Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]

Hamleti

Premiéra: 13.11.2015. Dramaturgie: Dora Viceníková. Výprava: Marek Cpin. Výběr hudby a režie: Jan Mikulášek.
1:25x
Původní inscenace na téma hereckého života, hraní, předstírání, markýrování. Divadlo jako téma samo o sobě. Kolik osobností herci pojmou, a jak to odskáčou? Je herectví opravdu vysněným povoláním? Má režisér vždycky pravdu? Co všechno se na jevišti nesmí? Proč děti a zvířata nemají hrát divadlo? To a mnohé jiné ze zákulisí divadelního světa...
14!
oficiální ankety:
Jana Plodková - nominace na Cenu divadelní kritiky v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon roku 2015
v anketě portálu i-divadlo.cz:
Marek Cpin - 2. místo v kategorii Jiný umělecký počin roku 2015
Divadlo Na zábradlí
Hodnocení inscenace
Redakce
71 %
Uživatelé
73 %
náš tip
Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek
731161000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (125)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Koula 70 %
(zadáno: 19.9.2016, počet hodnocení: 1565)
+ přínosný / zajímavý komentář
Sázka na jistotu, tematizovat divadlo samotné je pohodlné, divácky vděčné, nutno ale zároveň přiznat, že v tomto případě i povedené, navíc jako pozitivum vnímám i to, že zde tvůrčí tým nepřehlušuje svou poetikou žádného autora, vystačí si s vlastními zdroji. Když už Na zábradlí na něco vyrazit, tak na Hamlety.
Veronika Boušová 80 %
(zadáno: 28.3.2016, počet hodnocení: 277)
Lukáš Holubec 70 %  Tip Lukáš Holubec
(zadáno: 3.3.2016, počet hodnocení: 666)
+ přínosný / zajímavý komentář
Tentokráte vdechl tvůrčí tým - Mikulášek, Viceníková, Cpin, herecký soubor - humornou, kreativní a nezaměnitelnou duši do zákulisí divadelního světa. Otvírá se nám tak sled obrazů všech možných hereckých trápení, pohledů, myšlenek, krizí či poslání, nad kterými jistě každý herec někdy přemýšlel. Nechte se unést na vlně koncepční práce, jež nám "Zábradlí" servíruje již pravidelně. Opět budete svědky nepřeberného množství nápadů a originality. A nedá mi vyzvednout výkon Jany Plodkové. Možná někoho překvapí její všestrannost, ale ono je to tím, že je jednoduše skvělá herečka.
Anežka Hrebiková 60 %
(zadáno: 5.2.2016, počet hodnocení: 212)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Trošku vyčpělejší oproti Požitkářům, možná proto, že Hamleti nemají tak "smrtelně" vážné téma jako předchozí inscenace. Pár dobrých nápadů a skutečně vynikající kreace Jany Plodkové. To pouze její ztvárnění staré herečky mě pobavilo, jinak to byla spíše nuda. Co se mi ale vůbec nelíbilo, byl nezdravě vyhublý Jakub Žáček.
63%
Lukáš Dubský 70 %
(zadáno: 18.1.2016, počet hodnocení: 852)
+ přínosný / zajímavý komentář
75%. Inscenace s takřka stejným konceptem jako Požitkáři, kteří měli obecnější, ale naléhavější téma. Herecký život je v Mikuláškově inscenaci zobrazen s patřičnou sebeironií. Je to zábavné, místy kruté, ale řekl bych, že také dost pravdivé. Herci jsou přesní a je vidět, že ve zvolené formě se cítí jako doma. Asi nejzajímavější jsou J.Plodková, J.Hájek a V.Vašák.
Jiří Landa 80 %  Tip Jiří Landa
(zadáno: 14.1.2016, počet hodnocení: 2895)
+ přínosný / zajímavý komentář
Tvůrcům se do inscenace podařilo s patřičně sebeironickým nadhledem vměstnat snad všechny postřehy o životě kolem divadla a herectví vůbec. Oceňuji, že se jedná o komplexní a především nic nezastírající pohled, přičemž někdy k vyjádření myšlenky postačilo třeba jen gesto dané postavy. J. Mikulášek vytvořil další inscenaci ve stylu ne nepodobným svým ostatním pracím, nicméně díky schopnosti přesně pojmenovat stav věcí je dalším zářezem do jeho soupisu úspěchů. Inscenace jistě dokáže oslovit i nedivadlníky. A herci? Naprosto vyrovnané výkony, ale jmenovat J. Plodkovou a V. Vašáka si neodpustím.
