Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]

Hamleti

Premiéra: 13.11.2015 | 1:25x
Dramaturgie: Dora Viceníková. Výprava: Marek Cpin. Výběr hudby a režie: Jan Mikulášek.
Původní inscenace na téma hereckého života, hraní, předstírání, markýrování. Divadlo jako téma samo o sobě. Kolik osobností herci pojmou, a jak to odskáčou? Je herectví opravdu vysněným povoláním? Má režisér vždycky pravdu? Co všechno se na jevišti nesmí? Proč děti a zvířata nemají hrát divadlo? To a mnohé jiné ze zákulisí divadelního světa...
14!  
Divadlo Na zábradlí
Hodnocení inscenace
Redakce
71 %
Uživatelé
72 %
náš tip
Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek
721321000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
9.6.Čt19:00 vstupenky

Volby

Hodnocení (141)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  70 %
(zadáno: 19.9.2016, počet hodnocení: 1598)
+ přínosný / zajímavý komentář
Sázka na jistotu, tematizovat divadlo samotné je pohodlné, divácky vděčné, nutno ale zároveň přiznat, že v tomto případě i povedené, navíc jako pozitivum vnímám i to, že zde tvůrčí tým nepřehlušuje svou poetikou žádného autora, vystačí si s vlastními zdroji. Když už Na zábradlí na něco vyrazit, tak na Hamlety.
Veronika Boušová  80 %
(zadáno: 28.3.2016, počet hodnocení: 277)
Lukáš Holubec  70 %  Tip Lukáš Holubec
(zadáno: 3.3.2016, počet hodnocení: 690)
+ přínosný / zajímavý komentář
Tentokráte vdechl tvůrčí tým - Mikulášek, Viceníková, Cpin, herecký soubor - humornou, kreativní a nezaměnitelnou duši do zákulisí divadelního světa. Otvírá se nám tak sled obrazů všech možných hereckých trápení, pohledů, myšlenek, krizí či poslání, nad kterými jistě každý herec někdy přemýšlel. Nechte se unést na vlně koncepční práce, jež nám "Zábradlí" servíruje již pravidelně. Opět budete svědky nepřeberného množství nápadů a originality. A nedá mi vyzvednout výkon Jany Plodkové. Možná někoho překvapí její všestrannost, ale ono je to tím, že je jednoduše skvělá herečka.
Anežka Kotoučová  60 %
(zadáno: 5.2.2016, počet hodnocení: 216)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Trošku vyčpělejší oproti Požitkářům, možná proto, že Hamleti nemají tak "smrtelně" vážné téma jako předchozí inscenace. Pár dobrých nápadů a skutečně vynikající kreace Jany Plodkové. To pouze její ztvárnění staré herečky mě pobavilo, jinak to byla spíše nuda. Co se mi ale vůbec nelíbilo, byl nezdravě vyhublý Jakub Žáček.
63%
Lukáš Dubský  70 %
(zadáno: 18.1.2016, počet hodnocení: 934)
+ přínosný / zajímavý komentář
75%. Inscenace s takřka stejným konceptem jako Požitkáři, kteří měli obecnější, ale naléhavější téma. Herecký život je v Mikuláškově inscenaci zobrazen s patřičnou sebeironií. Je to zábavné, místy kruté, ale řekl bych, že také dost pravdivé. Herci jsou přesní a je vidět, že ve zvolené formě se cítí jako doma. Asi nejzajímavější jsou J.Plodková, J.Hájek a V.Vašák.
Jiří Landa  80 %  Tip Jiří Landa
(zadáno: 14.1.2016, počet hodnocení: 2905)
+ přínosný / zajímavý komentář
Tvůrcům se do inscenace podařilo s patřičně sebeironickým nadhledem vměstnat snad všechny postřehy o životě kolem divadla a herectví vůbec. Oceňuji, že se jedná o komplexní a především nic nezastírající pohled, přičemž někdy k vyjádření myšlenky postačilo třeba jen gesto dané postavy. J. Mikulášek vytvořil další inscenaci ve stylu ne nepodobným svým ostatním pracím, nicméně díky schopnosti přesně pojmenovat stav věcí je dalším zářezem do jeho soupisu úspěchů. Inscenace jistě dokáže oslovit i nedivadlníky. A herci? Naprosto vyrovnané výkony, ale jmenovat J. Plodkovou a V. Vašáka si neodpustím.
