Činoherní klub

Kati

Premiéra: 6.12.2016. Překlad: Ondřej Sokol. Dramaturgie: Vladimír Procházka. Scéna: Adam Pitra. Kostýmy: Kateřina Štefková. Hudba: Milan Pastyřík. Režie: Ondřej Sokol.
2:40
Nová hra jednoho z nejúspěšnějších současných světových dramatiků, odehrávající se v polovině 60. let, kdy byl v Anglii zrušen trest smrti. Právě vysloužilý kat Harry, místní celebrita a hodpodský v severoanglickém městě Oldhamu, je nucen nové situaci čelit...
14! v průběhu představení se na jevišti kouří
anketa portálu i-divadlo.cz... Ondřej Sokol: Jiný umělecký počin roku 2017 (překlad) - redakční volba
Činoherní klub
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
79 %
791071000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (111)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Landa 80 %
(zadáno: 18.9.2018, počet hodnocení: 2895)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
O. Sokol opět dokázal, že si s hrami M. McDonagha rozumí nejen jako režisér, ale i coby překladatel. Jeho překlad je „plnokrevný“, spousta humorných dovětků a glos jistě vznikala až během zkoušení. Všechny postavy, včetně těch vedlejších, mají díky pečlivé režii v inscenaci své opodstatnění. Přestože Kati patří mezi klasické ansámblovky, herecky jde o velmi vyrovnanou inscenaci (přesto si dovolím vyzdvihnout D. Černou). Škoda jen (sice) oku lahodící, nicméně ne zcela divácky komfortně řešené scény. Z mnoha míst zleva totiž není skoro během celého představení na určité postavy vidět.
Lukáš Holubec 60 %
(zadáno: 4.1.2018, počet hodnocení: 666)
+ přínosný / zajímavý komentář
Zajímavý námět vycházející ze skutečných událostí a Martin McDonagh. Z tohoto spojení, navíc ve zpracování "McDonaghova dvorního režiséra" Ondřeje Sokola, jsem si sliboval hodně. O to větší zklamání se dostavilo z poznání, že se ve značné míře vytratil McDonaghův humor i promyšlená zápletka. Přesto v Činoherním klubu dělali co mohli, aby vznikla alespoň povedená inscenace. Pominu-li scénu, která je řešená hodně nešťastně, tvůrcům se solidní komedie podařila. Herecky pak dominuje Dana Černá a Ondřej Malý. Potěšila také účast Aloise Švehlíka, byť jeho postava podobně jako i jiné je trochu navíc.
Helena Grégrová 80 %  Tip Helena Grégrová
(zadáno: 16.2.2017, počet hodnocení: 1434)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Tenhle do detailu promyšlený režijní výklad Ondřeje Sokola patří do skript. ;) Jeho Kati mě lapili od první vteřiny a pak už jen oprátku napětí utahovali kolem mého diváckého hrdla tak pozvolna, jak si to příběh žádal. Žádná z postav (tleskám mimořádně šťastnému hereckému obsazení) nebyla do počtu, trefně načasované repliky posouvaly účelně děj i celkově vyznění. A mělo to pět pé: pobavit se, pozastavit se, popřemýšlet si, poškádlit emoce... ...a ano, bohužel také i: protáhnout si (v několika okamžicích marně) krční svalstvo kvůli scénografickým bariérám pro nemálo míst v levé části hlediště.
Pavel Širmer 70 %
(zadáno: 18.12.2016, počet hodnocení: 1639)
+ přínosný / zajímavý komentář
65%. Ve srovnání s předešlými McDonaghovými dramaty je tato hra méně divočejší a autor užívá spíše otisky svých postupů. Divák není tolik „unášen“, musí více hledat a přemýšlet. Sokolova inscenace drží pohromadě, atmosféra houstne a mísí se s černým humorem. Kvalitní herecká práce, nejvýrazněji se projevují D. Černá, Š. Fingerhutová a O. Malý. Režisér si neporadil s autorem neopodstatněnou délkou hromadnějších hospodských scén v první části. Scéna na pohled efektní, ale dekorace a rozmístění herců jsou nedomyšlené - diváci sedící vlevo mají špatný výhled na podstatnou část děje a dotáčky.
