Profil uživatele

InkaR

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 13 % (4)
Iva Bryndová: 13 % (6)
Jan Pařízek: 14 % (5)
Kateřina Jírová: 15 % (2)
Anežka Kotoučová: 17 % (3)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.10.2021)
Opravdu krásné představení jak scénograficky, tak skvělé herecké výkony všech. Pro mě to gró bylo rozvinutí myšlenky, že ať je láska sebevětší, člověka to z gruntu nezmění. Chvilkově se může i snažit, pak ale opět sklouzne ke svému naturelu. Vidím tam věčné ambice žen předělat si muže k obrazu svému a pak to zklamání, které v 99% případů dříve či později přijde. Pokud by hra byla tak o 20 minut kratší, nebylo by to na škodu a ubírala bych minuty spíš v té první půlce.
(zadáno: 10.2.2020)
Krásný zážitek po pěvecké, taneční i herecké stránce. Výhrady mám jen ke zpěvu Vandy Chaloupkové. Představení dokázalo celou dobu zaujmout, skvělé byly také české titulky k zpívaným částem. Zážitek nám trochu zkazila železná tyč zábradlí na balkoně, seděly jsme ve 2. řadě a zábradlí nám dělilo jeviště ve dví, což je u tak vizuálně působivého díla velká škoda. Příště jen přízemí...
(zadáno: 6.2.2020)
Krásné představení, které stojí zejména na Edith tj. paní Fialové. Ten zpěv byl téměř jako originál. Bonusem ke "koncertu" je i že se něco dozvíme o životě slavné šansoniérky.
(zadáno: 6.2.2020)
Na Edith a Marlene jsem byla již potřetí (nyní asi po 15 letech od své druhé návštěvy). V prvních dvou návštěvách jsem byla nějak více ohromena ztvárněním a zejména zpěvem Edith - Hany Seidlové. Nyní mi přišlo, že lépe zpívá Marlene. Jinak je to moc hezky vystavěná hra, akorát je škoda, že víc jak polovina se věnuje až závěrečným letem Edith, když už měla závislost na lécích a morfiu. Viděla jsem i ostravskou verzi a asi se mi více líbila ta, tam z toho zpěvu Hany Fialové šla opravdu husí kůže.
(zadáno: 6.2.2020)
Obdivuhodný hlavní představitel se naučil spoustu věcí bez použití rukou. Až při této hře si člověk uvědomí, co to musí být, se takto narodit. Je dobře, že se ztvárňují příběhy takto postižených lidí, kteří se i přes svůj handicap a překážky v podobě posměchu a šikanování snaží něco dokázat. Hra má dobrý spád.
(zadáno: 5.2.2020)
První polovina se mi docela líbila, měla spád a bylo tam i pár vtipných momentů. Druhá polovina byla nastavovaná vším možným plus ošuntělé vtípky hraničící s trapností. Celkově nevím, zda toto mělo mít nějaké poselství, či jakou emoci to mělo vyvolat, u mě nevyvolalo žádnou (až na pár komických situací v 1. polovině). Zpěv od všech dobrý, ale to je v ABC standard. Dost mě pak šokoval potlesk ve stoje na závěr. Když to srovnám s takovým Bezrukým Frantíkem...
(zadáno: 14.1.2020)
Opravdu krásný zážitek a skvělý tanec i zpěv, škoda jen, že tak krátké (chápu však vzhledem k počtu protagonistů...).
(zadáno: 14.1.2020)
Líbilo se mi moderní pojetí a dobré výkony herců, byla jsem spíš příjemně překvapena.
(zadáno: 27.2.2019)
Krásné, vizuálně nesmírně působivé. Herci dokonalí, hudba taktéž.
(zadáno: 7.2.2019)
Bohužel i přes nesporné skvělé herecké výkony bylo představení natolik depresivní, že jsem já i maminka odešly v polovině. To se mi už dlouho nestalo. Tam nesvítila snad ani nějaká jiskřička naděje v nějaký happy end. No před Vánoci to byl teda nářez...Akorát jsme litovaly pak ty herce, že museli dlouho takovou depkoidní hru zkoušet a pak hrát xy repríz.