Profil uživatele

Mkrat

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (2)
Jan Pařízek: 14 % (14)
Lukáš Dubský: 15 % (11)
Iva Bryndová: 16 % (7)
Pavel Širmer: 16 % (18)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 29.10.2018)
samozřejmě jako u všech inscenací Aqualungu záleží na tom, zda je divák fanoušek jejich pojetí divadla. Pokud ano, věřím, že Maškaráda je super představení... Skvělé výkony čarodějek i ostatních vtáhnou do Pratchettovského světa a ukáží vlastní představu Aqualungu o tom jak by mohla vypadat Zeměplocha...
(zadáno: 7.6.2018)
Maryša do ND patří, to že tentokrát není v krojích mi přijde jako odvážné a to také oceňuji. Navíc se povedlo i v minimalistickém pojetí využít celou scénu divadla. Ve spojení s hereckými výkony to je Maryša, která určitě stojí za to vidět.
(zadáno: 5.6.2018)
Skvělá zábava - kdokoliv měl tu možnost být na schůzi SVJ nebo bytového družstva tak ocení...
(zadáno: 5.6.2018)
Určitě stojí za návštěvu - skvěle zpracovaná klasika, které nechybí humor a do dnešní doby je velmi citlivě propojená - což oceňuji asi úplně nejvíce.

Zásadní a velké minus jde škole, která se představní účastnila. Její hloupí, nevychovaní a vulgární studenti si zaslouží propadnout z češtiny, dostat studenou sprchu a aby jim někdo umyl pusu mýdlem.
(zadáno: 5.6.2018)
Vlastně se stále neumím rozhodnout jestli "jo" nebo "ne" a to je možná dobře. Hlavním problémem asi bylo vlastní obrovské očekávání od toho, co může přinést spojení těchto dvou souborů.
Nakonec jsem se neubránil pocitu, že je to né uplně ideální kočkopes - ani skvělá činohra (očekávaná od DD) ani skvělé akrobatické, výrazové představení (očekávané od La Putyka)...
Ale nakonec asi "jo" - představení za to stojí, je něčím zajímavé... Kdybych lépe řídil své očekávání, byl bych snadno mile překvapen
(zadáno: 5.6.2018)
určitě nezklamalo, další povedený McDonagh v Činoheráku. Osobně mi přišlo, že ze hry se nic neztratilo v překladu a inscenace samotná potěší...
(zadáno: 10.4.2018)
Možná jsem málo alternativní, také nevím jestli smrad ze spálených pneumatik byl v sále naschvál aby se nedalo dýchat a člověk měl ještě větší chuť utéct. K tomu naprosto hloupé (a samoúčelné) zatahování české politiky do příběhu, které nic nepřináší (krom laciného zasmání se některých diváků).
Sečteno a podtrženo, krom pár akrobatických minut na stole (klobouk dolů) jsem chtěl utéct a kdyby byla přestávka, tak se určitě do sálu nevrátím.
(zadáno: 12.3.2018)
Mám rád představní, která donutí člověka se zamyslet (i když třeba nemusí souhlasit s autorovým pohledem na věc).
Bohužel je inscenace relativně dlouhá a druhá polovina místo toho aby byla gradací je spíše nekonečným čekáním na konec (pointu už všichni v sále znají, hra již nic nepřináší a tak člověk nechtě shlédne na hodinky...) - což je škoda, protože jinak vřele doporučuji.
(zadáno: 22.2.2018)
Bohužel, celé hře chybí hlubší myšlenka a hlavně nahled / zdravý odstup od námětu. Na zábradlí lze vidět rozhodně zajímavější a povedenější kusy.

Celkový dojem je potom laciná exhibice divadelního řemesla spíš než ucelený divadelní zážitek.
(zadáno: 6.2.2018)
Největší problém mám se samotnou předlohou, nepovažuju ji za dobrý námět. Scéna je pro mne zbytečně komplikovaná a nic celému představení nepřinesla - spíš naopak působila rušivě.
Největší plus jsou bezesporu herecké výkony...
(zadáno: 6.2.2018)
Představení, které určitě stojí za zhlédnutí. Způsob jak si autor hraje s angličtinou je neotřelý a přitom rozhodně ne prvoplánový. Herecké výkony doplněné skvělou prací s hudbou tvoří opravdu zajímavý zážitek.
(zadáno: 19.12.2017)
(zadáno: 19.12.2017)
(zadáno: 19.12.2017)
(zadáno: 19.12.2017)
(zadáno: 19.12.2017)
(zadáno: 19.12.2017)
skvělá hra, kterou by měl každý čech vidět
(zadáno: 19.12.2017)
(zadáno: 19.12.2017)
zábavná inscenace plná vtipu, spojení s živou hudbou potom doplňuje pěkný zážitek.