Profil uživatele

Agatha

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 19 % (15)
Jiří Landa: 20 % (20)
Jiří Koula: 23 % (7)
Lukáš Dubský: 29 % (7)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 26.5.2022)
Hra Pauly Vogel je sama o sobě napsána mimořádně skvěle a toto ač dobré provedení bohužel nepřineslo nic navíc. Herečky jsou zkušené, vše dobře odpracováno, diváci se baví, ale přidaná hodnota žádná. Kdybych hru neznal a viděl prvně, tak se asi dobře bavím a nad tímto nepřemýšlím, ale dříve jsem měl možnost ji opakovaně vidět v mimořádném nastudování Malé scény Horáckého divadla v Jihlavě, a to bylo představení o několik levelů výše. Jak režií, výpravou, hudbou a hlavně prožitkem hlavních představitelek. Proto jen 60%.
(zadáno: 26.5.2022)
Souhlasím s uživatelem "Guildenstern". Byla to moc pěkná derniéra ve skvělé režii. Ale nemůžu si odpustit poznámku, že jako obdivovatel klasické hudby jsem zrovna v této hře očekával hudby daleko více, i kdyby reprodukované. Myslím si, že prostor na to byl. Čekal jsem, že toho "Martinů" tam bude více. Ale jinak velice povedené, s nápaditou výpravou a nejedním skvělým hereckým výkonem. 85%
(zadáno: 21.3.2019)
Super herci, skvělá živá kapela, výborná atmosféra, narvané hlediště - prostě divadlo jak má být!
(zadáno: 14.10.2018)
Musím souhlasit s uvedenými komentáři.Není moc co vytknout.Zdramatizovat knihu v rozsahu 450 str. do divadlení hry trvající 3,5 hod. si samo o sobě zaslouží obdiv - zvláště pak, když to vše dává smysl. Film jsem také nikdy neviděl, takže nemám s čím srovnávat. Hudba P. Hapky výborně navodila dramatickou atmosféru a inscenaci prospěla. Výborně zvládnuté a emočně silné byly pěvecké úlohy, zvláště ženské části hereckého souboru. Ocenil jsem i druhou přestávku během představení.Snad jen samotný začátek byl trochu hektický, než se divák dostane do děje.Herci si závěrečný aplaus více než zasloužili.
(zadáno: 27.1.2018)
Velice povedná inscenace. Viděl jsem tuto hru v Divadle na Jezerce s Jiřinou Bohdalovou a musím konstatovat, že to jihlavské je úplně jiné. Především hlavní představitelka p. Kaplerová podala daleko komornější a přirozenější výkon, před nímž hluboce smekám. Opravdu krásný dárek od divadla k jejímu životnímu jubileu! Pan Šindelář také bezvadný. Navíc Malá scéna této hře vyloženě prospěla. Příjemný divadelní zážizek, který pohladí po duši.
(zadáno: 9.10.2017)
(zadáno: 9.10.2017)
(zadáno: 9.10.2017)