Jan Pařízek 60 %
(zadáno: 13.12.2016, počet hodnocení: 784)
+ přínosný / zajímavý komentář
Z mého pohledu to nebude patřit mezi to nejlepší co McDonagh napsal, ale svoji kvalitu hra bezesporu má. Samotná myšlenka je rozhodně dobrá, její provedení pak o něco slabší. Místy trochu mrazivé a slušně protkané černým humorem, jenže pořádně nezanechá silnější dojem ani jedno z toho. Občas také bohužel až příliš rozvleklé, zvláště hromadnější scény. Nejlepší byl pro mě závěr první půle a dialog V. Šandy s Š. Fingerhutovou, který se hodně povedl a jenž oba herci zvládli naprosto skvěle. Kromě nich potěší svými výkony hlavně D. Černá, M. Finger a O. Malý. Celkově tedy solidní inscenace. 65%
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Noc17 100 %
(zadáno: 27.2.2020, počet hodnocení: 38)
přínosný / zajímavý komentář
Představení mi opravdu "sedlo". Po docela dlouhé době jsem odcházela z divadla opravdu nadšená, herci hráli fantasticky i když se jich na Činoherní klub na jevišti potkalo opravdu hodně, nebrali jeden druhému prostor. Hra je skvělá sama o sobě, což musí být radost hrát. Ondřejovi Sokolovi speciální poklona, kromě režie, za překlad.
Scéna se mi také velmi líbila. Jan Hájek měl kratičkou roli, ale ujal se jí skvěle...sečteno podtrženo 100% a vřele doporučuji.
Houfm@atlas.cz 70 %
(zadáno: 10.2.2020, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno 2x
Ahor 80 %
(zadáno: 25.1.2020, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Povedené představení na velmi zajímavé téma a vynikající herecké obsazení.
AdelOne 80 %
(zadáno: 21.1.2020, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
MacDonagh jak má být ! Skvělý překlad, scéna, která Vás vtáhne ihned do britské atmosféry. Precizní režie. Velmi vyrovnané herecké výkony. Každá postava měla svůj propracovaný charakter.
Martin Finger je dokonalým anglickým cynikem. Velmi zaujali také Dana Černá, Jaromír Dulava a Ondřej Malý.
Alois Švehlík v závěru potěšil
Varan 80 %
(zadáno: 16.4.2019, počet hodnocení: 102)
přínosný / zajímavý komentář
Výborná černočerná komedie odehrávající se ve Velké Británii šedesátých let v době, kdy byl fakticky zrušen trest smrti. Bývalý kat vede hospodu se svojí na alkoholu závislou manželkou (výborná Dana Černá), a stýská si po své někdejší práci. Pro místní hospodské zoufalce je sice celebritou, ale jeho život je najednou tak prázdný. Jak rád by si alespoň ještě jednou připomenul svou zašlou slávu a práci, kterou tak miloval, i když sem tam možná popravil někoho nevinného... Skvělý divadelní zážitek, jen mě trochu mrzelo, že se neobjevil Alois Švehlík (jeho krátkou roli převzal Jaromír Dulava).
Ivo Železný 90 %
(zadáno: 29.3.2019, počet hodnocení: 228)
přínosný / zajímavý komentář
Zrušení trestu smrti bylo lákavé téma. Sám mám někde ve starém počítači svůj překlad hry švédského autora o dvou katech bez práce, kteří si zprivatizovali gilotinu.
Nicméně co dodat. Po starších temných opusech i vtip a humor. Dívadlo!
Milan kucera 90 %
(zadáno: 12.2.2019, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Budu jen chválit- výborný překlad a uprava O.Sokola, je vidět, že se s autorem potkal. Kvalitní herecký ansámbl, zaujala mě především D.Černá a její kouzelný hlas, samozřejmě M. Finger s svým velmi odměřeným projevem, a dále i mladý V. Šanda v roli Petera. Skvělé, velmi doporučuji. Souhlasim jen s výtkamí k netradiční scéně- po zkušeonostech ostatních jsem volil místo v pravé části, zleva toho vidět asi moc není ..