Helena Grégrová 80 %
(zadáno: 13.1.2016, počet hodnocení: 1434)
+ přínosný / zajímavý komentář
Divadlo na divadle, či přesněji zákulisí na scéně v té nejsebeironičtější podobě, jakou si lze jen představit. Hereckých duší rub i líc, dočkáme se dokonce i toho hereckého srdíčka.. ;) Zapomeňte na rozhovory s kumštýři v masmédiích, tahle inscenace je trefnou všeobjímající odpovědí.
Pavel Širmer 60 %
(zadáno: 21.12.2015, počet hodnocení: 1639)
+ přínosný / zajímavý komentář
O hercích a jejich údělu se nedozvíme takřka nic, co bychom už nevěděli. Ale je to zábavné. V DNZ se nepodobají pouze režie J. Mikuláška, ale připomínají je i počiny jiných režisérů. Inscenace se nejvýznamněji odlišují vždy precizními scénami M. Cpina. DNZ si vybudovalo poetiku (estetiku), kterou dodržuje a která si zachovává úroveň. Herci tento druh práce ovládají výborně, možná stále lépe. Diváci, kteří rádi chodí na osvědčený a vyzkoušený styl, jsou spokojeni. Divadlo by se však mělo snažit hledat i jiné cesty vyjádření...
Jan Pařízek 80 %  Tip Jan Pařízek
(zadáno: 28.11.2015, počet hodnocení: 784)
+ přínosný / zajímavý komentář
Taková netradiční cesta do hlubin herecké duše. Místy bizarní či aspoň zvláštní, ale je to nápadité, nijak nenudí a obsahuje několik hodně vydařených scén. Samotný začátek mi přišel trochu slabší, ale s postupem času se dojmy jen zlepšovaly. Jede to sice stále na stejné dramaturgické vlně, ale pro zvolené téma mi tato forma ztvárnění vyhovovala. Velmi dobrý herecký výkon celého kolektivu, hlavně však zaujala výtečná J. Plodková a vedle ní též V. Vašák. Za mě trefa na tu správnou notu a musím přiznat, že jsem si toto představení opravdu užil.
Michal Novák 60 %
(zadáno: 21.11.2015, počet hodnocení: 1067)
+ přínosný / zajímavý komentář
Co psát. Inscenace trefující se do vlastních řad je zajímavá, vtipná a herecky originálně uchopená, nechybí jí ani obecný přesah. Divadelní estetika, kterou v DNz úspěšně razí trio Viceníková – Mikulášek – Cpin, dostala další díl či další variaci téhož stylu, kde forma stojí nad vším ostatním. Proč ne. Ta manýra zatím vůbec není pro zlost, zejména jsou-li na jevišti skvělí hráči, souznící s uměleckými záměry. Inscenace by se možná mohla obejít bez některých obscénností. (Pro zlost je spíš hraniční diskomfort pro diváky, v okleštěném foyer i v sále.)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Rightak 80 %
(zadáno: 2.2.2020, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace je skvělá, zábavná, ironická. Jako celek možná trochu chaotická, občas s vtipy, které pochopí asi jen lidé od divadla. Místy nabízí i hlubší zamyšlení, nicméně ve srovnání s podobně zaměřenou Vraždou krále Gonzaga ne až tak hluboké.
LavinieCamui 90 %
(zadáno: 2.6.2019, počet hodnocení: 310)
přínosný / zajímavý komentář
Velice zábavná hříčka.
Alzbeta.m 100 %
(zadáno: 28.4.2019, počet hodnocení: 46)
přínosný / zajímavý komentář
Nesmírně silné, opravdové a dechberoucí. Herci DNZ nám ukazují, jak destruktivní může být herecké povolání, avšak podávají jednotlivé obrazy s nadsázkou a věřím, že se při hraní této inscenace nesmírně baví. Za mě opravdu povedená a vtipná inscenace. Ohromně jsem si ji užila a výkon J. Plodkové ve mně zůstane navždy. Děkuji!
