Profil uživatele

Mi2cek

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 27.1.2022)
Divadlo Na zábradlí mám rád, patří k mým nejoblíbenějším. Ale s touto hrou jsem se minul. Jako herci se vyblbnou, to ano. Nicméně scénář mě neuchvátil. Kus 20. století jsem prožil a neměl jsem pocit, že šlo většinou jen o utrpení. Přitom jsem nepřišel nostalgicky vzpomínat na mládí.
(zadáno: 2.9.2021)
Michal Dlouhý je dlouho opomíjená hvězda a o to více si nyní své postavení v záři reflektorů užívá. Přejme mu to, je to skvělý herec s nezaměnitelným dramatickým hlasem (má ho Škodovka pojištěného navěky?) a všemi polohami, které si divák může představit. V Kdo je tady ředitel navíc předvádí i obdivuhodný sportovní výkon - nejen již propíraný akrobatický sex s Lise, ale třeba i jízdu opilého Večerníčka na kole s přirozeným pádem z kola na bok. Co dodat? Výborně mu sekunduje Kamil "Rimmer" Halbich, scénář povedený, moc jsme se pobavili na 400. repríze, myslím, že ještě není třeba stahovat.
(zadáno: 20.8.2021)
Na velkou reklamní kampaň, impozantní prostředí Letní scény Sovových mlýnů, drahé vstupenky (průměrně 1000 Kč/ks + 16 míst u stolečků za 3000 Kč/ks) a vcelku kvalitní obsazení, jsem čekal víc. A to nejen po stránce produkční - např. živá hudba by 3 chudáky tanečníky lépe podpořila, když už se nemusely stavět dekorace. Ale hlavně hra samotná - i život a dílo se dá pojmout zajímavěji. Takto mi to přišlo jako dramaturgické cvičení vyššího ročníku na divadelní fakultě, při vší úctě. Vojtěch Kotek je ovšem dobrý herec a večer odtáhl, bez něj by byl poloviční. (Podsedák a deku s sebou ;-)
(zadáno: 23.7.2021)
Výborná sonda do života herců. Chvíli vtipné, pak zas mrazivé. Vynikající omílaná Jana Plodková, ale novým objevem byl pro mě Vojtěch Vondráček (zřejmě geny). Zábradlí vždy vytvoří skvělou atmosféru, kdy je divák blízko hercům tak akorát. A má výbornou akustiku. A když pak vyjde večer na krásně opravené Anennské náměstí, zážitek to jen umocní.
(zadáno: 23.7.2021)
Lidová zábava, zbytečně často protkaná prvoplánovými vulgaritami. Přitom všichni herci mají na víc - stačí si pustit např. improvizovanou talkshow Holubové, Klepla a Hartla "Jsme s Vámi" na YouTube, ta je mnohem vtipnější. Notné zklamání.