Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]

Hamleti

Premiéra: 13.11.2015 | 1:25x
Dramaturgie: Dora Viceníková. Výprava: Marek Cpin. Výběr hudby a režie: Jan Mikulášek.
Původní inscenace na téma hereckého života, hraní, předstírání, markýrování. Divadlo jako téma samo o sobě. Kolik osobností herci pojmou, a jak to odskáčou? Je herectví opravdu vysněným povoláním? Má režisér vždycky pravdu? Co všechno se na jevišti nesmí? Proč děti a zvířata nemají hrát divadlo? To a mnohé jiné ze zákulisí divadelního světa...
14!  
Divadlo Na zábradlí
Hodnocení inscenace
Redakce
72 %
Uživatelé
73 %
náš tip
Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa, Jan Pařízek
731581000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.
Aktuálně pro tuto inscenaci neevidujeme žádný termín.

Volby

Hodnocení (167)

HODNOCENÍ REDAKCE
Iva Bryndová  80 %
28.2.2023 | 555 hodnocení
Jiří Koula  70 %
19.9.2016 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
Sázka na jistotu, tematizovat divadlo samotné je pohodlné, divácky vděčné, nutno ale zároveň přiznat, že v tomto případě i povedené, navíc jako pozitivum vnímám i to, že zde tvůrčí tým nepřehlušuje svou poetikou žádného autora, vystačí si s vlastními zdroji. Když už Na zábradlí na něco vyrazit, tak na Hamlety.
Veronika Boušová  80 %
28.3.2016 | 277 hodnocení
Lukáš Holubec  70 %  Tip Lukáš Holubec
3.3.2016 | 736 hodnocení
+ souhlasím
Tentokráte vdechl tvůrčí tým - Mikulášek, Viceníková, Cpin, herecký soubor - humornou, kreativní a nezaměnitelnou duši do zákulisí divadelního světa. Otvírá se nám tak sled obrazů všech možných hereckých trápení, pohledů, myšlenek, krizí či poslání, nad kterými jistě každý herec někdy přemýšlel. Nechte se unést na vlně koncepční práce, jež nám "Zábradlí" servíruje již pravidelně. Opět budete svědky nepřeberného množství nápadů a originality. A nedá mi vyzvednout výkon Jany Plodkové. Možná někoho překvapí její všestrannost, ale ono je to tím, že je jednoduše skvělá herečka.
Anežka Kotoučová  60 %
5.2.2016 | 230 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Trošku vyčpělejší oproti Požitkářům, možná proto, že Hamleti nemají tak "smrtelně" vážné téma jako předchozí inscenace. Pár dobrých nápadů a skutečně vynikající kreace Jany Plodkové. To pouze její ztvárnění staré herečky mě pobavilo, jinak to byla spíše nuda. Co se mi ale vůbec nelíbilo, byl nezdravě vyhublý Jakub Žáček.
63%
Lukáš Dubský  70 %
18.1.2016 | 1140 hodnocení
+ souhlasím
75%. Inscenace s takřka stejným konceptem jako Požitkáři, kteří měli obecnější, ale naléhavější téma. Herecký život je v Mikuláškově inscenaci zobrazen s patřičnou sebeironií. Je to zábavné, místy kruté, ale řekl bych, že také dost pravdivé. Herci jsou přesní a je vidět, že ve zvolené formě se cítí jako doma. Asi nejzajímavější jsou J.Plodková, J.Hájek a V.Vašák.
Jiří Landa  80 %  Tip Jiří Landa
14.1.2016 | 3031 hodnocení
+ souhlasím
Tvůrcům se do inscenace podařilo s patřičně sebeironickým nadhledem vměstnat snad všechny postřehy o životě kolem divadla a herectví vůbec. Oceňuji, že se jedná o komplexní a především nic nezastírající pohled, přičemž někdy k vyjádření myšlenky postačilo třeba jen gesto dané postavy. J. Mikulášek vytvořil další inscenaci ve stylu ne nepodobným svým ostatním pracím, nicméně díky schopnosti přesně pojmenovat stav věcí je dalším zářezem do jeho soupisu úspěchů. Inscenace jistě dokáže oslovit i nedivadlníky. A herci? Naprosto vyrovnané výkony, ale jmenovat J. Plodkovou a V. Vašáka si neodpustím.
