Městská divadla pražská [Divadlo ABC]

Andělé v Americe

Premiéra: 2.2.2019 | 4:35 (dvě přestávky)
Překlad: Jitka Sloupová. Dramaturgie: Simona Petrů, Michal Zahálka. Scéna: Martin Chocholoušek. Kostýmy: Zuzana Krejzková. Hudba: Ivan Acher. Pohybová spolupráce: Petr Šimek. Režie: Michal Dočekal.
Drama vyprávějící o věcech mezi zemí a nebem, o životních výhrách a ztrátách, o lásce a zradě, o nemoci a smrti, o spravedlnosti a odpuštění – a hlavně o světě jako takovém. Dramatické osudy šesti postav se vzájemně prolínají v kulisách New Yorku poloviny 80. let a splétají dohromady hluboce lidský příběh, který je cynický i dojemný zároveň...
15!      
Městská divadla pražská
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
76 %
76661000
Hodnocení redakce
Pavel Širmer 60 %
Lukáš Holubec 50 %
Iva Bryndová 70 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
3.10.Ne18:00přesunuté představení; + Lektorský úvodvstupenky
21.11.Ne17:00přesunuté představení; + Lektorský úvodvstupenky
3.10.Ne18:00 vstupenky
přesunuté představení; + Lektorský úvod
21.11.Ne17:00 vstupenky
přesunuté představení; + Lektorský úvod

Volby

Hodnocení (69)

HODNOCENÍ REDAKCE
Pavel Širmer  60 %
(zadáno: 29.5.2019, počet hodnocení: 1672)
+ přínosný / zajímavý komentář
65%. Režisér M. Dočekal rozsáhlost textu ustál, herecké výkony pod jeho vedením propracované. Divákům nemusí dělat problém udržet pozornost i více než čtyři hodiny. V kdysi kontroverzním Kushnerově dramatu se nachází dostatek nezastaralého, ale doba i společnost se značně posunuly. Nepodařilo se docílit toho, aby počin promlouval v takové míře, aby jej bylo možno nazvat trefou do černého. Vyvíjí se i dramatické formy, např. nadpřirozené výjevy v této podobě již příliš nefungují. Kdyby si na hru trouflo nějaké české divadlo v 90. letech, mohla se jednat o událost...
Lukáš Holubec  50 %
(zadáno: 19.3.2019, počet hodnocení: 667)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
--- Vzhlédni, dlouhé dílo začíná! --- (více v článku na blogu)
Iva Bryndová  70 %
(zadáno: 13.3.2019, počet hodnocení: 286)
+ přínosný / zajímavý komentář
Od inscenace označované za jeden ze sukcesů sezóny jsem očekávala víc. Hra je skvělá, herecké výkony výborné, ale scénické provedení mě nezaujalo zdaleka tak, jak jsem čekala. - Čekala jsem výtvarně zajímavější výpravu i scény halucinací a zjevení. (Ty na mě působily až chudě a nezajímavě, což považuji za škodu.) Čekala jsem i zajímavější režijní pojetí. - Takže ve výsledku oceňuji odvahu uvést takhle dlouhou hru (která uteče skutečně velmi rychle, vázne až úplný závěr) a v podstatě klasické provedení.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Jana Králová  70 %
(zadáno: 27.8.2020, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Zajímavé téma, skvěle zpracované. Jediné, co bych vytkla je délka představení. První a třetí část jsou skvělé, mají spád a příběh plyne. Druhá část se mi zdála dosti zbytečná a navíc, určitě by se dala zkrátit bez újmy na celkovém zážitku.
