíce zaujali Daniel Bambas, Igor Bareš a Tomáš Pavelka. Z představitelek Eržiky mi typově o trochu více vyhovovala Tereza Císařová.
MartinB  60 %
29.4.2024 | 128 hodnocení
+ souhlasím
Atmosférická inscenace, které ale výrazně chybí tah. Představeni se, až na pár scén, neskutečně vleklo. Přitom začátek byl tak slibný. Bohužel odhalil i jednu celkem velkou příběhovou díru. Nerozumím Moranině kletbě, když se jí sama úplně nedrží, a tedy ani neustálé přítomnosti jejích dcer na jevišti. Po vizuální stránce je však kus podařený - kostýmy doplňovala jednoduchá, ale velmi efektivní scéna. RAZAM v čele s Ivou Marešovou odvedli po hudební stránce taky skvělou práci. Mezi nejvýraznější výkony řadím Lamboru, Rýmského a Bambase. Císařová dobrá. Marešová je jako Morana zajímavá, ale tam už se podepisuje výše zmíněné. Lepší průměr.
Kovalinda  50 %
18.4.2024 | 28 hodnocení
+ souhlasím
Po delší době muzikálová věc a spíše průměr. M. Lambora mi na roli neseděl,ale to je pouze můj pohled.Vinohrady asi na nějaký čas vynechám. Naopak výborná paní Císařová.
Slaná  80 %
13.1.2024 | 46 hodnocení
+ souhlasím
Tahákem představení je Lambora jako Nikola. Na loupežníka je sice trochu moc uhlazený, ale převážně jsem mu vše věřila. Eržika v podání Terezy Císařové mne až tak nepřesvědčila až do scény kdy má dva muže ( Nikolu i Kubeše), tam jsem s ní soucítila. Živá kapela je plus představení. Hudební sluch nemám. ale písně jsou naší generaci tak známé, že vždycky chytí za srdce. 10 % z hodnocení patří výborně zpracovanému programu v části, kde popisuje skutečný příběh Nikoly a Podkarpatské Rusi. Tohle ukotvení příběhu dává další rozměr pro postpubertální diváky, kteří na to chodí možná jako na pohádku.
Monty70  90 %
25.10.2023 | 265 hodnocení
+ souhlasím
Velice podařené představení v divadle na Vinohradech, jedno z nejlepších, jaké jsem zde shlédl. Po pěvecké i herecké stránce nemám co vytknout. Typově postavy dobře obsazeny, vyniká ústřední dvojice Lambora x Tomešová. Výborní Pavelka, Bambas, Bareš. Bonusem navíc je orchestr na jevišti, což nebývá v DVN zvykem. Zajímala by mě i druhá alternace pro roli Eržiky (Tereza Císařová), rád tuto hru opět navštívím.
Teddy  90 %
27.9.2023 | 295 hodnocení
+ souhlasím
Z představení srší energie, po pěvecké i taneční stránce moc povedené. Velikým plusem je kapela RAZAM. Herecky dobré, vyzdvihuji především výkon Tomešové v roli Eržiky. Z mužské části hereckého souboru mě zaujali Daniel Bambas a Tomáš Pavelka. (přesně a věrohodně zahráli své postavy). Marek Lambora v titulní roli hraje bez alternace. Možná chybí něco málo chemie mezi hlavními protagonisty, nevím. Závěr představení vyšel trochu do ztracena. Ovšem mezi stávajícím repertoárem DNV se jedná o nadprůměr.
Romana35  90 %
1.6.2023 | 335 hodnocení
+ souhlasím
Výborná ústřední dvojice Nikola Šuhaj v podání Marka Lambory a Eržika (v naší alternaci Míša Tomešová). Překvapilo mě, jak dobře umí činoherní herec zpívat. Michaelu Tomešovou znám z muzikálů, takže tam nebylo o zvládnutí pěvecké role pochyb. Pěvecky velice dobře odehraný muzikál, živá kapela hrající na okraji jeviště je příjemným bonusem. Svěží, moderní typ inscenace na prknech Vinohradského divadla.