Helena Grégrová  80 %
13.1.2016 | 1672 hodnocení
+ souhlasím
Divadlo na divadle, či přesněji zákulisí na scéně v té nejsebeironičtější podobě, jakou si lze jen představit. Hereckých duší rub i líc, dočkáme se dokonce i toho hereckého srdíčka.. ;) Zapomeňte na rozhovory s kumštýři v masmédiích, tahle inscenace je trefnou všeobjímající odpovědí.
Pavel Širmer  60 %
21.12.2015 | 2013 hodnocení
+ souhlasím
O hercích a jejich údělu se nedozvíme takřka nic, co bychom už nevěděli. Ale je to zábavné. V DNZ se nepodobají pouze režie J. Mikuláška, ale připomínají je i počiny jiných režisérů. Inscenace se nejvýznamněji odlišují vždy precizními scénami M. Cpina. DNZ si vybudovalo poetiku (estetiku), kterou dodržuje a která si zachovává úroveň. Herci tento druh práce ovládají výborně, možná stále lépe. Diváci, kteří rádi chodí na osvědčený a vyzkoušený styl, jsou spokojeni. Divadlo by se však mělo snažit hledat i jiné cesty vyjádření...
Jan Pařízek  80 %  Tip Jan Pařízek
28.11.2015 | 905 hodnocení
+ souhlasím
Taková netradiční cesta do hlubin herecké duše. Místy bizarní či aspoň zvláštní, ale je to nápadité, nijak nenudí a obsahuje několik hodně vydařených scén. Samotný začátek mi přišel trochu slabší, ale s postupem času se dojmy jen zlepšovaly. Jede to sice stále na stejné dramaturgické vlně, ale pro zvolené téma mi tato forma ztvárnění vyhovovala. Velmi dobrý herecký výkon celého kolektivu, hlavně však zaujala výtečná J. Plodková a vedle ní též V. Vašák. Za mě trefa na tu správnou notu a musím přiznat, že jsem si toto představení opravdu užil.
Michal Novák  60 %
21.11.2015 | 1157 hodnocení
+ souhlasím
Co psát. Inscenace trefující se do vlastních řad je zajímavá, vtipná a herecky originálně uchopená, nechybí jí ani obecný přesah. Divadelní estetika, kterou v DNz úspěšně razí trio Viceníková – Mikulášek – Cpin, dostala další díl či další variaci téhož stylu, kde forma stojí nad vším ostatním. Proč ne. Ta manýra zatím vůbec není pro zlost, zejména jsou-li na jevišti skvělí hráči, souznící s uměleckými záměry. Inscenace by se možná mohla obejít bez některých obscénností. (Pro zlost je spíš hraniční diskomfort pro diváky, v okleštěném foyer i v sále.)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Fekete  70 %
18.4.2024 | 152 hodnocení
+ souhlasím
75 %. Videno 18.4.2024 Na zabradli, 1. rada.
Divadlo na divadle. Jak me spravne P. Ctvrtnicek v uvodu poucil, nemam se snazit pochopit, ale i presto jsem se snazil. Predstaveni mi prislo lehce nevyvazene. Nektere scenky byly velmi mile a retezily se, v jinou chvili se retezily ty nudnejsi. J. Plodkova jako ustredni postava byla jako vzdy bezchybnym tahounem cele hry. Jeji nektere scenky jsou nezapomenutelne, vyrazny sexapeal s povytahovanim sukne azazaz a Vasakova marnost o pozornost, jako zbrblajici babicka o holi v damske satne nebo mily Charlie Chaplin. V. Vasak a jeho tri body. Uplne vsichni meli po cele predstaveni cerne lakyrky. Mile
Natalieo  80 %
22.3.2024 | 14 hodnocení
+ souhlasím
Viděno už třikrát. A půjdu znovu.