Slamajak  90 %
(zadáno: 27.2.2020, počet hodnocení: 46)
přínosný / zajímavý komentář
Vynikající inscenace, skvělé výkony (ad Thálie - upřímně, výkon Beáty Kaňokové mi přišel citelně lepší než jeden každý mužský výkon, a zrovna výkon Viktora Dvořáka mi nepřišel nijak zvlášť mimořádný, obzvlášť ve srovnání s Havlínkem a Pavelkou), jen škoda, že v Česku zřejmě nemáme herce tmavé pleti a že některé prvky (zjevení, duchové, scény s anděly) nebyly provedeny úplně v souladu v Kushnerovými záměry (které jsou celkem explicitně rozebrány v poznámkách za textem hry v kdejakém jejím anglickém vydání). Nicméně na druhé zhlédnutí o pár měsíců později - opět boží, chci jít znovu!
Noc17  100 %
(zadáno: 27.2.2020, počet hodnocení: 43)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě splněný sen...sedět v divadle takovou dobu a jen fascinovaně hledět na předváděné výkony...bravo!!!!!
Beebb  50 %
(zadáno: 18.12.2019, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
HBO adaptace je pro mě kultovní záležitost. Nastudování v ABC je pro mě zklamání. Přes svojí délku ukoukatelné. E. Salzmannová mě příliš nepřesvědčila. Místy na mě působila, že je na jevišti vyloženě "z musu". Scéna i výprava vcelku ubohoučká, není moc na co koukat, což je u tohoto kusu vysloveně škoda... a zjevení... vyložené k smíchu. Díky alespoň za skvělého Tomáše Havlínka.
Mora  90 %
(zadáno: 1.12.2019, počet hodnocení: 138)
přínosný / zajímavý komentář
Svělé představení téměř ve všem. Škoda, že volba Thálie nepadla na Tomáše Havlínka nebo Ondřeje Pavelku - právě oni dva byli hlavními "hvězdami" inscenace.
Ales04  100 %
(zadáno: 4.11.2019, počet hodnocení: 30)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto famózní scénografie i příběh.
JirkaS  80 %
(zadáno: 1.11.2019, počet hodnocení: 231)
přínosný / zajímavý komentář
Velkolepý opus, který má skvěle vyřešenou scénu, a který mě dokázal v těch racionálních částech dojmout a zaujmout. Oč úžasnější byly tyto scény, o to více jsem trpěl u snových a andělských scén, obzvláště v druhé ze tří částí jsem bojoval se spánkem. Což ale nic nemění na tom, že jsem viděl inscenaci plnou skvělých hereckých výkonů (emocionálně se mě dotkl především T. Havlínek a O. Pavelka, dokonalý byl F. Březina). Tahle inscenace mě dokázala oslovit, zaujmout a přesvědčit, že i divadlo může bořit hranice a uvést těžko inscenovatelnou hru. Škoda těch pro mě hluchých scén. /25.10.2019/
Dawson321  100 %
(zadáno: 28.10.2019, počet hodnocení: 85)
přínosný / zajímavý komentář
Rozhodně toto představení stojí za zhlédnutí - jedná se o zajímavý počin, ať už scénografií, hereckými výklady i tématem. V českém divadelním kontextu mi chyběla hra zobrazující homosexuální menšinu v souvislosti s tématem HIV pozitivních (byť náznakem se toto téma ocitlo například u hry Jsme v pohodě, ale spíše v komičtější podobě).
Délky představení se netřeba bát, jelikož pokud vás vtáhne do děje, tak se ani na chvilku z těch čtyř hodin nudit nebudete.
Toto představení bych ohodnotil 90 % a vzhledem k tomu, že mi přijde ve zdejším hodnocení trochu nedoceněné, dávám 100 %.
J.S.  70 %
(zadáno: 26.10.2019, počet hodnocení: 131)
přínosný / zajímavý komentář
Hodnocení tohoto neobvykle dlouhého představení je poněkud ambivalentní. Nesporným kladem je inscenačně výborně zvládnutá předloha, uvedená se scénografickou a režijní zručností. Problémem je samotný text (apokalyptická vize USA 80. let 20. st.), který přes svou působivost vyvolává v současném divákovi pocit kulturního anachronismu. Herecky vyniká T. Havlínek, stylizace V. Dvořáka spíše připomíná W. Allena, karikaturní pojetí O. Pavelky pak dělá ze zloducha postavu komickou. Uvedení hry je určitě zajímavým, inscenačně i divácky náročným počinem, o událost sezóny však rozhodně nejde.
