Profil uživatele

Kozmix

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (2)
Jiří Koula: 16 % (5)
Michal Novák: 28 % (4)
Pavel Širmer: 28 % (6)
Jan Pařízek: 32 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.3.2019)
Rodina je základ státu - Divadlo Palace: 80 %
Hereckého obsazení jsem se opravdu bál. Nicméně jsem byl mile překvapen. Po dost neživém začátku se děj začal rozjíždět a opravdu to stálo za to. Vtipné, nenáročné pro oddechový večer jako dělané. Paní Laurinová, ač ji moc nemusím se své role zhostila skvěle a konečně ji zde člověk viděl v normální pozici a ne v trapné přehrávanosti. Skvělá komedie, kdy se člověk zasměje.
(zadáno: 13.3.2019)
Znovusjednocení Korejí - Městská divadla pražská: 0 %
CCa 3 zcénky se mi zdály povedené. Zbytek jsem proseděl s touhou ať už to skončí. Ztráta času.
(zadáno: 13.3.2019)
Miláček Anna - Divadlo Palace: 80 %
(zadáno: 13.3.2019)
Prachy!!! - Divadlo Palace: 90 %
(zadáno: 13.3.2019)
Scény z manželského života - agentura Harlekýn: 100 %
Na premiéru jsem čekal a těšil se pro vždy skvělý herecký výkon Michala Dlouhého. Představení naprosto splnilo mé očekávání, ba jej i předčilo. Michaela Badinková, pro mne nevýrazná seriálová herečka, kterou jsem nikdy moc nezaznamenal, mne moc mile překvapila a role se zhostila výborně. Celkově bylo představení silné a skvělé a v některých okamžicích se věřím někdo i našel a tak mu hra dala o to více. Po několika podprůměrných mnou navštívených představeních, kdy kvalita hraničila s odpadem, jsem se díky tomuto hereckému koncertu konečně zase nabil a odcházel z divadla se silným zážitkem.
(zadáno: 27.2.2019)
Andělé v Americe - Městská divadla pražská: 0 %
Tak a mám to za sebou.První představení, ze kterého jsme (a ne jen my) odešli v první přestávce. Škoda peněz a času. Těšil jsem se na mladého Donutila a bohužel jsem si odnesl jen zklamání a to celkové!!!
(zadáno: 7.1.2019)
Krysař - Švandovo divadlo: 50 %
(zadáno: 7.1.2019)
Krysař - Divadlo Kalich: 100 %
Pro mě je Krysař hodně srdeční záležitost. I přes slabý výkon p. Suchařípy, kdy Osud by měl mít hlas jako zvon a přes extrémní přehrávání mladého Trávníčka, musím dát za 100. Skvělé!!!
(zadáno: 23.11.2018)
Listopad - Městská divadla pražská: 100 %
(zadáno: 22.11.2018)
Kanibalky: Soumrak samců - Městská divadla pražská: 0 %
Trapnost nad trapnost. Slátanina kde čeho, bez rozumného děje a pointy. Bohužel jsme o přestávce neodešli, jelikož jsme doufali, že snad... Nu, ztráta času. Ani kvality p. Hány to nezachrání a v mých očích klesl do trapnosti bohužel i on! Snad už nezažiji takové zklamání a zkušenost. Nedoporučuji shlédnutí, spíše bych doporučil zvážit ukončení, než nás, naštvaných bude víc. Z rozhovorů při odchodu to šlo jasně slyšet i od mnoha ostatních!