JirkaS  80 %
6.3.2024 | 358 hodnocení
+ souhlasím
Zdánlivě nesouvisející sled scének a obrazů z hereckého života, který v sobě skrývá mnoho emocí a pocitů. Jednou vtipnější, jindy závažnější scény kladou na účinkující nelehké nároky, ale vše je zvládnuto perfektně a je to celé takové milé, hravé, a rychle to uteče, aniž bych se nudil. Asi ani není v divákových silách vždy vše plně pochopit či rozklíčovat, ale to vůbec nevadí. Šestice Plodková, König, Vondráček, Vašák, Vyorálek, Žáček je sehraná a bezchybná a pěkně se na to dívalo. Nečekal jsem nic a dostalo se mi něčeho, co jsem si užil. /19.2.2024 v Táboře/
Ela B.  80 %
25.1.2024 | 11 hodnocení
+ souhlasím
sugestivní, parádní emoce, syté. Ne-herec si opravdu uvědomí, o čem ta "prkna" jsou .. Uf :-/
Radarrius  30 %
10.3.2023 | 70 hodnocení
+ souhlasím
Koláž scének z hereckého života na různé úrovni zajímavosti. Herecký projevy od skvělé fresky po trapné přehrávání. Občas jsem se zasmál (někdy jako jediný), asi dvakrát dojmul a jednou zamyslel (nad diskusí starého herce se studenty DAMU). Ale jinak až překvapivá nuda a nevzrušivost. A to se leckdo na jevišti svlékal nebo byl svlékán. Bohužel ovšem jen muži, takže to pro mě inscenaci nezachránilo.
Čiko  70 %
25.1.2023 | 1085 hodnocení
+ souhlasím
75%
Jako divadelního fanatika mě divadlo na divadle skoro vždycky baví. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Přesto že si myslím, že má hra větší potenciál než ten, který byl využit, odcházel jsem spokojen a potěšen.
Divákovi je umožněno nahlédnout velmi vtipným a originálním způsobem pod pokličku herecké profese.
Výborná zejména Jana Plodková, ale i všichni ostatní.
Originální inscenace, která se těší oblibě právem již osmým rokem.
Jaroslavz  100 %
2.12.2022 | 78 hodnocení
+ souhlasím
Mikulášek v plné parádě, poctivě a mnohovrstevnatě zpracované téma herectví a divadla, ale taky života a smrti. Nadčasové, duchaplné. Gejzír nápadů, gagů, vtipů, skvělá scéna a precizní herecké kreace, Plodková, Vašák, Vondráček, Vyorálek, König... Všichni jsou boží! Snad tahle zábradlácká paráda nikdy nezmizí z repertoáru, potřebuju ji vidět znova a znova.
Anita0003  90 %
17.10.2022 | 12 hodnocení
+ souhlasím
"Divadlo na divadle" a téma o herectví a jeho úskalích mě opravdu vtáhlo. Bylo tam vše - prohry, myšlenky, obavy, závist, příkoří, které znají jenom herci, ale ve široká společnost aspoň trochu tuší. Inscenace skvěle zrežírovaná rozhodně nejen pro herce.
Amalthea  60 %
26.6.2022 | 43 hodnocení
+ souhlasím
Viděno 9.12.2017
Fru  70 %
17.6.2022 | 23 hodnocení
+ souhlasím
09.06.2022- Divadlo Na zábradli
Gimli35  60 %
20.1.2022 | 272 hodnocení
+ souhlasím
Uživatel Jirkan to napsal přesně - i mně více vyhovuje, když se Jan Mikulášek pustí do něčeho, co už je hotové. Zaujali P. Čtvrtníček a J. Plodková.
Teufel  90 %
19.10.2021 | 78 hodnocení
+ souhlasím
Na začátku mi trochu trvalo, než mi docvaklo oč přesně jde. Celkově je to však obrovsky silná inscenace. Jana Plodková úžasná.
Matěj Konečný  60 %
4.8.2021 | 220 hodnocení
+ souhlasím
Absurdno - slovo, které o inscenaci vypovídá.
Realita? - vypovídá také, ale s otazníkem.
Z představení jsem odcházel s otázkou: takže o čem to vlastně bylo? Na druhou stranu musím říct, že jsem se nenudil, jedinkrát se nepodíval na hodinky a užíval si situace které na jevišti vznikaly.
Slamajak  70 %
23.7.2021 | 72 hodnocení
+ souhlasím
Pro člověka, který se o divadlo zajímá a má i nějaké "praktické zkušenosti", zábavná inscenace, skvělá Jana Plodková, dva penisy, jedno srdce, boží Václav Vašák, místy možná příliš all over the place.
Mi2cek  80 %
23.7.2021 | 5 hodnocení
+ souhlasím
Výborná sonda do života herců. Chvíli vtipné, pak zas mrazivé. Vynikající omílaná Jana Plodková, ale novým objevem byl pro mě Vojtěch Vondráček (zřejmě geny). Zábradlí vždy vytvoří skvělou atmosféru, kdy je divák blízko hercům tak akorát. A má výbornou akustiku. A když pak vyjde večer na krásně opravené Anennské náměstí, zážitek to jen umocní.