Monulinka  80 %
(zadáno: 23.10.2019, počet hodnocení: 386)
přínosný / zajímavý komentář
Pokud předlohu neznáte, vřele doporučuji lektorský úvod, moc mi to pomohlo se zorientovat v souvislostech a politickém pozadí. M. Dočekalovi se podařilo velké dílo a to nemluvím jen o délce, která nakonec nebyla vůbec problém. Z herců musím vyzdvihnout alespoň T. Havlínka, kterého jsem do té doby příliš neznala, ale i ostatní byli výborní. Snové scény pro mě byly překvapivé. Oceňuji hudbu, scénu a vůbec odvahu! Asi si to dám někdy znovu. (10.3.2019)
Janis  90 %
(zadáno: 8.6.2019, počet hodnocení: 251)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá režie, výborná hudba i scéna a velmi dobré herecké výkony (vyzdvihuji hlavně O. Pavelku, který stvořil velmi věrohodnou postavu, pana "macho," která mu navíc není typově blízká). To vše dalo vzniknout v mnoha ohledech mimořádné inscenaci, která se dost vymyká zdejší produkci a která je svým způsobem "americká." I přes značnou délku jsme si tento plastický opus vážně užili, takže dík všem (a hlavně asi M. Dočekalovi) za dlouhý večer!
Čiko  80 %
(zadáno: 25.5.2019, počet hodnocení: 764)
přínosný / zajímavý komentář
75% Protože jsem před návštěvou divadla shlédl seriál, nebál jsem se délky. Jeho shlédnutí ale považuji za přidanou hodnotu, asi jsem se v tom snáze orientoval. Velmi povedené a výstižné. Trochu méně se mi líbil Martin Donutil a Viktoru Dvořákovi jsem nevěřil jeho homosexualitu. Výborný Tomáš Havlínek. Celkově originální počin, který určitě nechá svou stopu v Městských divadlech pražských..
LavinieCamui  80 %
(zadáno: 25.5.2019, počet hodnocení: 310)
přínosný / zajímavý komentář
Nádhera. zejména vyzdvihuji scénu a hudbu. A výborné herecké výkony.
2mig1  70 %
(zadáno: 12.5.2019, počet hodnocení: 25)
přínosný / zajímavý komentář
Nebudu si nic nalhávat, úplně přesně se v tematu hry neorientuju. Politika jde torchu mimo mě. Délka představení tomuto hendikepu také nejde zrovna vstříc. Nicméně i tak jsem si incenaci užil. Viděl jsem televizní sérii, takže jsem byl zvědav na jevištní provedení. A scéna byla skutečně působivá. Zvládla jak komornější obrazy, tak monumentální snové vize. Herecké výkony velmi dobré.
Kubicek  100 %
(zadáno: 10.5.2019, počet hodnocení: 29)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Andělé v Americe od Tony Kushera jsou pro mě srdcovou záležitostí, seriál z roku 2003 zbožňuji, takže jsem očekávala spíše zklamání. Dočekalovo opulentní pojetí, které je v imaginativních pasážích absolutně na místě, mě zatlačilo do sedačky na pro divadlo netypické 4 hodiny. Krácení originálu nepřipravilo vyznění o jedinečný nekorektní humor, který glosuje reaganovskou Ameriku 80.let (AIDS krizi, sociální nerovnosti, víru v heteronormativní americký sen). Témata jsou aktuální i v současné politické situaci u nás i v USA. Excelující Salzmannová a Březina. Scéna, kostýmy i hudba - dokonalost.