Rowerf 80 %
(zadáno: 29.1.2019, počet hodnocení: 10)
přínosný / zajímavý komentář
Syrovost díla (tedy překladu, originál neznám) podpořena výbornými hereckými výkony spolehlivě spustí existenciální krizi u každého kdo měl co dočinění s právním systémem. Jediná výtka snad k rozestavení scény, viditelnost sice již spravili (2018),ale ty schody si říkají o úraz
Mraki 70 %
(zadáno: 30.10.2018, počet hodnocení: 106)
přínosný / zajímavý komentář
Škoda, že sem prvně viděla v NTlive.. ač mám většinou režii a překlady O.Sokola ráda, tak tady mi to přišlo odfláklé (nebo jim to v den, kdy sem to viděla špatně hrálo), Pierpointův výstup na konec velký špatný.
Valmez 80 %
(zadáno: 27.10.2018, počet hodnocení: 208)
přínosný / zajímavý komentář
Stojí za zhlédnutí.

Viděl jsem 2x.
Vladimír Rogalewicz 100 %
(zadáno: 14.6.2018, počet hodnocení: 631)
přínosný / zajímavý komentář
Sokol si s McDonaghem rozumí. Zde se povedlo prakticky vše: překlad, režie, scéna, hudba, obsazení,... Ne vše se mi od Ondřeje Sokola líbí, ne vždy se dokáže zbavit laciného nátěru Partičky. Zde se mu to podařilo.
Mkrat 70 %
(zadáno: 5.6.2018, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
určitě nezklamalo, další povedený McDonagh v Činoheráku. Osobně mi přišlo, že ze hry se nic neztratilo v překladu a inscenace samotná potěší...
JirkaS 80 %
(zadáno: 7.5.2018, počet hodnocení: 231)
přínosný / zajímavý komentář
Tato milá černá komedie vyniká především dokonalou hereckou souhrou. Nevím, jak se to Ondřeji Sokolovi povedlo, ale žádný z herců nevyčnívá a nekrade si inscenaci pro sebe, všichni táhnou za jeden provaz a já měl tak pocit, že sleduji něco skutečného. Ani na okamžik jsem se nenudil, se zvědavostí jsem očekával vývoj děje a doslova se kochal zajímavými herci a jejich souhrou. A kromě toho jsem objevil dva mně dosud neznámé zajímavé mladé herce - Š. Fingerhutovou a V. Šandu. Za sebe říkám, že mě to bavilo a byl to zajímavý nadprůměrný zážitek plný skvělých hereckých výkonů. /1.5.2018/
Mr.Schaffer 90 %
(zadáno: 18.4.2018, počet hodnocení: 51)
přínosný / zajímavý komentář
Znatelný rukopis Ondřeje Sokola, který svými režijními výkony nepřestává mile překvapovat. Děj je temný, poutavý, celé představení má spád. Scéna je velmi vhodně zvolena jak pro poměrně stísněné prostory ČK, tak k celému představení. Nesmírně kvituji rovnocenné nasazení herců, kdy bylo vidět, že "táhnou za jeden provaz" a nebyl nikdo, kdo by se chtěl více prosadit na úkor ostatních.
Lebowski 100 %
(zadáno: 30.3.2018, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Místy husí kůže, místy popadání se za břicho smíchy. Skvělé výkony všech herců, dialogy a charaktery jednotlivých postav. Působivá hudba a scéna.
Jenda.matousek 60 %
(zadáno: 29.3.2018, počet hodnocení: 332)
přínosný / zajímavý komentář
Příznivci McDonaghovy ranější tvorby budou možná trochu zklamáni a naopak pro ty, jimž se z jeho her dělalo špatně, bude toto skousnutelné. Zápletka není tentokrát příliš silná a hra je to trochu upovídaná. Na druhou stranu slušná zábava, která rozhodně neurazí. Herecky vynikají především obě dámy. Scénografovi se opravdu nedařilo, vážně bych zvážil přepracování scény!
Czerwa 80 %
(zadáno: 21.3.2018, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
Na začátku mě lehce znepokojilo množství vulgarit, ale zvykla jsem si a pak už jsem se celou dobu jednak bavila, jednak jsem byla zvědavá na další vývoj děje. Až na nepříliš dobře napsaný part pro Aloise Švehlíka to nemělo chybu. Potěšil i výběr hudby.