Helena Grégrová  80 %
(zadáno: 13.1.2016, počet hodnocení: 1494)
+ přínosný / zajímavý komentář
Divadlo na divadle, či přesněji zákulisí na scéně v té nejsebeironičtější podobě, jakou si lze jen představit. Hereckých duší rub i líc, dočkáme se dokonce i toho hereckého srdíčka.. ;) Zapomeňte na rozhovory s kumštýři v masmédiích, tahle inscenace je trefnou všeobjímající odpovědí.
Pavel Širmer  60 %
(zadáno: 21.12.2015, počet hodnocení: 1774)
+ přínosný / zajímavý komentář
O hercích a jejich údělu se nedozvíme takřka nic, co bychom už nevěděli. Ale je to zábavné. V DNZ se nepodobají pouze režie J. Mikuláška, ale připomínají je i počiny jiných režisérů. Inscenace se nejvýznamněji odlišují vždy precizními scénami M. Cpina. DNZ si vybudovalo poetiku (estetiku), kterou dodržuje a která si zachovává úroveň. Herci tento druh práce ovládají výborně, možná stále lépe. Diváci, kteří rádi chodí na osvědčený a vyzkoušený styl, jsou spokojeni. Divadlo by se však mělo snažit hledat i jiné cesty vyjádření...
Jan Pařízek  80 %  Tip Jan Pařízek
(zadáno: 28.11.2015, počet hodnocení: 816)
+ přínosný / zajímavý komentář
Taková netradiční cesta do hlubin herecké duše. Místy bizarní či aspoň zvláštní, ale je to nápadité, nijak nenudí a obsahuje několik hodně vydařených scén. Samotný začátek mi přišel trochu slabší, ale s postupem času se dojmy jen zlepšovaly. Jede to sice stále na stejné dramaturgické vlně, ale pro zvolené téma mi tato forma ztvárnění vyhovovala. Velmi dobrý herecký výkon celého kolektivu, hlavně však zaujala výtečná J. Plodková a vedle ní též V. Vašák. Za mě trefa na tu správnou notu a musím přiznat, že jsem si toto představení opravdu užil.
Michal Novák  60 %
(zadáno: 21.11.2015, počet hodnocení: 1074)
+ přínosný / zajímavý komentář
Co psát. Inscenace trefující se do vlastních řad je zajímavá, vtipná a herecky originálně uchopená, nechybí jí ani obecný přesah. Divadelní estetika, kterou v DNz úspěšně razí trio Viceníková – Mikulášek – Cpin, dostala další díl či další variaci téhož stylu, kde forma stojí nad vším ostatním. Proč ne. Ta manýra zatím vůbec není pro zlost, zejména jsou-li na jevišti skvělí hráči, souznící s uměleckými záměry. Inscenace by se možná mohla obejít bez některých obscénností. (Pro zlost je spíš hraniční diskomfort pro diváky, v okleštěném foyer i v sále.)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Gimli35  60 %
(zadáno: 20.1.2022, počet hodnocení: 130)
přínosný / zajímavý komentář
Uživatel Jirkan to napsal přesně - i mně více vyhovuje, když se Jan Mikulášek pustí do něčeho, co už je hotové. Zaujali P. Čtvrtníček a J. Plodková.
Teufel  90 %
(zadáno: 19.10.2021, počet hodnocení: 71)
přínosný / zajímavý komentář
Na začátku mi trochu trvalo, než mi docvaklo oč přesně jde. Celkově je to však obrovsky silná inscenace. Jana Plodková úžasná.
Matěj Konečný  60 %
(zadáno: 4.8.2021, počet hodnocení: 122)
přínosný / zajímavý komentář
Absurdno - slovo, které o inscenaci vypovídá.
Realita? - vypovídá také, ale s otazníkem.