Mora  80 %
1.6.2023 | 153 hodnocení
+ souhlasím
Všechny to bavilo - na jevišti i v hledišti. Skvělá živá hudba. Srovnávat s retro představením Husy nemá smysl. Taky nehodnotíme současného Hamleta podle Vojana. V repertoáru DnV je to určitě v té lepší polovině.
Stepan.chalousek  50 %
30.5.2023 | 52 hodnocení
+ souhlasím
Ti co znají Morávkovu Baladu z Husy budou odcházet "nenakrmeni". Velkou devízou je nové hudební aranžmá, ale vnitřní energie této inscenace je trochu chladná.
Judith®  70 %
20.5.2023 | 12 hodnocení
+ souhlasím
RAZAM 100 %
Jana Králová  70 %
11.5.2023 | 39 hodnocení
+ souhlasím
Krásné představení, úžasný živý orchestr, ale závěr bohužel nevyvolal patřičné emoce. Nedokážu popsat, co bylo špatně, ale závěr moc nefungoval. Naprosto výborná Míša Tomešová i všechny ženské role, mužské pěvecké výkony trošku zaostávaly.
Nikol_14  100 %
30.3.2023 | 12 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Sto lidí, sto chutí, ale za sebe musím říct, že jedno z nejlepších představení co jsem kdy viděla. Kapela naprosto skvělá, výkony herců na jedničku, Marek Lambora je ve své roli geniální, nedovedu si představit někoho jiného. Na představení je hodně těžké se dostat, ale určitě to někdy zkusím znovu.
JirkaS  60 %
10.3.2023 | 368 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Zabili, chlapa z Koločavy... a mně to bylo úplně jedno. Asi tak bych shrnul můj dojem z této inscenace, u níž mi scházely emoce, jež by se na mě přenesly do publika. Po hudební stránce to bylo naprosto dokonalé a sladěné a byl to zážitek. Ale činoherní část bohužel byla z mého pohledu nedobře zvládnutá. Nejasná motivace postav, nebylo zřejmé, proč vlastně Nikola miluje Eržiku a ona jeho, a výsledkem bylo, že mě závěr nechal chladným. Přísnější měřítko snesou snad jen T. Pavelka, D. Bambas a I. Bareš, kteří svým postavám dodali potřebnou autenticitu a charisma. Mé dojmy tak jsou velmi rozporuplné. Hudební část 100%, činoherní 25%. /27.2.2023/
Irena  100 %
25.10.2022 | 66 hodnocení
+ souhlasím
Překrásné představení, skvělí herci. Marek a Míša úžasní, Daniel Bambas, Kryštof Rímský, Zuzana Vejvodová , Igor Bareš, prostě všichni skvělí.
TuTen  60 %
29.9.2022 | 5 hodnocení
+ souhlasím
Autentičnost, kterou bych Na Vinohradech předem očekával, se jaksi nedostavila. Všichni jedou zdánlivě na maximum, ale do hlediště to nedoléhá. Chemie schází, přesto pořád mnoho dobrého zůstává z této legendární klasiky.
Divadlo2022  30 %
19.9.2022 | 8 hodnocení
+ souhlasím
Balada pro banditu je můj oblíbený titul. V podání Vinohradského divadla jsem ale zklamaný. Chybí podstata a hloubka daného tématu. Herci jen běhají sem a tam, v běhu drmolí texty, občas se zastaví a zazpívají. I přes, pro mě nepovedenou režii, vynikl rozhodně Marek Lambora. Naopak Michaela Tomešová herecky nedostála své postavy, vynikla alespoň ve zpěvu. Kdo vynikl je Zuzana Vejvodová, na jejíž úroveň výkonu jsme zvyklí. Emoce bohužel fungují pouze při písních jinak po odchodu z divadla si nevybavuji žádnou emoci.
Fr2709  80 %
2.4.2022 | 191 hodnocení
+ souhlasím
Milé překvapení. A to od hudebního provedení přes herecké výkony až po zpěv.