Lenka458 80 %
(zadáno: 21.3.2018, počet hodnocení: 120)
přínosný / zajímavý komentář
Bylo to malinko rozvláčné, ale jinak moc dobré.
Mau 90 %
(zadáno: 20.3.2018, počet hodnocení: 93)
přínosný / zajímavý komentář
Od hereckých výkonů přes scénu až po muziku výborné. Opravdu jsem se bavila.
Čiko 80 %
(zadáno: 3.3.2018, počet hodnocení: 740)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá (jedna z nejlepších) McDonaghova hra ve skvělém překladu Ondřeje Sokola. Výborní byli Dana Černá, Alois Švehlík, Ondřej Malý. Do děje dobře zapracované i menší postavy. Doporučuju.
Greetchen 80 %
(zadáno: 28.2.2018, počet hodnocení: 80)
přínosný / zajímavý komentář
Decentnější McDonagh, režijně velmi dobře vedené dílo, navíc vložené do rukou hercům, kteří se se příjemně doplňují a dávají prostor pro nadstandadní podívanou.
Mimouch 80 %
(zadáno: 5.12.2017, počet hodnocení: 50)
přínosný / zajímavý komentář
Hry v režii O. Sokola mě v ČHK baví. Kati nebyli výjimkou. Velmi zajímavě pojatá scéna, atraktivní hudební podkres, svižně ubíhající děj s gradací, která v divákovi vzbuzuje zvědavost a každou další minutu tak sleduje s napětím. A samozřejmě skvělé obsazení a vyrovnaně dobré herecké výkony, kde ovšem musím vyzdvihnout O. Malého. 85%
Monulinka 80 %
(zadáno: 5.11.2017, počet hodnocení: 386)
přínosný / zajímavý komentář
Již díky přenosu NT Live z Londýna jsem věděla, že je tato nová McDonaghova hra poměrně jinak napsaná, takže divák, který zná jeho ostatní hry, může být trošku překvapen. Tempo v první části je volnější, i když oproti londýnské verzi mi zde hospodské scény nepřišly tak zdlouhavé a ani žádná z rolí přebytečná. Herci mě bavili všichni do jednoho, vykreslení postav je precizní, vyzdvihnu alespoň M. Fingera, V. Šandu a D. Černou. Na malé jeviště ČK se narvala poměrně velká scéna, která ale občas znesnadňuje výhled. Chválím také hudbu a projekce.
Jirkan 80 %
(zadáno: 24.10.2017, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
23.10. 2017: První pocity trochu smíšené. Obsahově jsem tam chvilku tápal a hledal motiv a měl jsem pocit, že hry M. McDonagha mají jinou pověst. Po přestávce přišel zlom. Nejsem úplný znalec autora, ale z toho mála, co jsem viděl, je toto "nejuhlazenější" text. Scéna je velká (a z některých míst v hledišti asi ne úplně vhodná). Co ale zdobí tuto inscenaci jsou všechny herecké výkony. Čím ale budu mít tuto inscenaci zafixovanou v paměti je V. Šanda a především D. Černá. Bavilo mne sledovat postavy, které jsou jen svědky situace, přímo nejednají, ale přesto jsou součástí (hrají = žijí).
Marsed 90 %
(zadáno: 24.10.2017, počet hodnocení: 148)
přínosný / zajímavý komentář
Toto představení se opravdu povedlo. Vše do sebe zapadalo, režie, hudba, scéna. Herecké výkony všech byly úchvatné. Martin Finger hrál s takovou chutí a nadšením, že až z toho mrazilo. Představení bylo svižné, napínavé, zábavné, místy mrazící, všechno co má mít dobrá hra, abyste odcházeli z divadla spokojení. Děkuji za krásný večer!
Anah 90 %
(zadáno: 10.10.2017, počet hodnocení: 184)
přínosný / zajímavý komentář
Výborný moc se mi to líbilo a to jsem seděla nalevo na kraji a menší viditelnost mi vůbec nevadila,souhlasím že režie a obsazení byly výborný a VŠECHNY herecké výkony skvělé
Kevinator 80 %
(zadáno: 5.10.2017, počet hodnocení: 192)
přínosný / zajímavý komentář
Skvěle napsaná hra, perfektně a přesně obsazené, dokonalá režie a skvělá souhra herců. Nejvíc mě zaujal O. Malý, D. Černá, T. Jeřábek. Ale špičkoví byli všichni. Je pravda, že trochu překážely některé prvky scénografie (pult, židle či sloup).