Z představení jsem odcházel s otázkou: takže o čem to vlastně bylo? Na druhou stranu musím říct, že jsem se nenudil, jedinkrát se nepodíval na hodinky a užíval si situace které na jevišti vznikaly.
Slamajak  70 %
(zadáno: 23.7.2021, počet hodnocení: 63)
přínosný / zajímavý komentář
Pro člověka, který se o divadlo zajímá a má i nějaké "praktické zkušenosti", zábavná inscenace, skvělá Jana Plodková, dva penisy, jedno srdce, boží Václav Vašák, místy možná příliš all over the place.
Mi2cek  80 %
(zadáno: 23.7.2021, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Výborná sonda do života herců. Chvíli vtipné, pak zas mrazivé. Vynikající omílaná Jana Plodková, ale novým objevem byl pro mě Vojtěch Vondráček (zřejmě geny). Zábradlí vždy vytvoří skvělou atmosféru, kdy je divák blízko hercům tak akorát. A má výbornou akustiku. A když pak vyjde večer na krásně opravené Anennské náměstí, zážitek to jen umocní.
RaB  80 %
(zadáno: 21.6.2021, počet hodnocení: 211)
přínosný / zajímavý komentář
Výborné herecké výkony Jany Plodkové a Petra Čtvrtníčka.
Kdo však nezná prostředí divadla, tak se v ději snadno ztratí. Taktéž některé scény úplně nadbytečné (zejména ty nahé).
Ivo Železný  30 %
(zadáno: 20.6.2021, počet hodnocení: 282)
přínosný / zajímavý komentář
Devadesát minut slovního prejtu. Kouř byl. Holé řiti byly. I opačné strany.
Rightak  80 %
(zadáno: 2.2.2020, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace je skvělá, zábavná, ironická. Jako celek možná trochu chaotická, občas s vtipy, které pochopí asi jen lidé od divadla. Místy nabízí i hlubší zamyšlení, nicméně ve srovnání s podobně zaměřenou Vraždou krále Gonzaga ne až tak hluboké.
LavinieCamui  90 %
(zadáno: 2.6.2019, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
Velice zábavná hříčka.
Alzbeta.m  100 %
(zadáno: 28.4.2019, počet hodnocení: 48)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Nesmírně silné, opravdové a dechberoucí. Herci DNZ nám ukazují, jak destruktivní může být herecké povolání, avšak podávají jednotlivé obrazy s nadsázkou a věřím, že se při hraní této inscenace nesmírně baví. Za mě opravdu povedená a vtipná inscenace. Ohromně jsem si ji užila a výkon J. Plodkové ve mně zůstane navždy. Děkuji!
Studený Čumáček  70 %
(zadáno: 9.4.2019, počet hodnocení: 335)
přínosný / zajímavý komentář
Důležité!:
1) metoda malého zázraku
2) baba, týpek, horizont
3) a du si pro tu slzičku

Prosím jich, pane Čtvrtníček, nestřílejí koštětem tak prudce, mou sestřičku to leká. Též pan Vyorálek nechť drtí pana Luptáka jemněji, neb to není fér, protože má o dobrých patnáct až dvacet kilogramů víc. Pan Lupták je pak velmi litován a není prostor pro vnímání ničeho dalšího, což je škoda. Bylo by také vhodné pořídit měkkou podušku pod kolena pana Vašáka, tolik se snaží, a teplejší šáličku pro paní Plodkovou. Vždyť ty jemné šatičky jsou nerozum, co kdyby se nastydla...
Ba-jo  80 %
(zadáno: 7.3.2019, počet hodnocení: 225)
přínosný / zajímavý komentář
K čertu s nějakou hlubší myšlenkou, ta by zde naopak mohla spíš uškodit. Pobavil jsem se královsky!
AliV  30 %
(zadáno: 17.11.2018, počet hodnocení: 106)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Bohužel jsem se s inscenací vůbec nepotkala. Vynikající herci v (pro mě nepochopitelně) slabé hře. Zřejmě se mělo jednat o spoustu zábavných scének z hereckého prostředí, divák je však svědkem jakési směsi alternativního a absurdního divadla, která bohužel není ani zábavná, ani vtipná. Chápu, že spoustu narážek jsem nepochopila a hodně interního humoru se pro mě vytratilo, nicméně i ty očividné scénky mi prostě vtipné nepřišly (s výjimkou skvělé Jany Plodkové a scénky v dámské herecké šatně).