Rightak  80 %
(zadáno: 25.4.2019, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Přestože hra trvá přes 4 hodiny, navštívil jsem předtím i lektorský úvod, což každému doporučuji, aby se lépe ve hře orientoval. Herecké výkony jsou kvalitní až na Martina Donutila jehož výkon byl umělý. Hru táhne Tomáš Havlínek s Viktorem Dvořákem. Ondřej Pavelka předvadí jeho standardní, ale kvalitní výkon. Tato inscenace skutečně není jen o homosexuálech, ale o hromadě dalších témat, jedním z nich je politika, která i díky současnému americkému prezidentovi dostává zajímavý rozměr. Skvělá je i snová linka a pobaví vtípek se sněhem.
Ma055746  100 %
(zadáno: 8.4.2019, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Divadelný zážitok sezóny.
Upozornenie: Hra nie je pre pre divaka, ktory pride do divadla na estradnu komediu s maminkou a potom je v soku, co sa na javisku deje...
Vladimíra  0 %
(zadáno: 8.4.2019, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Nebyli jsme sami. O přestávce odcházelo diváků více. Vulgárnostem se smály pouze ojedinělé ostrůvky diváků v hledišti. Divadlo ABC přidalo skvělý příspěvek k dekultivaci společnosti.
Marsden  80 %
(zadáno: 7.4.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Hra samozrejme je aktualni v mnoha ohledech i v dnesni dobe. To bezpochyby.
Scena se povedla hodne, herecke vykony vyborne. Delka pro me naprosto v pohode, jako divak filmovych festivalu s tim rozhodne nemam problem.
Tohle rozhodne neni pro kazdeho a to je na tom to lakave. Spis 85%
Simonn  60 %
(zadáno: 7.4.2019, počet hodnocení: 20)
přínosný / zajímavý komentář
Silné představení, vážné téma, velké výkony herců (Eva Salzmanová 100x jinak)...ale moc dlouhé. Prostřední část, psychadelické sny to zbytečně prodlužují. Ale děkuji za toto představení.
BloggarSumec  90 %
(zadáno: 6.4.2019, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Silné představení, skvělá režie, scéna, hudba,světla a hlavně herecké výkony Tomáše Havlínka, Viktora Dvořáka, Beaty Kaňokové a Evy Salzmannové dělají z toho představení inscenaci roku. Jediná výtka patří Ondřeji Pavelkovi za hlasově nevýrazný a s textem bojující výkon. Škoda, že inscenace nebyla uvedena třeba před dvaceti lety, kdy by to byla bomba století.
Honzy  50 %
(zadáno: 6.4.2019, počet hodnocení: 216)
přínosný / zajímavý komentář
Divácký "hit" Tonyho Kushnera ANDĚLÉ V AMERICE uvedený poprvé u nás byl jistě v době uvedení velkým divadelním zjevením,ale po cca 30 letech již ztrácí na aktuálnosti i překvapivosti.Také dnešní aktualizace dílu moc neprospívá.Co ale zůstává je velké herecké nasazení hereckých představitelů,zvláště Tomáše Havlínka,Viktora Dvořáka a Ondřeje Pavelky.To se ovšem nedá konstatovat o herectví Evy Salzmannové.Velkým mínusem je neúnosná délka představení,která trvá i s lektorským úvodem více než 5 hodin!!!Psáno z reprízy 5.4.2019
Heda  90 %
(zadáno: 5.4.2019, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Neuvěřitelná inscenace. Skvělé herecké výkony, úžasná režie, scénografie, rytmus, scéna... Všechno klapalo.
Vytkla bych pouze
a) dvě přestávky (bylo to "psychologické drama" a po každé pauze se trošku těžko navazuje; a i přesto, že to herci zvládli skvěle nasadit, kdyby bylo alespoň jedno provedení bez přestávek, šla bych právě na něj)
b) hlášení scény a místa děje (myslím, že není třeba diváky podceňovat, případně si usnadňovat práci zrovna tímto prvkem; nemluvě o tom, že scénu často hlásila postava, která vzápětí měla dramatický výstup a to dost ubíralo na atmosféře).