InkaR  60 %
30.3.2022 | 37 hodnocení
+ souhlasím
Lepší byla druhá polovina, více akční a lepší zpěv všech aktérů. Bohužel mě to celé nijak moc emocionálně nezasáhlo, což by asi divadlo mělo. Scénografie a kostýmy mě také moc neoslovily (ohnivé čarodějnice byly jak z pohádek z 80. let, neustále se tam promenádovaly, takže dojem pohádky pro děti mi to vyvolávalo stále, konec konců adolescentů bylo na představení tak polovina). Asi jsem měla od tohoto kousku příliš velká očekávání.
Divadelnik  100 %
30.12.2021 | 146 hodnocení
+ souhlasím
Viděno 27.12.21 - líbilo, doporučuji. Jen škoda, že se v DnV nehraje víc hudebních inscenací.
Angloumene  80 %
30.12.2021 | 12 hodnocení
+ souhlasím
Na základě zdejších hodnocení jsem od inscenace neměla valná očekávání. To bylo nakonec docela dobře, protože mě Balada pro banditu dokázala příjemně překvapit. Herecké výkony byly uvěřitelné, poměr mezi hudební a hranou složkou vybalancovaný, pěvecké výkony herců v pořádku, i když občas uletěli, hudba samotná blízká Čechomoru a hlavně se podařilo udržet vysoké tempo bez hluchých míst. Příjemně jsem se tedy zabavila.
Ala  80 %
6.12.2021 | 168 hodnocení
+ souhlasím
Skvělý zážitek. Klobouk dolů hlavně před M. Lamborou a T. Císařovou.
Nikča  100 %
3.12.2021 | 8 hodnocení
+ souhlasím
Byla jsem úplně unešená. Při standing ovation jsem měla úplně husinu a chtěla pokračování. Krásně zpracované divadlo, skvělá živá hudba a výborné herecké a pěvecké výkony herců. Viděla jsem provedení s Míšou Tomešovou, které role Eržiky skvěle padla. Určitě jsem nebyla naposledy.
Veronika K.  60 %
13.11.2021 | 118 hodnocení
+ souhlasím
Čekala jsem od toho víc. Možná proto, jak o Baladě pro banditu už tolikrát vyprávěl Miroslav Donutil. Herecky i hudebně zvládnuté dobře, ale necítila jsem žádnou emoci. Pokud máte rádi toto téma, doporučuji zhlédnout muzikál Petra Ulrycha Koločava. To je jako nebe a dudy.
Čiko  70 %
1.11.2021 | 1089 hodnocení
+ souhlasím
Zdá se, že se vinohradským začíná zase dařit.. Na této inscenaci mi vadí dvě věci. Nedostatek prostoru na citové propojení Nikoly a Eržiky a nepěkné kostýmy chóru. Jinak výborní Marek Lambora a Míša Tomešová. Herecky se mi líbili i Igor Bareš a Daniel Bambas. Pochvalu zaslouží živý orchestr, který je jinak na jevišti DnV vzácností.
Kateřina Vodáková  100 %
31.10.2021 | 226 hodnocení
+ souhlasím
Všechna čest. Nic lepšího jsem herecky ani hudebně v DnV neviděla. Balada totiž vybočuje z konceptu zastaralého, zatuchlého inscenování DnV, což mě pozitivně šokovalo a nadchlo. Zejména M. Lambora, T. Císařová a D. Bambas - po všech stránkách dechberoucí výkony. Opravdu nádherné zpracování, v DnV pro mě doslova jako zjevení! Slzy vestoje...
Hannah21  90 %
31.10.2021 | 159 hodnocení
+ souhlasím
Skvělý zážitek! Výborná hudba, skvělá živá kapela včele s Ivou Marešovou, výnikající výkony - zaujal především Bambas, Bareš a Pavelka. Pohybová složka velmi efektní, stejně jako scéna. Lambora možná neměl svůj den, protože mi přišlo, že se v nejvyšších tónech trochu trápil, ale jeho výkon byl jinak také velmi dobrý. Tomešová se na Eržiku skvěle hodí.
