Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]

Kanibalky: Soumrak samců

Premiéra: 20.10.2018 | 2:05
Dramaturgie: Daniel Přibyl. Scéna: Jakub Kopecký. Kostýmy: Michaela Horáčková Hořejší. Hudba: Darek Král. Texty písní: Tomáš Belko. Režie: David Drábek.
Poslední uvedení: červen 2023.
Původní magická detektivka. Nespoutané dada, komedie ve stu odstínů černé. Iggy a Diana jsou (matoucím křestním jménům navzdory) svérázný pár vyšetřovatelů. Případů musí vyřešit hned několik - a všechny jsou pěkně vykloubené a vypjaté. Odehrávají se dílem ve skutečnosti, dílem pak v delirické mysli Iggy. Ústřední kauzou je vražda pěti arabských mužů v nuselském loftu. Stopa vede do výcvikového tábora neonacistů, kteří se chystají na muslimský exodus, omývají se octovou vodou proti chemtrails a jsou posedlí konspiračními weby...
15!  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Městská divadla pražská
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
68 %
kontroverzní inscenace (367.)
68911000
Ke zhlédnutí online naDramox
Volby

Hodnocení (93)

HODNOCENÍ REDAKCE
Lukáš Dubský  70 %
13.12.2021 | 1165 hodnocení
+ souhlasím
65%. Typická drábkovina plná humoru různorodé kvality - od skvělých hlášek a satirických šlehů až po vyložené lacinosti. Vtipné momenty naštěstí převáží ty trapné. Dějově je to trochu kostrbaté a zvlášť v první části se to nikam moc neposouvá, jde hlavně o představení sympatického páru vyšetřovatelů. Druhá část je svižnější - Drábek tepe do nacionalistů, dezinformačních webů, ale umí si udělat srandu i z transgenderu. Názorovým oponentům se ale vyloženě nevysmívá, snaží se je i pochopit. Za zbytečný a anachronní považuji snový výstup se samožerným exprezidentem. Koho dnes ještě zajímá Klaus?
Helena Grégrová  70 %
30.7.2019 | 1688 hodnocení
+ souhlasím
75 %. Inscenace, jejíž výsostně specifický humor na sympatické vlně dada a nadsázky si buď zamilujete, nebo se vám na něj nepodaří naladit. Každopádně nápad tu střídá nápad v tempu více než svižném, až mám pocit, že jsem určitě nestihla postřehnout vše. Několik pasáží, které by se možná někomu mohly zdát už lehce přes čáru, řadím osobně k těm, které zobrazované postavy a situace pojmenovávají po zásluze a výstižně. Už teď se těším, co přinese Soumrak starců.
Pavel Širmer  30 %
16.12.2018 | 2036 hodnocení
+ souhlasím
(+3)
David Drábek má dar odpozorovat život kolem nás, zamyslet se nad podstatou jeho problémů a s humorem zprostředkovat i vážné věci. V této hře se (bohužel) pouští dál, a to do politických a příbuzných problémů, a snaží se je zarámovat do jakési detektivní parodie. Na adresu přímo jmenovaných osobností zazní několik provokativních výroků, které sice v médiích běžně neslýcháme, přesto pro mnohé z nás novinkou nebudou. Inscenačně a herecky obstojné, kámenem úrazu je problematický neuspořádaný text bez valné výpovědní hodnoty, který chytrou politickou satirou rozhodně není.
Jan Pařízek  70 %
31.10.2018 | 914 hodnocení
+ souhlasím
(+4)
Ve výsledku přeci jen vydařený počin. Je to vtipné, servilní, trefné, na paškál si toho ze současné společnosti bere opravdu hodně a máloco je ušetřeno. První část mi však přišla až zbytečně chaotická, ve snaze dostat tam co nejvíce odkazů na všechno možné se trochu vytrácí nějaká stavba samotného děje. V druhé půli je to pak přeci jen výrazně kompaktnější a také daleko lépe zacílené. Přesto u mě převládají spíše jednotlivé povedené scény a narážky nad sourodým vyzněním inscenace jako celku. Po herecké stránce potom výtečný J. Hána a též skvělá hudba D. Krále spolu s výbornou ústřední písní.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Denisa H.  70 %
8.10.2023 | 383 hodnocení
+ souhlasím
Co. To. Bylo?! :-D Asi ne na všechno, co se na jevišti odehrálo, dokážu odpovědět, že vím, co to bylo, tak jak tak mě to jako celek ale překvapivě bavilo. Hlavně J. Hána mě bavil, V. Hybnerová za ním byla v těsném závěsu. Souhlasím, že první půlka byla až moc dlouhá a tu scénu se samožerem Klausem bych si taky dokázala odpustit. Druhá část byla neuvěřitelně absurdní, zato svižná a diváka prostě nepustila.