RaB  80 %
21.6.2021 | 369 hodnocení
+ souhlasím
Výborné herecké výkony Jany Plodkové a Petra Čtvrtníčka.
Kdo však nezná prostředí divadla, tak se v ději snadno ztratí. Taktéž některé scény úplně nadbytečné (zejména ty nahé).
Ivo Železný  30 %
20.6.2021 | 282 hodnocení
+ souhlasím
Devadesát minut slovního prejtu. Kouř byl. Holé řiti byly. I opačné strany.
Rightak  80 %
2.2.2020 | 36 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace je skvělá, zábavná, ironická. Jako celek možná trochu chaotická, občas s vtipy, které pochopí asi jen lidé od divadla. Místy nabízí i hlubší zamyšlení, nicméně ve srovnání s podobně zaměřenou Vraždou krále Gonzaga ne až tak hluboké.
LavinieCamui  90 %
2.6.2019 | 822 hodnocení
+ souhlasím
Velice zábavná hříčka.
Alzbeta.m  100 %
28.4.2019 | 48 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Nesmírně silné, opravdové a dechberoucí. Herci DNZ nám ukazují, jak destruktivní může být herecké povolání, avšak podávají jednotlivé obrazy s nadsázkou a věřím, že se při hraní této inscenace nesmírně baví. Za mě opravdu povedená a vtipná inscenace. Ohromně jsem si ji užila a výkon J. Plodkové ve mně zůstane navždy. Děkuji!
Studený Čumáček  70 %
9.4.2019 | 409 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Důležité!:
1) metoda malého zázraku
2) baba, týpek, horizont
3) a du si pro tu slzičku

Prosím jich, pane Čtvrtníček, nestřílejí koštětem tak prudce, mou sestřičku to leká. Též pan Vyorálek nechť drtí pana Luptáka jemněji, neb to není fér, protože má o dobrých patnáct až dvacet kilogramů víc. Pan Lupták je pak velmi litován a není prostor pro vnímání ničeho dalšího, což je škoda. Bylo by také vhodné pořídit měkkou podušku pod kolena pana Vašáka, tolik se snaží, a teplejší šáličku pro paní Plodkovou. Vždyť ty jemné šatičky jsou nerozum, co kdyby se nastydla...
Ba-jo  80 %
7.3.2019 | 241 hodnocení
+ souhlasím
K čertu s nějakou hlubší myšlenkou, ta by zde naopak mohla spíš uškodit. Pobavil jsem se královsky!
AliV  30 %
17.11.2018 | 116 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Bohužel jsem se s inscenací vůbec nepotkala. Vynikající herci v (pro mě nepochopitelně) slabé hře. Zřejmě se mělo jednat o spoustu zábavných scének z hereckého prostředí, divák je však svědkem jakési směsi alternativního a absurdního divadla, která bohužel není ani zábavná, ani vtipná. Chápu, že spoustu narážek jsem nepochopila a hodně interního humoru se pro mě vytratilo, nicméně i ty očividné scénky mi prostě vtipné nepřišly (s výjimkou skvělé Jany Plodkové a scénky v dámské herecké šatně).

A v repríze (zřejmě mimořádně) hrál M. König roli V. Vašáka a pan Vašák ztvárnil roli pana Hájka.
Emamele  80 %
12.9.2018 | 24 hodnocení
+ souhlasím
Zábavné, herci se na tom skvěle vyblbli. Některé scény se mi líbily víc, jiné míň, ale to je u tohoto typu divadla asi normální. Celkově mám inscenace DnZ moc ráda.
Brbla z Olomóca  90 %
2.6.2018 | 75 hodnocení
+ souhlasím
Viděno dne 1.6.2018 Praha, DNz:
+ záměrem autorů je z jednotlivých scének,
skečů a etud poskládat velký obraz odvrácené
tváře hereckého řemesla i života. Nečekejte
logickou dějovou linku. Vše se spojí v daný obraz
na konci představení, kdy povstanete a odměníte
aktéry nadšeným potleskem. Pokud to tedy dáte...
Není to jednoduché, ale není to ani příliš složité...
V DNz jsou mnohem těžší inscenace.