A v repríze (zřejmě mimořádně) hrál M. König roli V. Vašáka a pan Vašák ztvárnil roli pana Hájka.
Emamele  80 %
(zadáno: 12.9.2018, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
Zábavné, herci se na tom skvěle vyblbli. Některé scény se mi líbily víc, jiné míň, ale to je u tohoto typu divadla asi normální. Celkově mám inscenace DnZ moc ráda.
Brbla z Olomóca  90 %
(zadáno: 2.6.2018, počet hodnocení: 74)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno dne 1.6.2018 Praha, DNz:
+ záměrem autorů je z jednotlivých scének,
skečů a etud poskládat velký obraz odvrácené
tváře hereckého řemesla i života. Nečekejte
logickou dějovou linku. Vše se spojí v daný obraz
na konci představení, kdy povstanete a odměníte
aktéry nadšeným potleskem. Pokud to tedy dáte...
Není to jednoduché, ale není to ani příliš složité...
V DNz jsou mnohem těžší inscenace.
+ Jana Plodková mezi 6 muži je vynikací
------------------
- nelze nic vytknout, téměř dokonalé
Cechoslovak  80 %
(zadáno: 22.2.2018, počet hodnocení: 81)
přínosný / zajímavý komentář
Začátek hry působí rozpačitě, až trapně. Je to však záměrný prolog k tomu, co nás čeká - deziluzivní pohled na herecké povolání. Sedm zcela vyrovnaných herců nám ve svých virtuosních etudách předvádí jednotlivé stinné stránky své profese. Technicky dokonalé hraní a vše beze smyslu, bez prožitku. Scénu s "nevěřím" si budu pamatovat. Ano, v divadle je vše falešné a jenom jako, ale jaké štěstí pro nás, kteří tam chodíme, že existuje! Pokaždé je to jiné a tato inscenace je obzvlášť originální. Smysl některých pantomimických scén asi mnoha divákům uniká, ale s tím se v tomto divadle musí počítat.
Mkrat  30 %
(zadáno: 22.2.2018, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Bohužel, celé hře chybí hlubší myšlenka a hlavně nahled / zdravý odstup od námětu. Na zábradlí lze vidět rozhodně zajímavější a povedenější kusy.

Celkový dojem je potom laciná exhibice divadelního řemesla spíš než ucelený divadelní zážitek.
Kliste  70 %
(zadáno: 28.10.2017, počet hodnocení: 17)
přínosný / zajímavý komentář
Zajímavě pojaté představení, které nechá diváka nahlédnout do duše herce.
Patrik2709  80 %
(zadáno: 1.6.2017, počet hodnocení: 38)
přínosný / zajímavý komentář
Toto predstavenie si velmi rad zopakujem vzdy ked budem v Prahe a bude prave na programe DNZ. Honza Hajek a Jana Plodkova excelentne ako obvykle - jednoducho 'na Hrad'! :-) Neviem ci si nejaky muz vyzuva ponozky elegantnejsie a vzorovejsie ako Ivan Luptak. Dakujem za skvely zazitok a: "Verim, verim, VERIM!"
Stanislav Hubáček  20 %
(zadáno: 6.3.2017, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
První půlka je ještě celkem dobrá, ovšem druhá část absolutně katastrofální. Jediný dobrý výkon předvedl Petr Čtvrtníček.
Jakubson  100 %
(zadáno: 2.11.2016, počet hodnocení: 90)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Až na mírně slabší začátek jsem naprosto šokován. Tak geniální věc jsem dlouho neviděl. Tolik témat, které si v inscenaci můžete najít, tolik překvapivých momentů, které přináší plynutí děje, tolik úctyhodných hereckých výkonů (Jana Plodková především!)... Hamlety by měl vidět snad každý, protože zažije něco, co do té doby nezažil. Díky tvůrcům!