Výborná je i hudba!
Viděno ze záznamu.
Teddy  60 %
9.5.2023 | 295 hodnocení
+ souhlasím
Představení není přesně můj "šálek čaje", přesto musím říci, že nezapadne v davu. Kontroverzní ve všech směrech, režisér Drábek umí provokovat. Určitě se nedá říci, že je to tuctové představení, na které se nezapomene po pár dnech. Herecky ovšem povedené. (Hybnerová, Hána, Leinweberová).
Zzzz  60 %
3.5.2023 | 108 hodnocení
+ souhlasím
Hra mě udržovala v napětí, jestli se může stát ještě něco podivnějšího, než se právě stalo. Toto napětí mě nepřešlo do konce a nevycházela jsem z překvapení. Nebyla to má první Drábkova hra a tak jsem mile překvapena, že jsem byla překvapena.
Studený Čumáček  70 %
28.4.2023 | 417 hodnocení
+ souhlasím
Pojďme a shlédněme příběh... A nezapomínejme se přitom průběžně omývat octem kvůli chemtrails a zvolit si ten nejpříhodnější nick (mimochodem, Bílej jezdec je už obsazenej). A asi bude jistější změnit i genderovou identitu a složit si svou vlastní alobalovou čepičku, protože člověk nikdy neví a všichni lžou.
A když tohle všechno zvládneme, svět bude jistojistě v pořádku...akorát že vůbec.
Já plácám, hoši a děvčata, chlapci a dívky!
Náročný divňák  80 %
18.4.2023 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Havel by určitě nedokázal sníst vlastní nohy.
Monty70  60 %
18.4.2023 | 265 hodnocení
+ souhlasím
Tohle představení se vyznačuje černým výsměšným humorem, který ne každému sedne. Satira, ironie a nadsázka ve vrchovaté míře dovedené až do absurdity. Herecky výtečně obsazené a dobře zahrané. Je dobré předem alespoň rámcově vědět, o čem hra pojednává.
Vladimír Rogalewicz  30 %
28.3.2023 | 812 hodnocení
+ souhlasím
Bylo zvláštní vidět tuto hru den po poměrně vydařené dvojce. První díl nemá žádný děj, vůbec žádnou zápletku. Je to snůška nesoudržných skečů, nekorektních vulgarit, trapností a urážek, které jdou daleko za únosnou míru a je otázkou, zda v některých případech nepřekračují i hranici trestního práva. Jsou zahrnuty snad všechny protisystémové názory, které v ČR v době vzniku hry existovaly, a není vůbec jasné (zejména v druhé polovině), co je míněno jako nadsázka a co vážně. Velká část publika na tyto hlášky vyloženě čekala a bouřlivě jim souhlasně aplaudovala. Smutné!
Rejpalka  60 %
9.3.2023 | 213 hodnocení
+ souhlasím
Čekala jsem totální kravinu a nakonec mě to docela bavilo. Některé hlášky postavy Iggy přejmu do svého repertoáru. Skvělý Jiří Hána.
Romana35  70 %
21.2.2023 | 335 hodnocení
+ souhlasím
Drábkova satirická inscenace svým specifickým a mnohdy drsným humorem tepe do všeho, co se mu nelíbí. První polovina hry mi přišla poněkud chaotická, scéna s bývalým prezidentem Klausem byla již za hranou a přišla mi přehnaná. Druhá část představení se mi líbila více, byla svižnější. Dobře sehraná ústřední dvojice detektivů V. Hybnerová - J. Hána. V MDP vzniklo zajímavé představení, které ovšem není (i jak vidno ze zdejších recenzí) kvůli nekorektnímu humoru pro každého. Já se řadím těm spokojeným.