Studený Čumáček 70 %
(zadáno: 9.4.2019, počet hodnocení: 276)
přínosný / zajímavý komentář
Důležité!:
1) metoda malého zázraku
2) baba, týpek, horizont
3) a du si pro tu slzičku

Prosím jich, pane Čtvrtníček, nestřílejí koštětem tak prudce, mou sestřičku to leká. Též pan Vyorálek nechť drtí pana Luptáka jemněji, neb to není fér, protože má o dobrých patnáct až dvacet kilogramů víc. Pan Lupták je pak velmi litován a není prostor pro vnímání ničeho dalšího, což je škoda. Bylo by také vhodné pořídit měkkou podušku pod kolena pana Vašáka, tolik se snaží, a teplejší šáličku pro paní Plodkovou. Vždyť ty jemné šatičky jsou nerozum, co kdyby se nastydla...
Ba-jo 80 %
(zadáno: 7.3.2019, počet hodnocení: 212)
přínosný / zajímavý komentář
K čertu s nějakou hlubší myšlenkou, ta by zde naopak mohla spíš uškodit. Pobavil jsem se královsky!
AliV 30 %
(zadáno: 17.11.2018, počet hodnocení: 93)
přínosný / zajímavý komentář
Bohužel jsem se s inscenací vůbec nepotkala. Vynikající herci v (pro mě nepochopitelně) slabé hře. Zřejmě se mělo jednat o spoustu zábavných scének z hereckého prostředí, divák je však svědkem jakési směsi alternativního a absurdního divadla, která bohužel není ani zábavná, ani vtipná. Chápu, že spoustu narážek jsem nepochopila a hodně interního humoru se pro mě vytratilo, nicméně i ty očividné scénky mi prostě vtipné nepřišly (s výjimkou skvělé Jany Plodkové a scénky v dámské herecké šatně).

A v repríze (zřejmě mimořádně) hrál M. König roli V. Vašáka a pan Vašák ztvárnil roli pana Hájka.
Emamele 80 %
(zadáno: 12.9.2018, počet hodnocení: 22)
přínosný / zajímavý komentář
Zábavné, herci se na tom skvěle vyblbli. Některé scény se mi líbily víc, jiné míň, ale to je u tohoto typu divadla asi normální. Celkově mám inscenace DnZ moc ráda.
Brbla z Olomóca 90 %
(zadáno: 2.6.2018, počet hodnocení: 69)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno dne 1.6.2018 Praha, DNz:
+ záměrem autorů je z jednotlivých scének,
skečů a etud poskládat velký obraz odvrácené
tváře hereckého řemesla i života. Nečekejte
logickou dějovou linku. Vše se spojí v daný obraz
na konci představení, kdy povstanete a odměníte
aktéry nadšeným potleskem. Pokud to tedy dáte...
Není to jednoduché, ale není to ani příliš složité...
V DNz jsou mnohem těžší inscenace.
+ Jana Plodková mezi 6 muži je vynikací
------------------
- nelze nic vytknout, téměř dokonalé
Cechoslovak 80 %
(zadáno: 22.2.2018, počet hodnocení: 72)
přínosný / zajímavý komentář
Začátek hry působí rozpačitě, až trapně. Je to však záměrný prolog k tomu, co nás čeká - deziluzivní pohled na herecké povolání. Sedm zcela vyrovnaných herců nám ve svých virtuosních etudách předvádí jednotlivé stinné stránky své profese. Technicky dokonalé hraní a vše beze smyslu, bez prožitku. Scénu s "nevěřím" si budu pamatovat. Ano, v divadle je vše falešné a jenom jako, ale jaké štěstí pro nás, kteří tam chodíme, že existuje! Pokaždé je to jiné a tato inscenace je obzvlášť originální. Smysl některých pantomimických scén asi mnoha divákům uniká, ale s tím se v tomto divadle musí počítat.
Mkrat 30 %
(zadáno: 22.2.2018, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Bohužel, celé hře chybí hlubší myšlenka a hlavně nahled / zdravý odstup od námětu. Na zábradlí lze vidět rozhodně zajímavější a povedenější kusy.

Celkový dojem je potom laciná exhibice divadelního řemesla spíš než ucelený divadelní zážitek.