David Strang  100 %
(zadáno: 1.11.2016, počet hodnocení: 127)
přínosný / zajímavý komentář
Hamleti,to byla taková blbost,až to bylo vynikající! Když jste si mysleli,źe už vás nemůže nic překvapit tak jste byli sakra na omylu.
Taky publikum,(v kterém seděl i Boleček,který mne teda nasral,že se taky vytasil s jeho divadlem s peticí proti prezidentovi,kterého jsme si demokraticky zvolili),bylo vynikající.Tak dlouhé ovace při děkovačce u Bolečka v divadle nepamatuju. Třeba převčere na,Zabiják Joe,bylo publikum mrtvé.
Hamleti-to musíte vidět!!
Skubalova  90 %
(zadáno: 27.10.2016, počet hodnocení: 68)
přínosný / zajímavý komentář
Skvěle jsem se bavila. Úžasné herecké výkony všech herců. Nejvíc mě pobavilo "nevěřím" a "bolševická matka", to byla pecka.
Koeman2  80 %
(zadáno: 8.6.2016, počet hodnocení: 154)
přínosný / zajímavý komentář
O hercích nevesele i zábavně, o hereckých manýrech, stavech před, během a po představení, o vztazích mezi herci, o předvádění i přehrávání, o herecké profesi obecně i z hloubi herecké duše. Skvělý herecký ansámbl Divadla Na Zábradlí (Plodková, Lupták, Čtvrtníček, Vyorálek, Hájek, Vašák, Žáček).
Honza1  70 %
(zadáno: 9.5.2016, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Zvláštní, zajímavé, ale z mého pohledu nevyrovnané. Zvláště výstupy Jany Plodkové byly opravdu výborné. Už jen pro ně stálo za to jít. Některé jiné skeče mě ale zase naopak neoslovily a nějak jsem je nepobral.
Jirkan  60 %
(zadáno: 4.2.2016, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
(+3)
3.2. 2016: Dobré téma s nápadem, které místy baví (a někdy i drasticky) a místy se snaží diváka překvapit (a to rychlostí z 0 na 100). Ovšem hodina celému projektu by bohatě stačila, protože pak už je to jak nastavovaná kaše. Jako divák mám asi problém s autorským divadlem Jana Mikuláška. Mnohem více mne baví hotové (dějové) hry, které vezme do ruky a zrežíruje. Jeho autorské projekty mají sice svůj jedinečný rukopis, ale přijde mi to stále stejné jen vždy na jiné téma, takže to ničím nepřekvapí. Několik obrazů si ale určitě v paměti ponechám...
Falos  70 %
(zadáno: 2.2.2016, počet hodnocení: 224)
přínosný / zajímavý komentář
uzasnej ivan luptak, skvely jiri vyoralek a vaclav vasik
Marek515  90 %
(zadáno: 14.1.2016, počet hodnocení: 60)
přínosný / zajímavý komentář
Paradni "nazabradliovka". Proc jen jsem ja ten nominacni listek odeslal uz minuly tyden:)
Furciferka  80 %
(zadáno: 14.1.2016, počet hodnocení: 249)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Musím přiznat, že mě ještě stále udivuje názor, že v Mikuláškových inscenacích převládá forma na obsahem. Je to právě ten obsah, který mě vždy osloví víc než na kterémkoliv jiném představení. Rozhodně nemám pocit, že jde jen o nějakou manýru, naopak, do detailu propracovaná forma dává vyniknout obsahu.
Denisa H.  90 %
(zadáno: 8.1.2016, počet hodnocení: 335)
přínosný / zajímavý komentář
Moc jsem se na toto téma těšila a jsem ráda, že jsem nebyla zklamaná. Je zde plejáda skvělých scének, z nichž bych jmenovala tu s J. Plodkovou jako zestárlou herečkou, s P. Čtvrtníčkem líčícím vystřízlivění z mladických snů začínajících herců, s V. Vašákem mluvícím o hereckém srdíčku a konečně mého favorita - I. Luptáka, kterak si sundavá několik vrstev masek, aby, když se dostane ke své skutečné tváří, jeviště potemnělo... Pro mě to nejlepší po Požitkářích. 95 %.