Janinka123  70 %
11.2.2023 | 166 hodnocení
+ souhlasím
65 %
JáraTym  90 %
11.2.2023 | 35 hodnocení
+ souhlasím
Na přízvisko - nejčernější satira - má tato hra právem nárok. Jsou tam humorné situace. Zábavné. Legrační. Výsměšné. A přesto je to tak černé...
Závažnost témat, o který Drábek píše, nezpochybňuje, jen je lidem podává ve značných absurditách, jako hororový sen, po jehož skončení, a vašem probuzení při děkovačce, děkujete, že to byl JEN sen a už skončil, ale pak se zarazíte - že by to přece jenom nebyl sen? Že by to bylo všechno až tak na hraně s realitou? Nebo tam z fikce nakonec nebylo nic? Je to děsivé, a zároveň šíleně vtipné. Ta kombinace je opojná, i přes záznam na DRAMOXu.
(Eva Leinweberová opět geniální ve všech hereckých podobách.)
Snekac  20 %
12.10.2021 | 305 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Jako první jsme viděli druhý díl, kdyby to bylo opačně, tak bychom na něj nešli, a to by byla škoda. Dvojka totiž byla vcelku povedená. Budu komentovat jazykem hry - jako celek je to sračka. Záblesky zajímavých momentů ke konci hry. Podezírám autora, že se baví nad tím, jak se většina publika popadá za břicho... A že poselství hry je vlastně právě o reakcích diváků.
Anca.rambo  90 %
8.4.2020 | 112 hodnocení
+ souhlasím
Na tomto představení jsem byla dvakrát a pokaždé jsem si to perfektně užila!
Evropo dýchej ????
Valmez  30 %
18.3.2020 | 527 hodnocení
+ souhlasím
Nenadchlo mě to.
Kateřina Vodáková  80 %
3.12.2019 | 226 hodnocení
+ souhlasím
Drábek ve vrcholné formě! Smutný obraz zvrácené doby. Odvážný kus v MDP, který je pro některé diváky jistě nestravitelný, já však hýkala smíchy... Nápaditá scénografie a výborná hudební složka (Král je dle mého génius divadelní hudby - viz např. Velká mořská víla), která se vryje do paměti. Brilantní J. Hána jako naivní Dianka prožívající krizi pohlavní identity a V. Hybnerová ztvárňující současné neženské ženy. Krvavá část s Klausem je pro mě již za hranou únosnosti, ale jinak před Drábkovou precizní schopností odpozorovat a pojmenovat úchylnosti doby nezbývá než smeknout.
Michalmusek  90 %
3.12.2019 | 318 hodnocení
+ souhlasím
Velmi povedená satira.
Honza_v_botach  100 %
21.11.2019 | 40 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Černá komedie, politika, satira, cliché, symbolismus, občas přehnané, občas trefné, občas přeplácané, ale celou dobu skvělé.
Někdo uvidí jenom Klause, co si žere nohy, muže, který je žena, půlku jelena, Brada Pitta, vtipnou alkoholičku, stupidní trampy, povýšené Pražáky a zastřeleného Tomia Okamuru. Možná se zasměje, možná v půlce odejde.
Pokud se ale budete dívat na tuhle smršť pořádně, uvidíte obraz společnosti, povrchnost lidí, manipulaci s lidmi, bude vám smutno, ale budete se hodně smát.
Jestli jste retardovaný emigrantofobik, zůstaňte doma, je to i o vás. No, vlastně hlavně vy jděte.
Koeman2  80 %
6.10.2019 | 185 hodnocení
+ souhlasím
Typický Drábek. Břitká satira, kolikrát až za hranou korektnosti, na vše kolem nás. Co (kdo) Drábka štve, je zřejmé a taky to pořádně schytá. Skvělé výkony Vandy Hybnerové a Jiřího Hány. A nechybí ani nosná píseň Darka Krále. Nechtěl bych být na black listu Davida Drábka.