Michkyse 70 %
(zadáno: 3.10.2017, počet hodnocení: 100)
přínosný / zajímavý komentář
10% navíc za skvěle zvolenou hudbu.
Martin Kopecký 100 %
(zadáno: 24.9.2017, počet hodnocení: 10)
přínosný / zajímavý komentář
Vynikající výkon všech herců na základě promyšlené režie. Žádná hluchá místa a děj, který má spád. Představení, ze kterého mrazí a nad kterým musí divák přemýšlet (ne nad tím, co tím chtěl autor/režisér/herec říci, ale nad jasně prezentovanou myšlenkou). I ti, kdo mají méně textu, jsou schopni vystřihnout přesnou figuru. Takových představení teď v Praze věru moc není.
Bernardblack 70 %
(zadáno: 23.9.2017, počet hodnocení: 285)
přínosný / zajímavý komentář
75%
Jewel 100 %
(zadáno: 13.6.2017, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Hudba, výkony, scéna...
J.S. 80 %
(zadáno: 7.5.2017, počet hodnocení: 126)
přínosný / zajímavý komentář
Klíčem k textu (jehož hlavní snahou je šokovat, nikoli moralizovat, a to jak v rovině tematické, tak jazykové) se opět stalo přísně realistické, až naturalistické ztvárnění. Doslovnost, kterou nacházíme všude - od scénografie po nejmenší detail, režisér kombinuje s filmovou technikou. Jde o profesionálně zvládnuté představení, které navazuje na příkladnou tradici ČK: "inscenovat text ve shodě s autorem".
Plšík 60 %
(zadáno: 1.5.2017, počet hodnocení: 528)
přínosný / zajímavý komentář
65%
Vaklav 60 %
(zadáno: 16.4.2017, počet hodnocení: 246)
přínosný / zajímavý komentář
Musím uznat, že je to moc dobře zahrané a to od všech. A. Švehlík stráví na jevišti asi pět minut, ale pro mě to byl vrchol večera. Nevím, jestli jsou všichni herci tak dobří ve svém oboru, nebo se od něj také nedokázali odtrhnout, protože to tak tedy vypadalo. Jinak je to typický McDonagh, kterého až zas tak rád nemám, ale už jsem si zvykl a představení jsem sledoval s uspokojením.
Pozn. Varuji všechny, nekupujte si lístek u pravého kraje první řady, nebo skončíte za kůlem jako já. Bral jsem to jako pomstu autora, protože ví, že ho až tak nemusím a jsem tam kvůli hercům,...které nevidím...
Srna 80 %
(zadáno: 10.4.2017, počet hodnocení: 54)
přínosný / zajímavý komentář
McDonagh a Činoherní klub nezklamali.
Halirova.jana 90 %
(zadáno: 7.4.2017, počet hodnocení: 76)
přínosný / zajímavý komentář
Líbilo se mi všechno. Obsazení, kostýmy, herecké výkony. Viděla jsem anglickou verzi a česká se mi líbila víc :-)
Hodně oceňuji technické zpracování kulis a projektor a hudbu. Vážně super :-)
Vesprem 70 %
(zadáno: 14.3.2017, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Hra patří k tomu lepšímu, co jsme v poslední době viděly. Má děj, dynamiku, vtip. Velmi dobré obsazení. Jediné, co nám vadilo bylo zbytečné nadužívání vulgarit a sprostých slov. Předpokládám, že se jedná o doslovný překlad, nicméně v češtině na to nejsme tak zvyklí, jako možná jsou v Anglii.
Ba-jo 70 %
(zadáno: 23.2.2017, počet hodnocení: 212)
přínosný / zajímavý komentář
Po herecké stránce precizní a nenašel bych slabého výkonu i v maličkatých rolích. Velmi povedená je i scénická hudba. Ale celkový dojem mi pokazila scénografie, která není ke všem divákům v sále (zejména k těm sedícím blízko jeviště a vlevo) spravedlivá a někteří diváci tak nemohou mít z představení plnohodnotný zážitek...