Kliste 70 %
(zadáno: 28.10.2017, počet hodnocení: 17)
přínosný / zajímavý komentář
Zajímavě pojaté představení, které nechá diváka nahlédnout do duše herce.
Patrik2709 80 %
(zadáno: 1.6.2017, počet hodnocení: 35)
přínosný / zajímavý komentář
Toto predstavenie si velmi rad zopakujem vzdy ked budem v Prahe a bude prave na programe DNZ. Honza Hajek a Jana Plodkova excelentne ako obvykle - jednoducho 'na Hrad'! :-) Neviem ci si nejaky muz vyzuva ponozky elegantnejsie a vzorovejsie ako Ivan Luptak. Dakujem za skvely zazitok a: "Verim, verim, VERIM!"
Stanislav Hubáček 20 %
(zadáno: 6.3.2017, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
První půlka je ještě celkem dobrá, ovšem druhá část absolutně katastrofální. Jediný dobrý výkon předvedl Petr Čtvrtníček.
Jakubson 100 %
(zadáno: 2.11.2016, počet hodnocení: 78)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Až na mírně slabší začátek jsem naprosto šokován. Tak geniální věc jsem dlouho neviděl. Tolik témat, které si v inscenaci můžete najít, tolik překvapivých momentů, které přináší plynutí děje, tolik úctyhodných hereckých výkonů (Jana Plodková především!)... Hamlety by měl vidět snad každý, protože zažije něco, co do té doby nezažil. Díky tvůrcům!
David Strang 100 %
(zadáno: 1.11.2016, počet hodnocení: 117)
přínosný / zajímavý komentář
Hamleti,to byla taková blbost,až to bylo vynikající! Když jste si mysleli,źe už vás nemůže nic překvapit tak jste byli sakra na omylu.
Taky publikum,(v kterém seděl i Boleček,který mne teda nasral,že se taky vytasil s jeho divadlem s peticí proti prezidentovi,kterého jsme si demokraticky zvolili),bylo vynikající.Tak dlouhé ovace při děkovačce u Bolečka v divadle nepamatuju. Třeba převčere na,Zabiják Joe,bylo publikum mrtvé.
Hamleti-to musíte vidět!!
Skubalova 90 %
(zadáno: 27.10.2016, počet hodnocení: 68)
přínosný / zajímavý komentář
Skvěle jsem se bavila. Úžasné herecké výkony všech herců. Nejvíc mě pobavilo "nevěřím" a "bolševická matka", to byla pecka.
Koeman2 80 %
(zadáno: 8.6.2016, počet hodnocení: 133)
přínosný / zajímavý komentář
O hercích nevesele i zábavně, o hereckých manýrech, stavech před, během a po představení, o vztazích mezi herci, o předvádění i přehrávání, o herecké profesi obecně i z hloubi herecké duše. Skvělý herecký ansámbl Divadla Na Zábradlí (Plodková, Lupták, Čtvrtníček, Vyorálek, Hájek, Vašák, Žáček).
Honza1 70 %
(zadáno: 9.5.2016, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Zvláštní, zajímavé, ale z mého pohledu nevyrovnané. Zvláště výstupy Jany Plodkové byly opravdu výborné. Už jen pro ně stálo za to jít. Některé jiné skeče mě ale zase naopak neoslovily a nějak jsem je nepobral.
Jirkan 60 %
(zadáno: 4.2.2016, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
3.2. 2016: Dobré téma s nápadem, které místy baví (a někdy i drasticky) a místy se snaží diváka překvapit (a to rychlostí z 0 na 100). Ovšem hodina celému projektu by bohatě stačila, protože pak už je to jak nastavovaná kaše. Jako divák mám asi problém s autorským divadlem Jana Mikuláška. Mnohem více mne baví hotové (dějové) hry, které vezme do ruky a zrežíruje. Jeho autorské projekty mají sice svůj jedinečný rukopis, ale přijde mi to stále stejné jen vždy na jiné téma, takže to ničím nepřekvapí. Několik obrazů si ale určitě v paměti ponechám...