Suzana  60 %
(zadáno: 18.3.2019, počet hodnocení: 272)
přínosný / zajímavý komentář
některé výborné herecké výkony, občas zajímavé myšlenky x téma AIDS zastaralé, rušívé momenty - proč štafle na malování, přesun stolu ke stěně, ...
Eviik  80 %
(zadáno: 14.3.2019, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
V prvé řadě musím ocenit zejména nasazení herců - délka představení, střídání postav a převleků - to vše musí být pro ně nesmírně náročné, ale nebylo to na jejich výkonech vůbec znát. Scénář hry rozhodně není pro českého diváka neznalého amerických reálií jednoduchý na pochopení (doporučuji navštívit dramaturgický úvod před představením, který některé věci osvětlí). Moc mě bavily reálné scény, naopak snové pasáže na mě působily trochu nedotaženě. Z herců asi nejvíce zaujal T. Havlínek.
Michal1982  80 %
(zadáno: 11.3.2019, počet hodnocení: 83)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Hned na začátku musím předeslat, že jsem šel do divadla s obavou, abych tu délku představení přečkal ve zdraví.. A přiznávám, měl jsem zbytečné pochybnosti. Moc mě bavily věci, které se odehrávaly ve snech a halucinacích jednotlivých postav. Ondřej Pavelka vystihl právnického prevíta na výbornou, nejvíce zaujal Filip Březina, Tomáš Havlínek, a moc mě bavila Eva Salzmannová. Příjemné strávený nedělní večer a podvečer.
Michalmusek  100 %
(zadáno: 11.3.2019, počet hodnocení: 233)
přínosný / zajímavý komentář
Super představení, vyloženě herecký koncert všech bez výjimky.
Denisa H.  90 %
(zadáno: 10.3.2019, počet hodnocení: 311)
přínosný / zajímavý komentář
Fascinace. To je hlavní dojem, který ve mně po zhlédnutí rezonuje. Fascinace tématem (neznám předlohu, jiné zpracování), fascinace scénou, fascinace hudbou a zvukovými efekty, fascinace hereckými výkony! Byl to pro mě obrovský divadelní zážitek, kterému bych vytkla jen závěrečnou třetinu, protože ztrácela tempo, nevygradovala.
Určitě chci vidět ještě jednou!
P.S.: Délky není třeba se vůbec bát - jednotlivé části mají každá zhruba 1 hodinu.
Kozmix  0 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Tak a mám to za sebou.První představení, ze kterého jsme (a ne jen my) odešli v první přestávce. Škoda peněz a času. Těšil jsem se na mladého Donutila a bohužel jsem si odnesl jen zklamání a to celkové!!!
Lucas89  80 %
(zadáno: 24.2.2019, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Dokonalé herecké výkony, scéna i hudba. Samozřejmě přepálená stopáž, ale s tím jsem počítal, jinak pro mě je to na stejně úrovni jako seriál od HBO.
Sonia.mor  100 %
(zadáno: 23.2.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
VYNIKAJÍCÍ!!! Naprosto vyvážené herecké výkony, strhující scénografie, kostýmy, hudba. Hercům jsem věřila každé slovo, každou emoci. Stopáž je delší, ale obrazy se rychle střídají, celé představení působí svižným dojmem. Prostě jedinečný zážitek!
J.anek  100 %
(zadáno: 23.2.2019, počet hodnocení: 351)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Páni! To je krása!
Celá ta velká herecká osmička je skvělá, pro mě ale nejvíc září Eva Salzmannová. Velkým překvapením je Filip Březina - a to už jsem ho viděl mnohokrát.
A těch skvělých režijních nápadů! A Acherova hudba, výtvarné řešení, těch kostýmů a proměn - a nic z toho se mi nezdá samoúčelné.
