Profil uživatele

Kozmix

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (2)
Jiří Koula: 16 % (5)
Jan Pařízek: 28 % (6)
Michal Novák: 28 % (5)
Jiří Landa: 33 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 23.4.2019)
Není to můj šálek kávy, na představení jsem byl pozván. Času nelituji, stálo to za shlédnutí, nicméně nadšený jsem nebyl.
(zadáno: 23.4.2019)
To byl snad nejtrapnější silvestr na Nově :( . Miluji písně Karla Gotta, proto jsem se rozhodl představení navštívit. Příběh to jakýž takýž má, prostředí poutě je skousnutelné a stravitelné. Ale kudla z pudla, co to má být??? Pocta písním Karla Gatta? Ne. To byla přehlídka trapnosti a ve většině případů neumětelství. V prvé řadě neobsazovat Tofiho, to byla jedna z největších chyb. Ten člověk neumí hrát ani zpívat! Estrádní prvky jsou hloupé a hodny trapným silvestrům tv Nova,Barrandov.. Žasl jsem, jak málo stačí, aby lidi plácali jako stádo dutých ovcí bez vkusu na kulturu. Nedoporučuji,hrůza.
(zadáno: 13.3.2019)
Hereckého obsazení jsem se opravdu bál. Nicméně jsem byl mile překvapen. Po dost neživém začátku se děj začal rozjíždět a opravdu to stálo za to. Vtipné, nenáročné pro oddechový večer jako dělané. Paní Laurinová, ač ji moc nemusím se své role zhostila skvěle a konečně ji zde člověk viděl v normální pozici a ne v trapné přehrávanosti. Skvělá komedie, kdy se člověk zasměje.
(zadáno: 13.3.2019)
CCa 3 zcénky se mi zdály povedené. Zbytek jsem proseděl s touhou ať už to skončí. Ztráta času.
(zadáno: 13.3.2019)
(zadáno: 13.3.2019)
(zadáno: 13.3.2019)
Na premiéru jsem čekal a těšil se pro vždy skvělý herecký výkon Michala Dlouhého. Představení naprosto splnilo mé očekávání, ba jej i předčilo. Michaela Badinková, pro mne nevýrazná seriálová herečka, kterou jsem nikdy moc nezaznamenal, mne moc mile překvapila a role se zhostila výborně. Celkově bylo představení silné a skvělé a v některých okamžicích se věřím někdo i našel a tak mu hra dala o to více. Po několika podprůměrných mnou navštívených představeních, kdy kvalita hraničila s odpadem, jsem se díky tomuto hereckému koncertu konečně zase nabil a odcházel z divadla se silným zážitkem.
(zadáno: 27.2.2019)
Tak a mám to za sebou.První představení, ze kterého jsme (a ne jen my) odešli v první přestávce. Škoda peněz a času. Těšil jsem se na mladého Donutila a bohužel jsem si odnesl jen zklamání a to celkové!!!
(zadáno: 7.1.2019)
(zadáno: 7.1.2019)
Pro mě je Krysař hodně srdeční záležitost. I přes slabý výkon p. Suchařípy, kdy Osud by měl mít hlas jako zvon a přes extrémní přehrávání mladého Trávníčka, musím dát za 100. Skvělé!!!
(zadáno: 23.11.2018)
(zadáno: 22.11.2018)
Trapnost nad trapnost. Slátanina kde čeho, bez rozumného děje a pointy. Bohužel jsme o přestávce neodešli, jelikož jsme doufali, že snad... Nu, ztráta času. Ani kvality p. Hány to nezachrání a v mých očích klesl do trapnosti bohužel i on! Snad už nezažiji takové zklamání a zkušenost. Nedoporučuji shlédnutí, spíše bych doporučil zvážit ukončení, než nás, naštvaných bude víc. Z rozhovorů při odchodu to šlo jasně slyšet i od mnoha ostatních!