+ Jana Plodková mezi 6 muži je vynikací
------------------
- nelze nic vytknout, téměř dokonalé
Cechoslovak  80 %
22.2.2018 | 100 hodnocení
+ souhlasím
Začátek hry působí rozpačitě, až trapně. Je to však záměrný prolog k tomu, co nás čeká - deziluzivní pohled na herecké povolání. Sedm zcela vyrovnaných herců nám ve svých virtuosních etudách předvádí jednotlivé stinné stránky své profese. Technicky dokonalé hraní a vše beze smyslu, bez prožitku. Scénu s "nevěřím" si budu pamatovat. Ano, v divadle je vše falešné a jenom jako, ale jaké štěstí pro nás, kteří tam chodíme, že existuje! Pokaždé je to jiné a tato inscenace je obzvlášť originální. Smysl některých pantomimických scén asi mnoha divákům uniká, ale s tím se v tomto divadle musí počítat.
Mkrat  30 %
22.2.2018 | 24 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Bohužel, celé hře chybí hlubší myšlenka a hlavně nahled / zdravý odstup od námětu. Na zábradlí lze vidět rozhodně zajímavější a povedenější kusy.

Celkový dojem je potom laciná exhibice divadelního řemesla spíš než ucelený divadelní zážitek.
Kliste  70 %
28.10.2017 | 17 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavě pojaté představení, které nechá diváka nahlédnout do duše herce.
Patrik2709  80 %
1.6.2017 | 38 hodnocení
+ souhlasím
Toto predstavenie si velmi rad zopakujem vzdy ked budem v Prahe a bude prave na programe DNZ. Honza Hajek a Jana Plodkova excelentne ako obvykle - jednoducho 'na Hrad'! :-) Neviem ci si nejaky muz vyzuva ponozky elegantnejsie a vzorovejsie ako Ivan Luptak. Dakujem za skvely zazitok a: "Verim, verim, VERIM!"
Stanislav Hubáček  20 %
6.3.2017 | 13 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
První půlka je ještě celkem dobrá, ovšem druhá část absolutně katastrofální. Jediný dobrý výkon předvedl Petr Čtvrtníček.
Jakubson  100 %
2.11.2016 | 100 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Až na mírně slabší začátek jsem naprosto šokován. Tak geniální věc jsem dlouho neviděl. Tolik témat, které si v inscenaci můžete najít, tolik překvapivých momentů, které přináší plynutí děje, tolik úctyhodných hereckých výkonů (Jana Plodková především!)... Hamlety by měl vidět snad každý, protože zažije něco, co do té doby nezažil. Díky tvůrcům!
David Strang  100 %
1.11.2016 | 133 hodnocení
+ souhlasím
Hamleti,to byla taková blbost,až to bylo vynikající! Když jste si mysleli,źe už vás nemůže nic překvapit tak jste byli sakra na omylu.
Taky publikum,(v kterém seděl i Boleček,který mne teda nasral,že se taky vytasil s jeho divadlem s peticí proti prezidentovi,kterého jsme si demokraticky zvolili),bylo vynikající.Tak dlouhé ovace při děkovačce u Bolečka v divadle nepamatuju. Třeba převčere na,Zabiják Joe,bylo publikum mrtvé.
Hamleti-to musíte vidět!!
Skubalova  90 %
27.10.2016 | 68 hodnocení
+ souhlasím
Skvěle jsem se bavila. Úžasné herecké výkony všech herců. Nejvíc mě pobavilo "nevěřím" a "bolševická matka", to byla pecka.
Koeman2  80 %
8.6.2016 | 182 hodnocení
+ souhlasím
O hercích nevesele i zábavně, o hereckých manýrech, stavech před, během a po představení, o vztazích mezi herci, o předvádění i přehrávání, o herecké profesi obecně i z hloubi herecké duše. Skvělý herecký ansámbl Divadla Na Zábradlí (Plodková, Lupták, Čtvrtníček, Vyorálek, Hájek, Vašák, Žáček).
Honza1  70 %
9.5.2016 | 84 hodnocení
+ souhlasím
Zvláštní, zajímavé, ale z mého pohledu nevyrovnané. Zvláště výstupy Jany Plodkové byly opravdu výborné. Už jen pro ně stálo za to jít. Některé jiné skeče mě ale zase naopak neoslovily a nějak jsem je nepobral.