Falos 70 %
(zadáno: 2.2.2016, počet hodnocení: 224)
přínosný / zajímavý komentář
uzasnej ivan luptak, skvely jiri vyoralek a vaclav vasik
Marek515 90 %
(zadáno: 14.1.2016, počet hodnocení: 60)
přínosný / zajímavý komentář
Paradni "nazabradliovka". Proc jen jsem ja ten nominacni listek odeslal uz minuly tyden:)
Furciferka 80 %
(zadáno: 14.1.2016, počet hodnocení: 247)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
Musím přiznat, že mě ještě stále udivuje názor, že v Mikuláškových inscenacích převládá forma na obsahem. Je to právě ten obsah, který mě vždy osloví víc než na kterémkoliv jiném představení. Rozhodně nemám pocit, že jde jen o nějakou manýru, naopak, do detailu propracovaná forma dává vyniknout obsahu.
Denisa H. 90 %
(zadáno: 8.1.2016, počet hodnocení: 308)
přínosný / zajímavý komentář
Moc jsem se na toto téma těšila a jsem ráda, že jsem nebyla zklamaná. Je zde plejáda skvělých scének, z nichž bych jmenovala tu s J. Plodkovou jako zestárlou herečkou, s P. Čtvrtníčkem líčícím vystřízlivění z mladických snů začínajících herců, s V. Vašákem mluvícím o hereckém srdíčku a konečně mého favorita - I. Luptáka, kterak si sundavá několik vrstev masek, aby, když se dostane ke své skutečné tváří, jeviště potemnělo... Pro mě to nejlepší po Požitkářích. 95 %.
Frankovka 60 %
(zadáno: 28.11.2015, počet hodnocení: 223)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Viděl jsem krásné hry od JM. Kafka, V+W, Višňový sad, Macbath, Hamlet - všechny měly příběh. Pak jsou tu ty ostatní - chybí příběh, mají pouze téma. Zvykl jsem si na ně. Už mě nepřekvapí, co mě dříve šokovalo, dnes v klidu přejdu.
A jedno mají ještě společné, herci jsou vždy perfektní. Chvílemi až loutky. Zcela podřízené svému vodiči.
Bernardblack 100 %
(zadáno: 27.11.2015, počet hodnocení: 285)
přínosný / zajímavý komentář
3x
Monulinka 70 %
(zadáno: 23.11.2015, počet hodnocení: 386)
přínosný / zajímavý komentář
Upřímně řečeno jsem čekala, že tentokrát díky blízkosti tématu častěji rozklíčuju, co tím chtěl autor říci, nevadí. Jako obvykle povedená scéna a ani herci nezklamali. Každopádně zajímavý vhled do hereckého a divadelního zákulisí.
Eviik 60 %
(zadáno: 21.11.2015, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
65 %
Sled scének ze života herců, zejména těch divadelních, o tom že herecká profese je radost i smutek zároveň. Nechybí ani citace ze známých divadelních her. Místy jsem se upřímně bavila, některé scénky mne naopak děsily, občas jsem marně přemýšlela, co tím tvůrci chtěli říci.. Tradičně výborná je práce se scénou. Z herců mne nejvíc zaujali Václav Vašák a Jan Hájek. Vadila mi občas zbytečná vulgarita. Nejvíc mě ale mrzí, že současný "zábradlácký" repertoár se, co se formy týče, neustále opakuje, a člověk má tedy u nových inscenací tak trochu pocit déj? vu (byť téma her se liší).
Národosolsobě 80 %
(zadáno: 16.11.2015, počet hodnocení: 294)
přínosný / zajímavý komentář
další kus (jistě v podobném duchu jako tento) se bude jmenovat " Muži, kteří vypadají jako Stanislav Majer"
Vladimír Rogalewicz 60 %
(zadáno: 14.11.2015, počet hodnocení: 630)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Téměř nerozlišitelné od několika předchozích inscenací. Opět spousta (zbytečného) hnusu. Opět znamenitá scéna, velice dobří herci, převaha formy nad obsahem. Mikulášek udělal překvapivě mnohem lepší inscenace na jiných pódiích, než ve vlastním divadle.
Zizkov 80 %
(zadáno: 13.11.2015, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Sbirka zabavnych skecu, proc ne? V linii Pozitkaru. Vyborne herecke kreace a kreatury, jak je Na zabradli obvykle. Milujeme Zabradli!