Frankovka  60 %
(zadáno: 28.11.2015, počet hodnocení: 241)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Viděl jsem krásné hry od JM. Kafka, V+W, Višňový sad, Macbath, Hamlet - všechny měly příběh. Pak jsou tu ty ostatní - chybí příběh, mají pouze téma. Zvykl jsem si na ně. Už mě nepřekvapí, co mě dříve šokovalo, dnes v klidu přejdu.
A jedno mají ještě společné, herci jsou vždy perfektní. Chvílemi až loutky. Zcela podřízené svému vodiči.
Bernardblack  100 %
(zadáno: 27.11.2015, počet hodnocení: 304)
přínosný / zajímavý komentář
3x
Monulinka  70 %
(zadáno: 23.11.2015, počet hodnocení: 391)
přínosný / zajímavý komentář
Upřímně řečeno jsem čekala, že tentokrát díky blízkosti tématu častěji rozklíčuju, co tím chtěl autor říci, nevadí. Jako obvykle povedená scéna a ani herci nezklamali. Každopádně zajímavý vhled do hereckého a divadelního zákulisí.
Eviik  60 %
(zadáno: 21.11.2015, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
65 %
Sled scének ze života herců, zejména těch divadelních, o tom že herecká profese je radost i smutek zároveň. Nechybí ani citace ze známých divadelních her. Místy jsem se upřímně bavila, některé scénky mne naopak děsily, občas jsem marně přemýšlela, co tím tvůrci chtěli říci.. Tradičně výborná je práce se scénou. Z herců mne nejvíc zaujali Václav Vašák a Jan Hájek. Vadila mi občas zbytečná vulgarita. Nejvíc mě ale mrzí, že současný "zábradlácký" repertoár se, co se formy týče, neustále opakuje, a člověk má tedy u nových inscenací tak trochu pocit déj? vu (byť téma her se liší).
Národosolsobě  80 %
(zadáno: 16.11.2015, počet hodnocení: 305)
přínosný / zajímavý komentář
další kus (jistě v podobném duchu jako tento) se bude jmenovat " Muži, kteří vypadají jako Stanislav Majer"
Vladimír Rogalewicz  60 %
(zadáno: 14.11.2015, počet hodnocení: 701)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Téměř nerozlišitelné od několika předchozích inscenací. Opět spousta (zbytečného) hnusu. Opět znamenitá scéna, velice dobří herci, převaha formy nad obsahem. Mikulášek udělal překvapivě mnohem lepší inscenace na jiných pódiích, než ve vlastním divadle.
Zizkov  80 %
(zadáno: 13.11.2015, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Sbirka zabavnych skecu, proc ne? V linii Pozitkaru. Vyborne herecke kreace a kreatury, jak je Na zabradli obvykle. Milujeme Zabradli!
Snaporaz  10 %
(zadáno: 26.11.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Tak jsem obětoval 320,- Kč, abych se podíval na jedince, který se neostýchá své publikum titulovat jako mrdka. Ironií osudu jsem ještě před odchodem do divadla zaslechl skeč na radiu Diana, kde Čtvrtníček označil Šluknovský výběžek za něco za kostrčí páteře a obyvatele Jiříkova nepublikovatelným vulgarismem. Takto "naladěn" jsem přetrpěl celé představení, abych se ujistil, že pana Čtvrtníčka vidím poprvé a definitivně naposled. Nicméně místní starší dámy byly představením unešeny - tolik krásných nahatých mužů na jevišti se jen tak nevidí. Bohužel, jsem heterosexuál.
Luděk  20 %
(zadáno: 30.9.2018, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Vcelku kvalitní výkon některých herců nezachrání mizerný mišmaš.Je to o ničem, sesmolená herecká cvičení na úrovni 1.ročníku DAMU.Ti hodnotitelé s 80-100% museli být na jiném představení,nebo mají absenci kritického myšlení a nadchne je cokoliv, protože všude hledají jinotaje.Ty zde ovšem chybí.Herectví je zde nahrazeno realitou-herci nehrají nahotu,ale svléknou se, herci nehrají křik, ale křičí a tak se dá pokračovat.Autor postavil celou hru na jednoduché myšlence a protože neměl invenci ji rozvinout, natáhl ji prostými skeči.Před 30 lety by šokoval.Dnes nudí.