Jirkan  60 %
4.2.2016 | 564 hodnocení
+ souhlasím
(+3)
3.2. 2016: Dobré téma s nápadem, které místy baví (a někdy i drasticky) a místy se snaží diváka překvapit (a to rychlostí z 0 na 100). Ovšem hodina celému projektu by bohatě stačila, protože pak už je to jak nastavovaná kaše. Jako divák mám asi problém s autorským divadlem Jana Mikuláška. Mnohem více mne baví hotové (dějové) hry, které vezme do ruky a zrežíruje. Jeho autorské projekty mají sice svůj jedinečný rukopis, ale přijde mi to stále stejné jen vždy na jiné téma, takže to ničím nepřekvapí. Několik obrazů si ale určitě v paměti ponechám...
Falos  70 %
2.2.2016 | 224 hodnocení
+ souhlasím
uzasnej ivan luptak, skvely jiri vyoralek a vaclav vasik
Marek515  90 %
14.1.2016 | 60 hodnocení
+ souhlasím
Paradni "nazabradliovka". Proc jen jsem ja ten nominacni listek odeslal uz minuly tyden:)
Furciferka  80 %
14.1.2016 | 260 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Musím přiznat, že mě ještě stále udivuje názor, že v Mikuláškových inscenacích převládá forma na obsahem. Je to právě ten obsah, který mě vždy osloví víc než na kterémkoliv jiném představení. Rozhodně nemám pocit, že jde jen o nějakou manýru, naopak, do detailu propracovaná forma dává vyniknout obsahu.
Denisa H.  90 %
8.1.2016 | 379 hodnocení
+ souhlasím
Moc jsem se na toto téma těšila a jsem ráda, že jsem nebyla zklamaná. Je zde plejáda skvělých scének, z nichž bych jmenovala tu s J. Plodkovou jako zestárlou herečkou, s P. Čtvrtníčkem líčícím vystřízlivění z mladických snů začínajících herců, s V. Vašákem mluvícím o hereckém srdíčku a konečně mého favorita - I. Luptáka, kterak si sundavá několik vrstev masek, aby, když se dostane ke své skutečné tváří, jeviště potemnělo... Pro mě to nejlepší po Požitkářích. 95 %.
Frankovka  60 %
28.11.2015 | 278 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Viděl jsem krásné hry od JM. Kafka, V+W, Višňový sad, Macbath, Hamlet - všechny měly příběh. Pak jsou tu ty ostatní - chybí příběh, mají pouze téma. Zvykl jsem si na ně. Už mě nepřekvapí, co mě dříve šokovalo, dnes v klidu přejdu.
A jedno mají ještě společné, herci jsou vždy perfektní. Chvílemi až loutky. Zcela podřízené svému vodiči.
Bernardblack  100 %
27.11.2015 | 328 hodnocení
+ souhlasím
3x
Monulinka  70 %
23.11.2015 | 391 hodnocení
+ souhlasím
Upřímně řečeno jsem čekala, že tentokrát díky blízkosti tématu častěji rozklíčuju, co tím chtěl autor říci, nevadí. Jako obvykle povedená scéna a ani herci nezklamali. Každopádně zajímavý vhled do hereckého a divadelního zákulisí.
Eviik  60 %
21.11.2015 | 289 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
65 %
Sled scének ze života herců, zejména těch divadelních, o tom že herecká profese je radost i smutek zároveň. Nechybí ani citace ze známých divadelních her. Místy jsem se upřímně bavila, některé scénky mne naopak děsily, občas jsem marně přemýšlela, co tím tvůrci chtěli říci.. Tradičně výborná je práce se scénou. Z herců mne nejvíc zaujali Václav Vašák a Jan Hájek. Vadila mi občas zbytečná vulgarita. Nejvíc mě ale mrzí, že současný "zábradlácký" repertoár se, co se formy týče, neustále opakuje, a člověk má tedy u nových inscenací tak trochu pocit déj? vu (byť téma her se liší).
Národosolsobě  80 %
16.11.2015 | 330 hodnocení
+ souhlasím
další kus (jistě v podobném duchu jako tento) se bude jmenovat " Muži, kteří vypadají jako Stanislav Majer"
Vladimír Rogalewicz  60 %
14.11.2015 | 804 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Téměř nerozlišitelné od několika předchozích inscenací. Opět spousta (zbytečného) hnusu. Opět znamenitá scéna, velice dobří herci, převaha formy nad obsahem. Mikulášek udělal překvapivě mnohem lepší inscenace na jiných pódiích, než ve vlastním divadle.