Marek515 100 %
(zadáno: 13.2.2017, počet hodnocení: 60)
přínosný / zajímavý komentář
Po druhem zhlednuti musim zvysit na 100%. Nepamatuji si, ze bych nekdy pri tak sirokem obsazeni nenasel jedine slabe misto ohledne pojeti postav nebo obecne hereckeho vykonu. Kati se rychlosti blesku vyprofiluji na jednu z nejzadanajsich inscenaci v prazskem cinohernim prostoru. Nevahejte.
Blahis 70 %
(zadáno: 8.2.2017, počet hodnocení: 38)
přínosný / zajímavý komentář
Zajímavé téma, celkově se hra malinko táhne, nicméně má svoji kvalitu. Obstojné výkony zejména M. Finger, D. Černá, O. Malý.
Pavel.Tomas 80 %
(zadáno: 27.1.2017, počet hodnocení: 117)
přínosný / zajímavý komentář
proste skvělé. Všechny role včetně těch nejmenších prostě skvěle obsazené. A Dana Černá výborná. Díky za krásný zážitek.
Michvon 80 %
(zadáno: 10.1.2017, počet hodnocení: 175)
přínosný / zajímavý komentář
Mám ráda kombinaci Činoherní klub/McDonagh/Sokol. I tentokrát to funguje, režisér má pro dramatika cit a soubor šlape na jedničku.
Cedak 90 %
(zadáno: 28.12.2016, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
McDonagh se s Činoherním klubem rozumí, i toto je důkaz. Nejsem velkým příznivcem martina Fingera, ale v této hře je jeho podehrávání výborné a celou hru táhne tam, kde ji zřejmě Ondřej Sokol chce mít.
Antioch 70 %
(zadáno: 14.12.2016, počet hodnocení: 149)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
75% repríza 13.12.2016
Alialiali 90 %
(zadáno: 3.3.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá hra, kterou doporučuju! Nebojte se, nejde o žádnou drasťárnu, jak by se dle názvu a stylu ostatních her autora mohlo zdát. Oproti hře Osiřelý západ, kdy jsem měla v první půli chuť z divadla odejít, se jedná o "pohodovou" vtipnou místy mrazivou hru s prvky krimi, ze které budete odcházet pobaveni! Herecké výkony skvělé, nejlepší dle mého názoru pro mě doposud neznámý herec V. Šanda.
Seděli jsme v 8. řadě a když si před nás sedl někdo vysoký tak šlo dost špatně vidět a za námi 9. řada nebyla oproti 8. řadě vůbec vyvýšena, takže 9. řadu nedoporučuju vůbec!
Lsd78 90 %
(zadáno: 2.5.2017, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá hra, která má spád, pořádně opepřený černý humor, vynalézavou scénu a hlavně neskutečné herecké obsazení - klobouk dolů! Moc jsem se pobavila.