Veronička  60 %
(zadáno: 4.5.2022, počet hodnocení: 51)
RichardFenek  70 %
(zadáno: 2.5.2022, počet hodnocení: 38)
Astuta  80 %
(zadáno: 16.3.2022, počet hodnocení: 23)
Šípal  10 %
(zadáno: 1.3.2022, počet hodnocení: 116)
Birter  70 %
(zadáno: 11.2.2022, počet hodnocení: 140)
Amelieboricka  90 %
(zadáno: 20.1.2022, počet hodnocení: 36)
Nikoss  80 %
(zadáno: 19.9.2021, počet hodnocení: 90)
Michaelsimandl  90 %
(zadáno: 25.7.2021, počet hodnocení: 15)
Ivan Andrejevič Bubnov  80 %
(zadáno: 23.7.2021, počet hodnocení: 61)
Kokosbaba  50 %
(zadáno: 18.11.2020, počet hodnocení: 115)
Pan Kolpert  60 %
(zadáno: 2.3.2020, počet hodnocení: 110)
Togaf  80 %
(zadáno: 17.2.2020, počet hodnocení: 151)
J.K.  20 %
(zadáno: 2.2.2020, počet hodnocení: 13)
Ttie  70 %
(zadáno: 29.1.2020, počet hodnocení: 26)
Dramaholik  70 %
(zadáno: 19.1.2020, počet hodnocení: 120)
Vitounek  70 %
(zadáno: 19.12.2019, počet hodnocení: 106)
Ondrab  50 %
(zadáno: 6.11.2019, počet hodnocení: 9)
Michkyse  70 %
(zadáno: 3.10.2019, počet hodnocení: 100)
Doucha  80 %
(zadáno: 23.7.2019, počet hodnocení: 44)
K.kolacek@email.cz  60 %
(zadáno: 4.6.2019, počet hodnocení: 14)
Valerius  90 %
(zadáno: 3.4.2019, počet hodnocení: 66)
KatZen  80 %
(zadáno: 28.3.2019, počet hodnocení: 34)
KlaMar  90 %
(zadáno: 25.3.2019, počet hodnocení: 25)
Tomas22  60 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 88)
Xcepek  70 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 587)
SaXion  60 %
(zadáno: 19.2.2019, počet hodnocení: 21)
Scrabble  60 %
(zadáno: 20.11.2018, počet hodnocení: 32)
Suzana  60 %
(zadáno: 14.11.2018, počet hodnocení: 299)
Rivah  50 %
(zadáno: 9.11.2018, počet hodnocení: 259)
Dovemummy-Alena S.  80 %
(zadáno: 9.11.2018, počet hodnocení: 147)
VeruS.11  80 %
(zadáno: 13.10.2018, počet hodnocení: 90)
Mikulin  70 %
(zadáno: 4.10.2018, počet hodnocení: 68)
OndraHri  90 %
(zadáno: 20.7.2018, počet hodnocení: 17)
Seht  80 %
(zadáno: 20.5.2018, počet hodnocení: 14)
Lerus  90 %
(zadáno: 22.4.2018, počet hodnocení: 50)
Julii  70 %
(zadáno: 13.4.2018, počet hodnocení: 36)
Marie Vodková  100 %
(zadáno: 23.3.2018, počet hodnocení: 16)
JJRock  90 %
(zadáno: 20.3.2018, počet hodnocení: 47)
Betka_S  80 %
(zadáno: 2.3.2018, počet hodnocení: 57)
Volnicko  80 %
(zadáno: 22.2.2018, počet hodnocení: 43)
Sherly  20 %
(zadáno: 12.2.2018, počet hodnocení: 60)
Petr.trep  60 %
(zadáno: 19.1.2018, počet hodnocení: 166)
Honzik  60 %
(zadáno: 16.1.2018, počet hodnocení: 7)
LilianaVess  10 %
(zadáno: 10.12.2017, počet hodnocení: 108)
Graiv  80 %
(zadáno: 10.12.2017, počet hodnocení: 114)
Fedorocko  40 %
(zadáno: 13.11.2017, počet hodnocení: 608)
Petikakika  80 %