Nejsilnější scénou je pro mě kadiš za Roye Cohna. Vydržel bych to i s jednou přestávkou. A podotýkám, že seriál znám dobře a mám ho moc rád.
Alcha  100 %
(zadáno: 19.2.2019, počet hodnocení: 113)
přínosný / zajímavý komentář
Neuvěřitelný divadelní zážitek, skvělé herecké výkony (a to bez výjimky), zajímavě řešená scéna, kostýmy, světla i hudba. Skoro čtyři a půl hodiny uteklo jako běžné představení.
Jana Krátká  100 %
(zadáno: 18.2.2019, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé herecké výkony, promyšlená scéna, skvělá hudba, úžasný sbor...délky představení se nebojte, určitě stojí za zhlédnutí.
Jerman  60 %
(zadáno: 17.2.2019, počet hodnocení: 70)
přínosný / zajímavý komentář
Do první přestávky svižné, civilní a stravitelné, mezi přestávkami s surrealistickými scénami jak z Ladislava Klímy to místy ztrácelo dech, a poslední třetina se už táhla, často "more of the same" a čekalo se na konec. Škoda, že tato epopej levicového intelektuála o Americe doby Reagana s fokusem na židovskou gay komunitu NYC, kterou kosí AIDS, nebyla inscenována o 20 let dříve. Tato tematika poněkud vyvětrala, Amerika a s ní celý svět jsou již někde jinde a pro českého diváka jsou to myslím obrázky z jiného světa (i když problém AIDS samozřejmě je stále přítomen).
Tomáš Molík  10 %
(zadáno: 17.2.2019, počet hodnocení: 45)
přínosný / zajímavý komentář
Seriál byl nádherný, ale toto představení je jen hrůza a utrpení, jedním slovem pro mě strašné... Režijně naprosto roztříštěné, rozvleklé,ve druhé půli stále čekáte, kdy už bude konec a pak ještě přestávka a další nuda a nuda. Jediné co mě drželo na tomto představení, byl vynikající výkon talentovaného Martina Donutila, byl přirozený upřímný (proto mých 10%) nepřehrával, jako všichni ostatní. Nejhorší byli Havlínek, Pacoláková a Kaňoková po celou dobu pouze otřesně zbytečně řvali...
Garfi  60 %
(zadáno: 7.2.2019, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Takové příjemnější neurazí - nenadchne. Stopáž 4:15 se překvapivě dá vydržet celkem bezbolestně, obzvlášť ve druhé třetině. Velmi solidní herecké výkony, celá inscenace ničím nepřekvapí, ale pro tradičního diváka MDP může být velkým zážitkem.
Jana.janka  100 %
(zadáno: 4.2.2019, počet hodnocení: 52)
přínosný / zajímavý komentář
Ach....jedním slovem ZÁŽITEK!!! Doporučuji!
Domi.Mac  50 %
(zadáno: 4.2.2019, počet hodnocení: 57)
přínosný / zajímavý komentář
Jsem dost zmatená. Epos o Americe 80.let mi do jisté míry připomíná šestihodinový epos Máhabharátu, kterou ABC uvádělo před sedmi lety. Režie zastaralá, scéna nefunguje tak, aby vás bavila 4,5 hodiny. Herci nevyvážení. Salzmannová hraje to, co jsme od ní viděli už tisíckrát, Pavelka zrovna tak. Havlínek podává solidní výkon, Dvořákovi dochází výrazně dech v průběhu. Nad vším ční otřesný výkon Donutila jr., který byl vyloženě příšerný. Kaňoková s Březinou pobavili, ale Pacoláková moc nevěděla, co vlastně hraje. Avizovaná událost roku se zdaleka nekoná. Zklamání. 50%
Jaroslavz  50 %
(zadáno: 3.2.2019, počet hodnocení: 40)
přínosný / zajímavý komentář
Amerika 80. let, propletenec osudů, hodně gayů, hodně AIDS, politika a mystika, všeho dost, všeho MOC. Čtyři a půl hodiny utečou docela v pohodě. Konec se táhne jak žvýkačka na botě. Režijí všehochuť, herecký průměr, Pavelka přesně podle očekávání, Salzmannová umí pobavit. Havlínek s Dvořákem bezvadní. Hlavně Havlínek je tahoun představení. Kaňoková snaživá, ale jde to. Donutil jr. se snaží a smaží, a nejde to.