Katteřina  90 %
14.9.2019 | 57 hodnocení
+ souhlasím
85%
Slyšela jsem o tomto počinu strašné věci, o to více jsem byla skutečně mile překvapena. Inscenace má bezesporu svá slabá místa, ale hromady těch dobrých je zcela přehluší. Aby jste si tuto inscenaci užili, je nejspíše zapotřebí disponovat specifickým smyslem pro humor, pokud ho nemáte, oceníte snad aspoň geniální scénografii.
KSnow  70 %
29.6.2019 | 106 hodnocení
+ souhlasím
Crazy komedie, která se nikdy nepohybuje v průměru. Buď se na jevišti odehrávají absolutní cringe scény, u kterých se trapností schováváte, nebo před sebou vidíte absurdní, ale nebesky vtipné výjevy - a naštěstí ty druhé celkem silně převažují. Už z principu oceňuji hry, které se snaží vypořádat se současnou situací, a tady se to i velmi dobře daří. Vůbec bych neřekla, že se jedná o primitivní výsměch "druhé části" společnosti, dokonce je to podle mého naopak - inscenace se možná až úporně snaží najít usmíření a pochopení, a tak nabízí poměrně silný přesah. Plus výborná scénografie!
R.JELEN.21  60 %
26.6.2019 | 251 hodnocení
+ souhlasím
Víte něco mi říká, že V. Klaus st konečně i ml.., Tomio ani Andrej Babiš tuhle hru nikdy neviděli. Rozhodně si to nehraje na něco s vysoce přidanou kulturní hodnotou, ale zasmějete se xD Někdy je to o půl slova dál než by muselo, ale Vanda Hybnerová je krásný "babochlap", Jiří Hána skutečně není krásná Diana, ale vidět tohoto pro mě velice seriózně vyhlížejícího muže, hrát toto, je slast ;) Takže chcete-li od toho, utéct ze svého stereotypu určitě jo. Bonus je tu přímo úžasný chládek.
Ono je to skutečně místy cílené na ten nejjednodušší humor a na to co pražskou kavárnu potěší.
Srna  80 %
22.5.2019 | 87 hodnocení
+ souhlasím
Aktuální, vtipné, odvážné. Mně to sedlo.
Marcellina  50 %
20.5.2019 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Představení nelze upřít vtipné momenty, celkový dojem byl ale spíše takový, že znovu bychom ho už určitě vidět nemuseli, protože hra v sobě nemá nic hlubšího. Herecky zaujal pan Hána.
Kvapnik25  90 %
9.5.2019 | 64 hodnocení
+ souhlasím
Naprosto trefa do černého! Představení se přesně trefuje do obrazu dnešní doby. Naprosto skvělé výkony Vandy Hybnerové, Jiřího Hány nebo Evy Leinweiberové a k tomu i skvěle hodicí se hudba a máme tu jedno z nejlepších představení roku 2018!
J.S.  30 %
14.4.2019 | 149 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Těžko říci, jaký má Drábkův text smysl. Inscenace je vytvořená na principu montáže scének (situací), které těží humor ze snahy šokovat svou absurdní nepřiměřeností, nekorektností a vulgaritou. Postupně se v představení dostává více prostoru politické satiře a moralizujícímu postoji. Nápadům však chybí inteligentní humor a scénky sklouzávají jen ke stupidním klišé (jak scénickým, tak verbálním). V něčem inscenace připomíná někdejší Českou sodu, avšak pouze co do metody, nikoliv do kvality. Pozitivem inscenace je sympatické figurkaření většiny herců včele s J. Hánou.
Ivo Železný  20 %
7.4.2019 | 282 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Trapnost nad trapnost. Bylo mi herců líto. Scéna kajícného prozření padoušků by neobstála ani v průměrném ochotnickém představení. Konec utrpení byl už po čtvrthodině nekonečně daleko. Dle jen zdvořilostního potlesku soudě, byl to v sále převažující dojem z promarněných dvou hodin života.
Jula  90 %
14.3.2019 | 36 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Třeskutě vtipné. Ještě jsem nezažila, aby publikum doslova řvalo smíchy. Občas možná lehce šokující, ale ne nevkusné.
