ostatní činoherní produkce

Nejstarší řemeslo

Premiéra: 31.1.2022
předpremiéry od listopadu 2021
Překlad: Alexander Jerie. Výprava: Zita Miklošová. Režie: Petr Svojtka.
Tragikomedie o ženách, kterým nezbývá než dřít do roztrhání těla. Vtipné a přitom moudré podobenství o lidském životě, společnosti a o tom, co je víc, zda moderní strategie nebo obyčejná lidskost. Pět dam v nejlepším věku se přes polední pauzu sluní na lavičce v parku kdesi v New Yorku. Probírají různá témata. Znají se celý život, ví o sobě vše a nikdy se neopustí. I nejstarší zástupkyně „nejstaršího řemesla“ potřebují vědět, co je to marketing, chtějí−li obstát v ekonomické konkurenci...
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
8021000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Agatha  60 %
(zadáno: 26.5.2022, počet hodnocení: 69)
přínosný / zajímavý komentář
Hra Pauly Vogel je sama o sobě napsána mimořádně skvěle a toto ač dobré provedení bohužel nepřineslo nic navíc. Herečky jsou zkušené, vše dobře odpracováno, diváci se baví, ale přidaná hodnota žádná. Kdybych hru neznal a viděl prvně, tak se asi dobře bavím a nad tímto nepřemýšlím, ale dříve jsem měl možnost ji opakovaně vidět v mimořádném nastudování Malé scény Horáckého divadla v Jihlavě, a to bylo představení o několik levelů výše. Jak režií, výpravou, hudbou a hlavně prožitkem hlavních představitelek. Proto jen 60%.
Bova  100 %
(zadáno: 9.3.2022, počet hodnocení: 29)
přínosný / zajímavý komentář
Výborné představení.Moc jsem se pobavila.Herecký koncert.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.