Profil uživatele

Franz.K

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 15 % (8)
Iva Bryndová: 16 % (10)
Michal Novák: 17 % (6)
Kateřina Jírová: 20 % (4)
Lukáš Holubec: 20 % (6)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 28.1.2023)
Dlouho jsem si nebyl jistý, ale nakonec jo. Působí to dost moderně, i když je to Lear. Vizuálně jednoduché a funkční. Někdy je určitě důležité poprat se s těmihle klasickými hrami, nevím, ale asi ano a tohle je určitě poctivé utkání tvůrců. Znovu bych nešel, ale to není inscenací, jen mě asi už baví nějaké původnější projekty přece jenom. Ale pro seznámení s Learem moc dobré. Díky!
(zadáno: 28.1.2023)
Jsem na výletě v Olomouci, tak proč nejít. Nečekal jsem nic, nevěděl jsem na co jdu, ale nakonec mi to mluvilo z duše. Témat tam je tisíc, ale nakonec z toho jasně vychází jedno, což je vlastně skvělé, musí se hledat, ale je tam všude a i samotná přeplněnost tématy to nakonec tematizuje... i když můžeme mít náhled na spoustu problémů (i výhod!) spojených s armádou, i když se snažíme nad vším zamyslet, všechno se změní ve chvíli, kdy jsme s tou otázkou reálně konfrontování. Najednou nevíme, zasekneme se, najednou je konec srandy. Smál jsem se a pak jsem se sám zarazil, jak bych zareagoval? Nevím. Zdá se to málo? Ale není. Herci skvělí!
(zadáno: 28.1.2023)
Díky! Moc rád jsem to viděl a hlavně i Tomáš Dianišku jako herce tady, baví mě i tak a moc! A s Terezou Dočkalovou jim to moc sluší! Možná mi to přišlo takové moc zjednodušující a spoustu techniky pro docela málo efektu vlastně, ale byli moc sympatičtí, to jo. A i si divák připadal víc zapojení sezením na jevišti a podobně. Cesty do Prahy a na Palmovku určitě nelituju.
(zadáno: 3.7.2022)
Všichni jsou moc sympatický a zábavný. Tomáš Petřík je ve svém přehrávání ala Národní divadlo kouzelný. Asi jsem jenom moc nepochopil, o čem to jako má být, ale bavilo mě to.
(zadáno: 3.7.2022)
Jo, asi pro tuhle scénu tady super věc. Těch dvacet dolu za tu hru. Ta je trochu pitomá, ale všichni do toho jdou s nasazením a drží to pohromadě - režijně, herecky, to jo. Na velkou scénu moc nemám, to mě nějak odrazuje.
(zadáno: 3.7.2022)
Viděl jsem už pár let zpátky. Nehodnotil jsem, ale po Liberecké verzi musím. Tohle je ten pravý originál, i když teď se to hraje všude možně. Viděl jsem i před filmem a určitě lepší divadlo. Moc fungovalo umístění na nádraží ve společenské místnosti, jak se tyhle různé společenství scházejí, ačkoli já zažil jen kdysi s družstvem. Netřeba rozepisovat, všichni znají. Všichni herci přesní, civilní, bavilo je to, bylo to víc než divadlo, byla to zoufalá role bezradného přihlížejícího... tak si to dělejte sami, když to víte líp!
(zadáno: 3.7.2022)
Uděláno fakt vtipně. To jo. A mám ty lidi rád, ale originál je jen jeden, takže nemůžu dát sto. Ale super, díky!
(zadáno: 3.7.2022)
Já nevím. Ti herci jsou fakt dobří. Ale ta hra je prostě blbá. To divadlo na divadle je strašně starý, ne? Dianiška mi aspoň i něco řekne navíc, ale tohle je taková zábava pro zábavu pro mě asi. Ale fandím!
(zadáno: 3.7.2022)
Možná zbytečně moc "činohry" u internetové komunikace i u úvodní inkivizice, přičemž největší kouzlo má hra s objekty a případně kamerou. Přijde mi to jako skvělý základ pro další diskuzi na téma fake new atd. ale mělo by to být po každém představení - nějaká diskuze, nějaký host na téma atd. Samotné je to možná trochu málo a lidi věřící v nebezpečí 5G nebo v plochou zemi působí jen jako idioti, ale oni nejsou jen idioti, oni jsou taky nesmírně nebezpeční a ovlivňují (byť třeba nejsou tak extrémní) demokratické volby atd... jaký rozdíl je mezi vírou v plochou zemi a bojem za ropu, v době klimatické změny?
(zadáno: 30.1.2022)
Viděl jsem vlastně náhodně, ale super, je to cool! Tyhle věci, kde to herci a tvůrci vlastně moc neřeší a užívají si to mi přijdou skvělé a hlavně v téhle době. Tak díky!
(zadáno: 30.1.2022)
Jednoduché, ale fakt zábavné! Všichni tři kluci jsou super a jediná holka v inscenaci se určitě nenechá zahanbit. Její elfka výborná!
(zadáno: 2.9.2021)
Fakt vtipný a poučný. Asi i to divadlo bývá kruté. Chtěl jsem vyhrát svíčku naděje...
(zadáno: 2.7.2021)
Ti herci byli vážně dobří. Paní Hybnerová, pan Novotný, i Lenka Zbranková. Občas to bylo vtipné, ale tohle divadlo jsem zkusil a asi není pro mě.
(zadáno: 2.7.2021)
Šel bych znova. Jakub Burýšek je super a krásně zpívá.
(zadáno: 2.7.2021)
Ještě, že se Tomáš aspoň někdy do Liberce vrací!
(zadáno: 2.7.2021)
Velká zábava!
(zadáno: 2.7.2021)
Já nevím. Ta paní Stašová velice přehrává, je taková falešná, asi to není pro mě.
1 2  >