Beebb  60 %
13.3.2019 | 49 hodnocení
+ souhlasím
Velký bizár, aneb lepšolid se v klidu a bezpečí své bubliny baví na úkor horšolidu. :) Jen si nejsem jist, jestli je to ten správný přístup. Místy velmi vtipné (Lady Di, konec Okamury), místy na hraně (Klaus Sr.), občas jen přitroublé. Druhá část, na mýtině, až téměř cimrmanovská. Konec působí jako zbytečný přílepek a celkový dojem poněkud tlumí. Doporučuji hru pojmout jako zájezdní představení a vyrazit s ním do regionů. Třeba o tom vznikne další hra. :) Zajímalo by mě kolik Ortel kasíruje z každého prodaného lístku za uvádění jejich "produkce". Nic mi to nedalo, ale bavil jsem se náramně! :)
Monulinka  70 %
5.3.2019 | 391 hodnocení
+ souhlasím
Šla jsem s obavami, ale bavila jsem se výborně. D. Drábek se nebojí strefovat do ničeho. Je to ujeté, plné hlášek, občas za hranou, scéna s V.K. na mě byla trochu moc. Vynikající je hudba a především scéna! V. Hybnerová, J. Hána a E. Leinweberová výborní. Závěr luxusní. Tohle určitě stojí za vidění.
Barka  80 %
27.2.2019 | 296 hodnocení
+ souhlasím
Politická satira, která ale občas sklouzává k podbízivosti a lacinosti. Nicméně ústřední linka příběhu je skvělá a Vanda Hybnerová i Jiří Hána naprosto přesní. Pro mě byla nejproblematičtější druhá část, "slušnočeši" zezačátku bavili, pak už ale ničím pořádně nepřekvapovali a opakovali jen jedno klišé za druhým, navíc dost nenápaditou formou. Jako gag dobrý, ale víc prostoru bych jim nedávala. Od Drábka bych čekala větší invenci. Čemu bych naopak dala 100% je výprava a hudba, to byla krása, titulní píseň z hlavy jen tak nedostanu.
Greetchen  50 %
20.2.2019 | 80 hodnocení
+ souhlasím
(11.12.2018) Ironická satira, reflektující témata, která cloumají aktuálním děním. Na můj vkus je jich tam možná až moc, hra díky tomu působí trochu chaoticky a zdařilost provedení jednotlivých témat/linek je dost rozpolcená. Takže i když jsem se dílčím nápadům smála a oceňuji je, celkové vyznění a forma hry mi nesedla.
Čiko  50 %
28.1.2019 | 1089 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Určitě bych od Davida Drábka čekal trochu lepší úroveň. Hra plná pozměněných klišé a lacinosti. Hra dost o ničem. Já chci odcházet z divadla naštvaný, pobouřený, obohacený...jakýkoliv. Ale ne bez vzrušení a bez emocí a bez možnosti s někým sympatizovat
Honza1  80 %
12.1.2019 | 84 hodnocení
+ souhlasím
Žádný velký děj, trošku ujeté, nadsazené, ale to se dalo od režie Davia Drábka čekat. V první půli pár kontroverzních až trapných momentů, s kterými asi někdo může mít problém. Každý máme své mantinely jinde. Druhá půle byla určitě lepší, ale divadelní představení by mělo gradovat. Takže v pořádku. Celkově mě to dost bavilo. Uteklo to rychle. Výborní Hána, Hybnerová a Leinweberová. Představení pozvedla taky zajímavá hudba včetně ústřední písně.
Heda  100 %
11.1.2019 | 25 hodnocení
+ souhlasím
Přiznám se, že jsem dlouho nevěděla, jestli dát inscenaci nulu, protože bylo tak trapné, nebo 100, protože bylo geniální (rozhodně by se nehodilo 50, protože průměrné rozhodně nebylo). Rozhodla jsem se pro plný počet, právě proto, že je trapné. Protože muži vytvořené představení o tom, jak jsou dnes muži trapní, je trapné. Soumrak samců. Message received.