Zizkov  80 %
13.11.2015 | 18 hodnocení
+ souhlasím
Sbirka zabavnych skecu, proc ne? V linii Pozitkaru. Vyborne herecke kreace a kreatury, jak je Na zabradli obvykle. Milujeme Zabradli!
Annannas  50 %
10.3.2023 | 2 hodnocení
+ souhlasím
Ačkoli pracuju v divadle, představení mě prostě nechytlo. Místy jsem se zasmála, herci byli dobří a některé situace opravdu trefné, jako celek to pro mě ale nefungovalo. Přišlo mi, že se inscenace vleče a ztrácí na rytmu, což možná způsobily změny oproti původnímu obsazení nebo už příliš mnoho repríz.
Luděk  20 %
30.9.2018 | 2 hodnocení
+ souhlasím
Vcelku kvalitní výkon některých herců nezachrání mizerný mišmaš.Je to o ničem, sesmolená herecká cvičení na úrovni 1.ročníku DAMU.Ti hodnotitelé s 80-100% museli být na jiném představení,nebo mají absenci kritického myšlení a nadchne je cokoliv, protože všude hledají jinotaje.Ty zde ovšem chybí.Herectví je zde nahrazeno realitou-herci nehrají nahotu,ale svléknou se, herci nehrají křik, ale křičí a tak se dá pokračovat.Autor postavil celou hru na jednoduché myšlence a protože neměl invenci ji rozvinout, natáhl ji prostými skeči.Před 30 lety by šokoval.Dnes nudí.
Zita.kolarova  100 %
10.4.2024 | 17 hodnocení
Klára Matiasovitsová  80 %
17.3.2024 | 68 hodnocení
Michalvacek  80 %
11.1.2024 | 35 hodnocení
Brasikona  70 %
18.11.2023 | 43 hodnocení
Janinka123  70 %
15.9.2023 | 162 hodnocení
Janovskak  80 %
23.8.2023 | 49 hodnocení
TereHun  90 %
29.3.2023 | 37 hodnocení
Lenka91  80 %
12.3.2023 | 7 hodnocení
Applejuice  80 %
8.2.2023 | 368 hodnocení
HodnaTeta  70 %
10.1.2023 | 181 hodnocení
Mordydy  70 %
10.12.2022 | 19 hodnocení
Marťus  80 %
23.11.2022 | 128 hodnocení
Semtamťuk  90 %
22.11.2022 | 95 hodnocení
Adam Zelinka  70 %
20.7.2022 | 218 hodnocení
Wolverine  80 %
27.6.2022 | 40 hodnocení
Veronička  60 %
4.5.2022 | 75 hodnocení
RichardFenek  70 %
2.5.2022 | 55 hodnocení
Astuta  80 %
16.3.2022 | 34 hodnocení
Šípal  10 %
1.3.2022 | 215 hodnocení
Birter  70 %
11.2.2022 | 200 hodnocení
Amelieboricka  90 %
20.1.2022 | 52 hodnocení
Nikoss  80 %
19.9.2021 | 112 hodnocení
Michaelsimandl  90 %
25.7.2021 | 18 hodnocení
Ivan Andrejevič Bubnov  80 %
23.7.2021 | 67 hodnocení
Kokosbaba  50 %
18.11.2020 | 125 hodnocení
Pan Kolpert  60 %
2.3.2020 | 124 hodnocení
Togaf  80 %
17.2.2020 | 179 hodnocení
J.K.  20 %
2.2.2020 | 13 hodnocení
Ttie  70 %
29.1.2020 | 26 hodnocení
Dramaholik  70 %
19.1.2020 | 135 hodnocení
Vitounek  70 %
19.12.2019 | 109 hodnocení
Ondrab  50 %
6.11.2019 | 13 hodnocení
Michkyse  70 %
3.10.2019 | 100 hodnocení
Doucha  80 %
23.7.2019 | 44 hodnocení
K.kolacek@email.cz  60 %
4.6.2019 | 14 hodnocení
Valerius  90 %
3.4.2019 | 70 hodnocení
Kateřina  80 %
28.3.2019 | 36 hodnocení
KlaMar  90 %
25.3.2019 | 25 hodnocení
Tomas22  60 %
27.2.2019 | 89 hodnocení