LavinieCamui  50 %
30.10.2021 | 842 hodnocení
+ souhlasím
Představení schází energie, kterou mělo nové nastudování v Huse na provázku. Marek Lambora pěvecky dobrý, ale toho Nikolu mu opravdu nevěřím. Osobně mám i problém s hudebním nastudováním, původní hudba na mě působí silněji a emocionálněji.
Edit: Viděla jsem po letech podruhé a poprvé s Terezou Císařovou, která mě doslova uchvátila. Pro mě herecky i pěvecky zastínila Marka Lamboru. Scény s ní představení úplně rozzářily. Jinak ani napodruhé se u mě žádné emoce nedostavily, na rozdíl od zpracování Vladimíra Morávka z roku 2005, které jsem viděla několikrát díky televiznímu záznamu a pokaždé jsem zcela pohlcena.
Makaluzo1  70 %
14.10.2021 | 84 hodnocení
+ souhlasím
Tvůrcům se nepodařilo vytvořit jednotný útvar. Rozpor je dán na jedné straně vynikajícími pěveckými výkony I.Marešové,M.Tomešové,D.Bambase,M.Lambory i hereckým uměním T.Pavelky, na druhé straně hororovými kostýmy bosorek a šedí všech ostatních.Přílišný akcent na bicí nesluší "folklórní" Štědroňově hudbě.Přesto lze řící, že současná podoba hry vyniká nad dosud uváděnými verzemi.
honzy  80 %
14.10.2021 | 284 hodnocení
+ souhlasím
Největším přínosem nové inscenace BALADY PRO BANDITU je živý orchestr(výborná skupina RAZAM s Ivou Marešovou v čele).I hlavní představitelé byli překvapivě dobří ve zpěvu (M.Lambora a M.Tomešová) o to méně ovšem vyzněly jejich herecké pasáže.Chyběla pověstná jiskra,aby divák více uvěřil velké lásce mezi Nikolou a Eržikou.Z ostatních herců vynikli D.Bambas (výborný zpěv) a T.Pavelka.Hudební aranže zněly neoposlouchaně,včetně dobrého ozvučení muzikálu.Kostýmy by mohly být výraznější.I přes uvedené nedostatky lze "Baladu" doporučit, rozhodně patří k lepšímu průměru uváděných insc.v DnV. Hodn.80%.
RaB  60 %
14.10.2021 | 378 hodnocení
+ souhlasím
Přesné potvrzení toho, co se tu již píše - bohužel v představení chybí energie, chemie mezi hlavními představiteli a emoce! Bohužel ani při závěrečné scéně nejsou.
Michaela Tomešová buď nehraje nebo přehrává (nevím, co je horší). Bohužel z ní nejdou vůbec žádné emoce, herecky nedostatečná a pěvecky je hodně na hraně. Proto také tak nízké hodnocení.
Naopak skvělý Daniel Bambas a dobrý Marek Lambora. Iva Marešová předvádí také velice pěkný výkon, nicméně její kostým (za což nemůže) by chtěl opravdu vyměnit.
Celkově se jedná o zajímavou inscenaci, na Vinohrady dobrý ale chtělo by to víc.
DivadelniFan  70 %
14.10.2021 | 357 hodnocení
+ souhlasím
Po hudební stránce famózní, dívalo se na to také pěkně, výkony M. Tomešové, M. Lambory a D. Bambase excelentní, ale celému představení chyběla jakási jiskra a při činoherních částech energie. Každopádně se to může i tak řadit k tomu lepšímu, co je v Praze na poli muzikálu k vidění. Živá kapela dělá fakt hodně!