Janca525 80 %
(zadáno: 2.10.2020, počet hodnocení: 93)
Chupetica 100 %
(zadáno: 21.9.2020, počet hodnocení: 109)
Marek33 80 %
(zadáno: 20.9.2020, počet hodnocení: 6)
Ash 60 %
(zadáno: 4.9.2020, počet hodnocení: 23)
Melisa 100 %
(zadáno: 28.6.2020, počet hodnocení: 5)
Majdin_kulturni_svet 50 %
(zadáno: 30.1.2020, počet hodnocení: 134)
JimmyII 60 %
(zadáno: 21.1.2020, počet hodnocení: 22)
Hulajdala 70 %
(zadáno: 1.1.2020, počet hodnocení: 12)
Kubicek 80 %
(zadáno: 10.11.2019, počet hodnocení: 29)
Maybe 90 %
(zadáno: 6.11.2019, počet hodnocení: 69)
Leiurus 60 %
(zadáno: 6.11.2019, počet hodnocení: 36)
Pavel20 60 %
(zadáno: 20.6.2019, počet hodnocení: 14)
K.kolacek@email.cz 80 %
(zadáno: 4.6.2019, počet hodnocení: 14)
Valerius 60 %
(zadáno: 3.4.2019, počet hodnocení: 64)
Jahodovej_kefír 60 %
(zadáno: 5.3.2019, počet hodnocení: 74)
Rudie 70 %
(zadáno: 18.2.2019, počet hodnocení: 21)
Furciferka 80 %
(zadáno: 12.2.2019, počet hodnocení: 247)
Beran-ek 80 %
(zadáno: 23.1.2019, počet hodnocení: 16)
Petr-sima 90 %
(zadáno: 23.1.2019, počet hodnocení: 76)
Xcepek 90 %
(zadáno: 25.11.2018, počet hodnocení: 551)
Le Petit Prince 80 %
(zadáno: 11.11.2018, počet hodnocení: 46)
Betka_S 70 %
(zadáno: 12.9.2018, počet hodnocení: 57)
Michalmusek 90 %
(zadáno: 7.7.2018, počet hodnocení: 224)
JitkaJak 70 %
(zadáno: 15.6.2018, počet hodnocení: 51)
Pin pin 80 %
(zadáno: 1.6.2018, počet hodnocení: 35)
LucieSykorova 80 %
(zadáno: 18.5.2018, počet hodnocení: 137)
MarekLinhart 80 %
(zadáno: 2.5.2018, počet hodnocení: 152)
Lerus 60 %
(zadáno: 1.5.2018, počet hodnocení: 50)
Cujo 70 %
(zadáno: 10.4.2018, počet hodnocení: 72)
Tarbík 70 %
(zadáno: 21.3.2018, počet hodnocení: 121)
Dramaholik 80 %
(zadáno: 21.3.2018, počet hodnocení: 120)
SaXion 80 %
(zadáno: 3.3.2018, počet hodnocení: 20)
Milwa 70 %
(zadáno: 17.2.2018, počet hodnocení: 46)
Peetra 80 %
(zadáno: 15.2.2018, počet hodnocení: 153)
Freebird 60 %
(zadáno: 3.1.2018, počet hodnocení: 50)
Vercas 80 %
(zadáno: 27.12.2017, počet hodnocení: 32)
Quincampoix 80 %
(zadáno: 21.12.2017, počet hodnocení: 55)
The_Second 90 %
(zadáno: 17.12.2017, počet hodnocení: 29)
Blumarik 70 %
(zadáno: 2.12.2017, počet hodnocení: 239)
Rita H. 90 %
(zadáno: 24.11.2017, počet hodnocení: 14)
Kytina 80 %
(zadáno: 23.10.2017, počet hodnocení: 162)
Lisarah 80 %
(zadáno: 23.10.2017, počet hodnocení: 78)
Suzana 60 %
(zadáno: 17.10.2017, počet hodnocení: 269)
Addk 100 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 102)
Nikki123 90 %
(zadáno: 3.6.2017, počet hodnocení: 148)
Bílek 60 %
(zadáno: 29.5.2017, počet hodnocení: 40)
Bartys 80 %
(zadáno: 28.5.2017, počet hodnocení: 53)
IlMagnifico 80 %
(zadáno: 27.5.2017, počet hodnocení: 107)
Nakafishie 80 %
(zadáno: 7.5.2017, počet hodnocení: 29)
Milinka 90 %
(zadáno: 2.5.2017, počet hodnocení: 33)
PavelK 60 %
(zadáno: 21.3.2017, počet hodnocení: 197)
Richard Juan Rozkovec 80 %
(zadáno: 27.2.2017, počet hodnocení: 24)
Renée 80 %
(zadáno: 26.2.2017, počet hodnocení: 96)
J64 90 %
(zadáno: 23.2.2017, počet hodnocení: 55)
Marcela 80 %
(zadáno: 23.2.2017, počet hodnocení: 407)
Lenka10 80 %
(zadáno: 23.2.2017, počet hodnocení: 94)
Mary 90 %
(zadáno: 20.2.2017, počet hodnocení: 70)
Vendula_Z 60 %
(zadáno: 16.2.2017, počet hodnocení: 92)
Kaklapak 80 %
(zadáno: 22.12.2016, počet hodnocení: 73)
Leonard 90 %
(zadáno: 14.12.2016, počet hodnocení: 3)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.