Profil uživatele

BloggarSumec

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Koula: 17 % (11)
Anežka Kotoučová: 18 % (6)
Jiří Landa: 19 % (27)
Lukáš Dubský: 20 % (25)
Helena Grégrová: 21 % (23)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 2.12.2022)
Proč dramaturgie vybrala právě tento titul, to jsem si říkal, když jsem po patnácti minutách koukal na hodinky. Jistě je spoustu jiných zábavných her, ale Člověk nikdy neví, to rozhodně není. Herci nemají moc co hrát, i když se snaží ze všech sil (Satoranský, Bambas, Talacková). Trochu osvěžení přichází ke konci hry s příchodem Aleše Petráše. A scéna je hezká. Jinak nuda, nuda k ukousání.
(zadáno: 5.11.2022)
Toto někdo režíroval? Zdeněk Bartoš? Není možná.
(zadáno: 5.11.2022)
Nízké hodnocení kvůli Taclíkovi, který neuměl text.
(zadáno: 23.10.2022)
Čekal jsem na hodnocení po druhém zhlédnutí. Po premiéře, které nebyla úplně vydařená jsem se vydal po roce s nadějí, že muzikál bude rozehraný a lepší. Bohužel ne. Pokud by se jednalo pouze o činohru, bylo by to skvělé, výborně vyhrané scénky Hrubý, Mikeska, Theimer u auta, excelentní Madeja při tréninku a další činoherní pasáže. Ale toto je muzikál a poměrně dost těžký. Pokud divadlo nedisponuje herci, kteří zpívají alespoň na průměrné úrovni, nechápu jeho uvedení. Ti samí herci, kteří skvěle hrají, naprosto nezpívají. Opět jediný pěvecký výkon Madeja, který stojí za pozornost. Pokud by šlo o činohru dal bych 80%
(zadáno: 24.7.2022)
Skvělá Berenika Kohoutová v roli Marty. Skvěle hraje, skvěle zpívá a od Marty Kubišové k nerozeznání. Výborný též V. Kopta i ostatní D. Šafařík, S. Sandeva a všichni v kapele. Důstojná pocta Martě Kubišové.
(zadáno: 22.7.2022)
Už dlouho jsem neviděl nic tak hloupého a herecky nezajímavého.
(zadáno: 10.7.2022)
Výborné představení na konci sezóny. Už jsem ani nedoufal, že něco takového uvidím. Vynikající Nina Horáková, pokud svůj výkon nepromění na Cenu Thálie, pak není něco v českých divadelních vodách v pořádku. Stejně kvalitní výkony podávají i ostatní, Viktor Dvořák, Tomáš Havlínek, Petra Tenorová a konečně dostala roli na tělo i Eva Salzmannová. Kdo má rád opravdu kvalitní a poctivé divadlo se současným tématem, tak rozhodně bude spokojen na 100%, které dávám. A zřejmě si toto opravdu výjimečné představení ještě zopakuji.
(zadáno: 19.6.2022)
Snaha o politickou satiru s ne zrovna přesvědčivým výsledkem. Standardně dobrý tandem Janečková - Špiner. Otázka zní, co nám tím autor chtěl říci?
(zadáno: 18.6.2022)
Úchvatná Eva Reiterová, velká čest a klobouk dolů. Strašný Martin Hrubý. Ostatní herci podávají standardní výkony v rámci žánru.
(zadáno: 18.6.2022)
Těch 10% je za Jarku Kretschmerovou. Jinak bída a utrpení.
(zadáno: 4.6.2022)
První díl byl o hodně, ale o hodně lepší.
(zadáno: 4.6.2022)
Super!
(zadáno: 28.5.2022)
Těch 10% je za Gabrielu Míčovou a Viktora Dvořáka.
(zadáno: 28.5.2022)
Co k tomu dodat? Zbytečná inscenace, která se ani v nejmenším nepřibližuje kultovnímu filmu.
(zadáno: 24.5.2022)
Naprosto vynikající Nina Horáková. Jen tak dál. Ta nám ještě ukáže. Naprosto pohlcující zážitek. Hudba, tanec, vše se to na vás valí z jeviště a vy jen vstřebáváte a necháte se unášet. 110%
(zadáno: 24.5.2022)
Co to bylo? To měla být pocta Pavle Tomicové? To snad ne? Kde jsou ty časy, kdy jsme chodili na Drábkovy režie a inscenace v Hradci. Kde jsou Jedlíci čokolády, Noc oživlých mrtvol či jeho Figarova svatba? To byly majstrštyky!!! Tato dáma českého jeviště by si opravdu zasloužila něco kvalitního. Škoda.
(zadáno: 24.5.2022)
Těch 20% je za Daniela Bambase. Zbytek zmar, zmar a zmar.
(zadáno: 15.5.2022)
No ono se to opravdu moc komentovat nedá. Slaboduchý děj a našroubované písničky, které tu s větším, tu s menším úspěchem účinkující zpívají. Herecké výkony také nic moc. Lobotomie mozku sice neproběhla, ale už málem. Možná lepší pustit si Matuškovy hity na cd nebo desce v originále a nekazit si tímto paskvilem vzpomínky na ně.
(zadáno: 20.3.2022)
Skvělá inscenace, která se mi líbila ještě o trochu více než film. A to mladoboleslavští nemají v souboru takové hvězdy jako ve filmu. Nicméně všechny postavy jsou tak přesně typově obsazeny a zahrány, že je to radost se podívat. V čele všech jmenuji Evu Reiterovou jako přesnou a akurátní paní Roubíčkovou, Karolinu Frydeckou v roli plebejské paní Horvátové či naprosto skvostného hostujícího Ondřeje Lechnýře jako naprostého loosera Švece. Mohl bych takto pokračovat dále roli od role. V Mladé Boleslavi se Vlastníci opravdu povedli a rozhodně jsem je tam neviděl naposledy. Doporučuji všem. 95%