Krocka  80 %
21.9.2021 | 26 hodnocení
+ souhlasím
Rozhodně velmi zajímavé představení. Pěvecké výkony fantastické, až jsem občas valila oči překvapena pěveckým umem některých herců - například Jan Battěk mě velmi mile překvapil. Po herecké stránce, si myslím, hodně dobře zvládnuté všemi herci. Živá kapela dodala celému představení šmrnc. Aranžmá písní je opravdu líbivé. Přes všechna tato superlativa ovšem představení chyběla jakási jiskřička, která by ho vyšvihla na hodnocení 100%. Nicméně i zde DnV opět ukázalo kvality svého jak hereckého souboru tak uměleckého vedení.
Alča  80 %
18.9.2021 | 13 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Mě se představení líbilo!!Super byla živá hudba i výkony všech zúčastněných. M. Lambora zpíval nádherně a jeho Nikola měl v sobě tu správnou dávku chlapáctví...byl trošku drzý, arogantní....prostě "macho".Velmi mě překvapil D.Bambas...vůbec jsem nevěděla, že umí tak dobře zpívat.
Vladimír Rogalewicz  60 %
13.9.2021 | 812 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Snaha byla a rozhodně to není propadák, jako mnoho jiných Deákových režií. Nicméně představení chybí lehkost, všechno je tlačené příliš na sílu. Příliš hlučná hudba, choreografie složená hodně ze silových prvků, herci jakoby měli příliš práce se zvládnutím rolí (pěveckým i pohybovým), a nedostával se jim prostor na prožitek. Chyběly emoce, ten příběh byl pouze ilustrovaný a kolorovaný.
Kami  100 %
8.9.2021 | 9 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Krásné představení plné známých melodií. Velice mě překvapil Daniel Bambas, nevěděla jsem, že umí takhle krásně zpívat. Rozhodně doporučuju, já na něj určitě znovu ráda zajdu. Za to hodnocení, které tady Balada má, nemůžu jinak a zaokrouhluju na rovnou stovku.
Rejpalka  30 %
2.9.2021 | 213 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Zabili, zabili moje nervy tím, že upravili frázování Eržiky (v podání M. Tomešové, kterou fakt nemám ráda). Upráva pro čtyřčlennou kapelu mi nijak nevadila, housle zůstaly. Bohužel mě ale představení nudilo, ačkoli Marek Lambora i sbory zpívaly skvěle. Pokud vám nevadí M. Tomešová, můžete si přičíst 20% a je to typické neurazí-nenadchne.
Bertos  90 %
1.9.2021 | 19 hodnocení
+ souhlasím
Kouknou milí redaktóři, nevím co jim na Vinohradech provedli..asi si musej platit lupeny, nebo jim nedali chlebíček zadara, páč jinak si neumím vysvětlit ten kotel, co většinou vinohradskejm dáváte. Možná by bylo fajné, sundati obrázek Becketta z nadpostelí a jít se občas prostě pobaviti. Ale co už.. hodnotíme. Vyzdvihl bych kapelu! (a to doslovně, páč přes harmonikáře nebylo z první lajny vidět :-) Aranže na výbornou, zpěváčkové na výbornou, sbory se dokonce nevezly jen v unisoono rychliku, ale jely vícehlasně. Lambora má hlásek, že mít dole jiný orgán, nabídnu mu ho k použití. Bylo to FAJN! (více v článku na blogu)
Vladimír10  90 %
31.8.2021 | 646 hodnocení
+ souhlasím
Oceňuji především precizní práci s hereckým souborem DnV, který zde dokazuje, že mu nejsou cizí ani tituly, v nichž je mnohem více zpěvu a tance než v klasické činohře. Za zmínku stojí vedle výstupů I. Bareše především výkon T. Císařové, jejíž procítěná interpretace úvodní písně je tím nejlepším možným zahájením celé inscenace. Avšak i ostatní nové aranže známých melodií v podání živé kapely jsou originální a vnášejí na jeviště nezaměnitelnou atmosféru. V hlavní roli bych ale raději viděl někoho jiného než M. Lamboru, neboť v jeho pojetí je Nikola zastíněn zbytkem vinohradského ansámblu.