Xcepek  70 %
27.2.2019 | 653 hodnocení
SaXion  60 %
19.2.2019 | 39 hodnocení
Scrabble  60 %
20.11.2018 | 32 hodnocení
Suzana  60 %
14.11.2018 | 339 hodnocení
Rivah  50 %
9.11.2018 | 261 hodnocení
Marlenin-zápisníček  80 %
9.11.2018 | 178 hodnocení
VeruS.11  80 %
13.10.2018 | 90 hodnocení
Mikulin  70 %
4.10.2018 | 75 hodnocení
OndraHri  90 %
20.7.2018 | 23 hodnocení
Seht  80 %
20.5.2018 | 14 hodnocení
Lerus  90 %
22.4.2018 | 50 hodnocení
Julii  70 %
13.4.2018 | 36 hodnocení
Marie Vodková  100 %
23.3.2018 | 16 hodnocení
JJRock  90 %
20.3.2018 | 47 hodnocení
Betka_S  80 %
2.3.2018 | 66 hodnocení
Volnicko  80 %
22.2.2018 | 57 hodnocení
Sherly  20 %
12.2.2018 | 63 hodnocení
Petr.trep  60 %
19.1.2018 | 172 hodnocení
Honzik  60 %
16.1.2018 | 11 hodnocení
LilianaVess  10 %
10.12.2017 | 113 hodnocení
Graiv  80 %
10.12.2017 | 114 hodnocení
Fedorocko  40 %
13.11.2017 | 749 hodnocení
Petikakika  80 %
19.10.2017 | 92 hodnocení
Addk  90 %
11.10.2017 | 134 hodnocení
Valmez  70 %
11.10.2017 | 512 hodnocení
Teejay  50 %
19.6.2017 | 66 hodnocení
Marie friedlova  70 %
29.5.2017 | 73 hodnocení
Nakafishie  80 %
7.5.2017 | 29 hodnocení
DD81  100 %
12.4.2017 | 35 hodnocení
Vltava  70 %
19.3.2017 | 47 hodnocení
Radiator  100 %
12.3.2017 | 88 hodnocení
Tarbík  80 %
8.3.2017 | 165 hodnocení
Vendula_Z  60 %
5.3.2017 | 92 hodnocení
Cimr  70 %
20.2.2017 | 107 hodnocení
Vaclavek  70 %
4.2.2017 | 16 hodnocení
J64  70 %
18.1.2017 | 55 hodnocení
Lumca  80 %
12.1.2017 | 365 hodnocení
Pavel.Tomas  60 %
6.12.2016 | 158 hodnocení
DaZeL  70 %
13.11.2016 | 94 hodnocení
Janiega  90 %
11.11.2016 | 6 hodnocení
Boo  70 %
2.11.2016 | 130 hodnocení
Filipkonecny  60 %
1.11.2016 | 15 hodnocení
MBednarski  80 %
1.11.2016 | 91 hodnocení
Martina149  100 %
30.10.2016 | 19 hodnocení
Poulet  70 %
25.10.2016 | 35 hodnocení
Mau  70 %
20.10.2016 | 110 hodnocení
IlMagnifico  70 %
19.10.2016 | 107 hodnocení
Dolente  80 %
24.9.2016 | 70 hodnocení
Lucie Sykorova  80 %
11.7.2016 | 27 hodnocení
Klob  90 %
26.6.2016 | 129 hodnocení
Dvopet  60 %
20.6.2016 | 104 hodnocení
Paya888  80 %
4.6.2016 | 312 hodnocení
Janha  100 %
3.6.2016 | 135 hodnocení
Kaťka chichi  70 %
31.5.2016 | 85 hodnocení
Pess  80 %
10.4.2016 | 26 hodnocení
Miskova Pet  100 %
10.4.2016 | 55 hodnocení
Panapollon  90 %
10.4.2016 | 51 hodnocení
Plšík  70 %
29.3.2016 | 765 hodnocení
TerezaP  90 %
18.3.2016 | 31 hodnocení
Adam Perutka  100 %
10.3.2016 | 5 hodnocení
Talis  100 %
7.3.2016 | 19 hodnocení
Jaroslava Šimáková  10 %
4.3.2016 | 139 hodnocení
Klaram  80 %
21.2.2016 | 82 hodnocení
PavelK  80 %
12.2.2016 | 221 hodnocení
Fingee  100 %
6.2.2016 | 46 hodnocení
Justina  80 %
31.12.2015 | 77 hodnocení
Kirill  90 %
20.11.2015 | 71 hodnocení
Teatrix  80 %
14.11.2015 | 30 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.