Snaporaz 10 %
(zadáno: 26.11.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Tak jsem obětoval 320,- Kč, abych se podíval na jedince, který se neostýchá své publikum titulovat jako mrdka. Ironií osudu jsem ještě před odchodem do divadla zaslechl skeč na radiu Diana, kde Čtvrtníček označil Šluknovský výběžek za něco za kostrčí páteře a obyvatele Jiříkova nepublikovatelným vulgarismem. Takto "naladěn" jsem přetrpěl celé představení, abych se ujistil, že pana Čtvrtníčka vidím poprvé a definitivně naposled. Nicméně místní starší dámy byly představením unešeny - tolik krásných nahatých mužů na jevišti se jen tak nevidí. Bohužel, jsem heterosexuál.
Luděk 20 %
(zadáno: 30.9.2018, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Vcelku kvalitní výkon některých herců nezachrání mizerný mišmaš.Je to o ničem, sesmolená herecká cvičení na úrovni 1.ročníku DAMU.Ti hodnotitelé s 80-100% museli být na jiném představení,nebo mají absenci kritického myšlení a nadchne je cokoliv, protože všude hledají jinotaje.Ty zde ovšem chybí.Herectví je zde nahrazeno realitou-herci nehrají nahotu,ale svléknou se, herci nehrají křik, ale křičí a tak se dá pokračovat.Autor postavil celou hru na jednoduché myšlence a protože neměl invenci ji rozvinout, natáhl ji prostými skeči.Před 30 lety by šokoval.Dnes nudí.
Kokosbaba 50 %
(zadáno: 18.11.2020, počet hodnocení: 107)
Pan Kolpert 60 %
(zadáno: 2.3.2020, počet hodnocení: 105)
Togaf 80 %
(zadáno: 17.2.2020, počet hodnocení: 138)
J.K. 20 %
(zadáno: 2.2.2020, počet hodnocení: 13)
Ttie 70 %
(zadáno: 29.1.2020, počet hodnocení: 26)
Dramaholik 70 %
(zadáno: 19.1.2020, počet hodnocení: 120)
Vitounek 70 %
(zadáno: 19.12.2019, počet hodnocení: 102)
Ondrab 50 %
(zadáno: 6.11.2019, počet hodnocení: 9)
Michkyse 70 %
(zadáno: 3.10.2019, počet hodnocení: 100)
Doucha 80 %
(zadáno: 23.7.2019, počet hodnocení: 45)
K.kolacek@email.cz 60 %
(zadáno: 4.6.2019, počet hodnocení: 14)
Valerius 90 %
(zadáno: 3.4.2019, počet hodnocení: 64)
KatZen 80 %
(zadáno: 28.3.2019, počet hodnocení: 32)
KlaMar 90 %
(zadáno: 25.3.2019, počet hodnocení: 25)
Tomas22 60 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 88)
Xcepek 70 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 551)
SaXion 60 %
(zadáno: 19.2.2019, počet hodnocení: 20)
Scrabble 60 %
(zadáno: 20.11.2018, počet hodnocení: 32)
Suzana 60 %
(zadáno: 14.11.2018, počet hodnocení: 269)
Rivah 50 %
(zadáno: 9.11.2018, počet hodnocení: 212)
Dovemummy-Alena S. 80 %
(zadáno: 9.11.2018, počet hodnocení: 147)
VeruS.11 80 %
(zadáno: 13.10.2018, počet hodnocení: 90)
Mikulin 70 %
(zadáno: 4.10.2018, počet hodnocení: 65)
OndraHri 90 %
(zadáno: 20.7.2018, počet hodnocení: 16)
Seht 80 %
(zadáno: 20.5.2018, počet hodnocení: 13)
Lerus 90 %
(zadáno: 22.4.2018, počet hodnocení: 50)
Julii 70 %
(zadáno: 13.4.2018, počet hodnocení: 36)
Marie Vodková 100 %
(zadáno: 23.3.2018, počet hodnocení: 16)
JJRock 90 %
(zadáno: 20.3.2018, počet hodnocení: 47)
Betka_S 80 %
(zadáno: 2.3.2018, počet hodnocení: 57)
Volnicko 80 %
