Profil uživatele

Lucy1905

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 13 % (11)
Jiří Koula: 13 % (10)
Lukáš Dubský: 14 % (7)
Jiří Landa: 16 % (19)
Jan Pařízek: 17 % (10)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

Další stránky hodnocení: 1 2 >

(zadáno: 3.4.2019)
Amerika - Divadlo Husa na provázku: 90 %
(zadáno: 19.1.2019)
Revizor - Divadlo na Vinohradech: 80 %
(zadáno: 13.8.2018)
Snímek 51 - Divadelní spolek Kašpar: 80 %
(zadáno: 24.2.2018)
Klec - Divadelní spolek Kašpar: 80 %
Kašpar opět boduje. Mělo to vtip, myšlenku a smysl. Herci si evidentně užívali každou minutu inscenace. Co musím vyzdvihnout je hudební vložka, ať už zpěv Matúše Bukovčana nebo závěrečný zpěv/lipsync, kterou jsem si vychutnala - KISS, ABBA, Bee Gees, Gloria Gaynor...<3. Starý dobrý klasiky.
85%
(zadáno: 23.12.2017)
Korespondence V+W - Divadlo Na zábradlí: 100 %
(zadáno: 21.12.2017)
České Vánoce - Městská divadla pražská: 60 %
Milé představení, jenž se snaží poučit menší diváky. Začátek mě vyděsil dětinským humorem, avšak pak se to zlepšilo. Občas se objevily situace, které pobavily i starší. Zpívání bylo příjemné na poslech a nikterak falešné. Zbytečné bylo možná opakování situací dvakrát až třikrát po sobě. Herecké výkony byly v pořádku a žádný nepřevyšoval ten druhý.
(zadáno: 19.12.2017)
Kašparova sláva vánoční - Divadelní spolek Kašpar: 70 %
Inscenace mi pomohla se ještě více naladit na vánoční atmosféru. V divadle panovala pohodová atmosféra, která měla v úmyslu diváka pobavit, což bohatě stačilo. Největší pozornost na sebe přitahoval Jan Zadražil, jakožto bavič. Příjemným překvapením pro mě bylo občerstvení o pauze. Dalším příjemným zážitkem byla slečna uvaděčka, jenž byla hodně sympatická a po představení jsme diskutovaly o inscenaci. 75%
(zadáno: 28.11.2017)
Sen čarovné noci - Národní divadlo: 60 %
Začnu s pozitivy této inscenace, což byl skvělý výkon Michala Kerna coby Puka, jenž vypadal a pohyboval se, jako by byl z gumy. Občas vtipné scény, které skutečně byly vtipné. Tím u mě pozitiva končí. Největší zklamání pro mě bylo v samotném nastudování hry, a to sice v občasném ignorování originálu od Shakespeara. Dokonce si myslím, že při taneční scéně na večírku se možná obracel v hrobě. Podle mého se tato inscenace celkově nehodí na starou scénu Národního divadla. Poslední kritika padne na zpěv černošské víly, jenž mně a mým přátelům zněl spíše jako parodie na zpěv.
55%
(zadáno: 18.11.2017)
Hvězdné manýry - Divadelní společnost Háta: 70 %
Dobrá situační komedie, která vás pobaví a to je vše. Vyniknul Martin Zounar v roli Pippeta a Adéla Gondíková jako zhýčkaná celebrita Claudia McFadden. Proto dávám 65%.
(zadáno: 12.10.2017)
Světáci - Divadelní společnost Háta: 70 %
Nebudu srovnávat film a divadlo, jelikož tyto dvě věci nikdy nesrovnávám. Představení bylo vtipné, ale v některých scénách to nebylo nic pro mě. Hlavním zdrojem zábavy byl Martin Zounar a z hereček Olga Želenská. Hudba byla také v pořádku. Možná to je jednoduchost příběhu, co mě moc nezaujalo.
(zadáno: 26.9.2017)
Jak je důležité býti (s) Filipem - Indigo Company: 80 %
Měla jsem možnost vidět skvělé výkony všech herců. Hudební vstupy nebyly rušivé ani zbytečné, ba naopak velice povedené. Celková spokojenost a jistota, že jsem nepromarnila čas zbytečně.
(zadáno: 10.8.2017)
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete - Letní shakespearovské slavnosti: 90 %
Moderní pojetí této inscenaci neublížilo právě naopak hodně jí to oživilo. Herci si své role užívali a někteří vypadali, že se pro ní narodili. Nejvíce zářil v roli ?blázna? - šaška Petr Stach, ale i pobavila i trojice - Nela Boudová, Milan Šteindler a Josef Carda.
(zadáno: 12.7.2017)
Hamlet - Letní shakespearovské slavnosti: 90 %
Velice povedená hra u které mi nevadilo moderní pojetí. Jaroslavu Pleslovi se skvěle dařilo střídat humorné šílenství s vážností. Hudba i styl humoru mi k tomuto představení vyhovovaly. Letní shakespearovské slavnosti navštívím určitě i příští rok.
(zadáno: 24.6.2017)
Premiéra mládí - Městská divadla pražská: 70 %
Obě herečky podaly 100% výkon, a proto má toto představení šmrnc a vtip. Nejvíce se mi líbilo, že mi tato hra přišla jako z dnešní doby.
(zadáno: 23.6.2017)
Mnoho povyku pro nic - Divadlo Bez zábradlí: 80 %
Výkony všech herců byly skvělé. Hra sama o sobě je velice netradiční pojetí klasické Shakespearovy komedie. Mně osobně tento styl vyhovoval, ale to nemusí platit pro každého. Jenom mi prvních pár minut trvalo, než jsem se zorientovala v postavách.
(zadáno: 6.6.2017)
Sen noci svatojánské - Divadlo Na Fidlovačce: 70 %
Docela povedené představení. U mě je velké plus za hudební a choreografickou stránku představení.
(zadáno: 6.6.2017)
Sheldon a jeho matka paní Levinová - Divadlo v Řeznické: 100 %
Skvělá komedie u které se pobaví snad každý. Oba představitelé hráli od začátku do konce velice podařeně. Jsem ráda, že jsem měla tu čest poprvé vidět hrát pana Zadražila. Určitě ještě někdy navštívím tuto komedii, která se postupně promění v crazy komedii.

Další stránky hodnocení: 1 2 >