Suzana  50 %
14.10.2020 | 343 hodnocení
+ souhlasím
za pěveckou a hudební složku; výkony hlavních představitelů jsou průměrné
Denisa H.  80 %
7.10.2020 | 383 hodnocení
+ souhlasím
Mám tendenci naťuknout 100ku, ale to by se v hodnocení projevilo zejm. datum zhlédnutí (5.10.) a okolnosti tohoto data... Snad i 80 % je pořád dost, nicméně představení, ta energie a vše kolem mě zkrátka nadchlo. Hudba je dokonalá a mnohdy ji doprovází takový zpěv účinkujících, ze kterého mi naskakovala husí kůže! "Zabili, zabili..." jsem si pustila už několikrát. S herectvím to občas trochu pokulhávalo, nejvíc mě mrzí silové hraní M. Lambory v hlavní roli. Ale třeba si to ještě sedne. Určitě jsem tuhle hru neviděla naposledy! P.S.: Původní verzi Na provázku neznám, nemohu srovnávat (- uf?).
Bourac iluzi  40 %
2.10.2020 | 14 hodnocení
+ souhlasím
Pěvecky vydařené představení. Herectví však vidět nebylo. Jen u pana Bareše. Hlasité, bez lásky.
Fríťa  20 %
30.5.2023 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Tak tohle byla katastrofa. V ději jsem se neorientovala, Marek Lambora v hlavní roli mě neuvěřitelně iritoval a jediné scény, které jsem si opravdu užívala, byly ty s velitelem nebo Kubešem. Za mě opravdu zklamání.
Vít Kožuský  70 %
26.6.2024 | 12 hodnocení
BPur  20 %
30.4.2024 | 13 hodnocení
Zita.kolarova  100 %
10.4.2024 | 17 hodnocení
Karolína Adámková  100 %
21.3.2024 | 26 hodnocení
Martistas  70 %
20.2.2024 | 19 hodnocení
Skočdopole  60 %
14.2.2024 | 7 hodnocení
Bróža  70 %
24.11.2023 | 103 hodnocení
Malawanda  80 %
25.10.2023 | 11 hodnocení
Kosan  70 %
27.9.2023 | 282 hodnocení
Michelle97  90 %
6.8.2023 | 152 hodnocení
Petr-sima  90 %
7.6.2023 | 121 hodnocení
Rimich  70 %
2.6.2023 | 39 hodnocení
Zdenda28  70 %
30.5.2023 | 6 hodnocení
Tereza Rybková  60 %
12.4.2023 | 48 hodnocení
TereHun  60 %
29.3.2023 | 37 hodnocení
Mr.Schaffer  80 %
18.3.2023 | 63 hodnocení
Isa Johanovská  80 %
2.3.2023 | 123 hodnocení
Jan Holý  20 %
20.12.2022 | 38 hodnocení
Ivka83  60 %
14.12.2022 | 8 hodnocení
Petaz  80 %
26.10.2022 | 104 hodnocení
Čermáci  70 %
20.9.2022 | 32 hodnocení
Amalthea  80 %
26.6.2022 | 43 hodnocení
Kubikula  80 %
1.6.2022 | 10 hodnocení
Lucy1905  70 %
31.5.2022 | 51 hodnocení
Moonek  40 %
23.5.2022 | 100 hodnocení
Layer  10 %
27.4.2022 | 118 hodnocení
Michaela70  80 %
19.4.2022 | 43 hodnocení
Terez  80 %
16.4.2022 | 104 hodnocení
Xcepek  90 %
3.4.2022 | 668 hodnocení
Kokosbaba  60 %
30.3.2022 | 125 hodnocení
MichaelaSlavikova  90 %
29.3.2022 | 28 hodnocení
Kokoska  60 %
7.3.2022 | 43 hodnocení
Kjama  100 %
5.2.2022 | 114 hodnocení
Rybitvi  60 %
20.1.2022 | 63 hodnocení
Šípal  80 %
2.10.2021 | 215 hodnocení
Terezajirickova  90 %
28.9.2021 | 45 hodnocení
Sluha  20 %
5.10.2020 | 233 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.