Blog redakce i-divadla

Já teda nevím no, vona je to asi hra pro fanoušky Ortelu nebo co? Jako je to trochu kriminálka. Hlavně ten chlap bez nohou, ten je fakt hustej. Škoda, že tam není víc písniček, ale ta jedna mě vážně vzala za srdíčko. No a vlastně ještě ta úvodní melodie, ta byla nezapomenutelná. Chudák Tomio, ten to asi nejen vopláče. To bude na žalobu! U soudů bude veselo. Vanda Hybnerová by si zasloužila Thálii, ale nevím no. Hraje to vůbec? Není nakonec vona taková? Akorát teda ti kluci policajtský by nemuseli pořád zvracet.

Scéna byla moc hezká, taková česká, malebná. Jak z pohledu od babičky. Myslím teda v tom lese a tak. Policejní stanice byla moc pěkná, moderní. Ta kavárna byla taková Pražská, no, hogo fogo.
Ta paní, co hrála jelena, nebo soba, to přesně nevím, to bylo náhodou moc pěkný, ale nevím, proč tolik křičela na ty „pány", měla jim přece pomáhat, ne?


Divadlo Rokoko, samej andělíček a do toho takovej masakr?
Kupodivu to tam sedlo. Dávám tomu 4 roky – do voleb. A pořád plný hlediště, pak Bůh ví. Modleme se.


PS. Chtělo by to vyjet s tím po českých maloměstech, vodítkem by mohla být volební mapa, lístky zdarma k tomu gyros a herci pro jistotu ostře nabito.


Tento blog vyjadřuje stanovisko jeho autora, nikoli celé redakce.

Další články tohoto redaktora na blogu


Komentáře k tématu bloguPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.