Horácké divadlo Jihlava

Šakalí léta

Premiéra: 2.2.2019. Podle povídek Petra Šabacha a filmu Petra Jarchovského a Jana Hřebejka. Dramaturgie: Jaroslav Čermák ml. Scéna: Peter Janků. Kostýmy: Blanka Tesařová. Choreografie: Pavel Strouhal. Režie: Pavel Šimák.


Jevištní zpracování českého muzikálového filmu. Příběh mladého rebela Bejbyho, který svou láskou k rokenrolu, výstředním chováním a celou svou nekonformní osobností poblázní mladé, pobouří dospělé a rozvíří jinak poklidné společenské dění v socialistické šedi roku 1959...
Anketa 2019
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od prosince 2018 do listopadu 2019, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě. Uzávěrka ankety je 29. února.
Do konce hlasování zbývá ještě 6 dní.
Horácké divadlo Jihlava
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
90 %
9021000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Simonn 90 %
(zadáno: 29.3.2019, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Hra se vydařila i na prknech Horáckého divadla, ikdyž se o ní nepíše jako o konkurenci z Prahy! Jednoduchá a přitom účelná scéna, stále se něco děje, muzikály Jihlavě svědčí, výkony herců jsou výborné. Nejvíce oceňuji dětského herce Samuela Bartáka, toho to fakt baví, nestydí se, pohybuje se v rytmu rockenrollu, přihrává ostatním a nepřehrává!! Baby Burda si to taky užívá, role ve které exibuje a baví ho to! Slova pana Soumara mrazí a dodávají tu bezmoc padesátých let, protože taková sranda to fakt nebyla! I menší role pionýrek vlastně diblíků potěšily. Hra tak je obohacena scénkami navíc.
Agatha 90 %
(zadáno: 21.3.2019, počet hodnocení: 66)
přínosný / zajímavý komentář
Super herci, skvělá živá kapela, výborná atmosféra, narvané hlediště - prostě divadlo jak má být!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.