(zadáno: 22.2.2018, počet hodnocení: 41)
Sherly 20 %
(zadáno: 12.2.2018, počet hodnocení: 54)
Petr.trep 60 %
(zadáno: 19.1.2018, počet hodnocení: 157)
Honzik 60 %
(zadáno: 16.1.2018, počet hodnocení: 7)
LilianaVess 10 %
(zadáno: 10.12.2017, počet hodnocení: 85)
Graiv 80 %
(zadáno: 10.12.2017, počet hodnocení: 105)
Fedorocko 40 %
(zadáno: 13.11.2017, počet hodnocení: 567)
Petikakika 80 %
(zadáno: 19.10.2017, počet hodnocení: 60)
Addk 90 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 102)
Valmez 70 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 208)
Teejay 50 %
(zadáno: 19.6.2017, počet hodnocení: 66)
Marie friedlova 70 %
(zadáno: 29.5.2017, počet hodnocení: 73)
Nakafishie 80 %
(zadáno: 7.5.2017, počet hodnocení: 29)
DD81 100 %
(zadáno: 12.4.2017, počet hodnocení: 35)
Vltava 70 %
(zadáno: 19.3.2017, počet hodnocení: 47)
Radiator 100 %
(zadáno: 12.3.2017, počet hodnocení: 86)
Tarbík 80 %
(zadáno: 8.3.2017, počet hodnocení: 121)
Vendula_Z 60 %
(zadáno: 5.3.2017, počet hodnocení: 92)
Cimr 70 %
(zadáno: 20.2.2017, počet hodnocení: 107)
Vaclavek 70 %
(zadáno: 4.2.2017, počet hodnocení: 16)
J64 70 %
(zadáno: 18.1.2017, počet hodnocení: 55)
Lumca 80 %
(zadáno: 12.1.2017, počet hodnocení: 326)
Pavel.Tomas 60 %
(zadáno: 6.12.2016, počet hodnocení: 117)
DaZeL 70 %
(zadáno: 13.11.2016, počet hodnocení: 85)
Janiega 90 %
(zadáno: 11.11.2016, počet hodnocení: 6)
Boo 70 %
(zadáno: 2.11.2016, počet hodnocení: 119)
Filipkonecny 60 %
(zadáno: 1.11.2016, počet hodnocení: 14)
MBednarski 80 %
(zadáno: 1.11.2016, počet hodnocení: 77)
Martina149 100 %
(zadáno: 30.10.2016, počet hodnocení: 13)
Poulet 70 %
(zadáno: 25.10.2016, počet hodnocení: 25)
Mau 70 %
(zadáno: 20.10.2016, počet hodnocení: 93)
IlMagnifico 70 %
(zadáno: 19.10.2016, počet hodnocení: 107)
Dolente 80 %
(zadáno: 24.9.2016, počet hodnocení: 57)
Lucie Sykorova 80 %
(zadáno: 11.7.2016, počet hodnocení: 27)
Klob 90 %
(zadáno: 26.6.2016, počet hodnocení: 128)
Dvopet 60 %
(zadáno: 20.6.2016, počet hodnocení: 104)
Paya888 80 %
(zadáno: 4.6.2016, počet hodnocení: 276)
Janha 100 %
(zadáno: 3.6.2016, počet hodnocení: 123)
Kaťka chichi 70 %
(zadáno: 31.5.2016, počet hodnocení: 81)
Pess 80 %
(zadáno: 10.4.2016, počet hodnocení: 16)
Miskova Pet 100 %
(zadáno: 10.4.2016, počet hodnocení: 53)
Panapollon 90 %
(zadáno: 10.4.2016, počet hodnocení: 51)
Plšík 70 %
(zadáno: 29.3.2016, počet hodnocení: 528)
TerezaP 90 %
(zadáno: 18.3.2016, počet hodnocení: 31)
Adam Perutka 100 %
(zadáno: 10.3.2016, počet hodnocení: 5)
Talis 100 %
(zadáno: 7.3.2016, počet hodnocení: 19)
Jaroslava Šimáková 10 %
(zadáno: 4.3.2016, počet hodnocení: 139)
Klaram 80 %
(zadáno: 21.2.2016, počet hodnocení: 82)
PavelK 80 %
(zadáno: 12.2.2016, počet hodnocení: 197)
Fingee 100 %
(zadáno: 6.2.2016, počet hodnocení: 46)
Justina 80 %
(zadáno: 31.12.2015, počet hodnocení: 77)
Kirill 90 %
(zadáno: 20.11.2015, počet hodnocení: 71)
Teatrix 80 %
(zadáno: 14.11.2015, počet hodnocení: 30)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.