Vaklav  60 %
(zadáno: 3.2.2019, počet hodnocení: 246)
přínosný / zajímavý komentář
čas - 4:25 (2.2.2019)
Šel jsem na představení s čistou hlavou. Neznám seriál.
Bylo se celkem na co dívat, hra se táhla až ke konci, kdy jsem vlastně podle času čekal na konec. Myslím, že více diváků. Oddech při vyhlášení poslední části byl sborový (logicky po 4 hod.). Při ohlášení epilogu jsem měl chuť již dále nečekat, ale dokoukal jsem vše.
Vlastně mi to přišlo málo úderné a naléhavé. Možná, že jsem zcela nepřijal východiska autora a zacílení hry. Ale některé výjevy a momenty byly zajímavé.
Celkově - poměrně zajímavá zkušenost. Ale čekal jsem trochu více.
Dančakode  90 %
(zadáno: 8.5.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé představení - výborné herecké výkony, scéna, kostýmy. Skutečné divadlo!
Pavlinenka  100 %
(zadáno: 23.2.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Neskutečný zážitek, těch několik hodin uteklo díky vynikajicim výkonům všech herců zběsilým tempem. Skvělá scéna, kostýmy, hudební doprovod a hlavně opravdu excelentní výkony! Bravo!
Nikoss  70 %
(zadáno: 19.9.2021, počet hodnocení: 16)
Franz.K  70 %
(zadáno: 2.7.2021, počet hodnocení: 19)
Kedy  80 %
(zadáno: 14.10.2020, počet hodnocení: 93)
Volnicko  80 %
(zadáno: 27.9.2020, počet hodnocení: 43)
Annikka  60 %
(zadáno: 27.9.2020, počet hodnocení: 127)
HodnaTeta  80 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 80)
Kamčari  90 %
(zadáno: 17.2.2020, počet hodnocení: 58)
Xcepek  70 %
(zadáno: 18.11.2019, počet hodnocení: 555)
Papirek32  100 %
(zadáno: 26.10.2019, počet hodnocení: 150)
Zoe.x  80 %
(zadáno: 15.9.2019, počet hodnocení: 27)
Krteček  70 %
(zadáno: 9.9.2019, počet hodnocení: 27)
Doucha  100 %
(zadáno: 17.7.2019, počet hodnocení: 45)
Kormoran  80 %
(zadáno: 31.5.2019, počet hodnocení: 34)
Ctíba  70 %
(zadáno: 28.5.2019, počet hodnocení: 61)
Petrr  80 %
(zadáno: 30.4.2019, počet hodnocení: 215)
Martin21  80 %
(zadáno: 30.4.2019, počet hodnocení: 368)
Lucy1905  70 %
(zadáno: 29.4.2019, počet hodnocení: 39)
Frank Shelley  80 %
(zadáno: 6.4.2019, počet hodnocení: 39)
Slavek53  80 %
(zadáno: 12.3.2019, počet hodnocení: 76)
Blumarik  90 %
(zadáno: 24.2.2019, počet hodnocení: 239)
LucieSykorova  80 %
(zadáno: 24.2.2019, počet hodnocení: 140)
Petr.trep  70 %
(zadáno: 4.2.2019, počet hodnocení: 161)
Národosolsobě  40 %
(zadáno: 4.2.2019, počet hodnocení: 295)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.