Gimli35  90 %
27.12.2018 | 290 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Drábek napsal výbornou bláznivou komedii, jež je zároveň skvělou satirou. Za dvě hodiny si podal pravicové extremisty, zároveň však dokázal nebýt tak urputně levicový jako jeho chorvatský kolega Frljić; udělal si legraci z genderových posunů, aniž by se pustil do zbytečných lamentací a velkohubých apelů na tradice; ukázal, že závislost na sociálních sítích není jen doménou "té dnešní mladé generace", ale že jí může propadnout i člověk středního věku - a to vše na nesmírně propracované scéně Jakuba Kopeckého, za doprovodu osobité hudby Darka Krále a v podání excelentních herců Divadla Rokoko. (více v článku na blogu)
Eviik  70 %
23.12.2018 | 289 hodnocení
+ souhlasím
Bavila jsem se, to ano. Některé hlášky byly opravdu geniální a kvůli nim bych zašla i znovu. Přesto mi přišel scénář trochu nedotažený, chyběla mi tam nějaká hlubší myšlenka. Na druhou stranu mi to celé nepřišlo tak šílené, jak jsem se obávala (možná jsem byla připravena na horší :D), snad jen s výjimkou jedné opravdu crazy scény v první půlce. Herecky velmi dobré, dominují samozřejmě Jiří Hána s Vandou Hybnerovou. Líbila se mi také hudba.
Michkyse  60 %
14.12.2018 | 100 hodnocení
+ souhlasím
První polovina rozhodně slabší než ta druhá, která mě bavila daleko víc. Vtipné momenty nakonec převážily pocity trapnosti, které ale také nechyběly...
Lovin  80 %
12.12.2018 | 272 hodnocení
+ souhlasím
Pecka! Musíte vidět :-)
Kaklapak  100 %
29.11.2018 | 84 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Mozna jeste vice nez hra me pobavil jeden zde uvedeny blabolivy koment odhalujici, ze toto predstaveni je dukazem, ze "prazska kavarna" skutecne existuje, a ze hra je jeji vlajkou. No, jasne!!! A ucinkujici, autor a cela ta particka jsou havloidni fasisti a vsichni prazaci jsou ostudou uzasneho naroda ceskeho.....:-)) Ani tato hra nemuze prekonat absurdni svet, v kterem momentalne zijeme a ktery se zjevne odehrava v hlavach velkeho poctu mych spoluobcanu.
Kozmix  0 %
22.11.2018 | 15 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Trapnost nad trapnost. Slátanina kde čeho, bez rozumného děje a pointy. Bohužel jsme o přestávce neodešli, jelikož jsme doufali, že snad... Nu, ztráta času. Ani kvality p. Hány to nezachrání a v mých očích klesl do trapnosti bohužel i on! Snad už nezažiji takové zklamání a zkušenost. Nedoporučuji shlédnutí, spíše bych doporučil zvážit ukončení, než nás, naštvaných bude víc. Z rozhovorů při odchodu to šlo jasně slyšet i od mnoha ostatních!
Vaklav  10 %
18.11.2018 | 278 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
10% míří za skutečně zajímavou a nápaditou scénou.
O hře samotné se nic takového říct nedá.
Snůška těch nejlacinějších a nejotřepanějších banalit, prvoplánové útoky na vše, co se tvůrcům nelíbí, zamyšlení neprobíhá.
Podotýkám, že nejsem příznivcem nikoho ze zesměšňovaných, ale toto že má být vtipné, no to snad ne. Jestli jsem pochyboval o existenci "PRAŽSKÉ KAVÁRNY", tak nyní má i svou vlajkovou hru.
Tato hra je jasnou odpovědí na otázku, proč volby v hlavním městě jsou opakem výsledku ve zbytku republiky.
Nicméně, návštěvy zcela nelituji, aspoň vím, s kým nesdílím stejný smysl pro humor.
Tomáš Molík  100 %
18.11.2018 | 45 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
David Drábek je Bůh současného českého divadla ve své plné tvůrčí síle a jeho Kanibalky jsou geniální a šťavnaté představení, plné humoru, vtipu, úžasných gagů, recese a dokonalé politické satiry. Krásná hudba Darka Krále už neodmyslitelně k Drábkovu dílu patří. Vanda Hybnerová je skvělá a Jiří Hána excelentní. Nápaditá a originálně řešená scéna. Představení se nedá popsat, to se prostě musí vidět, pokud se člověk chce opravdu pobavit a prosmát se od začátku až do konce,jsou Kanibalky to pravé :)
J.anek  80 %
31.10.2018 | 499 hodnocení
+ souhlasím
Přečetl jsem si dvě recenze - oslavnou od Hrbotického, zdrcující od Mikulky - a tak nějak chápu obě. Párkrát jsem se trochu kroutil. Ale především jsem se skvěle bavil. A zamiloval se do Dianky Jiřího Hány a zkoumal své pánevní dno a obdivoval drsné pohledy Vandy Hybnerové a pohoršoval se nad tím, kterak se dnes zachází s herci, a konečně pochopil, že ke sledování TV Barrandov máme doma krutě málo pervitinu. David Drábek si hraje. S námi, s herci i se slovy. A jde mu to skvěle.