(zadáno: 19.10.2017, počet hodnocení: 66)
Addk  90 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 116)
Valmez  70 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 328)
Teejay  50 %
(zadáno: 19.6.2017, počet hodnocení: 66)
Marie friedlova  70 %
(zadáno: 29.5.2017, počet hodnocení: 73)
Nakafishie  80 %
(zadáno: 7.5.2017, počet hodnocení: 29)
DD81  100 %
(zadáno: 12.4.2017, počet hodnocení: 35)
Vltava  70 %
(zadáno: 19.3.2017, počet hodnocení: 47)
Radiator  100 %
(zadáno: 12.3.2017, počet hodnocení: 87)
Tarbík  80 %
(zadáno: 8.3.2017, počet hodnocení: 138)
Vendula_Z  60 %
(zadáno: 5.3.2017, počet hodnocení: 92)
Cimr  70 %
(zadáno: 20.2.2017, počet hodnocení: 107)
Vaclavek  70 %
(zadáno: 4.2.2017, počet hodnocení: 16)
J64  70 %
(zadáno: 18.1.2017, počet hodnocení: 55)
Lumca  80 %
(zadáno: 12.1.2017, počet hodnocení: 337)
Pavel.Tomas  60 %
(zadáno: 6.12.2016, počet hodnocení: 136)
DaZeL  70 %
(zadáno: 13.11.2016, počet hodnocení: 85)
Janiega  90 %
(zadáno: 11.11.2016, počet hodnocení: 6)
Boo  70 %
(zadáno: 2.11.2016, počet hodnocení: 123)
Filipkonecny  60 %
(zadáno: 1.11.2016, počet hodnocení: 14)
MBednarski  80 %
(zadáno: 1.11.2016, počet hodnocení: 81)
Martina149  100 %
(zadáno: 30.10.2016, počet hodnocení: 16)
Poulet  70 %
(zadáno: 25.10.2016, počet hodnocení: 29)
Mau  70 %
(zadáno: 20.10.2016, počet hodnocení: 96)
IlMagnifico  70 %
(zadáno: 19.10.2016, počet hodnocení: 107)
Dolente  80 %
(zadáno: 24.9.2016, počet hodnocení: 63)
Lucie Sykorova  80 %
(zadáno: 11.7.2016, počet hodnocení: 27)
Klob  90 %
(zadáno: 26.6.2016, počet hodnocení: 128)
Dvopet  60 %
(zadáno: 20.6.2016, počet hodnocení: 104)
Paya888  80 %
(zadáno: 4.6.2016, počet hodnocení: 299)
Janha  100 %
(zadáno: 3.6.2016, počet hodnocení: 124)
Kaťka chichi  70 %
(zadáno: 31.5.2016, počet hodnocení: 81)
Pess  80 %
(zadáno: 10.4.2016, počet hodnocení: 17)
Miskova Pet  100 %
(zadáno: 10.4.2016, počet hodnocení: 53)
Panapollon  90 %
(zadáno: 10.4.2016, počet hodnocení: 51)
Plšík  70 %
(zadáno: 29.3.2016, počet hodnocení: 652)
TerezaP  90 %
(zadáno: 18.3.2016, počet hodnocení: 31)
Adam Perutka  100 %
(zadáno: 10.3.2016, počet hodnocení: 5)
Talis  100 %
(zadáno: 7.3.2016, počet hodnocení: 19)
Jaroslava Šimáková  10 %
(zadáno: 4.3.2016, počet hodnocení: 139)
Klaram  80 %
(zadáno: 21.2.2016, počet hodnocení: 82)
PavelK  80 %
(zadáno: 12.2.2016, počet hodnocení: 197)
Fingee  100 %
(zadáno: 6.2.2016, počet hodnocení: 46)
Justina  80 %
(zadáno: 31.12.2015, počet hodnocení: 77)
Kirill  90 %
(zadáno: 20.11.2015, počet hodnocení: 71)
Teatrix  80 %
(zadáno: 14.11.2015, počet hodnocení: 30)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.