RenaX  90 %
21.10.2018 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Vtipná černá satira o současnosti.
Tomas22  70 %
16.10.2018 | 89 hodnocení
+ souhlasím
Velmi vtipna a kontroverzne zpracovana aktualni hra se skvelym hudebnim podkladem a mnohdy zajimave resenou scenou.
Davidb  100 %
14.6.2022 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Miluji inkorektni humor tohoto typu. Nase doba je v mnoha aspektech opravdu padla a autor nenechava ani jednu nit suchou. Hra ma neuveritelne tempo a vtip strida vtip. Doporucuji.
Inka1305  80 %
11.7.2024 | 28 hodnocení
Eliskaeva  50 %
5.3.2024 | 37 hodnocení
Bernardblack  70 %
27.9.2023 | 328 hodnocení
AjU  70 %
29.5.2023 | 17 hodnocení
Jeff23  30 %
26.5.2023 | 80 hodnocení
Braddy  70 %
25.5.2023 | 214 hodnocení
Katerinaka  30 %
27.4.2023 | 16 hodnocení
Viktorie  70 %
10.4.2023 | 52 hodnocení
Jitrenka  60 %
24.2.2023 | 94 hodnocení
Petaz  60 %
17.2.2023 | 104 hodnocení
Leova.qa  50 %
27.1.2023 | 9 hodnocení
Applejuice  80 %
7.1.2023 | 379 hodnocení
Nickmik  80 %
17.5.2022 | 76 hodnocení
Vladimír10  70 %
16.5.2022 | 646 hodnocení
LavinieCamui  70 %
26.3.2022 | 842 hodnocení
Kaj Nova  50 %
15.3.2022 | 34 hodnocení
HodnaTeta  80 %
15.12.2021 | 184 hodnocení
Tech.KA  70 %
7.11.2021 | 52 hodnocení
Unionboy  20 %
12.10.2021 | 466 hodnocení
TKa11  80 %
27.9.2021 | 91 hodnocení
Te_rez  80 %
10.10.2020 | 24 hodnocení
Paya888  80 %
14.6.2020 | 312 hodnocení
Semtamťuk  60 %
3.3.2020 | 98 hodnocení
Noc17  80 %
27.2.2020 | 45 hodnocení
Kraljirik  100 %
2.2.2020 | 9 hodnocení
Togaf  60 %
20.12.2019 | 180 hodnocení
Barbora  70 %
8.10.2019 | 34 hodnocení
Lesovi  70 %
25.8.2019 | 61 hodnocení
Xcepek  70 %
27.6.2019 | 668 hodnocení
Ester_L  60 %
2.6.2019 | 127 hodnocení
Simonst  70 %
8.5.2019 | 52 hodnocení
Mcenole@senam.cz  90 %
1.5.2019 | 52 hodnocení
Van  50 %
30.4.2019 | 18 hodnocení
Kucavik  100 %
28.4.2019 | 14 hodnocení
Alienable  20 %
11.4.2019 | 24 hodnocení
Lumca  70 %
10.4.2019 | 366 hodnocení
Euforka  70 %
27.12.2018 | 40 hodnocení
Tarbík  70 %
17.12.2018 | 165 hodnocení
Munoz  100 %
1.12.2018 | 107 hodnocení
Alcha  90 %
23.11.2018 | 130 hodnocení
Petr.trep  70 %
23.10.2018 | 172 hodnocení
Blumarik  80 %
22.10.2018 | 239 hodnocení
Petrr  70 %
19.10.2018 | 330 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.